3 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

ins

Aukcja: 7 czerwca 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 1 czerwca 2017 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 3-4 czerwca 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 3 Aukcję Sztuki Dzisiejszej, która odbędzie się w środę 7 czerwca 2017 r. o godz. 19:30 na ul. Hożej 51 w Warszawie! Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 1 czerwca 2017 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-19.00. W weekend 3-4 czerwca 2017 r. odbędzie się showroom kolekcjonerski, na który zapraszamy w sobotę w godz. 11.00-18.00 i w niedzielę w godz. 12.00-18.00. Zachęcamy również do zapoznania się z wirtualnym spacerem po wystawie, który znajdą Państwo tutaj.

Katalog aukcji w PDF dostępny jest tutaj.

Zlecenia telefoniczne oraz limity aukcyjne można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl lub agnieszka@galeriaxanadu.pl. Istnieje także możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na portalu OneBid.

W katalogu znalazło się 50 prac autorstwa uznanych artystów średniego pokolenia. Polecamy szczególnie pracę Małgorzaty Kosiec z cyklu „Muses”, pokazywaną wielokrotnie na wystawach m.in. w Szwecji, minimalistyczny relief Radosława Sowiaka, wielobarwną, malowaną grubymi impastami abstrakcję Gossi Zielaskowskiej, czy nastrojowe płótno Iwony Wojewody. Spośród abstrakcji uwagę zwraca obraz Jacka Mirczaka, kontrastowa kompozycja Marcina Bielskiego, czy delikatne płótno Tomka Mistaka. W ofercie aukcyjnej znalazło się także wiele interesujących pozycji dla kolekcjonerów preferujących sztukę figuratywną. Polecamy na przykład prace Barbary Gębczak i Filipa Pręgowskiego, ekspresyjne płótna Tadeusza Świniarskiego, Andrzeja Folfasa i Andrzeja Kasprzaka, syntetyczną kobiecą sylwetkę autorstwa Agnieszki Pietrzykowskiej. Miłośnikom architektury proponujemy kompozycje Jakuba Adamka, Iwony Stachury i Elżbiety Kozery.

1.wojciech_cwiertniewicz

1. Bez tytułu (88)

Technika: olej, płótno

Format: 71x71 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ćwiertniewicz’15, opisany na odwrocie: 88 6/6/15 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

2.aqualoopa_igor_cholda

2. minotaur

Autor: Igor Chołda (Aqualoopa) (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Aqualoopa, opisany na odwrocie: AQUALOOPA / IGOR CHOŁDA / “MINOTAUR” / AKRYL / 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

3.malgorzata_kosiec

3. muse viii z serii muses

Autor: Małgorzata Kosiec (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 73x92 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KOSIEC, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA GOSIA KOSIEC MUSES VIII 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 11 000,00 zł

4.tomasz_mistak

4. Dyspersja ii

Technika: akryl, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DYSPERSJA II AKRYL MISTAK’17

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

5.malgorzata_stepniak

5. Gra

Autor: Małgorzata Stępniak (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MS’15, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK 2015 “GRA” 30x100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

6.stanislaw_kortyka

6. Cień

Autor: Stanisław Kortyka (ur. 1943 r.)

Rok powstania: 2015/2017

Technika: olej, płótno

Format: 65x45 cm kompozycja, 68,5x48,5 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: St. Kortyka 2015, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA “CIEŃ” 2015-2017 olej - 65x45

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

7.radoslaw_sowiak

7. Sen o kazimierzu m.

Autor: Radosław Sowiak (ur. 1950 r.)

Technika: relief, akryl, sklejka

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: R. SOWIAK 2017 "SEN O KAZIMIERZU M" AKRYL

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

8.ziemowit_fincek

8. Wytrzymałość puszki zawierającej duszę

Autor: Ziemowit Fincek (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 71x40 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: ZIEMOWIT FINCEK 2013, opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek 2013 “Wytrzymałość puszki zawierającej duszę”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

9.jacek_mirczak

9. Dziwna zabawa

Technika: akryl, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: JACEK MIRCZAK - 2014 “DZIWNA ZABAWA” AKRYL NA PŁÓTNIE 100x150 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

10.stanisław_tomalak

10. Fragment 415 z cyklu Niebo i ziemia

Autor: Stanisław Tomalak (ur. 1955 r.)

Technika: technika własna, aktyl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: technika własna, akryl, płótno, 80x100 cm kompozycja, 82x103 cm w oprawie opisany na odwrocie: S.J.A. Tomalak Fragment 415 cykl “Niebo i ziemia”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

11.agnieszka_pietrzykowska

11. radość

Autor: Agnieszka Pietrzykowska (ur. 1978)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: aga pietrzykowska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

12.andrzej_fronczak

12. W miejskiej mgle…

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Fronczak - 17r

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

13.Dominika_Kowynia

13. dziura w sercu

Autor: Dominika Kowynia (ur. 1978 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIKA KOWYNIA “DZIURA W SERCU” 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

14.iwona_stachura

14. Miejskie Pustelnie. Skrzetlewska

Autor: Iwona Stachura (ur. 1968 r.)

Rok powstania: 2014/2015

Technika: akryl, płótno

Format: 50x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Iwona Stachura 2014/2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

15.Kacper_Bozek

15. cnota terroru

Autor: Kacper Bożek (ur. 1974 r.)

Technika: akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier

Format: 57,5x48 cm odcisk płyty, 70x59 cm w oprawie

Nakład: 10/10

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: 10/100 CNOTA TERRORU KACPER BOŻEK XV/XXI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

16.filip_pregowski

16. perfect life

Autor: Filip Pręgowski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x120

Sygnatura: opisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI “PERFECT LIFE” 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

17.Elzbieta_Kozera

17. brązowy dom

Autor: Elżbieta Kozera (ur. 1976 r.)

Technika: tempera, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Brązowy dom” Elżbieta Kozera tempera 2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

18.Iza_Starega

18. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, olej, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IZA STARĘGA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

19. janusz_kucharski

19. Tenerife sky

Autor: Janusz Kucharski (ur. 1967 r.)

Rok powstania: 2014/2015

Technika: technika własna, akryl, papier, karty żakardowe

Format: 42x42 cm w świetle passe-partout, 52,5x52,5 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kucharski “Tenerife sky”, 2014/2015 Technika własna Akryl, karty żakardowe, papier, tektura

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

20.magdalena_gogol

20. wspólna przestrzeń

Autor: Magdalena Gogół (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. na boku: MAGDA GOGÓŁ 2008, opisany na odwrocie: Magdalena Gogół - Wspólna przestrzeń - olej/płótno, 2008 100/100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

21.gossia_zielaskowska

21. I have been thinking too much map

Autor: Gossia Zielaskowska (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: „I HAVE BEEN THINKING TOO MUCH MAP” 2016 Gossia Zielaskowska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

22.patryk_lutomski

22. słoneczniki

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lutomski 17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski “Słoneczniki” 2017 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

23.michal_baca

23. nastazja filipowna

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 91x75 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Michał Baca 2017, opisany na odwrocie: Michał Baca “Nastazja Filipowna” akryl, olej/płótno 2017 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

24.zbigniew_gorlak

24. hora melancholica, run 1

Technika: akryl, kolaż, papier

Format: 30,5x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Gorlak, opisany na odwrocie: Gorlak 2015 “HORA MELANCHOLICA. RUN 1”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

25.wanda_badowska_twarowska

25. Interference – dwie

Autor: Wanda Badowska-Twarowska (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x140 cm kompozycja, 105x145 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA “INTERFERENCE” - “DWIE” akryl, 2011 r. 100x140

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

26.agata_rosciecha

26. korowód 1

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 150x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. “Korowód 1” tech. mieszana/płótno 150x50 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

27.andrzej_bator

27. bez tytułu

Autor: Andrzej Bator (ur. 1951 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 38x38 cm (x2)

Sygnatura: opisany na odwrocie: “BEZ TYTUŁU” AKRYL/38x38/2016 ROK ANDRZEJ JAN BATOR

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

28.jaroslaw_lukasik

28. widok poindustrialny

Autor: Jarosław Łukasik (ur. 1961 r.)

Technika: olej, płóto

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jarosław Łukasik “Widok poindustrialny” olej na płótnie, 70x100 cm Poznań 2016 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Złóż zlecenie
29.zbigniew_romanczuk

29. nr 5

Autor: Zbigniew Romańczuk (ur. 1960 r.)

Technika: druk cyfrowy, płótno

Format: 140x180 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

30.tadeusz_swiniarski

30. zaskoczenie

Technika: olej, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “ZASKOCZENIE” 60x90 cm Świniarski Tadeusz 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

31.lukasz_butowski

31. podróżnik ostatni

Autor: Łukasz Butowski (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płóto

Format: 148x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Butowski’2011

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

32.krzysztof_musial

32. peron ii

Autor: Krzysztof Musiał (ur. 1972 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 45x45 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PERON II olej/akryl - płótno 45x45 cm 2016 Musiał

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

33.ewa_zawadzka

33. z cyklu materia ciszy

Format: technika własna, olej, płótno, 100x80 cm kompozycja, 105x85 w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu - MATERIA CISZY 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

34.jacek_piatek

34. wiosna

Autor: Jacek Piątek (ur. 1971 r.)

Technika: olej, płótno

Format: olej, płótno, 70x90 cm kompozycja, 72x91,5 cm w oprawie

Sygnatura: opisane na odwrocie: Bez tytułu olej 70x90 nr 13 Jacek Piątek 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

35.ewa_zochowska

35. Martwe kwiaty – Gloria i topik

Autor: Ewa Żochowska (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: “Martwe kwiaty - Gloria i topik” ewazo 2016, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska “Martwe kwiaty - Gloria i topik” olej na płótnie 100x100 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Magdalena Daniec

36. A. Metamorfoza, B. Względny spokój

Autor: Magdalena Daniec (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 24x59 cm (x2)

Sygnatura: A. opisany na odwrocie: Magdalena Daniec 2016 Metamorfoza M. Daniec B. opisany na odwrocie: Względny spokój M. Daniec 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

37.robert_jaworski

37. zapis xxxii

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 80x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: zapis XXXII 2016 robert jaworski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

38.andrzej_folfas

38. podarunek

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: FOLFAS 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

39.iwona_delinska

39. Z cyklu Relations III

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: z cyklu RELATIONS III Delińska 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

40.andrzej_kasprzak

40. The short world

Technika: olej, akryl, cement, płótno

Format: 70x150

Sygnatura: sygn. p.d.: Andrzej KASPRZAK,, opisany na odwrocie: “THE SHORT WORLD” OIL, ACRYLIC, CEMENT ON CANVAS A.KASPRZAK’S ORIGINAL PAINTING AK fecit AD 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

41.grzegorz_smigielski

41. golf

Autor: Grzegorz Śmigielski (ur. 1960 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x130 cm

Sygnatura: sygn.p.d.: G. ŚMIGIELSKI 2016, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI “GOLF” XII 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2700,00 zł

42.barbara_gebczak

42. portret w zieleni

Autor: Barbara Gębczak (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x120

Sygnatura: opisany na odwrocie: Barbara Gębczak Portret w zieleni 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

43.piotr_szwabe

43. Unexpected relation

Autor: Piotr Szwabe vel Pisz (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 100x10 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Pisz 17 unexpected relation olej 100/100cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

44.iwona_wojewoda

44. bez tytułu

Autor: Iwona Wojewoda (ur. 1976 r.)

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 92x73 cm kompozycja, 95x76 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK (xxx) 2013 TEMPERA ŻÓŁTKOWA 92x73 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

45.marcin_bielski

45. przestrzeń 2

Autor: Marcin Bielski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARCIN BIELSKI “PRZESTRZEŃ 2” 12.2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

46.malgorzata_karp_soja

46. nieznany język

Autor: Małgorzata Karp-Soja (ur. 1967 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Nieznany język KARP-SOJA, opisany na odwrocie: Nieznany Język KARP-SOJA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

47.jerzy_cichecki

47. ewa

Autor: Jerzy Cichecki (ur. 1960 r.)

Technika: akryl, papier

Format: 45x34,5 cm w świetle passe-partout, 69x58 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: J. Cichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI “EWA”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

48.piotr_c_kowalski

48. koła i kolory

Rok powstania: 2016/2017

Format: 70,5x48 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 70x48 cm. tyt. KOŁA I KOLORY tech. MIXTE rok 2016/17

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

49. kasia_banas

49. czarna wyspa

Autor: Kasia Banaś (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: K.BANAŚ’16

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

50.jakub_adamek

50. kościół

Autor: Jakub Adamek (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płóto

Format: 80x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Adamek Kościół 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

##############single-auction.php