18 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 29 sierpnia 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 sierpnia 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 25 i 26 sierpnia 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 18 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 29 sierpnia 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna jest już dostępna do oglądania w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 25-26 sierpnia 2018 r. zapraszamy Państwa szczególnie na showroom kolekcjonerski (sobota godz. 11:00-18:00, niedziela 12:00-18:00).

Limity aukcyjne i zlecenia telefoniczne można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także mailowo na adres: galeria@galeriaxanadu.pl i telefonicznie pod numerem: 503 012 889. Zachęcamy również do licytacji online na platformie Onebid.pl!

podwodne czerwienie - Mariola Świgulska (2018), obraz olejny na płótnie

1. Mariola Świgulska

Tytuł: podwodne czerwienie, 2018

Informacje: olej, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: Mariola Świgulska 2018r. Sygn. p.d.: Mariola Świgulska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

uczta - Tomasz Kuran (2018), obraz akrylowy na płótnie

2. Tomasz Kuran

Tytuł: uczta, 2018

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. na licu: T. KURAN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

noce - Julia Kowalska (2018), obraz olejny na płótnie

3. Julia Kowalska

Tytuł: noce, 2018

Informacje: olej, płótno150x90 cmopisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA 2018 "NOCE"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

bezalel - filip handzel (2017), akwaforta, papier

4. filip handzel

Tytuł: bezalel, 2017

Informacje: akwaforta, papier50x73 cm, 60x91 cm w oprawie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasteczko u podnóża gór - Luiza Los-Pławszewska (2018), akryl, gesso, płótno

5. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Miasteczko u podnóża gór, 2018

Informacje: akryl, gesso, płótno60x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

bez tytułu - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

6. Maciej Hoppe

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno90x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Upalny dzień w mieście - Mariusz Drabarek (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Mariusz Drabarek

Tytuł: Upalny dzień w mieście, 2018

Informacje: akryl, płótno79x99 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

jesień - Paulina Ledzion (2018), obraz akrylowy na płótnie

8. Paulina Ledzion

Tytuł: jesień, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

blue - Paulina Klimas (2018), obraz akrylowy na płótnie

9. Paulina Klimas

Tytuł: blue, 2018

Informacje: akryl, płótno110x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Pochodzenie światła nr 8 - Piotr Przybyła (2018), technika mieszana na płótnie

10. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie światła nr 8, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno60x100 cm (dyptyk)opisany na odwrocie: "Pochodzenie Światła NR 8" Piotr Przybyła 2018 r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

akt 10 - Tomasz Włodarczyk (2018), obraz olejny na płótnie

11. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: akt 10, 2018

Informacje: olej, płótno60x40 cm, w oprawie 74 x 53 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Lśnienie w czerni - Weronika Braun (2018), obraz olejny na płótnie

12. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie w czerni, 2018

Informacje: olej, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: "LŚNIENIE W CZERNI" Weronika Braun

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

bez tytułu V - Monika Noga (2016), obraz olejny na płótnie

13. Monika Noga

Tytuł: bez tytułu V, 2016

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odworcie: MONIKA NOGA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Byk czerwony - Aneta Śliwa (2018), ceramika

14. Aneta Śliwa

Tytuł: Byk czerwony, 2018

Informacje: ceramika36x20x24 cmsygn. spód: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

strach na wróble ii - Grzegorz Czechowski (2018), olej, płyta hdf

15. Grzegorz Czechowski

Tytuł: strach na wróble ii, 2018

Informacje: olej, płyta hdf96x86 cmna odwrocie: tytuł: „Strach na wróble II” czerwiec-lipiec 2018r. Warszawa, Czechowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

wizyta - Joanna Szumska (2018), obraz olejny na płótnie

16. Joanna Szumska

Tytuł: wizyta, 2018

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. na licu: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Borderline 2 - Katarzyna Chmiel (2018), obraz akrylowy na płótnie

17. Katarzyna Chmiel

Tytuł: Borderline 2, 2018

Informacje: akryl, płótno70x80 cmopisany na odwrocie: na K. Hope 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lolita - Krzysztof Błonarowicz (2017), markery, papier

18. Krzysztof Błonarowicz

Tytuł: Lolita, 2017

Informacje: markery, papier70 x 50 cmsygn. u dołu: K. Błonarowicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

19. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno89x116 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Sagrada Familia 1 - Maja Maciejko (2018), obraz akrylowy na płótnie

20. Maja Maciejko

Tytuł: Sagrada Familia 1, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

chłopaki - Małgorzata Rukszan (2018), obraz akrylowy na płótnie

21. Małgorzata Rukszan

Tytuł: chłopaki, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: M. Rukszan, VIII.2018 r., opisany na odwrocie: M. Rukszan, "Chłopaki", akryl + werniks, 2018 r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

portret - Piotr Kolanko (2017), technika mieszana na płótnie

22. Piotr Kolanko

Tytuł: portret, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100 x 70 cmodwrocie: KOLANKO, sygm. p.d.: KOLANKO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Ukryte i Oczywiste - Zbigniew Olszewski (2017), obraz olejny na płótnie

23. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Ukryte i Oczywiste, 2017

Informacje: olej, płótno50x62 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

ekstaza - Renata Szyszlak (2015), technika mieszana na płótnie

24. Renata Szyszlak

Tytuł: ekstaza, 2015

Informacje: technika mieszana, płótno110 x 120 cmopisany na odwrocie: Renata Szyszlak “Ekstaza” 2015r. tech. Mieszana

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

pocałunek - Piotr Gola (2018), obraz olejny na płótnie

25. Piotr Gola

Tytuł: pocałunek, 2018

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. p.d.: P. Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2016 "A kiss"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

łzy - Agata Rudzikiewicz (2012), obraz olejny na płótnie

26. Agata Rudzikiewicz

Tytuł: łzy, 2012

Informacje: olej, płótno150x50 cmopisany na odwrocie: Agata Rudzikiewicz "Łzy", olej, 2012 150x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Memory from Selento - Adriana Sitkiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

27. Adriana Sitkiewicz

Tytuł: Memory from Selento, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

odczucie - Dominika Surmacz (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

28. Dominika Surmacz

Tytuł: odczucie, 2018

Informacje: technika własna, płótno100x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

balony iv - Hanna Rozpara (2018), obraz akrylowy na płótnie

29. Hanna Rozpara

Tytuł: balony iv, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, na odwrocie: HANNA ROZPARA "Balony IV” 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

let’s go - Jacek Cyganek (2016), obraz akrylowy na płótnie

30. Jacek Cyganek

Tytuł: let’s go, 2016

Informacje: akryl, płótno50x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Extolment - Kacper Woźny (2018), obraz akrylowy na płótnie

31. Kacper Woźny

Tytuł: Extolment, 2018

Informacje: akryl, płótno100x140 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

bez tytułu - Magdalena Włuczkowska (2018), obraz olejny na płótnie

32. Magdalena Włuczkowska

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno100x110 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA WŁUCZKOWSKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

letni powiew - Yulia Gurzhiyants (2018), obraz olejny na płótnie

33. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: letni powiew, 2018

Informacje: olej, płótno40x50 cmsygn. l.d. monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Tajemnica i struktura ziemi… - Katarzyna Lembryk (2015), obraz olejny na płótnie

34. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Tajemnica i struktura ziemi…, 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Alfred Hitchcock abstract - Monika Łakomska (2018), obraz olejny na płótnie

35. Monika Łakomska

Tytuł: Alfred Hitchcock abstract, 2018

Informacje: olej, płótno120x100 cmsygn. p.d.: HITCHCOCK ABSTRACT MŁ' 18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Fioletowe tulipany - Piotr Pachecki (2018), obraz olejny na płótnie

36. Piotr Pachecki

Tytuł: Fioletowe tulipany, 2018

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. p.d.: pachecki 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

girl with butterflies - Marzena Uryszek (2018), obraz akrylowy na płótnie

37. Marzena Hettich-Uryszek

Tytuł: girl with butterflies, 2018

Informacje: akryl, płótno70x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

szary #10 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

38. Marcin Lenczowski

Tytuł: szary #10, 2018

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: SZARY #10 Lenczys 2008

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

red - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

39. Olena Horhol

Tytuł: red, 2018

Informacje: olej, płótno80x110 cmsygn. p.g.: HORHOL 18, opisany na odwrocie: HORHOL 1

Cena wywoławcza: 500,00 zł

fala - Beata Pałach (2017), obraz akrylowy na płótnie

40. Beata Pałach

Tytuł: fala, 2017

Informacje: akryl, płótno60 x 80 cmsygn. p.d.: b. płach, na odwrocie: b.pałach 2017 i pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

bez tytułu - Izabela Skierska (2018), obraz olejny na płótnie

41. Izabela Skierska

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: IZA SKIERSKA 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

kompozycja nr. 164 - Iwona Gabryś (2018), obraz akrylowy na płótnie

42. Iwona Gabryś

Tytuł: kompozycja nr. 164, 2018

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

okno 1 - Magdalena Mazur (2018), obraz akrylowy na płótnie

43. Magdalena Mazur

Tytuł: okno 1, 2018

Informacje: akryl, płótno73x54 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA MAZUR

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Pierwszy raz nad morzem - Magda Zarzycka (2018), obraz akrylowy na płótnie

44. Magda Zarzycka

Tytuł: Pierwszy raz nad morzem, 2018

Informacje: akryl, płótno60x40 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA, PIERWSZY RAZ NAD MORZEM

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

róża - Katarzyna Kuciel (2018), obraz olejny na płótnie

45. Katarzyna Kuciel

Tytuł: róża, 2018

Informacje: olej, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: K. Kuciel 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

pegazy 3 - Jakub Szymański (2018), obraz olejny na płótnie

46. Jakub Szymański

Tytuł: pegazy 3, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. l.d.: J.Szymański, na odwrocie: J. Szymański, Pegazy 3. 25.07.2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2018), obraz olejny na płótnie

47. Agnieszka Rowińska

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: A. Rowińska’18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Ajzulah - Paweł Batura (2018), obraz olejny na płótnie

48. Paweł Batura

Tytuł: Ajzulah, 2018

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn.: p.d.: Paweł Batura 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wodnym Szlakiem - Agnieszka Olech (2018), obraz akrylowy na płótnie

49. Agnieszka Olech

Tytuł: Wodnym Szlakiem, 2018

Informacje: akryl, płótno70x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

inside me 2 - Maria Michoń (2018), obraz akrylowy na płótnie

50. Maria Michoń

Tytuł: inside me 2, 2018

Informacje: akryl, płótno73x50 cm, 91 x 60 cm w oprawiesygn. p.d.: M. Michoń, na odwrocie: M. Michoń „Inside me 2” 2018r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Capella di Vitaleta - Malwina Cieślik (2018), obraz olejny na płótnie

51. Malwina Cieślik

Tytuł: Capella di Vitaleta, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Cieślak 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez Głowy-Składzik - Hanna Zwierzchowska (2018), obraz olejny na płótnie

52. Hanna Zwierzchowska

Tytuł: Bez Głowy-Składzik, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: „Bez Głowy-Składzik”, 2017, Hanna Zwierzchowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Z balonami - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

53. Bartek Pszon

Tytuł: Z balonami, 2018

Informacje: olej, płótno76,5x60 cmopisany na odwrocie: Bartel Pszon, Z balonami 60x76cm, 2018r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Co kryją poziomki - Marta Julia Piórko (2018), obraz akrylowy na płótnie

54. Marta Julia Piórko

Tytuł: Co kryją poziomki, 2018

Informacje: akryl, płótno30x24 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Historie w pigułce z cyklu Firdygołki i Verticale - Olga Gralewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

55. Olga Gralewska

Tytuł: Historie w pigułce z cyklu Firdygołki i Verticale, 2018

Informacje: akryl, płótno40x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

azul - Anna Stanisz (2018), obraz olejny na płótnie

56. Anna Stanisz

Tytuł: azul, 2018

Informacje: olej, płótno90x0 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł