18 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 29 sierpnia 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 sierpnia 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 25 i 26 sierpnia 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 18 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 29 sierpnia 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna jest już dostępna do oglądania w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 25-26 sierpnia 2018 r. zapraszamy Państwa szczególnie na showroom kolekcjonerski (sobota godz. 11:00-18:00, niedziela 12:00-18:00).

Limity aukcyjne i zlecenia telefoniczne można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także mailowo na adres: galeria@galeriaxanadu.pl i telefonicznie pod numerem: 503 012 889. Zachęcamy również do licytacji online na platformie Onebid.pl!

Wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej:

1.mariola_swigulska

1. podwodne czerwienie

Technika: olej, płótno

Format: 60x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mariola Świgulska 2018r. Sygn. p.d.: Mariola Świgulska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

2.tomasz_kuran

2. uczta

Autor: Tomasz Kuran (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. na licu: T. KURAN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

3.julia_kowalska

3. noce

Technika: olej, płótno

Format: 150x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA 2018 "NOCE"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

4.filip_handzel

4. bezalel

Autor: filip handzel

Technika: akwaforta, papier

Format: 50x73 cm, 60x91 cm w oprawie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

5.luiza_los_plawszewska

5. Miasteczko u podnóża gór

Technika: akryl, gesso, płótno

Format: 60x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

6.maciej_hoppe

6. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_2980

7. Upalny dzień w mieście

Autor: Mariusz Drabarek

Technika: akryl, płótno

Format: 79x99 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

8.paulina_ledzion

8. jesień

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_3076

9. blue

Autor: Paulina Klimas (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 110x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

10.piotr_przybyla

10. Pochodzenie światła nr 8

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 60x100 cm (dyptyk)

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Pochodzenie Światła NR 8" Piotr Przybyła 2018 r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

11.tomasz_wlodarczyk

11. akt 10

Autor: Tomasz Włodarczyk (ur. 1962 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x40 cm, w oprawie 74 x 53 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

12.weronika_braun

12. Lśnienie w czerni

Technika: olej, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "LŚNIENIE W CZERNI" Weronika Braun

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

13.monika_noga

13. bez tytułu V

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odworcie: MONIKA NOGA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

14.aneta_sliwa

14. Byk czerwony

Technika: ceramika

Format: 36x20x24 cm

Sygnatura: sygn. spód: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

15.grzegorz_czechowski

15. strach na wróble ii

Autor: Grzegorz Czechowski (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płyta hdf

Format: 96x86 cm

Sygnatura: na odwrocie: tytuł: „Strach na wróble II” czerwiec-lipiec 2018r. Warszawa, Czechowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

16.joanna_szumska

16. wizyta

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. na licu: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

17.katarzyna_chmiel

17. Borderline 2

Technika: akryl, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: na K. Hope 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

18.krzysztof_blonarowicz

18. Lolita

Autor: Krzysztof Błonarowicz (ur. 1991 r.)

Technika: markery, papier

Format: 70 x 50 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: K. Błonarowicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_2990

19. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 89x116 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20.maja_maciejko

20. Sagrada Familia 1

Autor: Maja Maciejko

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_2960

21. chłopaki

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Rukszan, VIII.2018 r., opisany na odwrocie: M. Rukszan, "Chłopaki", akryl + werniks, 2018 r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

22.piotr_kolanko

22. portret

Autor: Piotr Kolanko (ur. 1987 r.)

Format: 100 x 70 cm

Sygnatura: odwrocie: KOLANKO, sygm. p.d.: KOLANKO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

23.zbigniew_olszewski

23. Ukryte i Oczywiste

Technika: olej, płótno

Format: 50x62 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

24.renata_szyszlak

24. ekstaza

Autor: Renata Szyszlak

Format: 110 x 120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Renata Szyszlak “Ekstaza” 2015r. tech. Mieszana

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

25.piotr_gola

25. pocałunek

Technika: olej, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P. Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2016 "A kiss"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

_MG_2919

26. łzy

Technika: olej, płótno

Format: 150x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agata Rudzikiewicz "Łzy", olej, 2012 150x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_2988

27. Memory from Selento

Autor: Adriana Sitkiewicz (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

28.dominika_surmacz

28. odczucie

Autor: Dominika Surmacz

Technika: technika własna, płótno

Format: 100x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29.hanna_rozpara

29. balony iv

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, na odwrocie: HANNA ROZPARA "Balony IV” 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

30.jacek_cyganek

30. let’s go

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

31.kacper_wozny

31. Extolment

Technika: akryl, płótno

Format: 100x140 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

32.magdalena_wluczkowska

32. bez tytułu

Autor: Magdalena Włuczkowska (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDALENA WŁUCZKOWSKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

33.yulia_gurzants

33. letni powiew

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d. monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

34.katarzyna_lembryk

Autor: Katarzyna Lembryk (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x130 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

35.monika_lakomska

35. Alfred Hitchcock abstract

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HITCHCOCK ABSTRACT MŁ' 18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

36.piotr_pachecki

36. Fioletowe tulipany

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: pachecki 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_3069

37. girl with butterflies

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

38.marcin_lenczowski

38. szary #10

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: SZARY #10 Lenczys 2008

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

39.olena_horhol

39. red

Technika: olej, płótno

Format: 80x110 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: HORHOL 18, opisany na odwrocie: HORHOL 1

Cena wywoławcza: 500,00 zł

40.beata_palach

40. fala

Technika: akryl, płótno

Format: 60 x 80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: b. płach, na odwrocie: b.pałach 2017 i pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

41.izabela_skierska

41. bez tytułu

Autor: Izabela Skierska (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA SKIERSKA 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

42.iwona_gabrys

42. kompozycja nr. 164

Autor: Iwona Gabryś (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

43.magdalena_mazur

43. okno 1

Autor: Magdalena Mazur

Technika: akryl, płótno

Format: 73x54 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDALENA MAZUR

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

44.magda_zarzycka

44. Pierwszy raz nad morzem

Technika: akryl, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA, PIERWSZY RAZ NAD MORZEM

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

45.katarzyna_kuciel

45. róża

Autor: Katarzyna Kuciel (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. Kuciel 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.jakub_szymanski

46. pegazy 3

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J.Szymański, na odwrocie: J. Szymański, Pegazy 3. 25.07.2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

47.agnieszka_rowinska

47. bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Rowińska’18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

48.pawel_batura

48. Ajzulah

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn.: p.d.: Paweł Batura 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.agnieszka_olech

49. Wodnym Szlakiem

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

50.maria_michon

50. inside me 2

Autor: Maria Michoń (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 73x50 cm, 91 x 60 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Michoń, na odwrocie: M. Michoń „Inside me 2” 2018r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

51.malwina_cieslik

51. Capella di Vitaleta

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Cieślak 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

52.hanna_zwierzchowska

52. Bez Głowy-Składzik

Autor: Hanna Zwierzchowska (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: „Bez Głowy-Składzik”, 2017, Hanna Zwierzchowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

53.bartek_pszon

53. Z balonami

Technika: olej, płótno

Format: 76,5x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartel Pszon, Z balonami 60x76cm, 2018r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

_MG_2984

54. Co kryją poziomki

Technika: akryl, płótno

Format: 30x24 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_2982

55. Historie w pigułce z cyklu Firdygołki i Verticale

Autor: Olga Gralewska (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

dav

56. azul

Autor: Anna Stanisz (ur. 1972 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x0 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł