3 Aukcja Sztuki Młodej

3MłodaIns

Aukcja: 5 kwietnia 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 30 marca 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 1-2 kwietnia 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 3 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 5 kwietnia 2017 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia telefoniczne oraz limity aukcyjne można składać poprzez kliknięcie w przycisk „złóż zlecenie” pod wybraną pozycją. Istnieje także możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na portalu OneBid – link do katalogu znajduje się tutaj.

Katalog w PDF do pobrania dostępny jest tutaj.

Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście do nas przybyć, przygotowaliśmy również wirtualny spacer po wystawie przedaukcyjnej – link znajduje się tutaj.

W katalogu zgromadziliśmy 66 obiektów autorstwa artystów młodego pokolenia, w tym wiele zupełnie nowych, świeżych nazwisk. To nierzadko twórcy, którzy dopiero debiutują na rynku aukcyjnym, a byli już  w ostatnich latach wielokrotnie nagradzani w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach artystycznych i przeglądach. Rekomendujemy szczególnie wielkoformatowe płótno Klaudii Laty, balansujące między abstrakcją a zmysłowym realizmem, pracę Soni Serafin, która w niezwykle ciekawy sposób konsekwentnie eksploruje w swojej sztuce temat cielesności, czy nierzeczywisty pejzaż Michała Jana Wielowiejskiego. Uwagę zwraca także nietypowa pod względem tematyki i formatu praca Pawła Franciszka Jaskuły. Kolekcjonerom zainteresowanym tematyką aktu polecamy dekoracyjną, utrzymaną w ciepłej kolorystyce pracę Olgi Pelipas, sensualny obraz Michała Jaszczaka, czy niepokojące płótno Klaudii Krzysztonek. Spośród artystów działających w kręgu malarstwa figuratywnego uwagę zwraca również Juliusz Lewandowski ze swoją wielopostaciową kompozycją utrzymaną w intensywnych czerwieniach oraz doskonały obserwator rzeczywistości, Mikołaj Szpaczyński. Również dla miłośników abstrakcji znajdzie się w katalogu wiele wartościowych propozycji – na zainteresowanie zasługuje płótno Piotra Worońca, przestrzenna, iluzjonistyczna kompozycja Iwony Gabryś, czy ekspresyjna praca Anny Jarzymowskiej. Polecamy także nawiązującą do stylistyki op-artu, fluorescencyjną abstrakcję Campio oraz kontrastowy, niezwykle interesujący kolorystycznie obraz Piotra Trusika. Kolekcjonerom malarstwa z kręgu nadrealizmu rekomendujemy  szczególnie kompozycje Dariusza Franciszka Różyca oraz Daniela Białowąsa. Oprócz malarstwa, możemy zaproponować Państwu również animalistyczne rzeźby ceramiczne Anety Śliwy i Jakuba Niewdany oraz niezwykle ciekawy, doskonały technicznie rysunek Kamila Pieczykolana, artysty którego działalność warto śledzić.

1.daniel_bialowas

1. In hortum 6

Autor: Daniel Białowąs (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Daniel Białowąs “IN HORTUM 6” AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

2.klaudia_lata

2. Błona

Autor: Klaudia Lata (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Klaudia Lata “Błona” 2016 olej

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

3.dariusz_franciszek_rozyc

Autor: Dariusz Franciszek Różyc (ur. 1978 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TYTUŁ: “Hikikomori” CYKL: “Nie tak odległe…” FORMAT: 100/50 cm TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO ROK: 2015 r. Dariusz Franciszek Różyc

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

4.piotr_woroniec

4. Trafo

Autor: Piotr Woroniec jr (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, technika mieszana, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR. "TRAFO" 2017 / AFORYZMU 55 FRANZA KAFKI 1981/2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

5.juliusz_lewandowski

5. Obraz czerwony

Autor: Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy) (ur. 1977 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 110x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Juliusz Lewandowski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

6.katarzyna_sienkiewicz

6. Carpet with the pink tree

Autor: Katarzyna Sienkiewicz (ur. 1991 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 110x83 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KATARZYNA SIENKIEWICZ “CARPET WITH THE PINK TREE” 83x100 CM T. MIESZANA NA PŁÓTNIE 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

7.mikolaj_szpaczynski

7. Chłopcy bijący się na pustyni

Autor: Mikołaj Szpaczyński (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński Chłopcy bijący się na pustyni / 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

8.beata_trembecka

8. Bez tytułu

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2016 100x70 technika własna mieszana Nr katalogowy 095 B. Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

9.klaudia_krzysztonek

9. Dziennik

Autor: Klaudia Krzysztonek (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2014 Klaudia Krzysztonek “Dziennik”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

10.jakub_niewdana

10. Nosorożec

Autor: Jakub Niewdana (ur. 1989 r.)

Technika: ceramika szkliwiona i złocona

Format: 31x15x11 cm

Nakład: 3/2017

Sygnatura: sygn. na spodzie: 3/2017 NIEWDANA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

11.olga_pelipas

11. Sun

Autor: Olga Pelipas (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Pelipas

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

12.iwona_gabrys

12. Kompozycja nr 14

Autor: Iwona Gabryś (ur. 1988 r.)

Technika: technika mieszana, akryl, suchy pastel, węgiel, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

13.marcin_jaszczak

13. Skrucha

Autor: Marcin Jaszczak (ur. 1975 r.)

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MJ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

14.kamil_stanczak

14. Kwiaty dla Malewicza 4 z cyklu Klocki

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

15.katarzyna_matylda_krecicka

15. R nr 207

Autor: Katarzyna Matylda Kręcicka (ur. 1986 r.)

Format: 110x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: kmk ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

1. IMG_0429

16. W różowej chmurze

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “W RÓŻOWEJ CHMURZE” 2016 r. akryl/kolaż 90x130 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

17.elzbieta_prusinowska

17. Rękawicznik Wenecjonik

Autor: Elżbieta Prusinowska (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ELŻBIETA PRUSINOWSKA 12.VIII.2016 WENECJA #1 RĘKAWICZNIK WENECJONIK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

18.campio

18. Linear Landscape

Autor: Campio (ur. 1988 r.)

Technika: farby fluorescencyjne, płótno

Format: 60x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Campio ‘16, opisany na odwrocie: Campio “Linear Landscape” Fluorescent 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

19.sabina_maria_grzyb

19. Zmrok

Autor: Sabina Maria Grzyb (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sabina Maria ZMROK 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

20.aneta_sliwa

20. Żubry

Format: 4x 16x10,5x6,5 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

21.jakub_godziszewski

21. The Warrior

Autor: Jakub Godziszewski (ur. 1989 r.)

Technika: olej, pozłota płatkowa, płótno

Format: 100x40 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: J. Godziszewski 2015, opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2015 THE WARRIOR

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

22.piotr_ignacy_kopczynski

22. Year 1980

Autor: Piotr Ignacy Kopczyński (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PiK.2017.y, opisany na odwrocie: “YEAR 1980” 02.2017.y Piotr Ignacy Kopczyński

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

23.pawel_franciszek_jaskola

23. Katharsis

Autor: Paweł Franciszek Jaskuła (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Pawel 7 oraz opatrzony pieczątką autorską

Cena wywoławcza: 500,00 zł

24.marcin_blach

24. One way in, one way out 37

Autor: Marcin Błach (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcin Błach, 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

25.anna_piotrowiak

25. Be sure

Autor: Anna Piotrowiak (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: 2017 a.p., opisany na odwrocie: 2017 luty A. Piotrowiak

Cena wywoławcza: 500,00 zł

26.monika_kalista

26. Rajstopy

Autor: Monika Kalista (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x160 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MONIKA KALISTA RAJSTOPY 120x160 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

27.michal_czerko

27. Z cyklu Podziały

Autor: Michał Czerko (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MICHAŁ CZERKO 2016 Z CYKLU PODZIAŁY

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

28.michalina_czurakowska

28. Bez tytułu

Rok powstania: 2014/2015

Technika: akryl, płótno

Format: 120x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2014/2015, WARSZAWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2100,00 zł

29.piotr_trusik

29. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P. TRUSIK, ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

30.krzysztof_bucior

30. Bez tytułu

Autor: Krzysztof Bucior (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Krzysztof Bucior “Bez tytułu”, 2016 Olej na płótnie, 50x70

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31.karina_antonczak

31. Basen 69

Autor: Karina Antończak (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ANT, opisany na odwrocie: Karina Antończak 2017 Warszawa “POOL 69”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

32.mariola_swigulska

32. Świtanie z cyklu Zauroczona Dmuchawcami

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

33.jena_polak

33. Odbicie

Autor: Jena Polak (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jena, opisany na odwrocie: “Odbicie” Jena Polak 2016’

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

34.joanna_sulek_malinowska

34. Chromosfera IV

Autor: Joanna Sułek-Malinowska (ur. 1969 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska “Chromosfera IV” 120x81 akryl 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

35.paulina_maksjan

35. Niebieska

Autor: Paulina Maksjan (ur. 1982 r.)

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn.: Paulina Maksjan 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

36.hanna_rozpara

36. Gramine

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “GRAMINE” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

37.jacek_malinowski

37. Toscana XXI

Technika: olej, płótno

Format: 60x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

38.anita_kucharczyk

38. Disco kot

Autor: Anita Kucharczyk (ur. 1990 r.)

Technika: tempera damarowa, olej, wosk zmydlony, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANITA KUCHARCZYK 2016 “DISCO KOT” TEMPERA DAMAROWA I OLEJ Z WOSKIEM ZMYDLONYM NA PŁÓTNIE 50x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

39.dominik_smolik

39. Claude Monet z cyklu Abstractly

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK FROM THE SERIES ABSTRACTLY “CLAUDE MONET” AKRYL/PŁÓTNO 100x100 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

40.sonia serafin

40. Hefa

Autor: Sonia Serafin (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Hefa 110x110

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

41.michal_wielowiejski

41. 05.013

Autor: Michał Jan Wielowiejski (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110x85 cm kompozycja, 115x90 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: MICHAŁ JAN WIELOWIEJSKI 05.013 OLEJ 2013 ROK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

42.alicja_pulik

42. Sam

Autor: Alicja Pulik (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AP Alicja Pulik 2017, opisany na odwrocie: “SAM” ALICJA PULIK AKRYL NA PŁÓTNIE 80x70 CM 2017 ALICJA PULIK 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

43.anna_cichon

43. Bukiet

Autor: Anna Cichoń (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 55x55 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANNA CICHOŃ 55x55 cm, ol/pł “BUKIET” 2015 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.agnieszka_glebicka

44. Hel

Autor: Agnieszka Głębicka (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGA GŁĘBICKA HEL, 80x100 OLEJ 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45.anna_jarzymowska

45. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 110x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska 2017 r bez tytułu 110cm/110cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

46.lidia_wnuk

46. Głowa

Autor: Lidia Wnuk (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: WNUK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

47.magdalena_karwowska

47. Miasto 777

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 777 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

48.natalia_plawecka_kijowska

48. Czuwanie

Autor: Natalia Pławecka-Kijewska (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: N. Pławecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.rafal_gawlik

49. Axis mundi

Autor: Rafał Gawlik (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: R.G. 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50.bartek_pszon

50. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 75x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon 2016 bez tytułu 60x75 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

51.kamil_pieczykolan

51. Bez tytułu

Autor: Kamil Pieczykolan (ur. 1988 r.)

Technika: węgiel, czerń żelazowa, papier

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan 2013 węgiel, czerń żelazowa na papierze 100x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

52.magda_serwin

52. Plaża

Autor: Magdalena Serwin (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Serwin M., opisany na odwrocie: 2015 SERWIN M.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53.piotr_przybyla

53. df1

Technika: olej, akryl, spray, płótno

Format: 2x 70x50 cm (dyptyk)

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Przybyła 2014 r. “df1”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

54.magdalena_szyszkowska

54. Victoria i Bibi

Autor: Magdalena Szyszkowska (ur. 1972 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MSz 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

55.jagoda_dziewanowska

55. Moonlight

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

56.konrad_trzeszczkowski

56. Westalka

Autor: Konrad Trzeszczkowski (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 146x88,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

57.katarzyna_rogoza

57. Przenikanie 1

Autor: Katarzyna Rogoża (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Rogoża “Przenikanie 1” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

58.marta_kolarz

58. Przejaw dwunasty z cyklu Pustka

Autor: Marta Kolarz (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Cykl “Pustka” Przejaw Dwunasty MKolarz 2016.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

59.piotr_przybylski

59. Maca moc

Autor: Piotr Przybylski (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYLSKI MACA MOC 120x70 CM AKRYL NA PŁÓTNIE WARSZAWA, POLSKA, 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

60.agnieszka_figurska

60. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

61.katarzyna_rymarz

61. Ptasie radio

Autor: Katarzyna Rymarz (ur. 1979 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. RYMARZ 2015, opisany na odwrocie: PTASIE RADIO KATARZYNA RYMARZ 2015 OLEJ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

62.magdalena_wolska_libiszewska

62. Bez tytułu

Autor: Magdalena Wolska-Libiszewska (ur. 1983 r.)

Technika: technika mieszana, akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

63.patryk_kowalczyk

63. Close open

Autor: Patryk Kowalczyk (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Patryk Kowalczyk “CLOSE OPEN” ‘16

Cena wywoławcza: 500,00 zł

64.urszula_sakowska

64. Dworzec

Autor: Urszula Sakowska (ur. 1990 r.)

Technika: farba ftalowa, olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: U. Sakowska 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

65.izabela_wolska

65. Chryzantemy I

Autor: Izabela Wolska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WOLSKA 2017, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

66.karolina_kasprzak

66. Abstrakcja

Autor: Karolina Kasprzak (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Kasprzak 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł