3 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 7 czerwca 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 1 czerwca 2017 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 3-4 czerwca 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 3 Aukcję Sztuki Dzisiejszej, która odbędzie się w środę 7 czerwca 2017 r. o godz. 19:30 na ul. Hożej 51 w Warszawie! Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 1 czerwca 2017 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-19.00. W weekend 3-4 czerwca 2017 r. odbędzie się showroom kolekcjonerski, na który zapraszamy w sobotę w godz. 11.00-18.00 i w niedzielę w godz. 12.00-18.00.

Zlecenia telefoniczne oraz limity aukcyjne można składać poprzez przyciski “złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl lub agnieszka@galeriaxanadu.pl. Istnieje także możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na portalu OneBid.

W katalogu znalazło się 50 prac autorstwa uznanych artystów średniego pokolenia. Polecamy szczególnie pracę Małgorzaty Kosiec z cyklu “Muses”, pokazywaną wielokrotnie na wystawach m.in. w Szwecji, minimalistyczny relief Radosława Sowiaka, wielobarwną, malowaną grubymi impastami abstrakcję Gossi Zielaskowskiej, czy nastrojowe płótno Iwony Wojewody. Spośród abstrakcji uwagę zwraca obraz Jacka Mirczaka, kontrastowa kompozycja Marcina Bielskiego, czy delikatne płótno Tomka Mistaka. W ofercie aukcyjnej znalazło się także wiele interesujących pozycji dla kolekcjonerów preferujących sztukę figuratywną. Polecamy na przykład prace Barbary Gębczak i Filipa Pręgowskiego, ekspresyjne płótna Tadeusza Świniarskiego, Andrzeja Folfasa i Andrzeja Kasprzaka, syntetyczną kobiecą sylwetkę autorstwa Agnieszki Pietrzykowskiej. Miłośnikom architektury proponujemy kompozycje Jakuba Adamka, Iwony Stachury i Elżbiety Kozery.

Bez tytułu (88) - Wojciech Ćwiertniewicz (2016), obraz olejny na płótnie

1. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (88), 2016

Informacje: olej, płótno71x71 cmsygn. p.d.: Ćwiertniewicz’15, opisany na odwrocie: 88 6/6/15 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

minotaur - Igor Chołda (Aqualoopa) (2015), obraz akrylowy na płótnie

2. Igor Chołda (Aqualoopa)

Tytuł: minotaur, 2015

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Aqualoopa, opisany na odwrocie: AQUALOOPA / IGOR CHOŁDA / “MINOTAUR” / AKRYL / 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

muse viii z serii muses - Małgorzata Kosiec (2016), obraz olejny na płótnie

3. Małgorzata Kosiec

Tytuł: muse viii z serii muses, 2016

Informacje: olej, płótno73x92 cmsygn. p.d.: KOSIEC, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA GOSIA KOSIEC MUSES VIII 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 11 000,00 zł

Dyspersja ii - Tomek Mistak (2017), obraz akrylowy na płótnie

4. Tomek Mistak

Tytuł: Dyspersja ii, 2017

Informacje: akryl, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: DYSPERSJA II AKRYL MISTAK’17

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Gra - Małgorzata Stępniak (2015), obraz olejny na płótnie

5. Małgorzata Stępniak

Tytuł: Gra, 2015

Informacje: olej, płótno30x100 cmsygn. p.d.: MS’15, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK 2015 “GRA” 30x100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Cień - Stanisław Kortyka (2015/2017), obraz olejny na płótnie

6. Stanisław Kortyka

Tytuł: Cień, 2015/2017

Informacje: olej, płótno65x45 cm kompozycja, 68,5x48,5 cm w oprawiesygn. p.d.: St. Kortyka 2015, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA “CIEŃ” 2015-2017 olej - 65x45

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Sen o kazimierzu m. - Radosław Sowiak (2017), relief, akryl, sklejka

7. Radosław Sowiak

Tytuł: Sen o kazimierzu m., 2017

Informacje: relief, akryl, sklejka100x100 cmopisany na odwrocie: R. SOWIAK 2017 "SEN O KAZIMIERZU M" AKRYL

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Wytrzymałość puszki zawierającej duszę - Ziemowit Fincek (2013), obraz olejny na płótnie

8. Ziemowit Fincek

Tytuł: Wytrzymałość puszki zawierającej duszę, 2013

Informacje: olej, płótno71x40 cmsygn. l.d.: ZIEMOWIT FINCEK 2013, opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek 2013 “Wytrzymałość puszki zawierającej duszę”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Dziwna zabawa - Jacek Mirczak (2014), obraz akrylowy na płótnie

9. Jacek Mirczak

Tytuł: Dziwna zabawa, 2014

Informacje: akryl, płótno100x150 cmJACEK MIRCZAK - 2014 “DZIWNA ZABAWA” AKRYL NA PŁÓTNIE 100x150 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Fragment 415 z cyklu Niebo i ziemia - Stanisław Tomalak (2017), technika własna, aktyl, płótno

10. Stanisław Tomalak

Tytuł: Fragment 415 z cyklu Niebo i ziemia, 2017

Informacje: technika własna, aktyl, płótno80x100 cmtechnika własna, akryl, płótno, 80x100 cm kompozycja, 82x103 cm w oprawie opisany na odwrocie: S.J.A. Tomalak Fragment 415 cykl “Niebo i ziemia”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

radość (2017), obraz akrylowy na płótnie

11. 3 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Tytuł: radość, 2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. l.d.: aga pietrzykowska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

W miejskiej mgle… - Andrzej Fronczak (2017), obraz olejny na płótnie

12. Andrzej Fronczak

Tytuł: W miejskiej mgle…, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: A. Fronczak - 17r

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Miejskie Pustelnie. Skrzetlewska - Iwona Stachura (2014/2015), obraz akrylowy na płótnie

14. Iwona Stachura

Tytuł: Miejskie Pustelnie. Skrzetlewska, 2014/2015

Informacje: akryl, płótno50x120 cmsygn. p.d.: Iwona Stachura 2014/2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

cnota terroru - Kacper Bożek (2015), akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier

15. Kacper Bożek

Tytuł: cnota terroru, 2015

Informacje: akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier57,5x48 cm odcisk płyty, 70x59 cm w oprawiesygn. i opisany u dołu: 10/100 CNOTA TERRORU KACPER BOŻEK XV/XXI

Nakład: 10/10

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

perfect life - Filip Pręgowski (2015), obraz olejny na płótnie

16. Filip Pręgowski

Tytuł: perfect life, 2015

Informacje: olej, płótno80x120opisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI “PERFECT LIFE” 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

17. 3 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Tytuł: brązowy dom, 2012

Informacje: tempera, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: “Brązowy dom” Elżbieta Kozera tempera 2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

18. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2016

Informacje: technika własna, olej, płótno120x80 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

Tenerife sky - Janusz Kucharski (2014/2015), technika własna, akryl, papier, karty żakardowe

19. Janusz Kucharski

Tytuł: Tenerife sky, 2014/2015

Informacje: technika własna, akryl, papier, karty żakardowe42x42 cm w świetle passe-partout, 52,5x52,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: Kucharski “Tenerife sky”, 2014/2015 Technika własna Akryl, karty żakardowe, papier, tektura

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

wspólna przestrzeń - Magdalena Gogół (2008), obraz olejny na płótnie

20. Magdalena Gogół

Tytuł: wspólna przestrzeń, 2008

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. na boku: MAGDA GOGÓŁ 2008, opisany na odwrocie: Magdalena Gogół - Wspólna przestrzeń - olej/płótno, 2008 100/100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

I have been thinking too much map - Gossia Zielaskowska (2016), obraz olejny na płótnie

21. Gossia Zielaskowska

Tytuł: I have been thinking too much map, 2016

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: „I HAVE BEEN THINKING TOO MUCH MAP” 2016 Gossia Zielaskowska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

słoneczniki - Patryk Lutomski (2017), obraz olejny na płótnie

22. Patryk Lutomski

Tytuł: słoneczniki, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Lutomski 17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski “Słoneczniki” 2017 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

nastazja filipowna - Michał Baca (2017), obraz akrylowo-olejny na płótnie

23. Michał Baca

Tytuł: nastazja filipowna, 2017

Informacje: akryl, olej, płótno91x75 cmsygn. p.d.: Michał Baca 2017, opisany na odwrocie: Michał Baca “Nastazja Filipowna” akryl, olej/płótno 2017 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

hora melancholica, run 1 - Zbigniew Gorlak (2015), akryl, kolaż na papierze

24. Zbigniew Gorlak

Tytuł: hora melancholica, run 1, 2015

Informacje: akryl, kolaż, papier30,5x81 cmsygn. p.d.: Gorlak, opisany na odwrocie: Gorlak 2015 “HORA MELANCHOLICA. RUN 1”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Interference – dwie - Wanda Badowska-Twarowska (2011), obraz akrylowy na płótnie

25. Wanda Badowska-Twarowska

Tytuł: Interference – dwie, 2011

Informacje: akryl, płótno100x140 cm kompozycja, 105x145 cm w oprawieopisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA “INTERFERENCE” - “DWIE” akryl, 2011 r. 100x140

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

korowód 1 - Agata Rościecha (2016), technika mieszana na płótnie

26. Agata Rościecha

Tytuł: korowód 1, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno150x50 cmsygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. “Korowód 1” tech. mieszana/płótno 150x50 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

bez tytułu - Andrzej Bator (2016), obraz akrylowy na płótnie

27. Andrzej Bator

Tytuł: bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno38x38 cm (x2)opisany na odwrocie: “BEZ TYTUŁU” AKRYL/38x38/2016 ROK ANDRZEJ JAN BATOR

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

widok poindustrialny - Jarosław Łukasik (2016), olej, płóto

28. Jarosław Łukasik

Tytuł: widok poindustrialny, 2016

Informacje: olej, płóto70x100 cmopisany na odwrocie: Jarosław Łukasik “Widok poindustrialny” olej na płótnie, 70x100 cm Poznań 2016 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

nr 5 - Zbigniew Romańczuk (2016), druk cyfrowy, płótno

29. Zbigniew Romańczuk

Tytuł: nr 5, 2016

Informacje: druk cyfrowy, płótno140x180 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

zaskoczenie - Tadeusz Świniarski (2017), obraz olejny na płótnie

30. Tadeusz Świniarski

Tytuł: zaskoczenie, 2017

Informacje: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: “ZASKOCZENIE” 60x90 cm Świniarski Tadeusz 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

podróżnik ostatni - Łukasz Butowski (2011), olej, płóto

31. Łukasz Butowski

Tytuł: podróżnik ostatni, 2011

Informacje: olej, płóto148x120 cmopisany na odwrocie: Butowski’2011

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

peron ii - Krzysztof Musiał (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

32. Krzysztof Musiał

Tytuł: peron ii, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno45x45 cmopisany na odwrocie: PERON II olej/akryl - płótno 45x45 cm 2016 Musiał

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

z cyklu materia ciszy - Ewa Zawadzka (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

33. Ewa Zawadzka

Tytuł: z cyklu materia ciszy, 2016

Informacje: technika własna, olej, płótnotechnika własna, olej, płótno, 100x80 cm kompozycja, 105x85 w oprawieopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu - MATERIA CISZY 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

wiosna - Jacek Piątek (2017), obraz olejny na płótnie

34. Jacek Piątek

Tytuł: wiosna, 2017

Informacje: olej, płótnoolej, płótno, 70x90 cm kompozycja, 72x91,5 cm w oprawieopisane na odwrocie: Bez tytułu olej 70x90 nr 13 Jacek Piątek 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Martwe kwiaty – Gloria i topik - Ewa Żochowska (2016), obraz olejny na płótnie

35. Ewa Żochowska

Tytuł: Martwe kwiaty – Gloria i topik, 2016

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: “Martwe kwiaty - Gloria i topik” ewazo 2016, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska “Martwe kwiaty - Gloria i topik” olej na płótnie 100x100 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

A. Metamorfoza, B. Względny spokój - Magdalena Daniec (2016), obraz olejny na płótnie

36. Magdalena Daniec

Tytuł: A. Metamorfoza, B. Względny spokój, 2016

Informacje: olej, płótno24x59 cm (x2)A. opisany na odwrocie: Magdalena Daniec 2016 Metamorfoza M. Daniec B. opisany na odwrocie: Względny spokój M. Daniec 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

zapis xxxii - Robert Jaworski (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

37. Robert Jaworski

Tytuł: zapis xxxii, 2016

Informacje: akryl, olej, płótno80x110 cmopisany na odwrocie: zapis XXXII 2016 robert jaworski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

podarunek - Andrzej Folfas (2008), obraz olejny na płótnie

38. Andrzej Folfas

Tytuł: podarunek, 2008

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. p.d.: FOLFAS 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Relations III - Iwona Delińska (2017), obraz olejny na płótnie

39. Iwona Delińska

Tytuł: Z cyklu Relations III, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: z cyklu RELATIONS III Delińska 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

The short world - Andrzej Kasprzak (2017), olej, akryl, cement, płótno

40. Andrzej Kasprzak

Tytuł: The short world, 2017

Informacje: olej, akryl, cement, płótno70x150sygn. p.d.: Andrzej KASPRZAK,, opisany na odwrocie: “THE SHORT WORLD” OIL, ACRYLIC, CEMENT ON CANVAS A.KASPRZAK’S ORIGINAL PAINTING AK fecit AD 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

golf - Grzegorz Śmigielski (2016), obraz olejny na płótnie

41. Grzegorz Śmigielski

Tytuł: golf, 2016

Informacje: olej, płótno70x130 cmsygn.p.d.: G. ŚMIGIELSKI 2016, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI “GOLF” XII 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2700,00 zł

portret w zieleni - Barbara Gębczak (2015), obraz akrylowy na płótnie

42. Barbara Gębczak

Tytuł: portret w zieleni, 2015

Informacje: akryl, płótno90x120opisany na odwrocie: Barbara Gębczak Portret w zieleni 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Unexpected relation - Piotr Szwabe vel Pisz (2017), obraz olejny na płycie

43. Piotr Szwabe vel Pisz

Tytuł: Unexpected relation, 2017

Informacje: olej, płyta100x10 cmopisany na odwrocie: Pisz 17 unexpected relation olej 100/100cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

bez tytułu - Iwona Wojewoda (2013), tempera żółtkowa na płórnie

44. Iwona Wojewoda

Tytuł: bez tytułu, 2013

Informacje: tempera żółtkowa, płótno92x73 cm kompozycja, 95x76 cm w oprawieopisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK (xxx) 2013 TEMPERA ŻÓŁTKOWA 92x73 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

przestrzeń 2 - Marcin Bielski (2009), obraz olejny na płótnie

45. Marcin Bielski

Tytuł: przestrzeń 2, 2009

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: MARCIN BIELSKI “PRZESTRZEŃ 2” 12.2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

nieznany język - Małgorzata Karp-Soja (2017), obraz olejny na płótnie

46. Małgorzata Karp-Soja

Tytuł: nieznany język, 2017

Informacje: olej, płótno40x100 cmsygn. l.d.: Nieznany język KARP-SOJA, opisany na odwrocie: Nieznany Język KARP-SOJA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

ewa - Jerzy Cichecki (2017), akryl, papier

47. Jerzy Cichecki

Tytuł: ewa, 2017

Informacje: akryl, papier45x34,5 cm w świetle passe-partout, 69x58 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Cichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI “EWA”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

koła i kolory - Piotr C. Kowalski (2016/2017), technika mieszana na płótnie

48. Piotr C. Kowalski

Tytuł: koła i kolory, 2016/2017

Informacje: technika mieszana, płótno70,5x48 cmopisany na odwrocie: 70x48 cm. tyt. KOŁA I KOLORY tech. MIXTE rok 2016/17

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

czarna wyspa - Kasia Banaś (2016), obraz olejny na płótnie

49. Kasia Banaś

Tytuł: czarna wyspa, 2016

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. l.d.: K.BANAŚ’16

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

kościół - Jakub Adamek (2008), olej, płóto

50. Jakub Adamek

Tytuł: kościół, 2008

Informacje: olej, płóto80x110 cmopisany na odwrocie: J. Adamek Kościół 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł