14 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 kwietnia 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 kwietnia 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 21-22 kwietnia 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do udziału w 14 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 24 kwietnia 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna dostępna jest do oglądania w siedzibie Galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie od 18 kwietnia 2018 r. (pon.-pt. 12:00-19:00). Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas osobiście, opublikujemy wkrótce spacer 3D po wystawie. Showroom kolekcjonerski, na którym będzie można obejrzeć wystawę, a także zasięgnąć porady eksperta, odbędzie się w weekend 21-22 kwietnia 2018 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog aukcyjny w PDF

1.marcin_lenczowski

1. Szary (dyptyk)

Technika: akryl, płótno

Format: akryl, płótno, 2x (40.00 x 40.00) cm

Sygnatura: sygn. na boku: Lenczys, opisany na odwrocie: SZARY MARCIN LENCZOWSKI 2018 Lenczys

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

2.olena_horhol

2. wiosna

Technika: olej, płótno

Format: 60.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HORHOL18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

3.agnieszka_lapka

3. Bez tytułu z cyklu Panny

Autor: Agnieszka Łapka (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 65x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

4.jagoda_dziewanowska

4. rush

Technika: akryl, płótno

Format: 80.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

5.dorota_kulicka

5. Lekki stan skupienia II

Autor: Dorota Kulicka (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80.00 x 70.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOROTA KULICKA "LEKKI STAN SKUPIENIA II" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

6.joanna_szumska

6. Rzymskie wakacje

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100.00 x 140.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

7.karolina_fox

7. Bez tytułu

Autor: karolina fox (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100.00 x 70.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Fox, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

8.beata_palach

8. Elementy

Technika: akryl, płótno

Format: 80.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Pałach, opisany na odwrocie: KRK 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

9.malgorzata_rukszan

9. Follow the line

Technika: akryl, płótno

Format: 90.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Rukszan III 2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN "FOLLOW THE LINE" AKRYL + WERNIKS SATYNOWY OLSZTYN 2018 R.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

10.mariusz_robert_drabarek

10. akt

Autor: Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

11.jakub_szymanski

11. pegazy 17

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2017, opisany na odwrocie: JSzymański 2017 Pegazy 17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

12.hanna_zwierzchowska

12. Bez głowy – sen

Autor: Hanna Zwierzchowska (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Bez głowy - sen", 2017, Hanna Zwierzchowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

13.emil_gos

13. Perkoz

Autor: Emil Goś (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

Format: 60.00 x 40.00 cm kompozycja, 62.00 x 42.00 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: EMIL GOŚ "Perkoz" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

14.zbigniew_ramsko_kozlowski

14. Zapomniane zabawy – Serso

Autor: Zbigniew Ramsko Kozłowski

Technika: akryl, płótno

Format: 100.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Zbig. Ramsko Kozłowski XI2017, opisany na odwrocie: "ZAPOMNIANE ZABAWY - SERSO" Zbigniew Ramsko Kozłowski -11- OLSZTYN 6.11.2017 AKRYL + WERNIKS DAMAROWY

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

15.jacek_cyganek

15. Iberia

Technika: tempera, płótno

Format: 50.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

16.aneta_biel

16. Goner

Technika: akryl, płótno

Format: 100.00 x 50.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA BIEL "GONER" 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

17.agnieszka_olech

17. Miasto na literę „L” z cyklu Państwa i miasta

Technika: technika mieszana, akryl, kolaż, płótno

Format: 68.00 x 105.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "MIASTO NA LITERĘ "L" Z CYKLU "PAŃSTWA I MIASTA" 2018 AKRYL, TECH. MIESZANA, KOLAŻ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

18.magdalena_szczerbakowicz

18. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 70.00 x 70.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MSzczerbakowicz 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

19.aneta_sliwa

19. koń

Format: 30.00 x 20.00 x 10.00 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20.jacek_malinowski

20. Paesaggio VII

Technika: olej, płótno

Format: 30.00 x 60.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015 "Paesaggio VII"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

21.aleksandra_osa

21. Horizon 2

Autor: Aleksandra Osa (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90.00 x 90.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALEKSANDRA OSA SIUDEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

22.michal_spryszynski

22. Chalcosoma atlas

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: MSpryszyński '17, opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI "Ch. a" AKRYL NA PŁÓTNIE 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

23.malgorzata_limon

23. Trzy gracje

Autor: Małgorzata Limon (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 73.00 x 100.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Limon'16, opisany na odwrocie: Małgorzata Limon 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

24.luiza_los-plawszewska

24. Pokos

Technika: akryl, gesso, płótno

Format: 60.00 x 90.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018 r., opisany na odwrocie: "POKOS" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, GESSO 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

25.zbigniew_olszewski

25. Moja wiara II

Technika: olej, płótno

Format: 55.00 x 46.00 cm kompozycja, 57.50 x 48.50 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: OLSZEWSKI '16, opisany na odwrocie: "MOJA WIARA II" 55x46 2016 ZBYSZEK OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

26.andrzej_wojtowicz

26. Green sky

Autor: Andrzej Wójtowicz (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70.00 x 90.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Green sky" A. Wójtowicz 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

27.marcin_dybowski

27. Ślady czasu 03

Technika: olej, płótno

Format: 100.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: "Ślady czasu 03" olej, płótno 100x80 cm 2018 Marcin Dybowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28.tomasz_winiarski

28. Z cyklu Perpetuum mobile LV

Technika: mezzotinta, sucha igła, papier

Format: 100.00 x 70.00 cm

Nakład: AP VI/VI

Sygnatura: sygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile": LV AP VI/VI Tomasz Winiarski 2013, opisany na odwrocie: Z cyklu "Perpetuum mobile": LV mezzotinta, sucha igła AP VI/VI 2013 Tomasz Winiarski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

29.krystyna_roz-pasek

29. urok

Autor: Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60.00 x 60.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KJRP'18, opisany na odwrocie: "UROK" Krystyna Róż-Pasek 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

30.weronika_braun

30. Lśnienie 5

Technika: olej, płótno

Format: 140.00 x 99.50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

31.cezary_bednarczyk

31. Szkice do portretu, bez tytułu 56

Technika: olej, płótno

Format: 80.00 x 80.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Szkice do portretu, bez tytułu 56 Cezary Bednarczyk 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

32.filip_lozinski

32. Zamknięty

Technika: akryl, olej, pastel, płyta

Format: 80.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

33.malwina_cieslik

33. Holiday

Technika: akryl, płótno

Format: 50.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Cieślik '18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

34.marzena_uryszek

34. Magdalena

Technika: akryl, płótno

Format: 80.00 x 80.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Uryszek'18, opisany na odwrocie: "MAGDALENA" MARZENA URSZEK AKRYL NA PŁÓTNIE R. 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

35.pawel_batura

35. Kontrola chwili

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 120.00 x 90.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Batura

Cena wywoławcza: 500,00 zł

36.piotr_przybyla

36. TJT

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 81.00 x 65.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYŁA "TJT" 2014 TECH. MIESZANA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

37.arkadiusz_rafflewski

37. pole

Technika: olej, płótno

Format: 70.00 x 100.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2017/18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

38.aleksandra_mlynarczyk-gemza

38. Redhead

Autor: Aleksandra Młynarczyk-Gemza (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 61x46 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

39.bartek_pszon

39. Samolot

Technika: olej, płótno

Format: 71x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 Samolot 80x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_0470

40. Tropical Beach

Technika: akryl, płótno

Format: 65x92 cm kompozycja, 74x101 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

41.monika_noga

41. Bez tytułu XV

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Monika Noga "Bez tytułu XV" olej na płótnie, 120x100 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

42.marlena_rakoczy

42. Ten dzień

Autor: Marlena Rakoczy (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. RAKOCZY 2018, opisany na odwrocie: MARLENA RAKOCZY "TEN DZIEŃ", 2018 r. AKRYL, PŁÓTNO wym. 70/100cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

43.elwira_kanczugowska

43. Niebieski las

Autor: Elwira Kańczugowska

Technika: olej, płótno

Format: 64,5x92 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: EK'09, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska "Niebieski las", 92x65, olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.sylwia_michalska

44. Różowy pejzaż

Autor: Sylwia Michalska (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: S. Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

45.beata_trembecka

45. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Trembecka 2017, opisany na odwrocie: Beata Trembecka bez tytułu 2017 50x100 akryl numer katalogowy 130 B. Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.jacek_sikora

46. Coraz słabiej cię pamiętam

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: CORAZ SŁABIEJ CIĘ PAMIĘTAM JACEK SIKORA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

47.artur_marciniszyn

47. 111th Street

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOCUR1 2017 "111th STREET"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

48.bartlomiej_michal_gorecki

48. Atrofia

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.olga_rojek

49. Tęsknoty Leily

Autor: Olga Rojek

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ROYEK18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50.adam_jartym

50. 4040.2.0218

Autor: Adam Jartym (ur. 1983 r.)

Technika: olej, farba silikonowa, płótno

Format: 40x40 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

51.jolanta_knap

51. Świt z cyklu Rozlewiska

Autor: Jolanta Knap (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jolanta Knap "Świt" z cyklu "Rozlewiska" 2013 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_0522

52. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

_MG_0518

53. Bez tytułu

Autor: Piotr Banaszkiewicz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PB

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_0466

54. Kryształowe miasto

Technika: olej, płótno

Format: 120x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_0521

55. Mirror

Autor: Emilia Waszak (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 29x23 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

56.witold_domanski

56. Tors

Autor: Witold Domański (ur. 1968 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Domański

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_0475

57. Green land

Autor: Paulina Giersz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Giersz "Green Land" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł