2 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Bez nazwy-4

Aukcja: 8 marca 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 2 marca 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 4 - 5 marca 2017 r., sob. 11.00-18.00, nd. 12.00-18.00

1.andrzej_fronczak

1. Zamglenie

Technika: technika własna, olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Fronczak. 16r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

2.michal_warecki

2. Wiosna

Autor: Michał Warecki (ur. 1970 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 92x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WARECKI 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3300,00 zł

3.gossia_zielaskowska

3. Desire Map

Autor: Gossia Zielaskowska (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: „Desire Map” 2016 Gossia Zielaskowska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

13. Manekiny6jpg

4. Z cyklu Manekiny 6

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 150x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu ”Manekiny 6” tech. mieszana/płótno 150x50 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

5.marta_sieciarz

5. Znaki 1

Autor: Marta Sieciarz (ur. 1975 r.)

Rok powstania: 2006

Technika: olej, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M.Sieciarz, opisany na odwrocie: Marta Sieciarz Znaki 1, 2006 120x80cm olej, płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

6.jolanta_caban

6. Martwa natura

Autor: Jolanta Caban (ur. 1962 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J. CABAN, opisany na odwrocie: CABAN J.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

7.iza_starega

7. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

8.Robert_jaworski

8. Zapis XXXV

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 105x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: zapis XXXV robert jaworski 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

9.rafal_chojnowski

9. Bored

Autor: Rafał Chojnowski (ur. 1966 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: R. CHOJNOWSKI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

10.wojciech_cwiertniewicz

10. Bez tytułu (43)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm kompozycja, 51,5x41,5 w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: 43 27/5/16 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

11.Ewa_Zawadzka

11. Z cyklu Materia ciszy

Technika: technika mieszana, olej, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu - MATERIA CISZY 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

12.tomasz_klimczyk

12. W ogrodzie

Autor: Tomasz Klimczyk (ur. 1967 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x40 cm kompozycja, 65x45 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2017, opisany na odwrocie: TOMASZ KLIMCZYK “W OGRODZIE” AKRYL/WERNIKS ROK 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

13.iwona_stachura

13. Archipelagi. Czerwony

Autor: Iwona Stachura (ur. 1968 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x150 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Iwona Stachura 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

14.jacek_piatek

14. Obraz w błękitach 2

Autor: Jacek Piątek (ur. 1971 r.)

Technika: olej, płótno

Format: olej, płótno, 100x120 cm kompozycja, 102x122 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: JPiątek 09 “Obraz w błękitach 2”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

15.zbigniew_gorlak

15. Sky lego

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Gorlak, opisany na odwrocie: SKY LEGO akryl na płótnie 60x80 2016 Gorlak

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

16.malgorzata_karp_soja

16. Rekwizytor wielki

Autor: Małgorzata Karp-Soja (ur. 1967 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 78,5x53,5 cm kompozycja, 85x60 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.g.: Rekwizytor Wielki, sygn. p.d.: M. KARP-SOJA/2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

17.tadeusz_swiniarski

17. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x65 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Świniarski 17, opisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2017 80x65

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

18.agnieszka_pietrzykowska

18. Satisfaction

Autor: Aga Pietrzykowska (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 72x65 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: aga pietrzykowska 2014, opisany na odwrocie: DO YOU LOVE YOUR BODY Yes “I love my body” AGA PIETRZYKOWSKA AGAPPE 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

19.patryk_lutomski

19. Gra w ziemniaka

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P.Lutomski 07, opisany na odwrocie: “Gra w ziemniaka” 07r Patryk Lutomski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

20.sylwia_gorak

20. Realistyczna abstrakcja

Autor: Sylwia Górak (ur. 1979 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 85x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: SYLWIA GÓRAK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

21.andrzej_folfas

21. Maski

Rok powstania: 2006

Technika: olej, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: FOLFAS 2006

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

22.ewa_miazek

22. Tbilisi balkony

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA MIAZEK TBILISI BALKONY 2016. 100x100 CM. OLEJ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

23.piotr_c_kowalski

23. Obraz malowany dla pieniędzy

Rok powstania: 2015/2016

Technika: akryl, rdza, kurz, tubki po farbach, płótno

Format: 64x68 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: pieczątka autorska, opisany na odwrocie: Piotr C. Kowalski “OBRAZ MALOWANY DLA PIENIĘDZY” rdza, kurz i pył, akryl i tubki po farbach firmy FERRARIO na płótnie 55 lub 61,5x65 cm 2016 rok i 2015 rok

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

24.boguslaw_zen

24. Jamnik

Autor: Bogusław Zen (ur. 1963 r.)

Technika: brąz patynowany

Format: 10x17x6 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ZEN

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

25.jacek_mirczak

25. 20150616

Technika: akryl, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2015 "20150616" 100x150cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

26.filip_pregowski

26. Koniec malarstwa II

Autor: Filip Pręgowski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI “KONIEC MALARSTWA II” 2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

27.ewa_zochowska

27. Martwe kwiaty – żuczy klejnot

Autor: Ewa Żochowska (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: “Martwe kwiaty - żuczy klejnot” ewazo 2016, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska “Martwe kwiaty - żuczy klejnot” olej na płótnie 100x100 cm, 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

28.malgorzata_stepniak

28. Herbatka

Autor: Małgorzata Stępniak (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MS’08, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK “HERBATKA” 80x60 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł

29.iwona_delinska

29. Impact

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: „IMPACT” Delińska 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

30.michal_baca

30. Pani Hidako

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Michał Baca 2016, opisany na odwrocie: Michał Baca “Pani Hidako” olej na płótnie 50x70 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

31.magdalena_daniec

31. Podwójne zaćmienie

Autor: Magdalena Daniec (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 77x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Podwójne zaćmienie Magdalena Daniec 2011

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

32.michal_jedrczak

32. Flagowy II

Technika: olej, płótno

Format: 115x75 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie M. Jędrczak 2015 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

33.piotr_tarkowski

33. Bez tytułu

Autor: Piotr Tarkowski (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 99,5x79 cm kompozycja, 107,5x87,5 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: TARKOWSKI 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

34.Iwona_Wojewoda

34. Wnętrze 2

Autor: Iwona Wojewoda (ur. 1976 r.)

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK (x x x) TEMPERA ŻÓŁTKOWA 100x80 cm ‘2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

35.malgorzata_korenkiewicz

35. Nemezis

Autor: Małgorzata Korenkiewicz (ur. 1968 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 89x49 cm kompozycja, 93x53 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Korenkiewicz, opisany na odwrocie: Nemezis

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

36.Piotr_Szwabe

36. We could be heroes

Autor: Piotr Szwabe vel Pisz (ur. 1975 r.)

Technika: olej, kolaż, płyta

Format: 83x123 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P. Szwabe Pisz 17’ olej/collage

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

37.andrzej_kasprzak

37. Intensive love

Technika: olej, płótno

Format: 130x90 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: “INTENSIVE LOVE” AK 2014, opisany na odwrocie: “INTENSIVE LOVE” OIL ON CANVAS A. KASPRZAK ORIGINAL PICTURE 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

38.Monika_Solorz

38. Leopard II

Autor: Monika Solorz (ur. 1974 r.)

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Leopard II” Monika Solorz 2017 mixed media

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

39.katarzyna_banas

39. Lato II

Autor: Kasia Banaś (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K.BANAŚ’14, opisany na odwrocie: K. BANAŚ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

40.wanda_badowska_twarowska

40. Święto wiosny – Pina

Autor: Wanda Badowska-Twarowska (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm kompozycja, 115x115 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2012, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA “ŚWIĘTO WIOSNY” - PINA akryl 100x100 2012 r

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

41.tomek_mistak

41. Lewitacja II

Technika: akryl, płótno

Format: 73x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: LEWITACJA II AKRYL Mistak 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

42.magdalena gryska

42. Karneol z cyklu Kamienie

Autor: Magdalena Gryska (ur. 1965 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA KARNEOL Z CYKLU KAMIENIE - 50x50 OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO, 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

43.magdalena_gogol

43. Trochę

Autor: Magdalena Gogół (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MAGDA GOGÓŁ 2011, opisany na odwrocie: Magdalena Gogół - TROCHĘ - 100x100 olej/płótno 2011

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

44.jerzy_cichecki

44. Fisherman blues

Autor: Jerzy Cichecki (ur. 1960 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 46x55 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI “FISHERMAN BLUES”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

45.ireneusz_walczak

45. Piramida żywieniowa III

Autor: Ireneusz Walczak (ur. 1961 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK OL/PŁ/AKRYL (100X100 cm) 2017 “PIRAMIDA ŻYWIENIOWA III” oraz monogram

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

46.Grzegorz _smigielski

46. Winsurfing

Autor: Grzegorz Śmigielski (ur. 1960 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 116x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: G.ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI 2015 VII Winsurfing

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

47.agnieszka_sandomierz

47. Krzyk

Autor: Agnieszka Sandomierz (ur. 1978 r.)

Format: 50x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz “KRZYK” 2013.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

48.iwona_ostrowska

48. Bez tytułu

Autor: Iwona Ostrowska

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: IWONA OSTROWSKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

49.Dariusz_Mlacki

49. Świeczki

Autor: Dariusz Mlącki (ur. 1963 r.)

Technika: akryl, korek, papier

Format: 23x33 cm w świetle passe-partout, 43x53 cm w świetle oprawy

Sygnatura: sygn. p.d.: mlącki

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

50.anna_trochim

50. Lipiec 2016

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim LIPIEC 2016 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł