15 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 16 maja 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 11 maja 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 12-13 maja 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 15 Aukcji Sztuki Młodej! Licytacja odbędzie się w środę 16 maja 2018 r. o godz. 19:30. Katalog aukcji znajduje się także na Artinfo.pl i Onebid.pl. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 12-13 maja 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00. Serdecznie zapraszamy! Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online na platformie OneBid.

1.jacek_malinowski

1. Toskania II

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

2.jagoda_dziewanowska

2. Moon

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

3.eliza_kleczewska

3. Pierwsza miłość

Autor: Eliza Kleczewska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. Kleczewska 0'18, opisany na odwrocie: "Pierwsza miłość" akryl E. Kleczewska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

4.filip_lozinski

4. Targ

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: F. ŁOZIŃSKI 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

5.paulina_giersz

5. Azure wave

Autor: Paulina Giersz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: śr. 90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Giersz "Azure wave" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

6.malgorzata_rukszan

6. Let’s jump

Technika: akryl, płótno

Format: 100x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Rukszan .IV.2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN 'LET'S JUMP' AKRYL + WERNIKS SATYNOWY OLSZTYN 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

7.andrzej_wirpszo

7. Dym na wodzie

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP 2018, opisany na odwrocie: "DYM NA WODZIE" AKRYL 80x110 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

8.monika_noga

8. Bez tytułu IV

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Monika Noga

Cena wywoławcza: 500,00 zł

9.natalia_szynal

9. Pejzaż 14

Autor: Natalia Szynal (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Szynal 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

10.joanna_szumska

10. Apartament z widokiem

Technika: akryl, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

11.tomasz_winiarski

11. Z cyklu Perpetuum mobile LXIII

Technika: mezzotinta, sucha igła, papier

Format: 100x70 cm

Nakład: AP IV/VI

Sygnatura: sygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile": LXIII AP IV/VI Tomasz Winiarski 2014, opisany na odwrocie: Z cyklu "Perpetuum mobile": LXIII mezzotinta, sucha igła AP IV/VI 2014 Tomasz Winiarski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

12.marcin_ziolkowski

12. Akt 196

Technika: olej, płótno

Format: 89,50x74,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AKT 196 MARZ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

13.zbigniew_olszewski

13. Przedwiośnie

Technika: olej, płótno

Format: 92x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: OLSZEWSKI'18, opisany na odwrocie: "PRZEDWIOŚNIE" 2018 92x73 ZBIGNIEW OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

14.jacek_cyganek

14. Piosenka o dziewczynie

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

15.agnieszka_olech

15. Przystań

Technika: akryl, płótno

Format: 73x54 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "PRZYSTAŃ" akryl na płótnie 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

16.ula_niemirska

16. Little trip

Rok powstania: 2014-2018

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA 2014 R. 2018 "LITTLE TRIP" 60x50 cm.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

17.olena_horhol

17. Dark one

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HORHOL18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

18.paulina_ledzion

18. Astrologia 1

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

19.aneta_biel

19. Między nocą a dniem IV

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm kompozycja, 105x75 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: AB, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

20.marta_julia_piorko

20. Róża

Technika: olej, płótno

Format: 30x24 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

21.lena_jach

21. Intymność

Autor: Lena Jach

Technika: akryl, akwarela, płótno

Format: 120x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2012 M. Witkowska-JACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

22.aneta_sliwa

22. Koń

Technika: ceramika

Format: 26.00 x 18.00 x 10.00 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

23.monika_buca

23. Przystanek

Autor: Monika Buca

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Buca 2017, opisany na odwrocie: Monika Buca 2017 “Przystanek”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

24.sylwia_michalska

24. Pejzaż abstrakcyjny V

Autor: Sylwia Michalska (ur. 1978 r.)

Technika: technika własna, akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Sylwia Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

25.marlena_majchrzak

25. Chłopiec różowy

Autor: Marlena Majchrzak (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M.Majchrzak 2010, opisany na odwrocie: Marlena Majchrzak "Chłopiec i różowy" 2010 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

26.joanna_polkosnik

26. Jedwab zielony

Autor: Joanna Półkośnik (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J.P’17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 “Jedwab zielony”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

27.krzysztof_blonarowicz

27. Jazz

Autor: Krzysztof Błonarowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Błonarowicz 2018 r, opisany na odwrocie: KRZYSZTOF BŁONAROWICZ JAZZ 2018 r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

28.luiza_los-plawszewska

28. Nad jeziorem

Technika: akryl, gesso, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los. P. 2018, opisany na odwrocie: "NAD JEZIOREM" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, GESSO 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29.cezary_bednarczyk

29. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 61x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Cezary Bednarczyk "bez tytułu" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

30.arkadiusz_rafflewski

30. Bez tytułu

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

31.jacek_sikora

31. Cathedral

Technika: akryl, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: CATHEDRAL 2016 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

32.magdalena_rytel-skorek

32. Podwórko

Autor: Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 51x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie Magdalena Rytel-Skorek 2014.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

33.edyta_madzelewska

33. Orkiestra

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: EM'17r, opisany na odwrocie: "Orkiestra" Edyta Mądzelewska 2017 r. Legionowo/WaWa

Cena wywoławcza: 500,00 zł

34.jakub_szymanski

34. Dendrony

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2018, opisany na odwrocie: J. Szymański 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

35.campio

35. Sunset

Autor: Campio (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, spray, medium luminescencyjne, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Campio Sunset 2015 acrylic, aerosol, luminiscent medium on canvas 60x80

Cena wywoławcza: 500,00 zł

36.mariusz_drabarek

36. Przybycie

Autor: Mariusz Drabarek

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 120x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mariusz Drabarek 18.07.2009 "Przybycie" "Arrival"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

37.bartek_pszon

37. Samolot

Technika: akryl, płótno

Format: 64x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 Samolot 64x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

38.emil_gos

38. Świetlik

Autor: Emil Goś (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

Format: 30x30 cm kompozycja, 35x35 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: EMIL GOŚ “Świetlik” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

39.piotr_przybyla

39. Z cyklu Wody WO1

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Z CYKLU WODY WO1" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

40.marzena_uryszek

40. Women

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 kompozycja, 64x84 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Uryszek'18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

41.piotr_banaszkiewicz

41. Bez tytułu

Autor: Piotr Banaszkiewicz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

42.mariola_swigulska

42. Fioletowa mgiełka z cyklu Zauroczona dmuchawcami

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

43.sebastian_skowronski

43. Inner and outer II

Autor: Sebastian Skowroński

Technika: linoryt, papier Hahnemuhle 300 g

Format: 70x100 cm

Nakład: 1/4

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: Inner and outer II linoryt 1/4 Sebastian Skowroński 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.emilia_waszak

44. Bez tytułu

Autor: Emilia Waszak (ur. 1994 r.)

Technika: technika własna, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: E. WASZAK, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45.agnieszka_nosek

45. Ankle busters

Autor: Agnieszka Nosek (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AGNIESZKA NOSEK, opisany na odwrocie: ANKLE BUSTERS OIL ON CANVAS 2018 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.piotr_manczak

46. Mała Hania

Autor: Piotr Mańczak (ur. 1991 r.)

Rok powstania: 2014-2015

Technika: olej, płyta

Format: 83,5x69 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR MAŃCZAK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

47.joanna_nodzykowska-szarkowska

47. Kura

Autor: Joanna Nodzykowska-Szarkowska (ur. 1974 r.)

Technika: ceramika szkliwiona, drewno

Format: 22.00 x 11.00 x 13.00 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: J. Nodzykowska-Szarkowska 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

48.izabela_kostiukow

48. Edycja limitowana (6)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 100x100 2018 "EDYCJA LIMITOWANA" (6) II MIĘDZYNARODOWY PLENER MALARSKI AGRO-ART GOŁASZEWO 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.pawel_batura

49. Circle

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Batura

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

50.marlena_rakoczy

50. Pozytywne emocje III

Autor: Marlena Rakoczy (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARLENA RAKOCZY "POZYTYWNE EMOCJE III", 2017 r. AKRYL/PŁÓTNO, wym. 70/100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

51.malgorzata_fenrych

51. Spacer

Autor: Małgorzata Fenrych (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MF17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych “Spacer” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

52.ignacy oboz

52. Kurtyna

Autor: Ignacy Oboz (ur. 1989 r.)

Technika: olej, alkid, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: I. OBOZ 2016

53.jolanta_knap

53. Latawiec

Autor: Jolanta Knap (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jolanta Knap "Latawiec" 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

54.marcin_lenczowski

54. Szary #9

Technika: akryl, płótno

Format: 80x40 cm

Sygnatura: sygn. na boku: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys Marcin Lenczowski SZARY #9 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

55.hanna_rozpara

55. C a 14

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "C a 14" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

56.weronika_braun

56. Nokturn

Technika: olej, płótno

Format: 110x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

57.aleksandra_mlynarczyk-gemza

57. Friend

Autor: Aleksandra Młynarczyk-Gemza (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 92x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

59. ewa pietrzak

58. Miasto J

Autor: Ewa Pietrzak

Technika: olej, płótno

Format: 150x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł