6 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 7 marca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 1 marca 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 3-4 marca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 6 Aukcję Sztuki Dzisiejszej, która odbędzie się już w środę 7 marca 2018 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51! Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid.

Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 3-4 marca 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

1.iwona_delinska

1. Któregoś dnia

Technika: akryl, płótno

Format: 80.00 x 100.00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "KTÓREGOŚ DNIA" Iwona Maria Delińska 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

2.tomasz_kolodziejczyk

2. W oddali

Autor: Tomasz Kołodziejczyk (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 65x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "W ODDALI" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

3.iza_starega

3. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU - KOBIETY W CHUSTACH 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

4.andrzej_fronczak

4. Tajemnica górskiej doliny II

Technika: technika własna, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Fronczak 18r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

5.miro_bialy

5. To takie proste

Autor: Miro Biały (ur. 1966 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MIRO BIAŁY, opisany na odwrocie: "To takie proste" Miro Biały Rok 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

6.alina_dorada-krawczyk

6. Horyzont

Autor: Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: DORADA'16, opisany na odwrocie: ALINA DORADA KRAWCZYK TITLE: "HORYZONT" YEAR: 2016 SIZE: 100x140

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

7.agata_rosciecha

7. Z cyklu Manekiny 5

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 150x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha-Kan., opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu “Manekiny 5” tech. mieszana/płótno 150x50 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

8.wojciech_cwiertniewicz

8. Bez tytułu (1)

Rok powstania: 1995

Technika: olej, płótno

Format: 92.00 x 92.00 cm kompozycja, 93.00 x 93.00 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: 1/I/95

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2100,00 zł

9.jacek_barszcz

9. Motyw z Petit Jean

Autor: Jacek Barszcz (ur. 1967 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 116.00 x 88.50 cm kompozycja, 117.50 x 90.50 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Barszcz 2014 "Motyw z Petit Jean"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

10.magdalena_daniec

10. Październik

Autor: Magdalena Daniec (ur. 1974 r.)

Technika: olej, kolaż, płótno

Format: 66x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Magdalena Daniec PAŹDZIERNIK 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

11.zbigniew_gorlak

11. Wykroje 08

Rok powstania: 1980

Technika: olej, sklejka, płyta

Format: 74.00 x 74.00 x 3.00 cm kompozycja, 82.00 x 82.50 x 3.00 cm w oprawie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

12.tadeusz_swiniarski

12. Dziewczyna z kwiatem

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Świniarski 17, opisany na odwrocie: "DZIEWCZYNA Z KWIATEM" Świniarski Tadeusz 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

13.marcin_bielski

13. Przestrzeń 4

Autor: Marcin Bielski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcin Bielski 2009 Przestrzeń 4

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

14.aga_pietrzykowska

14. Amorficzny

Autor: Aga Pietrzykowska (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 92x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: sygn. l.d.: Aga Pe., AGA PIETRZYKOWSKA “AMORFICZNY” 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

15.kacper_bozek

15. Maniakalna potrzeba komfortu

Autor: Kacper Bożek (ur. 1974 r.)

Technika: akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier

Format: 29.00 x 69.00 cm odcisk z płyty, 51.00 x 82.00 cm w oprawie

Nakład: 2/100

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: 2/100 MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU KACPER BOŻEK XVI/XXI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

16.patryk_lutomski

16. Uprawa tulipanów

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lutomski'17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Uprawa tulipanów" 2017 r

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

17.anna_nosowicz-ruiz

17. Inexplorado

Technika: akryl, płótno

Format: 50x61 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “INEXPLORADO” ANNA NOSOWICZ MALAGA 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

18.krzysztof_pietka

18. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 109x129 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Krzysztof Piętka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

19.stanislaw_tomalak

19. Kwadrat 274

Autor: Stanisław Tomalak (ur. 1955 r.)

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Stanisław Tomalak Kwadrat 274, opisany na odwrocie: Kwadrat 274 acrilic on canvas

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

20.andrzej_folfas

20. Upside down

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: FOLFAS 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł

21.magdalena_gogol

21. Ciepło z cyklu Miejsca pomiędzy

Autor: Magdalena Gogół (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA GOGÓŁ - ciepło - /olej, płótno / 90x130 / 2013 / z cyklu -nie-miejsca/ miejsca pomiędzy /

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

22.malgorzata_karp-soja

22. Wspomnienie

Autor: Małgorzata Karp-Soja (ur. 1967 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. na licu: Wspomnienie M KARP-SOJA 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

23.dariusz_mlacki

23. Koperty z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności

Autor: Dariusz Mlącki (ur. 1963 r.)

Technika: akryl, olej, pleksi, szkło

Format: 15.00 x 30.00 cm kompozycja, 35.00 x 50.00 x 3.50 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: D. Mlącki "Koperty" 2017 z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności 15x30 cm akryl, olej, pleksi (warstwy) Mlącki

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 4100,00 zł

24.andrzej_zurek

24. Bez tytułu z cyklu Przestrzenie – Czasoprzestrzenie/transformatory

Autor: Andrzej Żurek (ur. 1960 r.)

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: ANDRZEJ ŻUREK POZNAŃ 2014 R., opisany na odwrocie: ANDRZEJ ŻUREK POZNAŃ 2014 R NR: 5 OBRAZ Cykl: "PRZESTRZENIE"=>"CZASOPRZESTRZENIE"/->//transformatory"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

25.robert_jaworski

25. Zapis LXXIII

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 105x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: robert jaworski LXXIII zapis olej & akryl 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

26.michal_baca

26. Dwór w Niedźwiedziu

Rok powstania: 2003

Technika: tempera, olej, płótno

Format: 65x92 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MBaca '2003, opisany na odwrocie: MICHAŁ BACA "DWÓR W NIEDŹWIEDZIU" tempera, olej 20003 65x92 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

27.marek_sulek

27. Juliet z cyklu Stories

Autor: Marek Sułek (ur. 1963 r.)

Technika: olej, kolaż, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Juliet" z cyklu "Stories" Marek Sułek technika własna Warszawa 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

28.izabela_rudzka

28. Jezioro w deszczu

Technika: akryl, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: I. Rudzka, opisany na odwrocie: IZABELA RUDZKA "JEZIORO W DESZCZU" AKRYL NA PŁÓTNIE 2017 70 cm x 120 cm I. Rudzka '2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

SONY DSC

29. After

Autor: Ziemowit Fincek (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

30.piotr_szwabe

Autor: Piotr Szwabe vel Pisz (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 135x169,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "przyglądając się ludności..." piotr szwabe vel pisz 2017'

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

31.grzegorz_skrzypek

31. Balonowe

Autor: Grzegorz Skrzypek (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: 2007 SKRZYPEK, opisany na odwrocie: GRZEGORZ SKRZYPEK "BALONOWE" 2007 OLEJ PŁÓTNO 50x60 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

32.ewa_miazek

32. Port 9

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA MIAZEK PORT 9 2018. OIL 40x50 cm.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

33.piotr_c._kowalski_witold_lubiniecki

33. Wylewne morza (z Witoldem Lubinieckim)

Technika: akryl, olej, piasek, celówka stolarska, płótno

Format: 46x128 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: W. LUBINIECKI '08, opisany na odwrocie: PIOTR CE KOWALSKI & Witold Lubiniecki Z CYKLU MOŻE MORZE ROK - 2008 tyt. "WYLEWNE MORZA" 46,5x128 cm olej, piasek i celówka stolarska na płótnie lnianym

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

34.jacek_mirczak

34. Nieuchronność miejsca

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK - 2014 "NIEUCHRONNOŚĆ MIEJSCA" AKRYL NA PŁÓTNIE 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

35.jolanta_kuszaj

35. Miasto II z cyklu Prowokujące pudełka

Autor: Jolanta Kuszaj (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120.00 x 100.00 cm kompozycja, 121.00 x 101.00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: J.KUSZAJ 2008, opisany na odwrocie: JOLANTA KUSZAJ praca z cyklu: "PROWOKUJĄCE PUDEŁKA" /100x120/2008 MIASTO II

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

36.marek_ejsmond-slusarczyk

36. Stosunki przestrzenne (2)

Autor: Marek Ejsmond – Ślusarczyk (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x61 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Stosunki przestrzenne (2) Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2013 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

37.iwona_wojewoda

37. Klatka

Autor: Iwona Wojewoda (ur. 1976 r.)

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 130.00 x 80.00 cm kompozycja, 133.00 x 83.00 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK “KLATKA” 2014 130x80 cm TEMPERA ŻÓŁTKOWA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

38.malgorzata_jojnowicz

38. Miodowy zmierzch

Autor: Małgorzata Jojnowicz (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Jojnowicz, opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz "MIODOWY ZMIERZCH" olej na płótnie, 70x60 cm 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

39.grzegorz_smigielski

39. Pokazy lotnicze

Autor: Grzegorz Śmigielski (ur. 1960 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x130 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: G. ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI I 2017 „Pokazy lotnicze”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

40.agnieszka_kicinska

40. Batumi 4

Autor: Agnieszka Kicińska (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA „BATUMI 4” 2015 rok 110x110 cm olej, płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

41.ryszard_grodnicki

41. Znikający krajobraz

Autor: Ryszard Grodnicki (ur. 1947 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: R. Grodnicki 2018, opisany na odwrocie: RYSZARD GRODNICKI "ZNIKAJĄCY KRAJOBRAZ" AKRYL NA PŁÓTNIE - 100x140 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

42.ewa_zochowska

42. Afekty – dziewczyna i pies

Autor: Ewa Żochowska (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Afekty dziewczyna i pies ewazo 2017, opisany na odwrocie: Ewa żochowska "Afekty - dziewczyna i pies" olej na płótnie 100x50 cm 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

43.ewa_zawadzka

43. Z cyklu Materia ciszy

Technika: technika mieszana, olej, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - MATERIA CISZY" - '2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

44.jaroslaw_lukasik

44. Pejzaż z modelką Hoppera we wnętrzu

Autor: Jarosław Łukasik (ur. 1961 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 55x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: . Łukasik 2017, opisany na odwrocie: JAROSŁAW ŁUKASIK 55x90 cm. olej na płótnie POZNAŃ 2017 “WEJŚCIE DO…” “PEJZAŻ Z MODELKĄ HOPPERA WE WNĘTRZU”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

45.wanda_badowska-twarowska

45. Ordinary event

Autor: Wanda Badowska-Twarowska (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2015, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "Ordinary event" tryptyk (obraz 1) 70x70, akryl 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

46.beata_murawska

46. Wiosenne marzenie

Autor: Beata Murawska (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 „Wiosenne marzenie”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

47.iwona_ostrowska

47. Ranne ptaki

Autor: Iwona Ostrowska

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: IWONA OSTROWSKA RANNE PTAKI OLEJ 70x100 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

48.michal_jedrczak

48. Prometeusz skowany

Technika: olej, płótno

Format: 115x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak PROMETEUSZ SKOWANY 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł