19 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 18 września 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 14 września 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 15-16 września 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Covered with hoarfrost - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

1. Olena Horhol

Tytuł: Covered with hoarfrost, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: HORHOL 18, opisany na odwrocie: OLENA HORHOL 18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Maestro, można piłeczkę - Jacek Cyganek (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Jacek Cyganek

Tytuł: Maestro, można piłeczkę, 2017

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. l.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: "MAESTRO, MOŻNA PIŁECZKĘ" Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Stabilne więzi III - Sabina Maria Grzyb (2017), obraz akrylowo-olejny na płótnie

3. Sabina Maria Grzyb

Tytuł: Stabilne więzi III, 2017

Informacje: akryl, olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Sabina Maria

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Niebieski #21 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

4. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski #21, 2018

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Niebieski #21, Lenczys, Marcin Lenczowski, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Srebrnoświęty obiekt - Kacper Woźny (2018), obraz akrylowy na płótnie

5. Kacper Woźny

Tytuł: Srebrnoświęty obiekt, 2018

Informacje: akryl, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: Woźny18' Srebrnoświęty

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Night - Katarzyna Chmiel (2018), obraz akrylowy na płótnie

6. Katarzyna Chmiel

Tytuł: Night, 2018

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: K. Hope 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Oksymoron 11 - Karolina Radoch (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Karolina Radoch

Tytuł: Oksymoron 11, 2018

Informacje: akryl, płótno190x109,5 cmopisany na odwrocie: Karolina Radoch "Oksymoron 11" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Bez tytułu - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

8. Maciej Hoppe

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Hoppe18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Adaptacja - Katarzyna Lembryk (2015), obraz olejny na płótnie

9. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Adaptacja, 2015

Informacje: olej, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Romans - Yulia Gurzhiyants (2018), obraz olejny na płótnie

10. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Romans, 2018

Informacje: olej, płótno40x30 cmsygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Na fali 2 - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2018), obraz akrylowy na płótnie

11. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Na fali 2, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

Honsiu 2011 - Aneta Śliwa (2018), ceramika szkliwiona, gablota szklana

12. Aneta Śliwa

Tytuł: Honsiu 2011, 2018

Informacje: ceramika szkliwiona, gablota szklana52x52x4,5 cmopisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2018 r. "HONSIU 2011" wersja 3

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pochodzenie Światła nr 16 - Piotr Przybyła (2018), technika mieszana na płótnie

13. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie Światła nr 16, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno81x120 cmopisany na odwrocie: "Pochodzenie Światła NR 16" Piotr Przybyła 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Serce - Marlena Majchrzak (2018), obraz olejny na płótnie

14. Marlena Majchrzak

Tytuł: Serce, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l. d.: M. Majchrzak 2018, opisany na odwrocie: "Serce" Marlena Majchrzak 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Łania - Anna Andruchowicz (2018), grafit, ołówek, papier czerpany

15. Anna Andruchowicz

Tytuł: Łania, 2018

Informacje: grafit, ołówek, papier czerpany18x54 cm kompozycja, 22x59 cm w oprawiesygn. p.d.: Anna Andruchowicz "Łania" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Agata Biernacka (2017), obraz olejny na płótnie

16. Agata Biernacka

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: AGATA ORLICKA-BIERNACKA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Summertime sadness - Joanna Szumska (2018), obraz akrylowy na płótnie

17. Joanna Szumska

Tytuł: Summertime sadness, 2018

Informacje: akryl, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Pejzaż - Natalia Szynal (2018), obraz olejny na płótnie

18. Natalia Szynal

Tytuł: Pejzaż, 2018

Informacje: olej, płótno90x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Ważenie - Magda Zarzycka (2018), obraz akrylowy na płótnie

19. Magda Zarzycka

Tytuł: Ważenie, 2018

Informacje: akryl, płótno40x50 cmopisany na odwrocie: Magda Zarzycka / Ważenie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Czerwone zauroczenie - Mariola Świgulska (2018), obraz olejny na płótnie

20. Mariola Świgulska

Tytuł: Czerwone zauroczenie, 2018

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Za drzwiami - Monika Kopczewska (2015), obraz akrylowy na płótnie

21. Monika Kopczewska

Tytuł: Za drzwiami, 2015

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Monika Kopczewska, 2015, akryl, 120x100, "Za drzwiami"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Czerwone tulipany - Piotr Pachecki (2018), obraz olejny na płótnie

22. Piotr Pachecki

Tytuł: Czerwone tulipany, 2018

Informacje: olej, płótno50x30 cmsygn. p.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Sophia - Marzena Uryszek (2018), obraz akrylowy na płótnie

23. Marzena Hettich-Uryszek

Tytuł: Sophia, 2018

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lśnienie 15 - Weronika Braun (2018), obraz olejny na płótnie

24. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie 15, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: W. Braun, Lśnienie 9, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Ewa. Zjeść czy nie zjeść? - Tomasz Kuran (2018), obraz akrylowy na płótnie

25. Tomasz Kuran

Tytuł: Ewa. Zjeść czy nie zjeść?, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: T. KURAN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2016), obraz olejny na płótnie

26. Agnieszka Rowińska

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: A.ROWINSKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ulica - Filip Łoziński (2018), obraz akrylowo-olejny na płótnie

27. Filip Łoziński

Tytuł: Ulica, 2018

Informacje: akryl, olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI, opisany na odwrocie: F. ŁOZIŃSKI 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Milczenie Hopkinsa - Monika Łakomska (2018), obraz olejny na płótnie

28. Monika Łakomska

Tytuł: Milczenie Hopkinsa, 2018

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: "MILCZENIE HOPKINS'A" Monika Łakomska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Mint fog - Yuliya Stratovich (2018), obraz akrylowy na płótnie

29. Yuliya Stratovich

Tytuł: Mint fog, 2018

Informacje: akryl, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: Mint Fog Acrylic on canvas 120x90 2018 Stratovich Yuliya

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Janusz Nowak / Andrzej Kozak - Bartosz Iwan (2018), obraz olejny na płótnie

30. Bartosz Iwan

Tytuł: Janusz Nowak / Andrzej Kozak, 2018

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: "JANUSZ NOWAK / ANDRZEJ KOZAK" 2018 B.IWAN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Anioł z długimi skrzydłami - Daria Grajek (2017), brąz patynowany, odlew na wosk tracony, kamień

31. Daria Grajek

Tytuł: Anioł z długimi skrzydłami, 2017

Informacje: brąz patynowany, odlew na wosk tracony, kamień28,5x36x20 cmsygn. na spodzie: D. Grajek 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Bez tytułu - Izabela Skierska (2018), technika mieszana, akryl, płótno

32. Izabela Skierska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: technika mieszana, akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: 2018 IZA SKIERSKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Rozlewisko - Luiza Los-Pławszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

33. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Rozlewisko, 2018

Informacje: akryl, płótno60x110 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: "ROZLEWISKO" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Źródło - Michał Przewłocki (2017), obraz olejny na płótnie

34. Michał Przewłocki

Tytuł: Źródło, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: MPrzewłocki

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Hush - Aneta Biel (2018), obraz akrylowy na płótnie

35. Aneta Biel

Tytuł: Hush, 2018

Informacje: akryl, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: Aneta Biel "Hush" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Gdzieś w oddali - Agnieszka Olech (2017), obraz akrylowy na płótnie

36. Agnieszka Olech

Tytuł: Gdzieś w oddali, 2017

Informacje: akryl, płótno68x105 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

CC k 01 - Hanna Rozpara (2018), obraz akrylowy na płótnie

37. Hanna Rozpara

Tytuł: CC k 01, 2018

Informacje: akryl, płótno40x80 cmopisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „CC K 01" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Nowhere - Monika Noga (2018), obraz olejny na płótnie

38. Monika Noga

Tytuł: Nowhere, 2018

Informacje: olej, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Queen of the heaven playing gravity - Piotr Gola (2016), olej, techniki cyfrowe, płótno

39. Piotr Gola

Tytuł: Queen of the heaven playing gravity, 2016

Informacje: olej, techniki cyfrowe, płótno90x110 cmsygn. p.d.: P. Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2016 "Queen of the heaven playing gravity"

Uroczysko - Zbigniew Olszewski (2016), olej, sklejka

40. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Uroczysko, 2016

Informacje: olej, sklejka79,5x117,5 cmopisany na odwrocie: OLSZEWSKI ZBYSZEK "UROCZYSKO" 2016 79x117

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Tęsknota - Katarzyna Kuciel (2018), obraz olejny na płótnie

41. Katarzyna Kuciel

Tytuł: Tęsknota, 2018

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: K. Kuciel 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Róża herbaciana - Marta Julia Piórko (2018), obraz olejny na płótnie

42. Marta Julia Piórko

Tytuł: Róża herbaciana, 2018

Informacje: olej, płótno30x21 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pismo przewodnie nr 11 - Paulina Jawień (2018), obraz olejny na płótnie

43. Paulina Jawień

Tytuł: Pismo przewodnie nr 11, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

z balonem - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

44. Bartek Pszon

Tytuł: z balonem, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Trafo - Piotr Woroniec jr (2017), akryl, technika mieszana, płótno

45. Piotr Woroniec jr

Tytuł: Trafo, 2017

Informacje: akryl, technika mieszana, płótno100x100 cmmopisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR. "TRAFO" / zs. MODELE ZASTĘPCZE 1981/2017 W NAWIĄZANIU DO AFORYZMU F. KAFKI NR. 55

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Oversized1 - Mariusz Kitowski (2018), obraz olejny na płótnie

46. Mariusz Kitowski

Tytuł: Oversized1, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Papierowe małżeństwo - Paulina Klimas (2018), obraz akrylowy na płótnie

47. Paulina Klimas

Tytuł: Papierowe małżeństwo, 2018

Informacje: akryl, płótno30x40 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wodopój - Jolanta Kitowska (2018), obraz olejny na płótnie

48. Jolanta Kitowska

Tytuł: Wodopój, 2018

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. l.d.: J.K

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Blok 1 - Magdalena Mazur (2018), obraz akrylowy na płótnie

49. Magdalena Mazur

Tytuł: Blok 1, 2018

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Mazur 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pod wulkanem - Jacek Sikora (2018), obraz olejny na płótnie

50. Jacek Sikora

Tytuł: Pod wulkanem, 2018

Informacje: olej, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: POD WULKANEM 2018 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Na jeziorach ja - Malwina Cieślik (2018), obraz olejny na płótnie

51. Malwina Cieślik

Tytuł: Na jeziorach ja, 2018

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. l.d.: Malwina Cieślik' 2018, opisany na odwrocie: Malwina Cieślik' 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Tembr 2 - Henryka Wojciechowska (2018), obraz olejny na płótnie

52. Henryka Wojciechowska

Tytuł: Tembr 2, 2018

Informacje: olej, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska olej, płótno, 120x90

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kolekcjoner kaktusów - Edyta Mądzelewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

53. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Kolekcjoner kaktusów, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Koniewo - Piotr Banaszkiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

54. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Koniewo, 2018

Informacje: olej, płótno74x50 cmsygn. p.d.: PB'18, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ KONIEWO 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Różowy nosorożec - Joanna Jamielucha (2018), obraz olejny na płótnie

55. Joanna Jamielucha

Tytuł: Różowy nosorożec, 2018

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: JAMIELUCHA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Gody - Krzysztof Błonarowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

56. Krzysztof Błonarowicz

Tytuł: Gody, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.d.: K. Błonarowicz 2018, opisany na odwrocie: KRYSZTOF BŁONAROWICZ "GODY" 2018 AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Włuczkowska, obraz olejny na płótnie

57. Magdalena Włuczkowska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno70x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Włuczkowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Trio - Krystyna Jaszke (2018), obraz olejny na płótnie

58. Krystyna Jaszke

Tytuł: Trio, 2018

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Krystyna Jaszke

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

From above - Adriana Sitkiewicz (2018), technika mieszana na płótnie

59. Adriana Sitkiewicz

Tytuł: From above, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno70x90 cmopisany na odwrocie: Adriana Sitkiewicz 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Shoshanim (XXI) - Robert Stolarczyk (2018), obraz akrylowy na płótnie

60. Robert Stolarczyk

Tytuł: Shoshanim (XXI), 2018

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: RS 2018, opisany na odwrocie: Robert Stolarczyk - 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Syrena - Agata Rudzikiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

61. Agata Rudzikiewicz

Tytuł: Syrena, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Agata Rudzikiewicz "Syrena" 100x100 cm olej, płótno 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Drzewo życia - Justyna Duszyńska (2018), technika mieszana na płótnie

62. Justyna Duszyńska

Tytuł: Drzewo życia, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Akt - Piotr Mańczak (2008/2009), obraz akrylowy na płótnie

63. Piotr Mańczak

Tytuł: Akt, 2008/2009

Informacje: akryl, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zachód - Jakub Szymański (2018), obraz akrylowy na płótnie

64. Jakub Szymański

Tytuł: Zachód, 2018

Informacje: akryl, płótno60x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł