11 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 stycznia 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 stycznia 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 20-21 stycznia 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 11 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 24 stycznia 2018 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51. Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid. Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 20-21 stycznia 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

Kompozycja nr 129 - Iwona Gabryś (2017), obraz akrylowy na płótnie

1. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja nr 129, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Woda i Ziemia z cyklu Żywioły - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Woda i Ziemia z cyklu Żywioły, 2017

Informacje: akryl, płótno2x (80x60) cmopisany na odwrocie: P.K. MIKULSKA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Śniło mi się - Angelika Milaniuk-Mitruk (2015), obraz olejny na płótnie

3. Angelika Milaniuk-Mitruk

Tytuł: Śniło mi się, 2015

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Śniło mi się” 2015 r. olej na płótnie, 80x120 cm Angelika Milaniuk-Mitruk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2015), kolaż, akryl na płótnie

4. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: akryl, kolaż, płótno80x60 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2015 KOLAŻ, AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 80x60 numer katalogowy 067 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pędzle, farby, papierosy II - Kamil Stańczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

5. Kamil Stańczak

Tytuł: Pędzle, farby, papierosy II, 2017

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2017 LUBLIN PĘDZLE, FARBY, PAPIEROSY II AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2018), obraz olejny na płótnie

6. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2018 r. 6

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Dziewczyna z cyklu Nokturn - Marcin Telega (2017), obraz olejny na płótnie

7. Marcin Telega

Tytuł: Dziewczyna z cyklu Nokturn, 2017

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Marcin A. Telega 2017, opisany na odwrocie: cykl: “NOKTURN” tytuł: “DZIEWCZYNA” autor: MARCIN A. TELEGA rok: 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Przerywana linia spontaniczności - Sylwia Michalska (2017), obraz akrylowy na płótnie

8. Sylwia Michalska

Tytuł: Przerywana linia spontaniczności, 2017

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. l.d.: S. Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Kraby w muszlach w błękicie - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona, muszle

9. Aneta Śliwa

Tytuł: Kraby w muszlach w błękicie, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona, muszle14x10x10 cm; 14x6x8 cm; 8x8x10 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Sen - Klaudia Krzysztonek (2015), obraz olejny na płótnie

10. Klaudia Krzysztonek

Tytuł: Sen, 2015

Informacje: olej, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: “SEN” OLEJ NA PŁÓTNIE KRZYSZTONEK 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

FY Andy - Igor Mościcki (2010), obraz olejny na płótnie

11. Igor Mościcki

Tytuł: FY Andy, 2010

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Mościcki J. 2010, opisany na odwrocie: Mościcki J. 70x50

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Miasto 6000 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

12. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 6000, 2017

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 6000 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Joanna Osińska (2017), obraz olejny na płótnie

13. Joanna Osińska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. l.d.: JOsińska 2017, opisany na odwrocie: Joanna Osińska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Sikorka modra - Emil Goś (2017), obraz olejny na płótnie

14. Emil Goś

Tytuł: Sikorka modra, 2017

Informacje: olej, płótno30x21 cmopisany na odwrocie: EMIL GOŚ “SIKORKA MODRA” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

I will let the wind go quietly - Aneta Biel (2016), obraz olejny na płótnie

15. Aneta Biel

Tytuł: I will let the wind go quietly, 2016

Informacje: olej, płótno70x50 cm kompozycja, 73x53 cm w oprawiesygn. p.d.: AB, opisany na odwrocie: ANETA BIEL “I WILL LET THE WIND GO QUIETLY” 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pure tint - Jagoda Dziewanowska (2017), obraz olejny na płótnie

16. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: Pure tint, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Anna - Mariusz Robert Drabarek (2017), obraz olejny na płótnie

17. Mariusz Robert Drabarek

Tytuł: Anna, 2017

Informacje: olej, płótno60x90 cmsygn. p.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Discreet - Michał Mąka (2018), spray, płótno

18. Michał Mąka

Tytuł: Discreet, 2018

Informacje: spray, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Michał Mąka 2018 “Discreet”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Fit z serii Rozrywki - Ula Niemirska (2016), technika mieszana na płótnie

19. Ula Niemirska

Tytuł: Fit z serii Rozrywki, 2016

Informacje: technika mieszana, płótnoopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA 2016 z serii ROZRYWKI mix technik 59,3x45,5 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Grawitacja III - Beata Pałach (2015), obraz akrylowo-olejny na płótnie

20. Beata Pałach

Tytuł: Grawitacja III, 2015

Informacje: akryl, olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: B. Pałach

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Przy tobie niczego się nie boję - Jacek Cyganek (2017), obraz olejny na płótnie

21. Jacek Cyganek

Tytuł: Przy tobie niczego się nie boję, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Abstract body detail II - Iwona Lenik (2018), obraz akrylowy na płótnie

22. Iwona Lenik

Tytuł: Abstract body detail II, 2018

Informacje: akryl, płótno30x40 cmopisane na odwrocie: Iwona Lenik 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Karolina Basaj (2017), obraz olejny na płycie

23. Karolina Basaj

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płytaśr. 60 cmsygn. na licu: BASAJ 2017, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Okruchy dnia - Luiza Los-Pławszewska (2017), obraz akrylowy na płótnie

24. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Okruchy dnia, 2017

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn. p.d.: LUIZA LOS-P. 2017, opisany na odwrocie: “OKRUCHY DNIA” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA 2017 r. AKRYL, PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Tors - Waldemar Mazurek (2017), brąz patynowany, marmur grecki

25. Waldemar Mazurek

Tytuł: Tors, 2017

Informacje: brąz patynowany, marmur grecki16x7,5x4 cm odlew, wys. z podstawą 24 cmsygn. w odlewie: MAZUREK 4/6

Nakład: 4/6

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Powabny - Mariola Świgulska (2017), obraz olejny na płótnie

26. Mariola Świgulska

Tytuł: Powabny, 2017

Informacje: olej, płótno120x100 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

NA 2 (XXII) - Piotr Czyż (2017), obraz akrylowy na płótnie

27. Piotr Czyż

Tytuł: NA 2 (XXII), 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: NA 2 (XXII) PIOTR CZYŻ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Toskania - Agnieszka Pawłowska (2016), obraz olejny na płótnie

28. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Toskania, 2016

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2017), obraz akrylowy na płótnie

29. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA SZCZERBAKOWICZ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Przystanek - Monika Buca (2017), obraz olejny na płótnie

30. Monika Buca

Tytuł: Przystanek, 2017

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: M. Buca 2017, opisany na odwrocie: Monika Buca 2017 “Przystanek”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Mój kot - Michalina Garus (2017), obraz olejny na płótnie

31. Michalina Garus

Tytuł: Mój kot, 2017

Informacje: olej, płótno50x80 cm kompozycjasygn. p.d.: MG 2017, opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2017 “Mój kot”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Na przełaj - Marlena Rakoczy (2018), obraz akrylowy na płótnie

32. Marlena Rakoczy

Tytuł: Na przełaj, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: M. Rakoczy 2018, opisany na odwrocie: MARLENA RAKOCZY “NA PRZEŁAJ”, 2018 r. AKRYL|PŁÓTNO, WYM. 100|80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Szukam wyjścia - Kaja Harnyś (2016), obraz olejny na płótnie

33. Kaja Harnyś

Tytuł: Szukam wyjścia, 2016

Informacje: olej, płótno100x70 mopisany na odwrocie: OLEJ NA PŁÓTNIE 2016 R. SZUKAM WYJŚCIA KAJA HARNYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Landscape 02 - Jacek Malinowski (2017), obraz olejny na płótnie

34. Jacek Malinowski

Tytuł: Landscape 02, 2017

Informacje: olej, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zagubienie - Filip Łoziński (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

35. Filip Łoziński

Tytuł: Zagubienie, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2015), obraz olejny na płótnie

36. Agnieszka Rowińska

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: A. ROWIŃSKA’15

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ściana postanowień - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

37. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Ściana postanowień, 2017

Informacje: olej, płótno60x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Piotr Trusik (2017), obraz olejny na płótnie

38. Piotr Trusik

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

California sunshine - Agnieszka Nosek (2017), obraz olejny na płótnie

39. Agnieszka Nosek

Tytuł: California sunshine, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: AGNIESZKA NOSEK, opisany na odwrocie: CALIFORNIA SUNSHINE OIL ON CANVAS 2017 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Milczenie kolorów - Jacek Sikora (2018), obraz akrylowo-olejny na płótnie

40. Jacek Sikora

Tytuł: Milczenie kolorów, 2018

Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: MILCZENIE KOLORÓW 2018 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasto zielone - Jolanta Haluch (2017), obraz olejny na płótnie

41. Jolanta Haluch

Tytuł: Miasto zielone, 2017

Informacje: olej, płótno120x50 cmsygn.p.d.: Haluch2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Bez tytułu - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

42. Maciej Hoppe

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.d.: Hoppe 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Jesień idzie - Agnieszka Olech (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

43. Agnieszka Olech

Tytuł: Jesień idzie, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH olej i akryl na płótnie, 2017 “JESIEŃ IDZIE”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Czerwony #15 - Marcin Lenczowski (2017), obraz akrylowy na płótnie

44. Marcin Lenczowski

Tytuł: Czerwony #15, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Lenczys 2017 CZERWONY #15

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Fragmenty III - Sylwia Lis-Persona (2015), obraz akrylowo-olejny na płótnie

45. Sylwia Lis-Persona

Tytuł: Fragmenty III, 2015

Informacje: akryl, olej, płótno40x50 cmsygn. na licu: Sylwia Lis-Persona, opisany na odwrocie: Sylwia Lis-Persona “Fragmenty III” akryl + olej 40x50 2015 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dmuchawce - Anna Olińska (2017), obraz olejny na płótnie

46. Anna Olińska

Tytuł: Dmuchawce, 2017

Informacje: olej, płótno92x65 cmopisany na odwrocie: ANNA OLIŃSKA DMUCHAWCE 2017 65x92 cm OLEJ/PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Stradivario - Dominik Smolik (2018), obraz akrylowy na płótnie

47. Dominik Smolik

Tytuł: Stradivario, 2018

Informacje: akryl, płótno2x (120x60) cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Bez tytułu XVI - Monika Noga (2016), obraz olejny na płótnie

48. Monika Noga

Tytuł: Bez tytułu XVI, 2016

Informacje: olej, płótno110x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Krajobraz z okolicy - Arkadiusz Rafflewski (2017), obraz olejny na płótnie

49. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Krajobraz z okolicy, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Mountain - Zuzanna Hope (2016), obraz olejny na płótnie

50. Zuzanna Hope

Tytuł: Mountain, 2016

Informacje: olej, płótno2x (70x80) cmsygn. p.d.: Z.Ołowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Bartek Pszon (2016), obraz olejny na płótnie

51. Bartek Pszon

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno90x60cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2016 bez tytułu olej płótno 60x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Jesień - Jakub Szymański (2017), obraz akrylowy na płótnie

52. Jakub Szymański

Tytuł: Jesień, 2017

Informacje: akryl, płótno60x30 cmsygn. na licu: K.2017, opisany na odwrocie: “JESIEŃ’17” J. Szymański

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Duftart – Sahara Noir Ford - Justyna Neyman (2018), akryl, płyta

53. Justyna Neyman

Tytuł: Duftart – Sahara Noir Ford, 2018

Informacje: akryl, płyta70x50 cm kompozycja, 72x52 cm w oprawiesygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: duftart - Sahara Noir Tom Ford

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dwuznaczność - Robert Stolarczyk (2009), obraz olejny na płótnie

54. Robert Stolarczyk

Tytuł: Dwuznaczność, 2009

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Robert Stolarczyk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lost in a crowd - Elwira Kańczugowska (2011), obraz olejny na płótnie

55. Elwira Kańczugowska

Tytuł: Lost in a crowd, 2011

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l.d.: EK’11, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska “Lost in a crowd” 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zjawa - Ryszard Rabsztyn (2017), akryl, marker, płótno

56. Ryszard Rabsztyn

Tytuł: Zjawa, 2017

Informacje: akryl, marker, płótno100x50 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN “ZJAWA” AKRYL I MARKER NA PŁÓTNIE 50x100 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Nagasaki ’45 - Dorota Golińska (2018), obraz akrylowy na płótnie

57. Dorota Golińska

Tytuł: Nagasaki ’45, 2018

Informacje: akryl, płótno46x46 cmsygn. p.d.: Golińska 2.01.2018, opisany na odwrocie: Nagasaki ‘45

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wanda - Kamil Jerzyk (2014), obraz akrylowy na płótnie

58. Kamil Jerzyk

Tytuł: Wanda, 2014

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. na boku: Kamil Jerzyk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

2 w nocy z cyklu Bezsenność́ - Jolanta Knap (2014), obraz olejny na płótnie

59. Jolanta Knap

Tytuł: 2 w nocy z cyklu Bezsenność́, 2014

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: cykl “Bezsenność” 2 w nocy Jolanta Knap 2014 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Kurs na prawo - Małgorzata Fenrych (2017), obraz olejny na płótnie

60. Małgorzata Fenrych

Tytuł: Kurs na prawo, 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. l.g.: MF17

Cena wywoławcza: 500,00 zł