2 Aukcja Sztuki Młodej

33

Aukcja: 15 lutego 2017 r., godz. 19.30

Wystawa przedaukcyjna: od 8 lutego 2017 r., pon.-pt. 12.00-19.00

Showroom przedaukcyjny: 11 - 12 lutego 2017 r., sob. 11.00-18.00, nd. 12.00-18.00

1.Pawel_Porada

1. Japonka II

Autor: Paweł Porada (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno,

Format: 115x75 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Porada 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

2.Dominik_Smolik

2. Impressio II

Technika: akryl, płótno

Format: 2x 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK “IMPRESSIO II” DYPTYK AKRYL/PŁÓTNO 100x70 CM KRAKÓW MMXVIII Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

3.Klaudia_Lata

3. Źródło

Autor: Klaudia Lata (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Klaudia Lata ŹRÓDŁO 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

4.Julia_Kowalska

4. Pekin

Technika: olej, płótno

Format: 160x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J.K, opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 4100,00 zł

5.Anna_Jarzymowska

5. Interior

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

6.anna_nosowicz

6. Interactions I

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: „INTERACTIONS I” ANNA NOSOWICZ 2016 WROCŁAW/PL

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

7.Marta_Julia_Piorko

7. Portret damy

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PORTRET DAMY” 50x40 cm, OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

8.Piotr_Trusik

8. Jezioro

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Trusik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

9.Maria_danielak

9. Zjawa II

Autor: Maria Danielak (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Maria Danielak “ZJAWA II” 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

10.Krzysztof_Bucior

10. Tunel

Autor: Krzysztof Bucior (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTOF BUCIOR “TUNEL” 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

11.Ignacy_Oboz

11. Egzekucje

Autor: Ignacy Oboz (ur. 1989 r.)

Technika: olej, alkid, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 “EGZEKUCJE”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

12.Jakub_Godziszewski

12. Mglisty poranek

Autor: Jakub Godziszewski (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 Mglisty poranek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

13.magdalena_karwowska

13. Miasto 351

Technika: technika własna, akryl, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 351 2017.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

14.Barbara_Porczynska

14. Czekając na… (Przemiany)

Autor: Barbara Porczyńska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Barbara Porczyńska CZEKAJĄC NA… (PRZEMIANY) olej na płótnie 80x100 cm 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

15.Aleksandra_Lisowska

15. Nr XXXVIII

Autor: Aleksandra Lisowska (ur. 1984 r.)

Technika: technika mieszana, płyta

Format: 103x64 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALEKSANDRA LISOWSKA nr. XXXVIII/2015.K. 1027x64

Cena wywoławcza: 800,00 zł

16.lukasz_lepiorz

16. Szkółka

Autor: Łukasz Lepiorz (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Łukasz Lepiorz “Szkółka” ol.pł. 2015 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

17.Juliusz_Lewandowski

17. Kochankowie

Autor: Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy) (ur. 1977 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Juliusz Lewandowski 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 5000,00 zł

18.piotr_woroniec

18. Trafo

Autor: Piotr Woroniec jr (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 113,5x66x9 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

19.Katrzyna_matylda_Krecicka

19. Other Side

Autor: Katarzyna Matylda Kręcicka (ur. 1986 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: kmk’17

Cena wywoławcza: 800,00 zł

20.Sonia_Serafin

20. Z cyklu ciało

Autor: Sonia Serafin (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno, deska

Format: śr. 72 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sonia Serafin Z CYKLU CIAŁO 2016 r. OLEJ, PŁÓTNO, DREWNO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

21.piotr_kossakowski

21. Park linowy 1

Autor: Piotr Kossakowski (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 110x120 cm (trapez)

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Kossakowski  2014 “Park Linowy 1”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

22.pawel_franciszek_jaskula

22. Okno

Autor: Paweł Franciszek Jaskuła (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno, deska

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paweł Jaskuła 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

23.Bartosz_Michal_Hoppe_Sadowski

23. Landscape XLIV

Autor: Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XLIV 2016 OIL ON CANVAS WROCŁAW

Cena wywoławcza: 800,00 zł

24.Aleksandra_Kuczara

24. Peryhelium

Autor: Aleksandra Kuczara (ur. 1984 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

25.paulina_gora

25. Paper souls

Autor: Paulina Góra (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: pg, opisany na odwrocie: 2017 styczeń 0126 Paper souls Paulina Góra

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

26.Elzbieta_Prusinowska

26. Fi

Autor: Elżbieta Prusinowska (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ELŻBIETA PRUSINOWSKA 24.I.2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

27.Sabina_Maria_Grzyb

27. Korytarz do Krainy

Autor: Sabina Maria Grzyb (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 110x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sabina Maria KORYTARZ DO KRAINY 2016r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

28.piotr_przybylski

28. Rozkwit

Autor: Piotr Przybylski (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYLSKI ROZKWIT/INFLORESCENCE 60x120 CM, OLEJ NA PŁÓTNIE / OIL ON CANVAS WARSZAWA, POLSKA / WARSAW, POLAND, 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

29.Beata_Trembecka

29. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA 2015 BEZ TYTUŁU NR KATALOGOWY 047 AKRYL 100x80 B. Trembecka

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

30.mariusz_kaczmarek

30. Okolice Kostrzyna nad Odrą

Autor: Mariusz Kaczmarek (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 130x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mariusz Kaczmarek 2016 r. 130x130 akryl/płótno “Okolice Kostrzyna nad Odrą”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

31.Ula_Niemirska

31. Romans Madame X z cyklu Rozrywki

Technika: kolaż, akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ROZRYWKI 2016 ULA NIEMIRSKA “Romans Madame X”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

32.Michal_Mroczka

32. Czarny sterowiec

Autor: Michał Mroczka (ur. 1984 r.)

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MROCZKA 2016 CZARNY STEROWIEC, opisany na odwrocie: MICHAŁ MROCZKA CZARNY STEROWIEC 2016 TECHNIKA MIESZANA 90x120

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

33.marek_konatkowski

33. Beach 24

Autor: Marek Konatkowski (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAREK KONATKOWSKI OIL ON CANVAS 120x60 >> Beach 24 << 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

34.Agata_Ruman

34. Mieczyki

Autor: Agata Ruman (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A.RUMAN’16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

35.Kamil_Stanczak

35. Klocki IV

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK KLOCKI IV’2015 AKRYL

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

36.Hanna_Rozpara

36. Asteroidy

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “ASTEROIDY” 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

37.Mirela_Bukala

37. Krwawica

Autor: Mirela Bukała (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 115x75 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mirela Bukała “Krwawica” 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

38.Katarzyna_Janiec_Pilat

38. Bez tytułu

Autor: Katarzyna Janiec-Piłat (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KJP, opisany na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

39.Karolina_Radoch

39. Oksymoron XI

Autor: Karolina Radoch (ur. 1989 r.)

Technika: emalia, popiół, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron XI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

40.milena_brudkowska

40. Bez tytułu

Autor: Milena Brudkowska (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA LUBLIN ’2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

41.joanna_pokosnik

41. Turkusowy las

Autor: Joanna Półkośnik (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J.P.|'16, opisany na odwrocie: J.Półkośnik 2016 "Turkusowy las"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

42.katarzyna_sienkiewicz

42. Nokturn kosmiczny

Autor: Katarzyna Sienkiewicz (ur. 1991 r.)

Technika: enkaustyka, olej, żywica, płótno

Format: 88x62 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz “Nokturn kosmiczny” enkaustyka, olej/żywica 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

43.katarzyna_smigielska

43. Czystość

Autor: Katarzyna Śmigielska (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

44.magdalena_kobierecka

44. Kompozycja nr 69

Autor: Magdalena Kobierecka (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, technika własna, szkło

Format: 100x70 cm kompozycja, 101,5x71,5 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka “Kompozycja nr. 69” 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

45.marta_bilecka

45. Waterland 10-Rivers

Autor: Marta Bilecka (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MARTA BILECKA, opisany na odwrocie: MARTA BILECKA JUN 2016 “WATERLAND 10-RIVERS”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

46.Marcin_Dybowski

46. Bez tytułu 01

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: Bez tytułu 01 olej płótno 100x80 cm M.Dybowski 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

47.jacek_malinowski

47. Jezioro Grabowskie

Technika: olej, płótno

Format: 60x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014 “Jezioro Grabowskie”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

48.Izabela_kostiukow

48. Król życia

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW “KRÓL ŻYCIA” 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

49.Maciej_Wierzbicki

49. Obiekt 8

Autor: Maciej Wierzbicki (ur. 1981 r.)

Format: akryl, płyta, 100x70 cm kompozycja, 110x80 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Wierzbicki 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

50.izabela_skierska

50. Bez tytułu

Autor: Izabela Skierska (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iza Skierska 2016/2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

51.Agnieszka_Figurska

51. Bez tytułu (Monika)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

52.katarzyna_adamek_jasnikowska

52. Fioletowy

Autor: Katarzyna Adamiak-Jaśnikowska (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: K.A.J., opisany na odwrocie: KATARZYNA ADAMIAK-JAŚNIKOWSKA “Tryptyk (fioletowy)” Luty 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

53.Izabela_Oldak

53. Full Moon Celebration

Autor: Izabela Ołdak (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Izabela Ołdak Full Moon Celebration acrylic on canvas 70x100 cm 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

54.martyna_rejczak

54. Czarna forma

Autor: Martyna Rejczak (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 140x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTYNA REJCZAK 60x140 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

55.marta_marszall

55. Crystal Clear

Autor: Marta Marszałł (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 75x110 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

56.Natalia_Jarnuszkiewicz

56. Powietrze

Autor: Natalia Jarnuszkiewicz (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

57.piotr_ignacy_kopczynski

57. Hidden Mirrors in the Background

Autor: Piotr Ignacy Kopczyński (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 103x78 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PiK 2016 y, opisany na odwrocie: “HIDDEN MIRRORS IN BACKGROUND” 06,2016.y. Piotr Ignacy Kopczyński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

58.Ewa_Guzy

58. Fashion victims XIII

Autor: Ewa Guzy (ur. 1977 r.)

Technika: akryl, tempera, gwasz, płótno

Format: 73x54 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Ewa Guzy

Cena wywoławcza: 800,00 zł

59.Bartek_Pszon

59. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon 2016 bez tytułu olej płótno 60x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

60.dorota_kuzniak

60. Bez tytułu

Autor: Dorota Kuźnik (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D.Kuźnik, opisany na odwrocie: D.Kuźnik 2016r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

61.rafal_gawlik

61. Struktura z trójkątem

Autor: Rafał Gawlik (ur. 1989 r.)

Format: 50x70 cm kompozycja, 53,5x74 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: R. Gawlik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

62.magdalena_serwin

62. Ciepły dzień

Autor: Magdalena Serwin (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d. Serwin M.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

63.Jakub Syrkowski

63. Space XII

Autor: Jakub Syrkowski (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

64.Dariusz_Grajek

64. Hiszpańska zatoka

Autor: Dariusz Grajek (ur. 1964 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D. Grajek 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

65.Aneta_Sliwa

65. Argentyna 1922

Technika: ceramika szkliwiona, gablota szklana

Format: 34x34 cm kompozycja, 52x52x4,5 cm oprawa

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2017 r. “ARGENTYNA 1922”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

66.olga_szczechowska

66. Nr 22

Autor: Olga Szczechowska (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

67.piotr_kolanko

67. Oczekiwanie

Autor: Piotr Kolanko (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOLANKO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

68.Slawomir_Wojtkiewicz

68. Dzień Trzeci

Autor: Sławomir Wojtkiewicz (ur. 1979 r.)

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d. S.Wojtkiewicz 2016, opisany na odwrocie: S.Wojtkiewicz 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

69.paulina_jawien

69. Zemplinska Sirava

Autor: Paulina Jawień (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ ZEMPLINSKA SHIRAVA OLEJ NA PŁÓTNIE 120x130 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

70.Agata_Filip

70. Doll

Autor: Agata Filip (ur. 1992 r.)

Technika: olej, pastel olejny, kolaż, płótno

Format: 150x110 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

71.piotr_przybyla

71. 4

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P.P, opisany na odwrocie: Przybyła Piotr “4”  2013 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

72.magdalena_domalewska

72. 4 z cyklu Under construction

Autor: Magdalena Domalewska (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDALENA DOMALEWSKA “I.4”, olej na płótnie, 110x80 cm, 2016r., z cyklu “Under construction”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

73.paulina_grabowska

73. Świat podwodnych marzeń

Autor: Paulina Grabowska (Paula Arro) (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paula Arro ŚWIAT PODWODNYCH MARZEŃ 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

74.Katarzyna_Kordyasz

74. BT 4/16

Autor: Katarzyna Kordyasz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K.KORDYASZ ’16, opisany na odwrocie: K.KORDYASZ 2016 BT 4/16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

75.Kasia_Tchorz

75. Portret

Autor: Kasia Tchórz (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, płótno, płyta

Format: 45x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Katka, opisany na odwrocie: Katka Tchórz 2011r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

76.jagoda_dziewanowska

76. Village I

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

77.patrycja_kruszynska_mikulska

77. Lady Bird

Technika: olej, szlagaluminium, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie P.K.Mikulska 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

78.Filip_Warzecha

78. Jezioro Serpentine

Autor: Filip Warzecha (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 65x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: FWarzecha 01.2.17. Warszawa, opisany na odwrocie: Filip Warzecha oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

79.marcin_blach

79. Bez tytułu

Autor: Marcin Błach (ur. 1986 r.)

Technika: technika własna, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MarcinBłach, 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

80. Adam_Rokowski

80. W poprzek z cyklu B.Ciała

Autor: Adam Rokowski (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A.R.2017, opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI Z CYKLU “B.CIAŁA” 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

81.Sylwia_Perczak

81. Dla legendy

Autor: Sylwia Perczak (ur. 1977 r.)

Technika: olej, szlagmetal, płótno

Format: 50x72,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “DLA LEGENDY” 2017 SYLWIA PERCZAK

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

82.Krzysztof_Bryla

82. Dwa czarne słońca

Autor: Krzysztof Bryła (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.BRYŁA 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

83.Marcin_Painta

83. Zachód

Autor: Marcin Painta (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d. Marcin Painta, na odwrocie pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 800,00 zł