22 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 18 grudnia 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 12 grudnia 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 15-16 grudnia 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

1.agnieszka_paradecka

1. Pejzaż jesienny

Autor: Agnieszka Paradecka

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AParadecka

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
2.jacek_cyganek

2. Gwiazdka

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: GWIAZDKA Jacek Cyganek 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
3.marcin_lenczowski

3. Czerwony #2

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm (dwustronny)

Sygnatura: sygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczowski Marcin Lenczys 2008 Czerwony #2

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
4.artur_marciniszyn

4. Microcosmos 01

Technika: akryl, płótno

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2017 "MICROCOSMOS 01" ARTUR "KOCUR1" MARCINISZYN

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
5.kacper_wozny

5. Dziki

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
6.cezary_bednarczyk

6. Bez tytułu z cyklu Portret z obrazem w tle

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bednarczyk 2018 Cykl: "Portret z obrazem w tle" 3

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
7.henryka_wojciechowska

7. NYC 2

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: H.W., opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska akryl 2014 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
8.julia_kowalska

8. bez tytułu

Autor: Julia Kowalska (ur. 1998)

Technika: olej, płótno

Format: 110x110 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
9.magdalena_szczerbakowicz

9. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
10.maja_maciejko

10. Sagrada Familia 2

Autor: Maja Maciejko

Technika: technika mieszana, akryl, akwarela, płótno

Sygnatura: sygn.: MM’16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
11.aneta_sliwa

11. Koń

Format: 35x10x22 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2018r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
12.jakub_godziszewski

12. Przed grotą króla gór

Autor: Jakub Godziszewski (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
13.maciej_gappa

13. bez tytułu

Autor: Maciej Gappa

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MACIEJ GAPPA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
14.paulina_niemczyk

14. lilia

Autor: Paulina Niemczyk (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Niemczyk 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
15.yulia_gurzhiyants

15. klucz do szczęścia

Technika: olej, płyta

Format: 40x30 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
16.tomasz_winiarski

16. Perpetuum mobile XCVII

Technika: mezzotinta, sucha igła, papier

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
17.weronika_braun

17. martwa natura 2

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Martwa natura 2 W. Braun

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
18.joanna_szumska

18. w samo południe

Technika: technika mieszana, olej, akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
19.anna_andruchowicz

19. zima

Autor: Anna Andruchowicz (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płyta hdf

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
20.patrycja_kruszynska-mikulska

20. Na fali V

Technika: akry, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
21.agnieszka_bykowska

21. dyskoteka

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
22.karol_jazwinski

22. fall

Autor: Karol Jaźwiński

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Jaźwiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
23.katarzyna_kuciel

23. zamyślenie

Autor: Katarzyna Kuciel (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.Kuciel 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
24.paulina_jolda

24. organika

Autor: Paulina Jołda

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 65x92 cm kompozycja, 74x101 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Jołda Organika 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
_MG_4867

25. Dżami Al-Fala

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
26.zbigniew_olszewski

26. lato

Technika: olej, płótno

Format: 92x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: OLSZEWSKI'18, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "LATO" 2018 92x73

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
27.tymon_tryzno

27. bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO 18'

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
28.pawel_batura

28. Onirimachia

Technika: olej, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paweł Batura

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
29.mariola_swigulska

29. W księżycowym blasku z cyklu Zauroczona Dmuchawcami

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
30.yuliya_stratovich

30. Twilight

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Twilight 60x60 2018 Stratovich Yuliya

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
31.hanna_rozpara

31. Golgi Apparatus

Technika: akryl, płyta hdf

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Golgi Apparatus" 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
32.jolanta_ziolkowska

32. Głuchy telefon

Autor: Jolanta Ziółkowska (ur. 1970 r.)

Format: 75x95 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: ZJOLA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
33.karina_antonczak

33. pool 46

Autor: Karina Antończak (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
34.maria_michon

34. esteta

Autor: Maria Michoń (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Michoń 2018r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
35.luiza_los-plawszewka

35. u bram labiryntu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: "U BRAM LABIRYNTU" LUIZA LOS PŁAWSZEWSKA AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
36.maciej_hoppe

36. akt

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
37.beata_palach

37. szereg

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
38.magda_zarzycka

38. Plotkarki

Technika: akryl, płótno

Format: 40x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA "PLOTKARKI"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
39.jakub_szymanski

39. świt

Technika: olej, płótno

Format: 61x50 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2018, opisany na odwrocie: J. Szymański 2018 "Świt"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
40.piotr_pachecki

40. wypoczynek

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
41.paulina_klimas

41. White Rhinoceros

Autor: Paulina Klimas (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 130x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
42.paulina_jawien

42. Pismo przewodnie nr 90

Autor: Paulina Jawień (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PISMO PRZEWODNIE NR 90 PAULINA JAWIEŃ OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
43.malwina_cieslik

43. Solta

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
44.agnieszka_olech

44. Geometria aktu

Technika: olej, płótno

Format: 110x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "GEOMETRIA AKTU" OLEJ A PŁÓTNIE LNIANYM 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
45.piotr_banaszkiewicz

45. Na polu w Płócinie

Autor: Piotr Banaszkiewicz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, pótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PB’18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
46.katarzyna_chmiel

46. blue

Technika: akryl, płótno

Format: 110x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.Hope/2018/

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
47.bartek_pszon

47. Z balonami

Technika: olej, płótno

Format: 130x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
48.jacek_sikora

48. Forma jest pustką, pustka jest formą

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. na krawędzi: Jacek Sikora

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
49.magdalena_szczepaniak-tabor

49. Wspomnienie 1

Autor: Magdalena Szczepaniak-Tabor (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: śr. 60

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
50.jena_polak

50. Bliskość

Autor: Jena Polak (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
51.wojciech_manitius-ratynski

51. fire and ice

Technika: akryl, płótno

Format: 80x200 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
52.grzegorz_czechowski

52. Ekelektis

Autor: Grzegorz Czechowski (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płyta HDF

Format: 80x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: tytuł: Ekelektis #3706 październik 2018r, Warszawa Czechowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie

53. stream

Autor: Adriana Sitkiewicz (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Adriana Sitkiewicz 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
54.piotr_gola

54. Mind re-evolution

Technika: olej, płótno

Format: 120x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P.Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2016 "Mind re-evolution"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
55.monika_noga

55. Bez tytułu XII

Technika: olej, płótno

Format: 110x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Monika Noga Bez tytułu olej na płótnie 2016 r. 80x110 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie

56. Zapach cynamonu miesza się z mgłą za piętnaście piąta

Autor: Joanna Aninowska

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Aninowska 2018.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
57.marlena_sztamborska

57. W zakamarkach duszy

Autor: Marlena Sztamborska (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Sztamborska 2018, opisany na odwrocie: W zakamarkach duszy, olej

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
58.anna_jarzymowska

58. bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
59.marzena_uryszek

59. Audrey II

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
60.danuta_leszczynska

60. motylem być

Autor: Danuta Leszczyńska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d. leszczyńska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
61.filip_lozinski

61. Nikt nie wie, gdzie to jest

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
62.agata_rudzikiewicz

62. las

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 2x (70.00 x 70.00) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agata Rudzikiewicz "LAS" 2018 r. OLEJ, AKRYL

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
63.olena_horhol

63. Morning

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HORHOL 15, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
64.monika_lakomska

64. Michael Jackson Melody

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "MICHAEL JACSON MELODY" Monika Łakomska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
65.olimpia_dobosz

65. Landscape

Autor: Olimpia Dobosz (ur. 1987 r.)

Technika: technika własna, płótno

Format: 3x (50.00 x 100.00) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Olimpia Dobosz Landscape 2016 r Tryptyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
66.piotr_przybyla

66. Z cyklu Miasta nr 28

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Z CYKLU MIASTA NR 28" 2018 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie