11 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 stycznia 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 stycznia 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 20-21 stycznia 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 11 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 24 stycznia 2018 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51. Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid. Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 20-21 stycznia 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

1.iwona_gabrys

1. Kompozycja nr 129

Autor: Iwona Gabryś (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

2.patrycja_kruszynska-mikulska

2. Woda i Ziemia z cyklu Żywioły

Technika: akryl, płótno

Format: 2x (80x60) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K. MIKULSKA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

3.angelika_milaniuk-mitruk

3. Śniło mi się

Autor: Angelika Milaniuk-Mitruk (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Śniło mi się” 2015 r. olej na płótnie, 80x120 cm Angelika Milaniuk-Mitruk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

4.beata_trembecka

4. Bez tytułu

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2015 KOLAŻ, AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 80x60 numer katalogowy 067 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

5.kamil_stanczak

5. Pędzle, farby, papierosy II

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2017 LUBLIN PĘDZLE, FARBY, PAPIEROSY II AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

6.anna_jarzymowska

6. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 110x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2018 r. 6

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

7.marcin_telega

7. Dziewczyna z cyklu Nokturn

Autor: Marcin Telega (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marcin A. Telega 2017, opisany na odwrocie: cykl: “NOKTURN” tytuł: “DZIEWCZYNA” autor: MARCIN A. TELEGA rok: 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

8.sylwia_michalska

8. Przerywana linia spontaniczności

Autor: Sylwia Michalska (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: S. Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

9.aneta_sliwa

9. Kraby w muszlach w błękicie

Technika: ceramika szkliwiona, muszle

Format: 14x10x10 cm; 14x6x8 cm; 8x8x10 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

10.klaudia_krzysztonek

10. Sen

Autor: Klaudia Krzysztonek (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “SEN” OLEJ NA PŁÓTNIE KRZYSZTONEK 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

11.igor_moscicki

11. FY Andy

Autor: Igor Mościcki

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mościcki J. 2010, opisany na odwrocie: Mościcki J. 70x50

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

12.magdalena_karwowska

12. Miasto 6000

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 6000 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

13.joanna_osinska

13. Bez tytułu

Autor: Joanna Osińska (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: JOsińska 2017, opisany na odwrocie: Joanna Osińska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

14.emil_gos

14. Sikorka modra

Autor: Emil Goś (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x21 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EMIL GOŚ “SIKORKA MODRA” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

15.aneta_biel

15. I will let the wind go quietly

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm kompozycja, 73x53 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: AB, opisany na odwrocie: ANETA BIEL “I WILL LET THE WIND GO QUIETLY” 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

16.jagoda_dziewanowska

16. Pure tint

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

17.mariusz_drabarek

17. Anna

Autor: Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

18.michal_maka

18. Discreet

Autor: Michał Mąka (ur. 1989 r.)

Technika: spray, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Michał Mąka 2018 “Discreet”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

19.ula_niemirska

19. Fit z serii Rozrywki

Technika: technika mieszana, płótno

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA 2016 z serii ROZRYWKI mix technik 59,3x45,5 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20.beata_palach

20. Grawitacja III

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: B. Pałach

Cena wywoławcza: 500,00 zł

21.jacek_cyganek

21. Przy tobie niczego się nie boję

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

22.iwona_lenik

22. Abstract body detail II

Autor: Iwona Lenik (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 30x40 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: Iwona Lenik 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

23.karolina_basaj

23. Bez tytułu

Autor: Karolina Basaj (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płyta

Format: śr. 60 cm

Sygnatura: sygn. na licu: BASAJ 2017, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

24.luiza_los-plawszewska

24. Okruchy dnia

Technika: akryl, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: LUIZA LOS-P. 2017, opisany na odwrocie: “OKRUCHY DNIA” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA 2017 r. AKRYL, PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

25.waldemar_mazurek

25. Tors

Autor: Waldemar Mazurek (ur. 1961 r.)

Technika: brąz patynowany, marmur grecki

Format: 16x7,5x4 cm odlew, wys. z podstawą 24 cm

Nakład: 4/6

Sygnatura: sygn. w odlewie: MAZUREK 4/6

Cena wywoławcza: 500,00 zł

26.mariola_swigulska

26. Powabny

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

27. piotr_czyz

27. NA 2 (XXII)

Autor: Piotr Czyż (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: NA 2 (XXII) PIOTR CZYŻ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

28.agnieszka_pawlowska

28. Toskania

Autor: Agnieszka Pawłowska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

29.magdalena_szczerbakowicz

29. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDALENA SZCZERBAKOWICZ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

30.monika_buca

30. Przystanek

Autor: Monika Buca

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Buca 2017, opisany na odwrocie: Monika Buca 2017 “Przystanek”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

31.michalina_garus

31. Mój kot

Autor: Michalina Garus (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x80 cm kompozycja

Sygnatura: sygn. p.d.: MG 2017, opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2017 “Mój kot”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

32.marlena_rakoczy

32. Na przełaj

Autor: Marlena Rakoczy (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Rakoczy 2018, opisany na odwrocie: MARLENA RAKOCZY “NA PRZEŁAJ”, 2018 r. AKRYL|PŁÓTNO, WYM. 100|80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

33.kaja_harnys

33. Szukam wyjścia

Autor: Kaja Harnyś

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 m

Sygnatura: opisany na odwrocie: OLEJ NA PŁÓTNIE 2016 R. SZUKAM WYJŚCIA KAJA HARNYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

34.jacek_malinowski

34. Landscape 02

Technika: olej, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

35.filip_lozinski

35. Zagubienie

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

36.agnieszka_rowinska

36. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. ROWIŃSKA’15

Cena wywoławcza: 500,00 zł

37.edyta_madzelewska

37. Ściana postanowień

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

38.piotr_trusik

38. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

39.agnieszka_nosek

39. California sunshine

Autor: Agnieszka Nosek (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AGNIESZKA NOSEK, opisany na odwrocie: CALIFORNIA SUNSHINE OIL ON CANVAS 2017 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

40.jacek_sikora

40. Milczenie kolorów

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MILCZENIE KOLORÓW 2018 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

41.jolanta_haluch

41. Miasto zielone

Autor: Jolanta Haluch

Technika: olej, płótno

Format: 120x50 cm

Sygnatura: sygn.p.d.: Haluch2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

42.maciej_hoppe

42. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Hoppe 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

43.agnieszka_olech

43. Jesień idzie

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH olej i akryl na płótnie, 2017 “JESIEŃ IDZIE”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

44.marcin_lenczowski

44. Czerwony #15

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Lenczys 2017 CZERWONY #15

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

45.sylwia_lis-persona

45. Fragmenty III

Autor: Sylwia Lis-Persona (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: sygn. na licu: Sylwia Lis-Persona, opisany na odwrocie: Sylwia Lis-Persona “Fragmenty III” akryl + olej 40x50 2015 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.anna_olinska

46. Dmuchawce

Autor: Anna Olińska (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 92x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANNA OLIŃSKA DMUCHAWCE 2017 65x92 cm OLEJ/PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

47.dominik_smolik

47. Stradivario

Technika: akryl, płótno

Format: 2x (120x60) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

48.monika_noga

48. Bez tytułu XVI

Technika: olej, płótno

Format: 110x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.arkadiusz_rafflewski

49. Krajobraz z okolicy

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

50.zuzanna_hope

50. Mountain

Autor: Zuzanna Hope (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 2x (70x80) cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Z.Ołowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

51.bartek_pszon

51. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 90x60cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon 2016 bez tytułu olej płótno 60x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

52.jakub_szymanski

52. Jesień

Technika: akryl, płótno

Format: 60x30 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2017, opisany na odwrocie: “JESIEŃ’17” J. Szymański

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53.justyna_neyman

53. Duftart – Sahara Noir Ford

Autor: Justyna Neyman (ur. 1969 r.)

Format: 70x50 cm kompozycja, 72x52 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: duftart - Sahara Noir Tom Ford

Cena wywoławcza: 500,00 zł

54.robert_stolarczyk

54. Dwuznaczność

Autor: Robert Stolarczyk (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Robert Stolarczyk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

55.elwira_kanczugowska

55. Lost in a crowd

Autor: Elwira Kańczugowska

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: EK’11, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska “Lost in a crowd” 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

56.ryszard_rabsztyn

56. Zjawa

Autor: Ryszard Rabsztyn (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, marker, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN “ZJAWA” AKRYL I MARKER NA PŁÓTNIE 50x100 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

57.dorota_golinska

57. Nagasaki ’45

Autor: Dorota Golińska

Technika: akryl, płótno

Format: 46x46 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Golińska 2.01.2018, opisany na odwrocie: Nagasaki ‘45

Cena wywoławcza: 500,00 zł

58.kamil_jerzyk

58. Wanda

Autor: Kamil Jerzyk (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. na boku: Kamil Jerzyk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

59.jolanta_knapp

59. 2 w nocy z cyklu Bezsenność́

Autor: Jolanta Knap (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: cykl “Bezsenność” 2 w nocy Jolanta Knap 2014 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

60.malgorzata_fenrych

60. Kurs na prawo

Autor: Małgorzata Fenrych (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: MF17

Cena wywoławcza: 500,00 zł