5 Aukcja Sztuki Młodej

Bez nazwy-15ams

Aukcja: 24 maja 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 maja 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 20-21 maja 2017 r., sob. 11:00-0:00, nd. 12:00-18:00

Katalog w PDF do ściągnięcia znajduje się tutaj.

Już w środę 24 maja 2017 r. o godz. 19:30 zapraszamy do naszej siedziby na ul. Hożą 51 w Warszawie na 5 Aukcję Sztuki Młodej.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 18 maja 2017 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 20-21 maja zapraszamy na showroom kolekcjonerski. W sobotę 20 maja, z okazji warszawskiej Nocy Muzeów, Galeria Xanadu będzie czynna od 11:00 do 0:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a  także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl
Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę OneBid.

Tym z Państwa, którzy nie będą mogli osobiście zobaczyć wystawy, polecamy wirtualny spacer, który znajduje się pod tym linkiem.

1. slawomir wojtkiewicz

1. Deus Qui

Autor: Sławomir Wojtkiewicz (ur. 1979 r.)

Format: 102x102 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

2. thomas polski

2. Materia 9 – mózg maszynowy 1

Autor: Polski Thomas (Maciej Cieśla) (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100,5x151 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: POLSKI THOMAS Maciej Cieśla MATERIA - MÓZG MASZYNOWY 1

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

3. julia kowalska

3. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 2x 120x100 cm (dyptyk)

Sygnatura: sygn. p.d.: JK, opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA OLEJ NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2700,00 zł

4. mariola swigulska

4. O zmierzchu z cyklu Zauroczona Dmuchawcami

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

52.ignacy oboz

5. Kurtyna

Autor: Ignacy Oboz (ur. 1989 r.)

Technika: olej, alkid, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: I. OBOZ 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

6. aneta sliwa

6. Koza

Technika: ceramika

Format: 28x13x28 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

7. jagoda dziewanowska

7. Yellow

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

8. agnieszka figurska

8. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

9. katarzyna matylda krecicka

9. Druga sława paryskich anarchistów

Autor: Katarzyna Matylda Kręcicka (ur. 1986 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: kmk ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

10. izabela kostiukow

10. Dni, które przed nami

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “DNI KTÓRE PRZED NAMI…” 100x80 IZA KOSTIUKOW 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

11. kamil stanczak

11. Klocki VI

Rok powstania: 2015/2017

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2015/2017 KLOCKI VI AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

12. piotr ignacy kopczynski

12. Big dipper

Autor: Piotr Ignacy Kopczyński (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PiK 2017/04, opisany na odwrocie: “BIG DIPPER” 04.2017 Piotr Ignacy Kopczyński

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

13. mikolaj szpaczynski

13. Bez tytułu

Autor: Mikołaj Szpaczyński (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

14. mikolaj rejs

14. Unity

Autor: Mikołaj Rejs (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Unity 2ooo14 Mikołaj Rejs

Cena wywoławcza: 500,00 zł

15. anna dybowska

15. 1702

Autor: Anna Dybowska (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Dybowska, opisany na odwrocie: 1702 olej na płótnie 80x80 cm Dybowska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

16. karolina radoch

16. Oksymoron X

Autor: Karolina Radoch (ur. 1989 r.)

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron X

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

17. malgorzata fenrych

17. Przejścia

Autor: Małgorzata Fenrych (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “PRZEJŚCIA” 2017 MAŁGORZATA FENRYCH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

18. sabina maria grzyb

18. Księżycowa podróż

Autor: Sabina Maria Grzyb (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Sabina Maria

Cena wywoławcza: 500,00 zł

19. urszula niemirska

19. Landschaft słonia

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “LANDSCHAFT SŁONIA” ‘2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20. jena polak

20. Sen

Autor: Jena Polak (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: 2017 Jena, opisany na odwrocie: “Sen” 2017 r. Jena Polak

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

21. Krzysztof Pietka

21. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

22. michalina czurakowska

22. Burza morska

Technika: akryl, płótno

Format: 120x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2014, WARSZAWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

23. izabela skierska

23. Land[e]scape

Autor: Izabela Skierska (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA SKIERSKA 2017 LAND[e]SCAPE

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

24. kamil niewinski

24. Święty śmiertelny

Autor: Kamil Niewiński (ur. 1994 r.)

Technika: akwarela, akryl, szlagmetal, sklejka drewniana

Format: 62x31 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Niwiński 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

25. anna jarzymowska

25. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 100x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

26. kamil pieczykolan

26. Akt XIII

Autor: Kamil Pieczykolan (ur. 1988 r.)

Technika: węgiel, papier

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan Akt XIII 2015 węgiel na papierze

Cena wywoławcza: 500,00 zł

27. bozena cichecka

27. Bez tytułu

Autor: Bożena Cichecka

Technika: olej, płótno

Format: 92x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BOŻENA CICHECKA 2013 ROK BEZ TYTUŁU

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28. marta konieczny

28. Odlot

Autor: Marta Konieczny (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: “ODLOT” Marta Konieczny 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29. magdalena karwowska

29. Miasto 1001

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 1001 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

30. jakub niewdana

30. Krokodyle

Autor: Jakub Niewdana (ur. 1989 r.)

Technika: ceramika szkliwiona, angoba

Format: 35x13x8 cm oraz 34x11x6 cm

Sygnatura: sygn. od spodu: NIEWDANA NR 34 oraz NIEWDANA NR 28

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31. marcelina rydelek

31. Bez tytułu

Autor: Marcelina Rydelek (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 75x55 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: RYDELEK ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

32. katarzyna kordyasz

32. 0117

Autor: Katarzyna Kordyasz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. KORDYASZ ‘17, opisany na odwrocie: KATARZYNA KORDYASZ “0117” olej, płótno 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

33. edyta madzelewska

33. Regina

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: E.M.’ 2017 r., opisany na odwrocie: “Regina” Edyta Mądzelewska Legionowo/Warszawa 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

34. Maciej Nawrot

34. Bez tytułu

Autor: Maciej Nawrot (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT 2011 BEZ TYTUŁU

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

35. piotr przybyla

35. Z cyklu Miasto

Technika: olej, szlagmetal, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Przybyła “Z cyklu Miasto” 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

36. jolanta strzelczyk

36. Yin-yang

Autor: Jolanta Strzelczyk (ur. 1986 r.)

Technika: pastel, karton

Format: 69x48 cm w świetle passe-partout, 94x64 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jolanta Strzelczyk Wrocław 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

37. dariusz franciszek rozyc

37. Swing z cyklu Brzozy

Autor: Dariusz Franciszek Różyc (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: RÓŻYC 2017, opisany na odwrocie: CYKL: “BRZOZY” TYTUŁ: “SWING” AKRYL/PŁÓTNO 2017 r. Dariusz Franciszek Różyc

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

38. beata trembecka

38. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2017 Nr katalogowy 116 120x100 AKRYL B. Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

39. kacper wozny

39. Every N Gal Is A Star

Technika: olej, płótno

Format: 149,5x99,5 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Woźny 17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

40. piotr trusik

40. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 135x90 cm

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

41. magdalena szilke

41. Pejzaż

Autor: Magdalena Szilke (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 37x44 cm kompozycja, 41,5x49 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: M. Szilke 2010

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

42. bartosz michal hoppe sadowski

42. Port La Seyne sur Mer

Autor: Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 55x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI “PORT LA SEYNE SUR MER”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

43. anna stanisz

43. Gregon

Autor: Anna Stanisz (ur. 1972 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Gregon Stanisz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

44. karolina kasprzak

44. Niebieski

Autor: Karolina Kasprzak (ur. 1983 r.)

Rok powstania: 5

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Kasprzak 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45. hanna rozpara

45. Balony II

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn, p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “BALONY II” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46. monika burzynska

46. Bryza

Autor: Monika Burzyńska (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MONIKA BURZYŃSKA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

47. danuta niklewicz

47. Inwazja wiosny

Autor: Danuta Niklewicz (ur. 1953 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: DANUTA NIKLEWICZ 17, opisany na odwrocie: INWAZJA WIOSNY, olejny Danuta Niklewicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

48. agnieszka rowinska

48. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

49. krzysztof bucior

49. Józefów

Autor: Krzysztof Bucior (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTOF BUCIOR

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50. agata biernacka

50. Bez tytułu

Autor: Agata Biernacka (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. ORCICKA-BIERNACKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

51. tomasz witkowski

51. Para XIII

Autor: Tomasz Witkowski (ur. 1978 r.)

Technika: olej, tektura

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. z lewej strony: PARA XIII T. Witkowski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

52. joanna sulek-malinowska

52. Dynamika przestrzeni I

Autor: Joanna Sułek-Malinowska (ur. 1969 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska “Dynamika przestrzeni I” 120x40 akryl 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53. magdalena parfieniuk

53. Bez tytułu

Autor: Magdalena Parfieniuk

Technika: olej, płótno

Format: 140x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

54. dominik smolik

54. Luminarias I

Technika: akryl, czarne płótno

Format: 2x 100x70 cm (dyptyk)

Sygnatura: opisany na odwrocie: Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

55. izabela wolska

55. Projekt: drzewo

Autor: Izabela Wolska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x30 cm

Sygnatura: sygn. u dołu, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

56. filip warzecha

56. Scena rodzajowa

Autor: Filip Warzecha (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Filip Warzecha, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

57. magdalena szczepanik tabor

57. Karuzela 1

Autor: Magdalena Szczepaniak-Tabor (ur. 1984 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

58. sonia serafin

58. Fałdzik

Autor: Sonia Serafin (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sonia Serafin

Cena wywoławcza: 500,00 zł

59. ewa pietrzak

59. Miasto J

Autor: Ewa Pietrzak

Technika: olej, płótno

Format: 150x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł