14 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 kwietnia 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 kwietnia 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 21-22 kwietnia 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do udziału w 14 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 24 kwietnia 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna dostępna jest do oglądania w siedzibie Galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie od 18 kwietnia 2018 r. (pon.-pt. 12:00-19:00). Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas osobiście, opublikujemy wkrótce spacer 3D po wystawie. Showroom kolekcjonerski, na którym będzie można obejrzeć wystawę, a także zasięgnąć porady eksperta, odbędzie się w weekend 21-22 kwietnia 2018 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog 14 Aukcja Sztuki Młodej

Szary (dyptyk) - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

1. Marcin Lenczowski

Tytuł: Szary (dyptyk), 2018

Informacje: akryl, płótnoakryl, płótno, 2x (40.00 x 40.00) cmsygn. na boku: Lenczys, opisany na odwrocie: SZARY MARCIN LENCZOWSKI 2018 Lenczys

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

wiosna - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

2. Olena Horhol

Tytuł: wiosna, 2018

Informacje: olej, płótno60.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: HORHOL18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Panny - Agnieszka Łapka, obraz olejny na płótnie

3. Agnieszka Łapka

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Panny, 2018

Informacje: olej, płótno65x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

rush - Jagoda Dziewanowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

4. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: rush, 2018

Informacje: akryl, płótno80.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lekki stan skupienia II - Dorota Kulicka (2017), obraz akrylowy na płótnie

5. Dorota Kulicka

Tytuł: Lekki stan skupienia II, 2017

Informacje: akryl, płótno80.00 x 70.00 cmopisany na odwrocie: DOROTA KULICKA "LEKKI STAN SKUPIENIA II" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Rzymskie wakacje - Joanna Szumska (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

6. Joanna Szumska

Tytuł: Rzymskie wakacje, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno100.00 x 140.00 cmsygn. p.d.: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Bez tytułu - karolina fox (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. karolina fox

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno100.00 x 70.00 cmopisany na odwrocie: Karolina Fox, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Elementy - Beata Pałach (2018), obraz akrylowy na płótnie

8. Beata Pałach

Tytuł: Elementy, 2018

Informacje: akryl, płótno80.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: B. Pałach, opisany na odwrocie: KRK 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Follow the line - Małgorzata Rukszan (2018), obraz akrylowy na płótnie

9. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Follow the line, 2018

Informacje: akryl, płótno90.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: M. Rukszan III 2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN "FOLLOW THE LINE" AKRYL + WERNIKS SATYNOWY OLSZTYN 2018 R.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

akt - Mariusz Robert Drabarek (2018), obraz akrylowy na płótnie

10. Mariusz Robert Drabarek

Tytuł: akt, 2018

Informacje: akryl, płótno80.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

pegazy 17 - Jakub Szymański (2017), obraz akrylowy na płótnie

11. Jakub Szymański

Tytuł: pegazy 17, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. na licu: K.2017, opisany na odwrocie: JSzymański 2017 Pegazy 17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez głowy – sen - Hanna Zwierzchowska (2017), obraz olejny na płótnie

12. Hanna Zwierzchowska

Tytuł: Bez głowy – sen, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: "Bez głowy - sen", 2017, Hanna Zwierzchowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Perkoz - Emil Goś (2018), akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

13. Emil Goś

Tytuł: Perkoz, 2018

Informacje: akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno60.00 x 40.00 cm kompozycja, 62.00 x 42.00 cm w oprawieopisany na odwrocie: EMIL GOŚ "Perkoz" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zapomniane zabawy – Serso - Zbigniew Ramsko Kozłowski (2017), obraz akrylowy na płótnie

14. Zbigniew Ramsko Kozłowski

Tytuł: Zapomniane zabawy – Serso, 2017

Informacje: akryl, płótno100.00 x 80.00 cmsygn. l.d.: Zbig. Ramsko Kozłowski XI2017, opisany na odwrocie: "ZAPOMNIANE ZABAWY - SERSO" Zbigniew Ramsko Kozłowski -11- OLSZTYN 6.11.2017 AKRYL + WERNIKS DAMAROWY

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Iberia - Jacek Cyganek (2018), tempera na płótnie

15. Jacek Cyganek

Tytuł: Iberia, 2018

Informacje: tempera, płótno50.00 x 70.00 cmsygn. u dołu: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Goner - Aneta Biel (2016), obraz akrylowy na płótnie

16. Aneta Biel

Tytuł: Goner, 2016

Informacje: akryl, płótno100.00 x 50.00 cmopisany na odwrocie: ANETA BIEL "GONER" 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Miasto na literę “L” z cyklu Państwa i miasta - Agnieszka Olech (2018), technika mieszana, akryl, kolaż, płótno

17. Agnieszka Olech

Tytuł: Miasto na literę “L” z cyklu Państwa i miasta, 2018

Informacje: technika mieszana, akryl, kolaż, płótno68.00 x 105.00 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "MIASTO NA LITERĘ "L" Z CYKLU "PAŃSTWA I MIASTA" 2018 AKRYL, TECH. MIESZANA, KOLAŻ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

18. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno70.00 x 70.00 cmopisany na odwrocie: MSzczerbakowicz 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

koń - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona

19. Aneta Śliwa

Tytuł: koń, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona30.00 x 20.00 x 10.00 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Paesaggio VII - Jacek Malinowski (2015), obraz olejny na płótnie

20. Jacek Malinowski

Tytuł: Paesaggio VII, 2015

Informacje: olej, płótno30.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015 "Paesaggio VII"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Horizon 2 - Aleksandra Osa (2015), obraz olejny na płótnie

21. Aleksandra Osa

Tytuł: Horizon 2, 2015

Informacje: olej, płótno90.00 x 90.00 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA OSA SIUDEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Chalcosoma atlas - Michał Spryszyński (2018), obraz akrylowy na płótnie

22. Michał Spryszyński

Tytuł: Chalcosoma atlas, 2018

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. u dołu: MSpryszyński '17, opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI "Ch. a" AKRYL NA PŁÓTNIE 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Trzy gracje - Małgorzata Limon (2016), obraz olejny na płótnie

23. Małgorzata Limon

Tytuł: Trzy gracje, 2016

Informacje: olej, płótno73.00 x 100.00 cmsygn. l.d.: M. Limon'16, opisany na odwrocie: Małgorzata Limon 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pokos - Luiza Los-Pławszewska (2018), akryl, gesso, płótno

24. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Pokos, 2018

Informacje: akryl, gesso, płótno60.00 x 90.00 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018 r., opisany na odwrocie: "POKOS" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, GESSO 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Moja wiara II - Zbigniew Olszewski (2016), obraz olejny na płótnie

25. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Moja wiara II, 2016

Informacje: olej, płótno55.00 x 46.00 cm kompozycja, 57.50 x 48.50 cm w oprawiesygn. p.d.: OLSZEWSKI '16, opisany na odwrocie: "MOJA WIARA II" 55x46 2016 ZBYSZEK OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Green sky - Andrzej Wójtowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

26. Andrzej Wójtowicz

Tytuł: Green sky, 2018

Informacje: akryl, płótno70.00 x 90.00 cmopisany na odwrocie: "Green sky" A. Wójtowicz 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ślady czasu 03 - Marcin Dybowski (2018), obraz olejny na płótnie

27. Marcin Dybowski

Tytuł: Ślady czasu 03, 2018

Informacje: olej, płótno100.00 x 80.00 cmsygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: "Ślady czasu 03" olej, płótno 100x80 cm 2018 Marcin Dybowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Z cyklu Perpetuum mobile LV - Tomasz Winiarski (2013), mezzotinta, sucha igła, papier

28. Tomasz Winiarski

Tytuł: Z cyklu Perpetuum mobile LV, 2013

Informacje: mezzotinta, sucha igła, papier100.00 x 70.00 cmsygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile": LV AP VI/VI Tomasz Winiarski 2013, opisany na odwrocie: Z cyklu "Perpetuum mobile": LV mezzotinta, sucha igła AP VI/VI 2013 Tomasz Winiarski

Nakład: AP VI/VI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

urok - Krystyna Róż-Pasek (2018), obraz olejny na płótnie

29. Krystyna Róż-Pasek

Tytuł: urok, 2018

Informacje: olej, płótno60.00 x 60.00 cmsygn. p.d.: KJRP'18, opisany na odwrocie: "UROK" Krystyna Róż-Pasek 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Lśnienie 5 - Weronika Braun (2017), obraz olejny na płótnie

30. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie 5, 2017

Informacje: olej, płótno140.00 x 99.50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Szkice do portretu, bez tytułu 56 - Cezary Bednarczyk (2016), obraz olejny na płótnie

31. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Szkice do portretu, bez tytułu 56, 2016

Informacje: olej, płótno80.00 x 80.00 cmopisany na odwrocie: Szkice do portretu, bez tytułu 56 Cezary Bednarczyk 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Zamknięty - Filip Łoziński (2017), akryl, olej, pastel, płyta

32. Filip Łoziński

Tytuł: Zamknięty, 2017

Informacje: akryl, olej, pastel, płyta80.00 x 80.00 cmsygn. l.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Holiday - Malwina Cieślik (2018), obraz akrylowy na płótnie

33. Malwina Cieślik

Tytuł: Holiday, 2018

Informacje: akryl, płótno50.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: M. Cieślik '18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Magdalena - Marzena Uryszek (2018), obraz akrylowy na płótnie

34. Marzena Hettich-Uryszek

Tytuł: Magdalena, 2018

Informacje: akryl, płótno80.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: M. Uryszek'18, opisany na odwrocie: "MAGDALENA" MARZENA URSZEK AKRYL NA PŁÓTNIE R. 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Kontrola chwili - Paweł Batura (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

35. Paweł Batura

Tytuł: Kontrola chwili, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno120.00 x 90.00 cmsygn. l.d.: Batura

Cena wywoławcza: 500,00 zł

TJT - Piotr Przybyła (2014), technika mieszana na płótnie

36. Piotr Przybyła

Tytuł: TJT, 2014

Informacje: technika mieszana, płótno81.00 x 65.00 cmopisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYŁA "TJT" 2014 TECH. MIESZANA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

pole - Arkadiusz Rafflewski (2018), obraz olejny na płótnie

37. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: pole, 2018

Informacje: olej, płótno70.00 x 100.00 cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2017/18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Redhead - Aleksandra Młynarczyk-Gemza (2015), obraz olejny na płótnie

38. Aleksandra Młynarczyk-Gemza

Tytuł: Redhead, 2015

Informacje: olej, płótno61x46 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Samolot - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

39. Bartek Pszon

Tytuł: Samolot, 2018

Informacje: olej, płótno71x80 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 Samolot 80x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Tropical Beach - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2017), obraz akrylowy na płótnie

40. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Tropical Beach, 2017

Informacje: akryl, płótno65x92 cm kompozycja, 74x101 cm w oprawieopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Bez tytułu XV - Monika Noga (2016), obraz olejny na płótnie

41. Monika Noga

Tytuł: Bez tytułu XV, 2016

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Monika Noga "Bez tytułu XV" olej na płótnie, 120x100 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Ten dzień - Marlena Rakoczy (2018), obraz akrylowy na płótnie

42. Marlena Rakoczy

Tytuł: Ten dzień, 2018

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: M. RAKOCZY 2018, opisany na odwrocie: MARLENA RAKOCZY "TEN DZIEŃ", 2018 r. AKRYL, PŁÓTNO wym. 70/100cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Niebieski las - Elwira Kańczugowska (2009), obraz olejny na płótnie

43. Elwira Kańczugowska

Tytuł: Niebieski las, 2009

Informacje: olej, płótno64,5x92 cmsygn. p.d.: EK'09, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska "Niebieski las", 92x65, olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Różowy pejzaż - Sylwia Michalska (2017), obraz akrylowy na płótnie

44. Sylwia Michalska

Tytuł: Różowy pejzaż, 2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. l.d.: S. Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2017), obraz akrylowy na płótnie

45. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, płótno50x100 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2017, opisany na odwrocie: Beata Trembecka bez tytułu 2017 50x100 akryl numer katalogowy 130 B. Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Coraz słabiej cię pamiętam - Jacek Sikora (2017), obraz olejny na płótnie

46. Jacek Sikora

Tytuł: Coraz słabiej cię pamiętam, 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: CORAZ SŁABIEJ CIĘ PAMIĘTAM JACEK SIKORA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

111th Street - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2017), obraz akrylowy na płótnie

47. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: 111th Street, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: KOCUR1 2017 "111th STREET"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Atrofia - Bartłomiej Michał Górecki (2017), obraz akrylowy na płótnie

48. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Atrofia, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Tęsknoty Leily - Olga Rojek (2018), obraz olejny na płótnie

49. Olga Rojek

Tytuł: Tęsknoty Leily, 2018

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: ROYEK18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

4040.2.0218 - Adam Jartym (2018), olej, farba silikonowa, płótno

50. Adam Jartym

Tytuł: 4040.2.0218, 2018

Informacje: olej, farba silikonowa, płótno40x40 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Świt z cyklu Rozlewiska - Jolanta Knap (2013), obraz olejny na płótnie

51. Jolanta Knap

Tytuł: Świt z cyklu Rozlewiska, 2013

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Jolanta Knap "Świt" z cyklu "Rozlewiska" 2013 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2018), obraz olejny na płótnie

52. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno120x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Bez tytułu - Piotr Banaszkiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

53. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno40x30 cmsygn. p.d.: PB

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kryształowe miasto - Mariola Świgulska (2015), obraz olejny na płótnie

54. Mariola Świgulska

Tytuł: Kryształowe miasto, 2015

Informacje: olej, płótno120x70 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Mirror - Emilia Waszak (2018), obraz olejny na płycie

55. Emilia Waszak

Tytuł: Mirror, 2018

Informacje: olej, płyta29x23 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Tors - Witold Domański (2018), obraz akrylowy na płótnie

56. Witold Domański

Tytuł: Tors, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Domański

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Green land - Paulina Giersz (2018), obraz akrylowy na płótnie

57. Paulina Giersz

Tytuł: Green land, 2018

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Paulina Giersz "Green Land" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł