3 Aukcja Charytatywna dla Przylądka

Charytatywna-01

Aukcja: 13 listopada 2016 r., godz. 17:00

Wystawa przedaukcyjna: od 5 listopada 2016 r., pon.-pt. 12.00-19.00

Showroom przedaukcyjny: 5-6 listopada 2016 r., sob. 11.00-18.00, nd. 12.00-18.00

1.ilona herc

1. Moment

Autor: Ilona Herc (ur. 1972 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x20 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ILONA HERC „MOMENT” KRAKÓW 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

2.dominik_smolik1

2. Blowing Dandelion

Technika: akryl, płótno

Format: 61,5x46 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „BLOWING DENDELION” KRAKÓW 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

3.marcin_bogdanowicz

3. Powalona Brzoza

Autor: Marcin Bogdanowicz

Rok powstania: 2013/2016

Technika: wydruk pigmentowy, papierze barytowym archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290

Format: w świetle passe-partout 25,4 cm x 34,2 cm, w ramie 50x60 cm

Nakład: 1/10

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

4.michal_warecki

4. Portret w koronkach

Autor: Michał Warecki (ur. 1970 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem Warecki 2016, opisany na odwrocie: MICHAŁ WARECKI „PORTRET W KORONKACH” 2016. 50x50 AKRYL

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

5.malgorzata_korenkiewicz

5. Wiosna

Autor: Małgorzata Korenkiewicz (ur. 1968 r.)

Rok powstania: 1990

Technika: tempera, kolaż, papier

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MKor, opisany na odwrocie: „Wiosna” M Korenkiewicz 1990

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

6.agata_ruman

6. Grochy i groszki

Autor: Agata Ruman (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 2 x 30x30 cm (dyptyk)

Sygnatura: opisany na odwrocie: A.RUMAN

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

7.jacek_mirczak2

7. 20151222

Technika: akryl, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2015 2015 1222 80x90cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

8.wanda_badowska_twarowska

8. Czerwone czy białe

Autor: Wanda Badowska-Twarowska (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2016, opisany na odwrocie: Wanda Badowska-Twarowska „Czerwone czy białe” akryl, 50x70, 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

9.malgorzata_kosiec

9. Before the Storm

Autor: Małgorzata Kosiec (ur. 1975 r.)

Technika: Giclee, papier archiwalny

Format: 43x52 cm w światle passe-partout, 62x71,5 cm w oprawie

Nakład: 29/30

Sygnatura: sygn. u dołu: 29/30 „Before the Storm” Kosiec

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

10.magdalena kacikowska Bez_tytulu_50x75_Kacikowska

Autor: Magdalena Kącikowska

Technika: fotografia barwna, papier archiwalny Photo Rag 308

Format: 50x75 cm

Nakład: 1/5 + 2AP

Sygnatura: opisane na odwrocie: Bez tytułu 1/5 + 2AP M Kącikowska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

11.ewa_zawadzka

11. Z cyklu Ściany światła

Technika: technika własna, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu „Ściany światła” – KATOWICE 2010

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

12.joanna_polkosnik

12. Bocian

Autor: Joanna Półkośnik (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J.P.’16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

13.konrad_trzeszczkowski

13. Fiolet

Autor: Konrad Trzeszczkowski (ur. 1985 r.)

Technika: olej, kolaż, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

14.karina_antonczak2

14. Horyzont

Autor: Karina Antończak (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KARINA ANTOŃCZAK 2013

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

15.anna_dybowska

15. Identity (X)

Autor: Anna Dybowska (ur. 1983 r.)

Technika: linoryt, technika mieszana, papier

Format: 10x10 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: „Identity (X)” A. Dybowska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

16.dorota_buczkowska1

16. Cyrkulacje

Autor: Dorota Buczkowska (ur. 1971 r.)

Technika: rysunek, znak wodny, papier

Format: 21x29,4 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D.Buczkowska 04

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

17.ula_niemirska

17. Polowania z serii Rozrywki

Technika: technika mieszana, akryl, kolaż, płótno

Format: 65x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: URSZULA NIEMIRSKA z serii ROZRYWKI – 2016 r. 65 cm x 50 cm mix. technik.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

18.monika_sikora

18. Mujer 02

Autor: Monika Sikora

Technika: akryl, płótno

Format: 80x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: „Mujer 02” 80x40 cm AKRYL, 2016 Monika Sikora

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

19.izabela_kostiukow

19. Załamanie pogody

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 80x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW ZAŁAMANIE POGODY 2016 80X80 TECH. MIESZANA

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

20.malwina_karp

20. Kazimierz 1

Autor: Malwina Karp

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d. Karp 2013 r., opisany na odwrocie: Malwina Karp 2013 r. Kazimierz 1 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

21.bartlomiej _matlosz

21. Bez tytułu

Autor: Bartłomiej Matłosz

Format: w świetle passe-partout 25x38,3 cm

Nakład: otwarty

Sygnatura: sygn.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

22.dominik_smolik3

22. Small Bubbles

Technika: akryl, płótno

Format: 40x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK SMALL BUBBLES KRAKÓW 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

23.daniel_bialowas

23. Ingenium 2

Autor: Daniel Białowąs (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Daniel Białowąs „INGENIUM 2” AKRYL NA PŁÓTNIE, TECHNIKA WŁASNA 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

24.jacek_mirczak1

24. 20151209

Technika: akryl, płótno

Format: 80,5x100,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2015 „2015 1209” 80,5x100,5 cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

25.krzysztof_wroblewski

25. Mak

Autor: Krzysztof Wróblewski

Technika: olej, płótno

Format: 20x20 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI „MAK”, 2014 O/P, 20X20 CM

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

26.katarzyna_kordyasz

26. Nr 5

Autor: Katarzyna Kordyasz (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 20x20 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.KORDYASZ 2016 N5/16

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

27.kamila_jarecka

27. Etnic

Autor: Kamila Jarecka

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 90x55 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Jarecka 2015

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

28.hanna_rozpara

28. Moro wz MG

Technika: akryl, płótno

Format: 40x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2016, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

29.piotr_szwabe

29. Sen nr 9 – nie wypuszczaj psa na mnie który nie chce kąsać

Autor: Piotr Szwabe vel Pisz (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, collage, płyta

Format: 56x35 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: pisz p. szwabe 14’ SEN nr 9 – nie wypuszczaj psa na mnie który nie chce kąsać 35x56 akryl na płycie collage

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

30.michal_wawrzyniak

30. Robot

Autor: Michał Wawrzyniak (ur. 1978 r.)

Technika: technika własna

Format: 45x24,5 cm

Sygnatura: sygn. na boku monogramem

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

31.wojciech_cwiertniewicz

31. Bez tytułu (50)

Technika: olej, płótno

Format: 18x13 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 50 1/3/13 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

32.hanna_gasiorowska2

32. Bez tytułu

Autor: Hanna Gąsiorowska

Technika: linoryt, papier

Format: 59x39 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Gąsiorowska/linoryt, 2009

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

33.andrzej_bator

33. Bez tytułu

Autor: Andrzej Bator (ur. 1951 r.)

Rok powstania: 1989

Technika: akryl, płótno

Format: 82x66 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU 1989 R Andrzej BATOR akryl/ 65,5x81,5/ 1989 R

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

34.katarzyna_korytkowska

34. Królowa ogrodu

Autor: Katarzyna Korytkowska

Technika: olej, płyta

Format: 42x32 cm w świetle oprawy, 69x59,5 cm w ramie

Sygnatura: opisane na odwrocie: „KRÓLOWA OGRODU” K Korytkowska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

35.agnieszka_kicinska

35. Batumi 1

Autor: Agnieszka Kicińska (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA „BATUMI 1” 2015 ROK 50x50 cm olej, płótno

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

36.katarzyna_oronska

36. Sen Małgorzaty z cyklu Biblioteka

Autor: Katarzyna Orońska

Technika: akryl, płótno

Format: 40x40 cm

Sygnatura: sygn. pd.: K.Orońska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

37.michal_smandek

37. The Best Sculpture. Landscape Arch

Autor: Michał Smandek

Technika: kredka, papier

Format: 23x23 cm (25,5x25,5 cm w oprawie)

Sygnatura: opisany na odwrocie: Michał Smandek „THE BEST SCULPTURE” LANDSCAPE ARCH 2011

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

38.dominik_smolik2

38. Bubbles

Technika: akryl, płótno

Format: 46x61,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „BUBBLES” KRAKÓW 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

39.michal_baca

39. Rozważna i romantyczna

Technika: akryl, olej, karton

Format: 30x40 cm w świetle passe-partout, 51,5x61 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.g.: Michał Baca 2016, opisany na odwrocie: Michał Baca „Rozważna i romantyczna” akryl, olej na kartonie 30x40 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

40.jolanta_johnsson

40. Z cyklu Pejzaże zawirowane 7

Autor: Jolanta Johnsson (ur. 1955 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: Of series Lake VI Jolanta Johnsson 2014 z cyklu „Pejzaże zawirowane” 7

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

41.magdalena_daniec

41. Na zawsze

Autor: Magdalena Daniec (ur. 1974 r.)

Technika: olej, kolaż, płótno

Format: 34x43 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magdalena, opisany na odwrocie: M. Daniec Na zawsze 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

42.Katarzyna_Kordyasz2

42. Nr 4

Technika: akryl, płótno

Format: 20x20 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.KORDYASZ 2016 N4/16

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

43.katarzyna_dyszynska

43. Bez tytułu z cyklu Okruchy Królowej Śniegu

Autor: Katarzyna Dyszyńska

Rok powstania: 2007/2009

Technika: fotografia, negatyw 2007, skan z negatywu i wydruk na papierze Epson Archival Matte Paper A4, 2009

Format: 19,8x19,8 cm w świetle passe-partout, 30x30 cm w świetle oprawy

Nakład: 1/1

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

44.marta_konieczny

44. Nokturn

Autor: Marta Konieczny (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: NOKTURN Marta Konieczny 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

45.joanna_burda

45. Relaxing

Autor: Joanna Burda (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Joanna Burda

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

46.piotr_smogor

46. Samotny

Autor: Piotr Smogór

Technika: akryl, papier

Format: 30x42 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P.SMOGÓR, opisany na odwrocie nalepką autorską

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

47.iwona_kolodziej

47. Być może…

Autor: Iwona Kołodziej

Technika: olej, płótno

Format: 120x100,5 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: Być może… 2016 r Iwona Kołodziej

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

48.ziemowit_fincek

48. Selfie O

Autor: Ziemowit Fincek (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x30 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: Ziemowit Fincek 2015

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

49.katarzyna_zawierucha

49. Zoom nr 369

Autor: Katarzyna Zawierucha (ur. 1970 r.)

Technika: akwarela, papier

Format: 10x10 cm w świetle oprawy, 25x25 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha „Zoom nr 369”

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

50.michal_jedrczak

50. Punkty

Technika: litografia, papier

Format: 60x48,5 w świetle passe-partout, 80x60 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: pieczątka autorska oraz Michał Jędrczak 2012

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

51.piotr_kachny

51. Cassandra

Autor: Piotr Kachny (ur. 1978 r.)

Technika: ołówek, flamaster, akryl, papier

Format: 117x84 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Kachny „Cassandra” 2015

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

52.magdalena_gogol

52. Potężny kop

Autor: Magdalena Gogół (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: 2007 MAGDA GOGÓŁ, opisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ-PESZKE „Potężny kop” olej, płótno, 30x70 cm 2007

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

53.karina_antonczak1

53. Bananowce

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

54.dorota_buczkowska2

54. Z serii Oddech

Technika: rysunek, papier

Format: 21x29,4 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2013 Dorota Buczkowska z serii „ODDECH” monotypia, technika własna

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

55.sandra_rzeszutek

55. Szkice do myśli nad Bugiem

Autor: Sandra Rzeszutek (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, haft, tkanina

Format: 40x100 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: RzeszutekS. 2016 „SZKIC DO MYŚLI NAD BUGIEM”

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

56.anna_nosowicz

56. Elements of Nature 2

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANNA NOSOWICZ

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

57.pawel_dabrowski

57. Luna

Autor: Paweł Dąbrowski

Technika: akryl, płótno

Format: 116x81 cm

Sygnatura: sygn.: l.d.: monogramem 2015

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

58.boguslaw_zen

58. W sieci

Autor: Bogusław Zen (ur. 1963 r.)

Rok powstania: 2000

Technika: akryl, papier

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: pieczątka autorską, opisany na odwrocie „W sieci” Bogusław ZEN

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

59.aleksandra_buczkowska

59. Femini

Autor: Aleksandra Buczkowska-Przeździk

Rok powstania: 2000

Technika: olej, kredka, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: OLA BUCZKOWSKA „FEMINI” 2000r.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

60.sylwia_zdzichowska

60. XII

Autor: Sylwia Zdzichowska

Technika: linoryt, papier

Format: 39x28 cm

Nakład: 8/8

Sygnatura: sygn. na dole: 8/8 Zdzichowska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

61.katarzyna_matylda_krecicka

61. Indywidualności I

Autor: Katarzyna Matylda Kręcicka (ur. 1986 r.)

Format: 90x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: kmk ‘15

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

62.tadeusz_swiniarski

62. Erotyk II

Rok powstania: 1987

Technika: 38x46,5 cm

Format: 1/10

Sygnatura: sygn. na dole: Erotyk II litografia 1/10 Tadeusz Świniarski 87

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

63.jagoda_kaczmarczyk_hudzik

63. Pejzaż z Nałęczowa

Technika: olej, płótno

Format: 51x40 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J.K./H, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK „PEJZAŻ Z NAŁĘCZOWA” 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

64.agnieszka_pietrzykowska

64. Warszawa

Autor: Aga Pietrzykowska (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d. Aga Pietrzykowska 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

65.agata_rosciecha

65. Z cyklu Garderoba P.M. II

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu „Garderoba P.M. II tech. Mieszana 50x50 cm 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

66.andrzej_kasprzak

66. In the Seventh’s Heaven

Rok powstania: 2000/2014

Technika: akwaforta, sucha igła, papier

Format: 49x36 cm

Nakład: 14/50

Sygnatura: sygn. na dole: „In the Seventh’s Heaven” 14/50 A. KASP(rzak) 2000/2014 Etching / dry point papier calle

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

67.aneta_sliwa

67. Forma III z cyklu Struktura wnętrza

Format: 9x8x19 cm

Sygnatura: sygn. pod spodem: ANETA ŚLIWA 2015 r.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

68.tomasz_kubarczyk

68. Sognsvann, czerwiec 2015

Autor: Tomasz Kubaczyk

Technika: wydruk pigmentowy, papier barytowy archiwalny FOMEI Collection Baryta Mono 290

Format: w światle passe-partout 38x47,5 cm, w oprawie 50x70 cm

Nakład: 25+5AP

Sygnatura: sygnowany

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

69.tomek_mistak

69. Pejzaż miejski

Technika: akryl, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: -PEJZAŻ MIEJSKI- AKRYL Mistak 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

70.patryk_lutomski

70. Kiedy byłem mały łowiłem ryby II

Technika: litografia, papier

Format: 70x100 cm

Nakład: 10/10

Sygnatura: sygn. na dole: „Kiedy byłem mały łowiłem ryby II” 10/10 P. Lutomski 09 r.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

71.olga_wolniak

71. Persjana

Autor: Olga Wolniak

Technika: olej, płótno

Format: 40x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK „PERSJANA” 2016 OL/PŁ 40 x40 cm

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

72.wlodzimierz_krezlewicz

73. L.A.S.

Autor: Włodzimierz Krężlewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: W. Krężlewicz

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

73.marcin_dybowski

73. Na plaży

Technika: olej, płótno

Format: 20x20 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: M. Dybowski, opisany na odwrocie: „Na plaży” olej, płótno, 20x20 cm 2016 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

74.magdalena_serwin

74. Czerwone sandały

Autor: Magdalena Serwin (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Serwin M.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

75.magdalena_gryska

75. Pod wodą

Autor: Magdalena Gryska (ur. 1965 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x20 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA POD WODĄ, OLEJ, PŁÓTNO, 2014

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

76.lena_szczesna

76. Aurora Borealis

Autor: Lena Szczesna (ur. 1979 r.)

Technika: akwarela, ołówek, papier

Format: 47x36 cm w świetle passe-partout

Sygnatura: sygn. monogramem

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

77.beata_murawska

77. Love letter

Autor: Beata Murawska (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 27x42 cm

Sygnatura: sygn. p.d. B.M., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

78.karol_baginski

78. Bez tytułu

Autor: Karol Bagiński

Rok powstania: 2013/2015

Format: w świetle passe-partout 56,5x39,5, w oprawie w formacie 80x60 cm

Nakład: 15+5AP

Sygnatura: sygnowany

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

79.sylwia_lyczko_zielony

79. Bez tytułu

Autor: Sylwia Łyczko-Zielony (ur. 1973 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Sylwia 2015

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

80.juliusz_lewandowski

80. Battle of Heaven and Hell

Autor: Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy) (ur. 1977 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Juliusz Lewandowski 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

81.anna_piotrowiak

81. Mnie się śni

Autor: Anna Piotrowiak (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: 2016 A.P.

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

82.hanna_gasiorowska

82. Bez tytułu

Autor: Hanna Gąsiorowska

Technika: linoryt, papier

Format: 34x47 cm

Sygnatura: sygn. na dole: HGąsiorowska/2010

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

83.jakub_sagan

83. Martwa natura

Autor: Jakub Sagan

Format: w świetle passe-partout 35x50 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: 2012 Jakub Sagan

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

84.robert_krezlak

84. Kuchenne rewolucje

Autor: Robert Krężlak

Technika: olej, tektura

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Krężlak ‘15

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

85.iza_starega

85. Marokanka

Rok powstania: 2005

Technika: olej, pastel, papier

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: IZA STARĘGA

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

86.slawomir_danielski

86. Mogliśmy wszystko

Autor: Sławomir Danielski

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie monogramem artysty oraz: Sławomir Danielski „Mogliśmy Wszystko” 2016

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

87.basia_sokolowska

87. Winorośl 3

Autor: Basia Sokołowska

Technika: heliografia, papier

Format: 40,5x30,5 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: Basia Sokołowska, Winorośl 3, 16.08.2016 oraz pieczątką autorską

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

88.adrian_czechowski

88. Beginning

Autor: Adrian Czechowski

Format: w świetle passe-partout 39,8x50,2 cm, w oprawie 60x80 cm

Nakład: 10+5AP

Sygnatura: sygnowany

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

89.hanna_gasiorowska3

89. Bez tytułu

Autor: Hanna Gąsiorowska

Technika: techniki metalowe, papier

Format: 23x27,5 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HGąsiorowska/tech metalowe/09, opisane na odwrocie: HGąsiorowska

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 100,00 zł

90.malgorzata_jastrzebska

90. Zen 1 oraz Zen 2

Autor: Małgorzata Jastrzębska (ur. 1975 r.)

Technika: farby wodne, papier Fabriano

Format: 2x 38x28 cm (dyptyk)

Sygnatura: opisane na odwrocie: Małgorzata Jastrzębska 2016. –ZEN-

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

91.Marek Ejsmond-slusarczyk

91. Bez tytułu

Autor: Marek Ejsmond – Ślusarczyk (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 54x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

92.Fronczak 50x70

92. Przestrzeń

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Fronczak

Cena wywoławcza: 100,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł