12 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 21 lutego 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 lutego 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 17-18 lutego 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 12 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 21 lutego 2018 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51. Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid.

Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 17-18 lutego 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

1.olena_horhol

1. Calm and silence

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HORHOL 17, opisany na odwrocie: Horhol 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

2.pawel_porada

2. Kształtowanie osobowości I

Autor: Paweł Porada (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Porada 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

3.dorota_kuznik

3. One body, one spirit

Autor: Dorota Kuźnik (ur. 1975 r.)

Technika: olej, czarny aksamit, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Dorota Kuźnik "One body, one spirit" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

4.jolanta_strzelczyk

4. W mroku

Autor: Jolanta Strzelczyk (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110x95 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jolanta Strzelczyk Wrocław 2015 "W MROKU"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

5.kamil_stanczak

5. Nieznani malarze VII

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2017 LUBLIN NIEZNANI MALARZE VII, AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

6.anna_macugowska

6. Dotyk

Autor: Anna Macugowska (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MACUGOWSKA ANNA 2018 WARSZAWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

7.angelika_milaniuk-mitruk

Autor: Angelika Milaniuk-Mitruk (ur. 1984 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Jesień" z cyklu "Śniło mi się..." 2015 r. olej + akryl Angelika Milaniuk-Mitruk AMM

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

8.beata_palach

8. Układ 5

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: B. Pałach, opisany na odwrocie: B. Pałach 2017 Kraków

Cena wywoławcza: 500,00 zł

9.mariusz_drabarek

9. Bez tytułu

Autor: Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

10.agnieszka_pawlowska

10. Po drugiej stronie wzgórz

Autor: Agnieszka Pawłowska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

11.adam_rokowski

11. M.O.O.P. 3

Autor: Adam Rokowski (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 24x25 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AR2017, opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI M.O.O.P. 3 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

12.monika_noga

12. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

13.agnieszka_olech

13. Moje okolice

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Moje okolice" olej na płótnie 60x80 AGNIESZKA OLECH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

14.jakub_godziszewski

14. Stan zawieszenia II

Autor: Jakub Godziszewski (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2018 STAN ZAWIESZENA II

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

15.waldemar_mazurek

15. Tańczący

Autor: Waldemar Mazurek (ur. 1961 r.)

Technika: aluminium, biały grecki marmur

Format: 23x13x7 cm odlew, wys. z postawą 34 cm

Sygnatura: sygn.: MAZUREK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

16.paulna_giersz

16. Three fires

Autor: Paulina Giersz (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Giersz 208 r. "Three fires"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

17.magdalena_lazar-massier

17. Maxiking

Autor: Magdalena Łazar-Massier (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAXIKING 2009 Magdalena Łazar-Massier

Cena wywoławcza: 500,00 zł

18.karolina_basaj

18. Bez tytułu

Autor: Karolina Basaj (ur. 1991 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. na licu: BASAJ 2017, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

19.filip_lozinski

19. Deszczowy wieczór

Technika: olej, akryl, płyta

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: F. ŁOZIŃSKI 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

20.dorota_kulicka

20. Obraz malowany z zamkniętymi ustami

Autor: Dorota Kulicka (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOROTA KULICKA "OBRAZ MALOWANY Z ZAMKNIĘTYMI USTAMI" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

21.anna_vostruchovaite

21. Akt II

Autor: Anna Vostruchovaite (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Vostruchovaite 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

22.arkadiusz_rafflewski

22. Krajobraz z miejsca

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

23.jacek_cyganek

23. Parien, parien

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: parien, parien Jacek Cyganek 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

24.marcin_strokosz

24. Bez tytułu

Autor: Marcin Strokosz (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 84x114 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcin Strokosz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

25.piotr_banaszkiewicz

25. Bez tytułu

Autor: Piotr Banaszkiewicz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PB 2017, opisany na odwrocie: Piotr Banaszkiewicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

26.tomasz_winiarski

26. Z cyklu Perpetuum mobile LXIX

Technika: mezzotinta, sucha igła, papier

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile": LXIX 2/30 Tomasz Winiarski 2014, opisany na odwrocie: z cyklu "Perpetuum mobile": LXIX mezzotinta, sucha igła 2/30 2013 Tomasz Winiarski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

27.robert_stolarczyk

27. Szuwary

Autor: Robert Stolarczyk (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 65x92 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Robert Stolarczyk RS

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28.ewa_kozer

28. Łąka

Autor: Ewa Kozera (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29.aneta_biel

29. (Dis)illusion

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: (Dis)illusion 2018 rok Aneta Biel

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

30.hanna_rozpara

30. CCB01

Technika: akryl, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "CCB01" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

31.aneta_sliwa

31. Myszy

Technika: ceramika szkliwiona, muszle

Format: 4x (9x8x13) cm

Sygnatura: sygn. na spodzie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

32.malwina_cieslik

32. Odpoczynek

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Odpoczynek" Malwina Cieślik '18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

33.joanna_nalepa

33. Martwa natura z chilli

Autor: Joanna Nalepa

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Nal'17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

34.luiza_los-plawszewska

34. Zawieszony w czasie

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los P. 2018, opisany na odwrocie: "ZAWIESZONY W CZASIE" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, PŁÓTNO 2018 r. 70x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

35.malgorzata_rukszan

35. Lato w Akranes

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Rukszan I.2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN "LATO W AKRANES" AKRYL + WERNIKS OLSZTYN 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

36.ryszard_rabsztyn

36. Ożywianie przeszłości. Biały lew

Autor: Ryszard Rabsztyn (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

37.piotr_przybyla

37. Narodziny światła

Format: 2x (100x70) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Narodziny światła" 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

38.maciej_hoppe

38. Mat

Technika: akryl, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hoppe 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

39.emil_gos

39. Sikorka bogatka 2

Autor: Emil Goś (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

Format: 30x21 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EMIL GOŚ "Sikorka bogatka 2" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

40.dominik_smolik

40. Illuminations

Technika: akryl, płótno

Format: 59x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "ILLUMINATIONS" AKRYL, PŁÓTNO 60x120 CM KRAKÓW MMXVIII Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 500,00 zł

41.jakub_szymanski

41. W polu

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Szymański "W polu" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

42.edyta_madzelewska

42. Nad Saharą

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem oraz datą, opisany na odwrocie: EDYTA MĄDZELEWSKA "NAD SAHARĄ" 2018 r. LEGIONOWO/WARSZAWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

43.michal_maka

43. Moustache

Autor: Michał Mąka (ur. 1989 r.)

Technika: spray, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Michał Mąka "MOUSTACHE" 2018.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.jagoda_dziewanowska

44. Steps II

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45.piotr_trusik

45. Bez tytułu

Technika: technika własna, akwatinta

Format: 44x27 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.T

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.weronika_braun

46. Katedra

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "KATEDRA" W.E. BRAUN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

47.magdalena_wloczkowska

47. Zmartwiona ultramaryna

Autor: Magdalena Włuczkowska (ur. 1989 r.)

Format: 100x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MW Magdalena Włuczkowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

48.zuzanna_hope

48. Mountain

Autor: Zuzanna Hope (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 2x (70x80) cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Z.Ołowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

49.krystyna_lipka-czajkowska

49. Autoportret z kobietą 5

Autor: Krystyna Lipka-Czajkowska (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AUTOPORTRET Z KOBIETĄ 5 Krystyna Lipka-Czajkowska 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50.jacek_malinowski

50. Toscana XIII

Technika: olej, płótno

Format: 60x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

51.beata_trembecka

51. Bez tytułu

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2017 AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 60x80 numer katalogowy 156 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

52.igor_moscicki

52. Where the seas have no name

Autor: Igor Mościcki

Technika: akryl, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Mościcki I 18., opisany na odwrocie: Mościcki I 90x70 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53.jolanta_knap

53. Śnieg z cyklu Rozlewiska

Autor: Jolanta Knap (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jolanta Knap "Śnieg" z cyklu "Rozlewiska" 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

54.krzysztof_trzaska

54. Kiedyś jeździłem częściej pociągami

Autor: Krzysztof Trzaska

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Trzaska 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

55.dorota_golinska

55. Pejzaż. Warszawa

Autor: Dorota Golińska

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Golińska W-wa 2012.02

Cena wywoławcza: 500,00 zł

56.magdalena_karwowska

56. Miasto 11111

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 11111 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

57.lukasz_breitenbach

57. Fikus z czarnym telewizorem w tle

Autor: Łukasz Breitenbach (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŁUKASZ BREITENBACH, opisany na odwrocie: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

58.magdalena_szczerbakowicz

58. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 38x55 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

59.marcin_lenczowski

59. Niebieski #4

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Lenczys / M.Lenczowski NIEBIESKI #4

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

60.mariola_swigulska

60. Wyczekujące słońca z cyklu Zauroczona Dmuchawcami

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

61.pawel_batura

61. Charyzmatyczny indoktrynator

Technika: olej, płótno

Format: 160x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

62.paulina_jaklik

62. Martwa natura

Autor: Paulina Jaklik

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Jaklik 2016.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

63.bartek_pszon

63. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 65x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon bez tytułu olej płótno 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

64.igor_buszkowski

64. Bez tytułu

Autor: Igor Buszkowski

Technika: akryl, haft, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: IGOR BUSZKOWSKI 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

65.olga_rojek

65. Remember

Autor: Olga Rojek

Technika: olej, płótno

Format: 73x54 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Royek 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

66.kaja_harnys

66. Cierpienie

Autor: Kaja Harnyś

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: olej na płótnie 2016 r. "CIERPIENIE" Kaja Harnyś

Cena wywoławcza: 500,00 zł

67.jacek_sikora

67. Spectre

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK SIKORA SPECTRE (ZJAWA) OIL ON CANVAS 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

68.sebastian_skowronski

68. Pejzaż

Autor: Sebastian Skowroński

Technika: olej, płótno

Format: 30x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Skowroński 2012

Cena wywoławcza: 500,00 zł

69.anna_jarzymowska

69. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 110x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

70.elwira_kanczugowska

70. Philadelphia waiting

Autor: Elwira Kańczugowska

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska "Philadeplhia waiting" 2011 100x70

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

71.artur_marciniszyn_kocur1

71. X-Frames

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2017 "X-FRAMES" KOCUR1 oraz monogramem artysty

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

72.weronika_michalska

72. Cisza

Autor: Weronika Michalska

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Cisza” 70x50 cm 2017 olej na płótnie Weronika Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

73.patrycja_kruszynska-mikulska

73. Niebieskie lato

Technika: akryl, płótno

Format: 100x50 cm, w oprawie 103,5x53,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

74.izabela_kostiukow

74. Strzeszynek w lipcu

Technika: olej, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iza Kostiukow Lipiec w Strzeszynku, 2014 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł