19 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 18 września 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 14 września 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 15-16 września 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej:

1.olena_horhol

1. Covered with hoarfrost

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HORHOL 18, opisany na odwrocie: OLENA HORHOL 18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

2.jacek_cyganek

2. Maestro, można piłeczkę

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: "MAESTRO, MOŻNA PIŁECZKĘ" Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

3.sabina_maria_grzyb

3. Stabilne więzi III

Autor: Sabina Maria Grzyb (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Sabina Maria

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

4.marcin_lenczowski

4. Niebieski #21

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Niebieski #21, Lenczys, Marcin Lenczowski, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

5.kacper wozny

5. Srebrnoświęty obiekt

Technika: akryl, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny18' Srebrnoświęty

Cena wywoławcza: 500,00 zł

6.katarzyna_chmiel

6. Night

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. Hope 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

7.karolina_radoch

7. Oksymoron 11

Autor: Karolina Radoch (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 190x109,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Radoch "Oksymoron 11" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

8.maciej_hoppe

8. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hoppe18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

9.katarzyna lembryk

9. Adaptacja

Autor: Katarzyna Lembryk (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

10.yulia gurzhiyants

10. Romans

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

11.patrycja_kruszynska-mikulska

11. Na fali 2

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

12.aneta_sliwa

12. Honsiu 2011

Technika: ceramika szkliwiona, gablota szklana

Format: 52x52x4,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2018 r. "HONSIU 2011" wersja 3

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

13.piotr_przybyla

13. Pochodzenie Światła nr 16

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 81x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Pochodzenie Światła NR 16" Piotr Przybyła 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

14.marzena majchrzak

14. Serce

Autor: Marlena Majchrzak (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l. d.: M. Majchrzak 2018, opisany na odwrocie: "Serce" Marlena Majchrzak 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

15.anna_andruchowicz

15. Łania

Autor: Anna Andruchowicz (ur. 1988 r.)

Technika: grafit, ołówek, papier czerpany

Format: 18x54 cm kompozycja, 22x59 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Anna Andruchowicz "Łania" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

16.agata_biernacka

16. Bez tytułu

Autor: Agata Biernacka (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: AGATA ORLICKA-BIERNACKA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

17.joanna_szumska

17. Summertime sadness

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

_MG_3346

18. Pejzaż

Autor: Natalia Szynal (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

19.magada zarzycka

19. Ważenie

Technika: akryl, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magda Zarzycka / Ważenie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

20.mariola_swigulska

20. Czerwone zauroczenie

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

21.monika_kopczewska

21. Za drzwiami

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Monika Kopczewska, 2015, akryl, 120x100, "Za drzwiami"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

22.piotr_pachecki

22. Czerwone tulipany

Technika: olej, płótno

Format: 50x30 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

23.marzena_uryszek

23. Sophia

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_3347

24. Lśnienie 15

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: W. Braun, Lśnienie 9, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

25.tomasz_kuran

25. Ewa. Zjeść czy nie zjeść?

Autor: Tomasz Kuran (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: T. KURAN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

26.agnieszka rowinska

26. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A.ROWINSKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

27.filip lozinski

27. Ulica

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI, opisany na odwrocie: F. ŁOZIŃSKI 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28.monika_lakomska

28. Milczenie Hopkinsa

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "MILCZENIE HOPKINS'A" Monika Łakomska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29.yuliya_stratovich

29. Mint fog

Technika: akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mint Fog Acrylic on canvas 120x90 2018 Stratovich Yuliya

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

30.bartosz_iwan

30. Janusz Nowak / Andrzej Kozak

Autor: Bartosz Iwan (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "JANUSZ NOWAK / ANDRZEJ KOZAK" 2018 B.IWAN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31.daria_grajek

31. Anioł z długimi skrzydłami

Autor: Daria Grajek (ur. 1992 r.)

Technika: brąz patynowany, odlew na wosk tracony, kamień

Format: 28,5x36x20 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: D. Grajek 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

32.izabela_skierska

32. Bez tytułu

Autor: Izabela Skierska (ur. 1991 r.)

Technika: technika mieszana, akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2018 IZA SKIERSKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

33.luiza_los-plawszewska

33. Rozlewisko

Technika: akryl, płótno

Format: 60x110 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: "ROZLEWISKO" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

34.michal_przewlocki

34. Źródło

Autor: Michał Przewłocki (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MPrzewłocki

Cena wywoławcza: 500,00 zł

35.aneta_biel

35. Hush

Technika: akryl, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aneta Biel "Hush" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

36.agnieszka_olech

36. Gdzieś w oddali

Technika: akryl, płótno

Format: 68x105 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

37.hanna_rozpara

37. CC k 01

Technika: akryl, płótno

Format: 40x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „CC K 01" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

_MG_3350

38. Nowhere

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

39.piotr_gola

39. Queen of the heaven playing gravity

Technika: olej, techniki cyfrowe, płótno

Format: 90x110 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P. Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2016 "Queen of the heaven playing gravity"

40.zbigniew_olszewski

40. Uroczysko

Technika: olej, sklejka

Format: 79,5x117,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: OLSZEWSKI ZBYSZEK "UROCZYSKO" 2016 79x117

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

41.katarzyna_kuciel

41. Tęsknota

Autor: Katarzyna Kuciel (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. Kuciel 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

42.marta_julia_piorko

42. Róża herbaciana

Technika: olej, płótno

Format: 30x21 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

43.paulina_jawien

43. Pismo przewodnie nr 11

Autor: Paulina Jawień (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

44.bartek_pszon

44. z balonem

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45.piotr_woroniec

45. Trafo

Autor: Piotr Woroniec jr (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, technika mieszana, płótno

Format: 100x100 cmm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR. "TRAFO" / zs. MODELE ZASTĘPCZE 1981/2017 W NAWIĄZANIU DO AFORYZMU F. KAFKI NR. 55

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

46.mariusz_kitowski

46. Oversized1

Autor: Mariusz Kitowski

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

47.paulina_klimas

47. Papierowe małżeństwo

Autor: Paulina Klimas (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 30x40 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

48.jolanta_kitowska

48. Wodopój

Autor: Jolanta Kitowska

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J.K

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.magdalena mazur

49. Blok 1

Autor: Magdalena Mazur

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Mazur 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50.jacek_sikora

50. Pod wulkanem

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: POD WULKANEM 2018 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

51.malwina_cieslik

51. Na jeziorach ja

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Malwina Cieślik' 2018, opisany na odwrocie: Malwina Cieślik' 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

52.henryka_wojciechowska

52. Tembr 2

Technika: olej, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska olej, płótno, 120x90

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53.edyta_madzelewska

53. Kolekcjoner kaktusów

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

54.piotr banaszkiewicz

54. Koniewo

Autor: Piotr Banaszkiewicz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 74x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PB'18, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ KONIEWO 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

55.joanna jamielucha

55. Różowy nosorożec

Autor: Joanna Jamielucha

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JAMIELUCHA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

56.krzysztof blonarowicz

56. Gody

Autor: Krzysztof Błonarowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: K. Błonarowicz 2018, opisany na odwrocie: KRYSZTOF BŁONAROWICZ "GODY" 2018 AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

57.magdalena wluczkowska

57. Bez tytułu

Autor: Magdalena Włuczkowska (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Włuczkowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

58.krystyna_jaszke

58. Trio

Autor: Krystyna Jaszke (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Krystyna Jaszke

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

59.adriana_sitkiewicz

59. From above

Autor: Adriana Sitkiewicz (ur. 1982 r.)

Format: 70x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Adriana Sitkiewicz 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

60.robert_stolarczyk

60. Shoshanim (XXI)

Autor: Robert Stolarczyk (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: RS 2018, opisany na odwrocie: Robert Stolarczyk - 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

61.aneta rudzikiewicz

61. Syrena

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agata Rudzikiewicz "Syrena" 100x100 cm olej, płótno 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

62.justyna_duszynska

62. Drzewo życia

Autor: Justyna Duszyńska

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

63.piotr_manczak

63. Akt

Autor: Piotr Mańczak (ur. 1991 r.)

Rok powstania: 2008/2009

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

64.jakub szymanski

64. Zachód

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł