17 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 lipca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 14 lipca 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 21-22 lipca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 17 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 25 lipca 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna jest już dostępna do oglądania w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 21-22 lipca 2018 r. zapraszamy Państwa szczególnie na showroom kolekcjonerski (sobota godz. 11:00-18:00, niedziela 12:00-18:00).

Limity aukcyjne i zlecenia telefoniczne można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także mailowo na adres: galeria@galeriaxanadu.pl i telefonicznie pod numerem: 503 012 889.

wirtualny spacer po wystawie przedaukcyjnej:

1.pawel_porada

1. Ulotne chwile II

Autor: Paweł Porada (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80.00 x 60.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Porada 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

2.aneta_sliwa

2. Lisbona 1762

Format: 34.00 x 34.00 cm kompozycja, 52.50 x 52.50 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2018 r. "LISBONA 1762"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

_MG_24114

3. Pogoda w paski – Przedmieścia

Technika: akryl, płótno

Format: 90.00 x 100.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Rukszan .VII.2018, opisany na odwrocie: M.RUKSZAN 'PP-PRZEDMIEŚCIA' AKRYL + WERNIKS BŁYSZCZĄCY OLSZTYN 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

4.jacek_malinowski

4. Paesaggio III

Technika: akryl, płótno

Format: 46.00 x 61.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

5.yuliya_stratovich

5. Sweet fog

Technika: akryl, płótno

Format: 70.00 x 60.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sweet fog Acrylic on canvas Stratovich Yuliya 60x70 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

6.paulina_zalewska

6. Na strychu

Autor: Paulina Zalewska (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 81.00 x 60.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: PZ '2010

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

7.filip_lozinski

7. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 60.00 x 60.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_2651

8. Pomarańczarka

Autor: Paulina Klimas (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Klimas 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

9.jakub_szymanski

9. terra

Technika: olej, płótno

Format: 100.00 x 90.00 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2018, opisany na odwrocie: J.Szymański "Terra" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

10.zbigniew_olszewski

10. Niebieskie remanenty

Technika: olej, płótno

Format: 50.00 x 70.00 cm kompozycja, 55.00 x 75.00 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: "NIEBIESKIE REMANENTY" 2016 50x70 ZBYSZEK OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

11.olena_horhol

11. poranek

Technika: olej, płótno

Format: 80.00 x 60.00 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: HORHOL'18, opisany na odwrocie: HORHOL'18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

12.piotr_gola

12. Sleeping beauty

Technika: olej, płótno

Format: 100.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P.Gola, opisany na odwrocie: P. Gola "Śpiąca" 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

13.anna_magdziarz

13. wodne refleksy viii

Autor: Anna Magdziarz (ur. 1978 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: AM

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

14.maria_michon

14. kaprys 5

Autor: Maria Michoń (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, tektura

Format: 100.00 x 70.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

15.jacek_cyganek

15. Między liśćmi trawy

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 80.00 x 100.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

16.piotr_przybyla

16. Pochodzenie światła nr 7

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80.00 x 170.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "POCHODZENIE ŚWIATŁA NR 7" Piotr Przybyła 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

17.marzena_uryszek

17. merlyn

Technika: akryl, płótno

Format: 70.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Uryszek'17, opisany na odwrocie" "MERLYN" MARZENA URYSZEK AKRYL NA PŁÓTNIE R. 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

18.mariusz_kitowski

18. Wieczór w Toskanii

Autor: Mariusz Kitowski

Technika: olej, płótno

Format: 40.00 x 60.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Kitek 2014, opisanyna odwrocie: "WIECZÓR W TOSKANII" OLEJ 40x60 MARIUSZ KITOWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

19.mariusz_drabarek

19. Podróż w przeszłość

Autor: Mariusz Drabarek

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 95.00 x 130.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Podróż w Przeszłość" Mariusz Drabarek London 17.06.18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20.agnieszka_olech

20. na jeziorach

Technika: akryl, płótno

Format: 65.00 x 105.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "NA JEZIORACH" akryl na płótnie, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

21.cezary_bednarczyk

21. bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 80.00 x 80.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bednarczyk bez tytułu 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

22.paulina_ledzion

22. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

23.katarzyna_kuciel

23. kobieta z różą

Autor: Katarzyna Kuciel (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70.00 x 50.00 cm

Sygnatura: opisany na odworcie: K.Kuciel 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

24.jolanta_kitowska

24. taniec drzew

Autor: Jolanta Kitowska

Technika: olej, płótno

Format: 50.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jola Kitowska 2015, opisany na odwrocie: Taniec drzew Jola Kitowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

25.hanna_zwierzchowska

25. Bez głowy – głód

Autor: Hanna Zwierzchowska (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

26.agata_rudzikiewicz

26. wyspa

Technika: olej, płótno

Format: 100.00 x 100.00 cm kompozycja, 104.50 x 104.50 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGATA RUDZIKIEWICZ "WYSPA", OLEJ NA PŁÓTNIE, 100x100 CM, 2013 r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

27.maja_wolf

27. A na szyi sznur II

Autor: Maja Wolf (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80.00 x 100.00 cm

Sygnatura: sygn. na licu: maya2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28. Maciej Nawrot

28. Bez tytułu

Autor: Maciej Nawrot (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT 2011 BEZ TYTUŁU

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

29.luiza_los-plawszewska

29. Droga do wsi

Technika: akryl, płótno

Format: 110.00 x 60.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los. P. 2018, opisany na odwrocie: "DROGA DO WSI" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_2655

30. Wachlarz

Autor: Maria Danielak (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARIA DANIELAK "WACHLARZ" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31.krzysztof_blonarowicz

31. woda życia

Autor: Krzysztof Błonarowicz (ur. 1991 r.)

Technika: markery, papier

Format: 100.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: K. Błonarowicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

32.katarzyna_lembryk

32. Bez tytułu (słup energetyczny)

Autor: Katarzyna Lembryk (ur. 1990 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

33.marcin_lenczowski

33. czerwony #17

Technika: akryl, płótno

Format: 100.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: LENCZOWSKI CZERWONY #17 2008

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

34.tomasz_wlodarczyk

34. akt

Autor: Tomasz Włodarczyk (ur. 1962 r.)

Technika: akwarela, kredka, karton

Format: 40.00 x 68.00 cm w świetle passe-partout, 53.00 x 82.00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Włodarczyk 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_2654

35. Bez tytułu

Rok powstania: 2017/18

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2017/18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

36.hanna_rozpara

36. bn 30

Technika: akryl, lakier, płótno

Format: 70.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "BN30” 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

37.piotr_pachecki

37. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 50.00 x 70.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

13.bartek_pszon

38. samolot

Technika: olej, płótno

Format: 60.00 x 60.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 „Samolot” 60x60 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

25.artur_marciniszyn

39. typogirl

Format: 100.00 x 80.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2018 "TYPOGIRL 09" ARTUR "KOCUR1" MARCINISZYN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28.lukasz_breitenbach

40. Kompozycja z kościołem

Autor: Łukasz Breitenbach (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50.00 x 60.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

8.magda_zarzycka

41. Pani z basenu

Technika: akryl, płótno

Format: 60.00 x 40.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA, PANI Z BASENU

Cena wywoławcza: 500,00 zł

22.mariola_swigulska

42. w głębinach oceanu

Technika: olej, płótno

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

35.justyna_duszynska

43. Opowieść końca lasu

Autor: Justyna Duszyńska

Technika: akryl, płótno

Format: 50.00 x 60.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Justyna Duszyńska /2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.daniel_bialowas

44. Room 810

Autor: Daniel Białowąs (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45.anna_macugowska

45. Cierń

Autor: Anna Macugowska (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 55x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Macugowska Anna Maria “Cierń” Warszawa

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.weronika_braun

46. Lśnienie 13

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

_MG_2659

47. Akt

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

48. Memory from Pescara

Autor: Adriana Sitkiewicz (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.mateusz_kijak

49. Akt kobiecy

Autor: Mateusz Kijak (ur. 1990 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50.alicja_jaworska

50. Bez tytułu

Autor: Alicja Jaworska (ur. 1991 r.)

Format: 90x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Alicja Jaworska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_2662

51. Róża

Technika: olej, płótno

Format: 30x20 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x20 cm 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

52.agnieszka_nosek

52. Excuse me, can I get by?

Autor: Agnieszka Nosek (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Nosek 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

30.krystyna_jaszke

53. duo

Autor: Krystyna Jaszke (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100.00 x 110.00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Krystyna Jaszke

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

32.maciej_hoppe

54. sad

Technika: akryl, płótno

Format: 60.00 x 40.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Hoppe 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

55.katarzyna_tereszkiewicz

55. Bez tytułu

Autor: Katarzyna Tereszkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.Tereszkiewicz 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł