2 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 15 lutego 2017 r., godz. 19.30

Wystawa przedaukcyjna: od 8 lutego 2017 r., pon.-pt. 12.00-19.00

Showroom przedaukcyjny: 11 - 12 lutego 2017 r., sob. 11.00-18.00, nd. 12.00-18.00

Japonka II - Paweł Porada (2016), akryl, płótno,

1. Paweł Porada

Tytuł: Japonka II, 2016

Informacje: akryl, płótno,115x75 cmopisany na odwrocie: Porada 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Impressio II - Dominik Smolik (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Dominik Smolik

Tytuł: Impressio II, 2017

Informacje: akryl, płótno2x 100x70 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK “IMPRESSIO II” DYPTYK AKRYL/PŁÓTNO 100x70 CM KRAKÓW MMXVIII Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Źródło - Klaudia Lata (2016), obraz olejny na płótnie

3. Klaudia Lata

Tytuł: Źródło, 2016

Informacje: olej, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: Klaudia Lata ŹRÓDŁO 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Pekin - Julia Kowalska (2017), obraz olejny na płótnie

4. Julia Kowalska

Tytuł: Pekin, 2017

Informacje: olej, płótno160x100 cmsygn. p.d.: J.K, opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 4100,00 zł

Interior - Anna Jarzymowska (2013), obraz olejny na płótnie

5. Anna Jarzymowska

Tytuł: Interior, 2013

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Interactions I - Anna Nosowicz Ruiz (2016), obraz akrylowy na płótnie

6. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Interactions I, 2016

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisane na odwrocie: „INTERACTIONS I” ANNA NOSOWICZ 2016 WROCŁAW/PL

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Portret damy - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

7. Marta Julia Piórko

Tytuł: Portret damy, 2017

Informacje: olej, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PORTRET DAMY” 50x40 cm, OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Jezioro - Piotr Trusik (2016), obraz olejny na płótnie

8. Piotr Trusik

Tytuł: Jezioro, 2016

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Trusik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Zjawa II - Maria Danielak (2016), obraz olejny na płótnie

9. Maria Danielak

Tytuł: Zjawa II, 2016

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Maria Danielak “ZJAWA II” 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Tunel - Krzysztof Bucior (2016), obraz akrylowy na płótnie

10. Krzysztof Bucior

Tytuł: Tunel, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF BUCIOR “TUNEL” 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Egzekucje - Ignacy Oboz (2016), olej, alkid, płótno

11. Ignacy Oboz

Tytuł: Egzekucje, 2016

Informacje: olej, alkid, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 “EGZEKUCJE”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Mglisty poranek - Jakub Godziszewski (2016), obraz olejny na płótnie

12. Jakub Godziszewski

Tytuł: Mglisty poranek, 2016

Informacje: olej, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 Mglisty poranek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Miasto 351 - Magdalena Karwowska (2017), technika własna, akryl, płótno

13. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 351, 2017

Informacje: technika własna, akryl, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 351 2017.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czekając na… (Przemiany) - Barbara Porczyńska (2014), obraz olejny na płótnie

14. Barbara Porczyńska

Tytuł: Czekając na… (Przemiany), 2014

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Barbara Porczyńska CZEKAJĄC NA… (PRZEMIANY) olej na płótnie 80x100 cm 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Nr XXXVIII - Aleksandra Lisowska (2015), technika mieszana, płyta

15. Aleksandra Lisowska

Tytuł: Nr XXXVIII, 2015

Informacje: technika mieszana, płyta103x64 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA LISOWSKA nr. XXXVIII/2015.K. 1027x64

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Szkółka - Łukasz Lepiorz (2015), obraz olejny na płótnie

16. Łukasz Lepiorz

Tytuł: Szkółka, 2015

Informacje: olej, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: Łukasz Lepiorz “Szkółka” ol.pł. 2015 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Kochankowie - Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy) (2017), obraz akrylowy na płótnie

17. Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy)

Tytuł: Kochankowie, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Juliusz Lewandowski 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 5000,00 zł

Trafo - Piotr Woroniec jr (2015), kolaż, akryl na płótnie

18. Piotr Woroniec jr

Tytuł: Trafo, 2015

Informacje: akryl, kolaż, płótno113,5x66x9 cmopisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Other Side - Katarzyna Matylda Kręcicka (2017), technika mieszana na płótnie

19. Katarzyna Matylda Kręcicka

Tytuł: Other Side, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno80x120 cmsygn. l.d.: kmk’17

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Z cyklu ciało - Sonia Serafin (2016), olej, płótno, deska

20. Sonia Serafin

Tytuł: Z cyklu ciało, 2016

Informacje: olej, płótno, deskaśr. 72 cmopisany na odwrocie: Sonia Serafin Z CYKLU CIAŁO 2016 r. OLEJ, PŁÓTNO, DREWNO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Park linowy 1 - Piotr Kossakowski (2014), obraz akrylowy na płótnie

21. Piotr Kossakowski

Tytuł: Park linowy 1, 2014

Informacje: akryl, płótno110x120 cm (trapez)opisany na odwrocie: Piotr Kossakowski  2014 “Park Linowy 1”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Okno - Paweł Franciszek Jaskuła (2014), olej, płótno, deska

22. Paweł Franciszek Jaskuła

Tytuł: Okno, 2014

Informacje: olej, płótno, deska100x150 cmopisany na odwrocie: Paweł Jaskuła 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Landscape XLIV - Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (2016), obraz olejny na płótnie

23. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski

Tytuł: Landscape XLIV, 2016

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XLIV 2016 OIL ON CANVAS WROCŁAW

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Peryhelium - Aleksandra Kuczara (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

24. Aleksandra Kuczara

Tytuł: Peryhelium, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Paper souls - Paulina Góra (2017), obraz olejny na płótnie

25. Paulina Góra

Tytuł: Paper souls, 2017

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. l.d.: pg, opisany na odwrocie: 2017 styczeń 0126 Paper souls Paulina Góra

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Fi - Elżbieta Prusinowska (2015), obraz akrylowy na płótnie

26. Elżbieta Prusinowska

Tytuł: Fi, 2015

Informacje: akryl, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: ELŻBIETA PRUSINOWSKA 24.I.2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Korytarz do Krainy - Sabina Maria Grzyb (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

27. Sabina Maria Grzyb

Tytuł: Korytarz do Krainy, 2016

Informacje: akryl, olej, płótno110x130 cmopisany na odwrocie: Sabina Maria KORYTARZ DO KRAINY 2016r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Rozkwit - Piotr Przybylski (2016), obraz olejny na płótnie

28. Piotr Przybylski

Tytuł: Rozkwit, 2016

Informacje: olej, płótno120x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYLSKI ROZKWIT/INFLORESCENCE 60x120 CM, OLEJ NA PŁÓTNIE / OIL ON CANVAS WARSZAWA, POLSKA / WARSAW, POLAND, 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2015), obraz akrylowy na płótnie

29. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA 2015 BEZ TYTUŁU NR KATALOGOWY 047 AKRYL 100x80 B. Trembecka

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Okolice Kostrzyna nad Odrą - Mariusz Kaczmarek (2016), obraz akrylowy na płótnie

30. Mariusz Kaczmarek

Tytuł: Okolice Kostrzyna nad Odrą, 2016

Informacje: akryl, płótno130x130 cmopisany na odwrocie: Mariusz Kaczmarek 2016 r. 130x130 akryl/płótno “Okolice Kostrzyna nad Odrą”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Romans Madame X z cyklu Rozrywki - Ula Niemirska (2016), kolaż, akryl, płótno

31. Ula Niemirska

Tytuł: Romans Madame X z cyklu Rozrywki, 2016

Informacje: kolaż, akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: ROZRYWKI 2016 ULA NIEMIRSKA “Romans Madame X”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czarny sterowiec - Michał Mroczka (2016), technika mieszana na płótnie

32. Michał Mroczka

Tytuł: Czarny sterowiec, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno90x120 cmsygn. p.d.: MROCZKA 2016 CZARNY STEROWIEC, opisany na odwrocie: MICHAŁ MROCZKA CZARNY STEROWIEC 2016 TECHNIKA MIESZANA 90x120

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Beach 24 - Marek Konatkowski (2016), obraz olejny na płótnie

33. Marek Konatkowski

Tytuł: Beach 24, 2016

Informacje: olej, płótno60x120 cmopisany na odwrocie: MAREK KONATKOWSKI OIL ON CANVAS 120x60 >> Beach 24 << 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Mieczyki - Agata Ruman (2016), obraz olejny na płótnie

34. Agata Ruman

Tytuł: Mieczyki, 2016

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: A.RUMAN’16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Klocki IV - Kamil Stańczak (2015), obraz akrylowy na płótnie

35. Kamil Stańczak

Tytuł: Klocki IV, 2015

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK KLOCKI IV’2015 AKRYL

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Asteroidy - Hanna Rozpara (2017), obraz akrylowy na płótnie

36. Hanna Rozpara

Tytuł: Asteroidy, 2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “ASTEROIDY” 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Krwawica - Mirela Bukała (2017), obraz akrylowy na płótnie

37. Mirela Bukała

Tytuł: Krwawica, 2017

Informacje: akryl, płótno115x75 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała “Krwawica” 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Katarzyna Janiec-Piłat (2016), obraz akrylowy na płótnie

38. Katarzyna Janiec-Piłat

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: KJP, opisany na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Oksymoron XI - Karolina Radoch (2013), emalia, popiół, płótno

39. Karolina Radoch

Tytuł: Oksymoron XI, 2013

Informacje: emalia, popiół, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron XI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Milena Brudkowska (2017), obraz olejny na płótnie

40. Milena Brudkowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA LUBLIN ’2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Turkusowy las - Joanna Półkośnik (2016), obraz akrylowy na płótnie

41. Joanna Półkośnik

Tytuł: Turkusowy las, 2016

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: J.P.|'16, opisany na odwrocie: J.Półkośnik 2016 "Turkusowy las"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Nokturn kosmiczny - Katarzyna Sienkiewicz (2015), enkaustyka, olej, żywica, płótno

42. Katarzyna Sienkiewicz

Tytuł: Nokturn kosmiczny, 2015

Informacje: enkaustyka, olej, żywica, płótno88x62 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz “Nokturn kosmiczny” enkaustyka, olej/żywica 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czystość - Katarzyna Śmigielska (2016), obraz akrylowy na płótnie

43. Katarzyna Śmigielska

Tytuł: Czystość, 2016

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Kompozycja nr 69 - Magdalena Kobierecka (2016), akryl, technika własna, szkło

44. Magdalena Kobierecka

Tytuł: Kompozycja nr 69, 2016

Informacje: akryl, technika własna, szkło100x70 cm kompozycja, 101,5x71,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka “Kompozycja nr. 69” 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Waterland 10-Rivers - Marta Bilecka (2016), obraz akrylowy na płótnie

45. Marta Bilecka

Tytuł: Waterland 10-Rivers, 2016

Informacje: akryl, płótno50x120 cmsygn. l.d.: MARTA BILECKA, opisany na odwrocie: MARTA BILECKA JUN 2016 “WATERLAND 10-RIVERS”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu 01 - Marcin Dybowski (2017), obraz olejny na płótnie

46. Marcin Dybowski

Tytuł: Bez tytułu 01, 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: Bez tytułu 01 olej płótno 100x80 cm M.Dybowski 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Jezioro Grabowskie - Jacek Malinowski (2014), obraz olejny na płótnie

47. Jacek Malinowski

Tytuł: Jezioro Grabowskie, 2014

Informacje: olej, płótno60x70 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014 “Jezioro Grabowskie”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Król życia - Izabela Kostiukow (2017), technika mieszana na płótnie

48. Iza Kostiukow

Tytuł: Król życia, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW “KRÓL ŻYCIA” 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Obiekt 8 - Maciej Wierzbicki (2017), akryl, płyta

49. Maciej Wierzbicki

Tytuł: Obiekt 8, 2017

Informacje: akryl, płytaakryl, płyta, 100x70 cm kompozycja, 110x80 cm w oprawiesygn. p.d.: Wierzbicki 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Izabela Skierska (2017), obraz olejny na płótnie

50. Izabela Skierska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Iza Skierska 2016/2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu (Monika) - Agnieszka Figurska (2017), obraz akrylowy na płótnie

51. Agnieszka Figurska

Tytuł: Bez tytułu (Monika), 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Fioletowy - Katarzyna Adamiak-Jaśnikowska (2016), obraz olejny na płótnie

52. Katarzyna Adamiak-Jaśnikowska

Tytuł: Fioletowy, 2016

Informacje: olej, płótno50x80 cmsygn. l.d.: K.A.J., opisany na odwrocie: KATARZYNA ADAMIAK-JAŚNIKOWSKA “Tryptyk (fioletowy)” Luty 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Full Moon Celebration - Izabela Ołdak (2016), obraz akrylowy na płótnie

53. Izabela Ołdak

Tytuł: Full Moon Celebration, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Izabela Ołdak Full Moon Celebration acrylic on canvas 70x100 cm 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czarna forma - Martyna Rejczak (2016), obraz olejny na płótnie

54. Martyna Rejczak

Tytuł: Czarna forma, 2016

Informacje: olej, płótno140x60 cmopisany na odwrocie: MARTYNA REJCZAK 60x140 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Crystal Clear - Marta Marszałł (2014), obraz akrylowy na płótnie

55. Marta Marszałł

Tytuł: Crystal Clear, 2014

Informacje: akryl, płótno75x110 cmsygn. p.d.: M.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Powietrze - Natalia Jarnuszkiewicz (2016), obraz olejny na płótnie

56. Natalia Jarnuszkiewicz

Tytuł: Powietrze, 2016

Informacje: olej, płótno120x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Hidden Mirrors in the Background - Piotr Ignacy Kopczyński (2016), obraz olejny na płycie

57. Piotr Ignacy Kopczyński

Tytuł: Hidden Mirrors in the Background, 2016

Informacje: olej, płyta103x78 cmsygn. p.d.: PiK 2016 y, opisany na odwrocie: “HIDDEN MIRRORS IN BACKGROUND” 06,2016.y. Piotr Ignacy Kopczyński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Fashion victims XIII - Ewa Guzy (2014), akryl, tempera, gwasz, płótno

58. Ewa Guzy

Tytuł: Fashion victims XIII, 2014

Informacje: akryl, tempera, gwasz, płótno73x54 cmopisany na odwrocie: Ewa Guzy

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Bartek Pszon (2016), obraz olejny na płótnie

59. Bartek Pszon

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2016 bez tytułu olej płótno 60x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

60. Dorota Kuźnik

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno120x70 cmsygn. p.d.: D.Kuźnik, opisany na odwrocie: D.Kuźnik 2016r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Struktura z trójkątem - Rafał Gawlik (2016), technika mieszana na płótnie

61. Rafał Gawlik

Tytuł: Struktura z trójkątem, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno50x70 cm kompozycja, 53,5x74 cm w oprawieopisany na odwrocie: R. Gawlik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Ciepły dzień - Magdalena Serwin (2016), obraz olejny na płótnie

62. Magdalena Serwin

Tytuł: Ciepły dzień, 2016

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d. Serwin M.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Space XII - Jakub Syrkowski (2016), obraz akrylowy na płótnie

63. Jakub Syrkowski

Tytuł: Space XII, 2016

Informacje: akryl, płótno50x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Hiszpańska zatoka - Dariusz Grajek (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

64. Dariusz Grajek

Tytuł: Hiszpańska zatoka, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: D. Grajek 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Argentyna 1922 - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona, gablota szklana

65. Aneta Śliwa

Tytuł: Argentyna 1922, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona, gablota szklana34x34 cm kompozycja, 52x52x4,5 cm oprawaopisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2017 r. “ARGENTYNA 1922”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Nr 22 - Olga Szczechowska (2015), obraz akrylowo-olejny na płótnie

66. Olga Szczechowska

Tytuł: Nr 22, 2015

Informacje: akryl, olej, płótno70x90 cmopisany na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Oczekiwanie - Piotr Kolanko (2016), obraz akrylowy na płótnie

67. Piotr Kolanko

Tytuł: Oczekiwanie, 2016

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: KOLANKO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Dzień Trzeci - Sławomir Wojtkiewicz (2016), akryl, płyta

68. Sławomir Wojtkiewicz

Tytuł: Dzień Trzeci, 2016

Informacje: akryl, płyta100x100 cmsygn. p.d. S.Wojtkiewicz 2016, opisany na odwrocie: S.Wojtkiewicz 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Zemplinska Sirava - Paulina Jawień (2014), obraz olejny na płótnie

69. Paulina Jawień

Tytuł: Zemplinska Sirava, 2014

Informacje: olej, płótno120x130 cmopisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ ZEMPLINSKA SHIRAVA OLEJ NA PŁÓTNIE 120x130 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Doll - Agata Filip (2016), olej, pastel olejny, kolaż, płótno

70. Agata Filip

Tytuł: Doll, 2016

Informacje: olej, pastel olejny, kolaż, płótno150x110 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

4 - Piotr Przybyła (2013), obraz olejno-akrylowy na płótnie

71. Piotr Przybyła

Tytuł: 4, 2013

Informacje: olej, akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: P.P, opisany na odwrocie: Przybyła Piotr “4”  2013 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

4 z cyklu Under construction - Magdalena Domalewska (2016), obraz olejny na płótnie

72. Magdalena Domalewska

Tytuł: 4 z cyklu Under construction, 2016

Informacje: olej, płótno110x80 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA DOMALEWSKA “I.4”, olej na płótnie, 110x80 cm, 2016r., z cyklu “Under construction”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Świat podwodnych marzeń - Paulina Grabowska (Paula Arro) (2016), obraz olejny na płótnie

73. Paulina Grabowska (Paula Arro)

Tytuł: Świat podwodnych marzeń, 2016

Informacje: olej, płótno60x40 cmopisany na odwrocie: Paula Arro ŚWIAT PODWODNYCH MARZEŃ 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

BT 4/16 - Katarzyna Kordyasz (2016), obraz olejny na płótnie

74. Katarzyna Kordyasz

Tytuł: BT 4/16, 2016

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: K.KORDYASZ ’16, opisany na odwrocie: K.KORDYASZ 2016 BT 4/16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Portret - Kasia Tchórz (2011), akryl, płótno, płyta

75. Kasia Tchórz

Tytuł: Portret, 2011

Informacje: akryl, płótno, płyta45x60 cmsygn. l.d.: Katka, opisany na odwrocie: Katka Tchórz 2011r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Village I - Jagoda Dziewanowska (2017), obraz olejny na płótnie

76. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: Village I, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Lady Bird - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2016), olej, szlagaluminium, płótno

77. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Lady Bird, 2016

Informacje: olej, szlagaluminium, płótno100x70 cmopisany na odwrocie P.K.Mikulska 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Jezioro Serpentine - Filip Warzecha (2017), obraz akrylowy na płótnie

78. Filip Warzecha

Tytuł: Jezioro Serpentine, 2017

Informacje: akryl, płótno65x100 cmsygn. l.d.: FWarzecha 01.2.17. Warszawa, opisany na odwrocie: Filip Warzecha oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Marcin Błach (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

79. Marcin Błach

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: technika własna, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: MarcinBłach, 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

W poprzek z cyklu B.Ciała - Adam Rokowski (2017), obraz olejny na płótnie

80. Adam Rokowski

Tytuł: W poprzek z cyklu B.Ciała, 2017

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: A.R.2017, opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI Z CYKLU “B.CIAŁA” 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Dla legendy - Sylwia Perczak (2017), olej, szlagmetal, płótno

81. Sylwia Perczak

Tytuł: Dla legendy, 2017

Informacje: olej, szlagmetal, płótno50x72,5 cmopisany na odwrocie: “DLA LEGENDY” 2017 SYLWIA PERCZAK

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Dwa czarne słońca - Krzysztof Bryła (2016), obraz akrylowy na płótnie

82. Krzysztof Bryła

Tytuł: Dwa czarne słońca, 2016

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: K.BRYŁA 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Zachód - Marcin Painta (2016), obraz akrylowy na płótnie

83. Marcin Painta

Tytuł: Zachód, 2016

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d. Marcin Painta, na odwrocie pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 800,00 zł