13 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 28 marca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 23 marca 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 24-25 marca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 13 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się w środę 28 marca 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna dostępna będzie do oglądania w siedzibie Galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie od 23 marca (pon.-pt. 12:00-19:00). Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas osobiście, opublikujemy wkrótce spacer 3D po wystawie. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w weekend 24-25 lutego 2018 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog aukcyjny w PDF

1.filip_lozinski

1. Cel

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

2.olena_horhol

2. River

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HORHOL 17, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

3.julia_kowalska

3. Sweter

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł

4.aleksandra_osa

4. Winter

Autor: Aleksandra Osa (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 65x92 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALEKSANDRA OSA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

5.kamil_stanczak

5. Kruk II

Technika: akryl, płótno

Format: 55x55 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK '2018 LUBLIN "KRUK II" AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

6.tomasz_winiarski

6. Z cyklu Perpetuum mobile XXXIV

Technika: mezzotinta, papier

Format: 100x70 cm

Nakład: AP 2/6

Sygnatura: sygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile"; XXXIV AP II/VI T. Winiarski 2011, opisany na odwrocie: z cyklu "Perpetuum mobile", XXXIV mezzotinta AP II/VI 2011 Tomasz Winiarski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

7.malgorzata_rukszan

7. Let’s play

Technika: akryl, płótno

Format: 100x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Rukszan III 2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN "LET'S PLAY" AKRYL + WERNIKS SATYNOWY 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

8.pawel_batura

8. Rozwój sfery opiniotwórczej

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 81x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

9.paulina_giersz

9. Wielka rafa

Autor: Paulina Giersz (ur. 1991 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Giersz "Wielka rafa" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

10.karolina_basaj

Autor: Karolina Basaj (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 75x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: BASAJ 2018, opisany na odwrocie: 75x100 cm -2018- OIL ON CANVAS

Cena wywoławcza: 500,00 zł

11.zbigniew_olszewski

11. Ptaszory

Technika: olej, płótno

Format: 43x39.5 cm kompozycja, 50x47.5 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "PTASZORY" 2016 50x47,5

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

12.weronika_braun

12. Lśnienie 6

Technika: olej, płótno

Format: 160x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: WERONIKA BRAUN "LŚNIENIE 6" olej na płótnie, 70x100 cm, 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

13.ula_niemirska

13. Daleko stąd z serii Farmazony

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 110x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Ula Niemirska "...daleko stąd..." z serii FARMAZONY 2017 110x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

14.aneta_biel

14. Portret kobiecy z cyklu Między nocą a dniem

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm kompozycja, 100x75 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: AB

Cena wywoławcza: 500,00 zł

15.mariusz_brzyzek

15. Jeden

Autor: Mariusz Brzyzek (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Jeden" Mariusz Brzyzek Lipiec 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

16.hanna_zwierzchowska

16. Bez głowy – w kąpieli

Autor: Hanna Zwierzchowska (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Bez głowy - w kąpieli", 2017, Hanna Zwierzchowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

17.mariola_swigulska

17. Narodziny Ziemi

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

18.joanna_soltan

18. W ciszy

Autor: Joanna Sołtan (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x80 cm kompozycja, 123x83 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: JSołtan 2017, opisany na odwrocie: 118/2017 "W ciszy" olej 2017 Joanna Sołtan

Cena wywoławcza: 500,00 zł

19.slawomir_wojtkiewicz

19. Ucieczka

Autor: Sławomir Wojtkiewicz (ur. 1979 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S. WOJTKIEWICZ 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

20.jacek_sikora

20. Pride and prejudice

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. na boku: JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

21.anna_jarzymowska

21. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

22.waldemar_mazurek

22. Syrenka

Autor: Waldemar Mazurek (ur. 1961 r.)

Technika: brąz patynowany, marmur grecki

Format: 24x11x4 cm, z podstawą 30x7x7 cm

Sygnatura: sygn.: MAZUREK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

23.luiza_los-plawszewska

23. Sen o Tangerze

Technika: akryl, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: SEN O TANERZE LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

24.mariusz_robert_drabarek

24. Bez tytułu

Autor: Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

25.dominik_smolik

25. Chromatography 44

Technika: akryl, płótno

Format: 95x190 cm (dyptyk)

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "CHROMATOGRAPHY 44" AKRYL/PŁÓTNO DYPTYK 95x95 CM KRAKÓW MMXVIII

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

26.klaudia_krzysztonek

26. Suszarka

Autor: Klaudia Krzysztonek (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 109,5x149 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KLAUDIA KRZYSZTONEK "SUSZARKA" 2015, obraz olejny

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

27.krzysztof_trzaska

27. Czas relaksu

Autor: Krzysztof Trzaska

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Trzaska 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28.jolanta_knap

28. Opisywanie świata 4

Autor: Jolanta Knap (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jolanta Knap "Opisywanie świata 4" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29.marcin_lenczowski

29. Turkusowy #3

Technika: akryl, płótno

Format: 60x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2018 Lenczys TURKUSOWY #3 MARCIN LENCZOWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

30.ryszard_rabsztyn

30. Queen

Autor: Ryszard Rabsztyn (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x85 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN "QUEEN" AKRYL NA PŁÓTNIE 85x100 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

31.jacek_malinowski

31. Pejzaż XVII

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

32.joanna_szumska

32. Hala Koszyki z cyklu Proste historie

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

33.krystyna_roz-pasek

33. Początek

Autor: Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KJRP'17, opisany na odwrocie: "POCZĄTEK" Krystyna Róż-Pasek 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

34.anna_olinska

34. Drzewa

Autor: Anna Olińska (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANNA OLIŃSKA "DRZEWA" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

35.dominika_andrulewicz

35. Stairs II

Autor: Dominika Andrulewicz (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIKA ANDRULEWICZ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_9658

36. Autoportret z kobietą 7

Autor: Krystyna Lipka-Czajkowska (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 55x38 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AUTOPORTRET Z KOBIETĄ 7 2013 / AKRYL, PŁÓTNO / 38X35 KRYSTYNA LIPKA CZAJKOWSKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

37.dorota_kulicka

37. Uprzedmiotowiony – kompozycja z ceratą

Autor: Dorota Kulicka (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOROTA KULICKA UPRZEDMIOTOWIONY - KOMPOZYCJA Z CERATĄ 2015 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

38.cezary_bednarczyk

38. Szkice do portretu, bez tytułu 58

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Szkice do portrety, bez tytułu 58. Cezary Bednarczyk 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

39.michalina_garus

39. Kot 2

Autor: Michalina Garus (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x50 cm

Sygnatura: sygn. na licu: M.G. 2015, opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

40.jacek_cyganek

40. Na łące

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

41.agnieszka_nosek

41. Getting a little air

Autor: Agnieszka Nosek (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: NOSEK, opisany na odwrocie: GETTING A LITTLE AIR OIL ON CANVAS 2017 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

42.igor_buszkowski

42. bez tytułu

Autor: Igor Buszkowski

Technika: akryl, haft, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IGOR BUSZKOWSKI 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

43.aneta_klejnowska

43. Zamyślenie

Autor: Aneta Klejnowska (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Klejnowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.malwina_cieslik

44. na wyspie

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Malwina Cieślik 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45.jagoda_dziewanowska

45. pink point

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 53,5x53,5 cm

Sygnatura: sygn. na licu: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.marta_julia_piorko

46. róża

Technika: olej, płótno

Format: 30x24 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

47.monika_noga

47. bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

48.jakub_szymanski

48. zachód

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Szymański "ZACHÓD" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

49.sebastian_skowronski

49. figura iii

Autor: Sebastian Skowroński

Technika: drzeworyt, papier 250 g

Format: 70x50 cm

Nakład: 6/9

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: Figura III drzeworyt 6/9 Sebastian Skowronski 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50.agnieszka_olech

50. Impresja z Harendy

Technika: akryl, płótno

Format: 115x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Impresja z Harendy, 2016 akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

51.maciej_hoppe

51. we mgle

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Hoppe 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

52.michal_spryszynski

52. Pyrops Intricata

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Spryszyński'17, opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI AKRYL NA PŁÓTNIE 60x50 cm. 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

53.krystyna_jaszke

53. bez tytułu

Autor: Krystyna Jaszke (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Krystyna Jaszke 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

54.artur_marciniszyn_kocur1

54. Everything is for sale

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOCUR1 2018 "EVERYTHING IS FOR SALE" ARTUR "KOCUR1" MARCINISZYN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

55.elwira_kanczugowska

55. New York muse

Autor: Elwira Kańczugowska

Technika: olej, płótno

Format: 100x70

Sygnatura: sygn. l.d.: EK'11, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska NEW YORK MUSE, 2011, 100x70

Cena wywoławcza: 500,00 zł

56.agnieszka_figurska

56. Street in the Motion

Technika: akryl, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

57.marcin_dybowski

57. Ślady czasu 05

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: "Ślady czasu 05" olej płótno 100x80 cm 2018 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

58.hanna_rozpara

58. s2 r

Technika: drzeworyt, akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "S2 R" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

59.edyta_madzelewska

59. Wakacyjna przygoda w Terranova

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E.M.'17r. SICILIA, opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2017 r. "Wakacyjna przygoda w Terranova" Legionowo (Warszawa)

Cena wywoławcza: 500,00 zł

60.eliza_kleczewska

60. Macierzyństwo

Autor: Eliza Kleczewska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. Kleczewska 2018, opisany na odwrocie: "Macierzyństwo" akryl E. Kleczewska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

61.magdalena_karwowska

61. Miasto 0888

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0888 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

62.piotr_banaszkiewicz

62. bez tytułu

Autor: Piotr Banaszkiewicz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PB'18, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

63.michal_oginski

63. Bez tytułu z cyklu Zmanekinowienie

Autor: Michał Ogiński (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ogiński 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

64.bartek_pszon

64. bez tytułu

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 76x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon Bez tytułu 60x76 cm 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

65.aleksandra_mlynarczyk-gemza

65. Życie artystki

Autor: Aleksandra Młynarczyk-Gemza (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, tusz, grafit, technika własna, płótno

Format: 80x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_0218

66. Krajobraz z morzem w tle

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

67.piotr_przybyla

67. wody 12

Technika: technika mieszana, olej, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Wody 12” z cyklu Wody 80/70 cm 2,3 kg olej na płótnie 2014 r. Piotr Przybyła

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

_MG_0216

68. Podwodna

Autor: Małgorzata Suwalska (ur. 1980 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_0214

69. Dyptyk – bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Trembecka 2016, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA 2016 DYPTYK - BEZ TYTUŁU AKRYL 80x60 numer katalogowy 040

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_0217

70. Monochromatyczne miasto II

Autor: Sylwia Michalska (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn.: p.d.: S.Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł