10 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 29 listopada 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 23 listopada 2017 roku

Showroom przedaukcyjny: 25-26 listopada 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 10 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 29 listopada 2017 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51.
Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid. Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 25-26 listopada 2017 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

Wirtualny spacer po wystawie przedaukcyjnej

1.olena_horhol

1. Ostatni śnieg

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Horhol 16, opisany na odwrocie: Olena Horhol 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

2.magdalena_szczerbakowicz

2. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

3.jolanta_haluch

3. Północ

Autor: Jolanta Haluch

Technika: olej, płótno

Format: 50x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: H09

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

4.pawel_tymcio

4. Posejdon

Autor: Paweł Tymcio (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110x70,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tymcio 2017 Poseidon

Cena wywoławcza: 500,00 zł

5.julia_kowalska

5. Naczynia w pościeli

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA NACZYNIA W POŚCIELI 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

6.jacek_sikora

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. na boku: Jacek Sikora

Cena wywoławcza: 500,00 zł

7.renata_magda

7. Zatrzymany czas…

Autor: Renata Magda (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Zatrzymany czas…” Renata Magda 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

8.artur_marciniszyn_kocur1

8. Sugar heaven

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOCUR1 2017 “SUGAR HEAVEN”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

9.ewa_kasprzyk

9. Pożegnanie z Afryką II

Autor: Ewa Kasprzyk (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm kompozycja, 123x123 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.g.: EVA KAS

Cena wywoławcza: 500,00 zł

10.mikolaj_szpaczynski

Autor: Mikołaj Szpaczyński (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

11.beata_trembecka

11. Bez tytułu

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2015 70x50 AKRYL TECHNIKA WŁASNA Numer katalogowy 068 B. Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

12.pawel_batura

12. Kołysanka

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Batura

Cena wywoławcza: 500,00 zł

13.hanna_rozpara

13. CAMO U-str

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “CAMO U-str” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

14.aneta_biel

14. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA BIEL WRZESIEŃ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

15.izabela_kostiukow

15. Obraz pozorny (9)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 2017 OBRAZ POZORNY (9)

Cena wywoławcza: 500,00 zł

16.dorota_kuznik

16. Bez tytułu

Autor: Dorota Kuźnik (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Dorota Kuźnik 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

17.anna_jarzymowska

17. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

18.edyta_madzelewska

18. Pochmurne zabawy

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2017r. "Pochmurne zabawy" Legionowo Wawa

Cena wywoławcza: 500,00 zł

19.sylwia_lis-persona

19. Fragmenty II

Autor: Sylwia Lis-Persona (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sylwia Lis-Persona “Fragmenty II” akryl 2015 r. 50x40

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20.kamil_stanczak

20. Właśnie dwukonną bryką wjechał młody panek

Rok powstania: 2014/2017

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2014/2017 AKRYL WŁAŚNIE DWUKONNĄ BRYKĄ WJECHAŁ MŁODY PANEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

21.karolina_futyma

21. Pejzaż 10

Autor: Karolina Futyma (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 65x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KFUTYMA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

22.ignacy_oboz

22. 30_17

Autor: Ignacy Oboz (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IGNACY OBOZ “30_17” 2017 WROCŁAW

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

23.izabela_olszyna

23. Po burzy

Autor: Izabela Olszyna (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Izabela Olszyna 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

24.magdalena_karwowska

24. Miasto 0555

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0555 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

25.joanna_polkosnik

25. Przed burzą II

Autor: Joanna Półkośnik (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J.P.17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 “Przed burzą II”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

26.agata_czernikiewicz

26. Mourning

Autor: Agata Czernikiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 73x92 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

27.klaudia_krzysztonek

27. Tkanka

Autor: Klaudia Krzysztonek (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KLAUDIA KRZYSZTONEK "TKANKA" 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28.emil_gos

28. Kruk 3

Autor: Emil Goś (ur. 1986 r.)

Technika: tempera, akryl, olej, płótno

Format: 55x46 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

29.arkadiusz_rafflewski

29. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

30.justyna_neyman

30. Spokój

Autor: Justyna Neyman (ur. 1969 r.)

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31.katarzyna_matylda_krecicka

31. Złoty układ

Autor: Katarzyna Matylda Kręcicka (ur. 1986 r.)

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: kmk17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

32.jacek_cyganek

32. Słoneczko

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: “SŁONECZKO” Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

33.malgorzata_sliwa

33. Wizja V

Autor: Małgorzata Śliwa (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, flamastry, płótno

Format: 120x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

34.jacek_malinowski

34. Paesaggio I

Technika: olej, płótno

Format: 120x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

35.michalina_czurakowska

35. Ekspedycja

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

36.lukasz_breitenbach

36. Storczyk z gruszką do nosa na białym stole

Autor: Łukasz Breitenbach (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x65 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

37.mariola_swigulska

37. W gąszczu puchowych kul z cyklu Zauroczona Dmuchawcami

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

38.tomasz_winiarski

38. Z cyklu Perpetuum mobile: XXXVIII

Technika: mezzotinta, papier

Format: 70x100 cm

Nakład: AP VI/VI

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: z cyklu “Perpetuum mobile” XXXVIII AP VI/VI Tomasz Winiarski 2012, opisany na odwrocie: z cyklu “Perpetuum mobile”: XXXVIII AP VI/VI mezzotinta 2012 Tomasz Winiarski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

39.jakub_szymanski

39. Drzewa

Technika: akryl, płótno

Format: 61x46 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Szymański 17.06.17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

40.olga_pelipas

40. Swan

Autor: Olga Pelipas (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Pelipas

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

41.maciej_hoppe

41. Akt czerwony

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Hoppe 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

42.polski_thomas

42. Twór biologiczny 3

Autor: Polski Thomas (Maciej Cieśla) (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 141x101 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2017 P. THOMAS

Cena wywoławcza: 500,00 zł

43.ula_niemirska

43. Huśtawka

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “Huśtawka” z serii Farmazony 2017 90x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.mateusz_kijak

44. Repozycja

Autor: Mateusz Kijak (ur. 1990 r.)

Format: 40x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MATEUSZ KIJAK “REPOZYCJA” AKRYL NA PŁÓTNIE 40x40 CM M.Kijak 17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45.dominika_borys

45. Bez tytułu

Autor: Dominika Borys (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 94x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Dominika Borys-Prus Bez tytułu, 95x110 cm. akryl 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.piotr_woroniec

46. Ab ratio aurora

Autor: Piotr Woroniec jr (ur. 1981 r.)

Technika: technika mieszana, płyta

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “AB RATIO AURORA” Piotr Woroniec Jr 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

47.piotr_ignacy_kopczynski

47. Emilia

Autor: Piotr Ignacy Kopczyński (ur. 1973 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d., opisany na odwrocie: “EMILIA” Piotr Ignacy Kopczyński 2017.y

Cena wywoławcza: 500,00 zł

48.adam_rokowski

48. Pstrąg ΙΧΘΥΣ

Autor: Adam Rokowski (ur. 1977 r.)

Technika: olej, szlagmetal, płótno

Format: 2x (13x35) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.konrad_hamada

49. Droga pod słońce

Autor: Konrad Hamada (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d. Konrad Hamada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

50.jolanta_knap

50. Teatr zazdrości

Autor: Jolanta Knap (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jolanta Knap “Teatr zazdrości” “Oni” 2013 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

51.izabela_skierska

51. Ocean I

Autor: Izabela Skierska (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ‘Ocean I’ Iza Skierska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

52.piotr_trusik

52. Struktura a faktura

Format: 130x99 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53.malwina_cieslik

53. Polonus

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Cieślik 2017, opisany na odwrocie: “POLONUS” Malwina Cieślik 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

54.robert_stolarczyk

54. Zaduma

Autor: Robert Stolarczyk (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Robert Stolarczyk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

55.ryszard_rabsztyn

55. Hydrozagadka

Autor: Ryszard Rabsztyn (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, marker, płyta

Format: 88x66 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN “HYDROZAGADKA” AKRYL I MARKER NA PŁYCIE 66x80 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł