7 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 30 sierpnia 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 sierpnia 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 26-27 sierpnia 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

W środę 30 sierpnia 2017 r. o godz. 19:30 zapraszamy na 7 Aukcję Sztuki Młodej! Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 26-27 sierpnia 2017 r. odbędzie się u nas showroom przedaukcyjny – w sobotę będzie można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00. Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online na platformie OneBid!

Katalog aukcji w PDF znajduje się tutaj, jest także dostępny na artinfo.pl i onebid.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem po wystawie przedaukcyjnej.

W katalogu znalazło się wiele nowych nazwisk – to nierzadko młodzi artyści, którzy nie tylko debiutują w Xanadu, ale też w ogóle na rynku aukcyjnym. Zdążyli już jednak zabłysnąć na konkursach artystycznych, przeglądach najlepszych dyplomów czy festiwalach. Warto zwrócić uwagę na przykuwający wzrok portret autorstwa Anety Biel, intensywne w kolorze płótno Oli Arent, miejskie sceny Michała Węgrzyna i Małgorzaty Rukszan, surrealistyczny akt Michała Spryszyńskiego, czy impresjonistyczne pejzaże Oleny Horhol i Konrada Hamady. Spośród prac w konwencji abstrakcyjnej polecamy dość łagodną tym prazem pracę Dominika Smolika, geometryczną kompozycję Magdaleny Kanawki, fakturowe płótno Hanny Rozpary, czy stonowany, utrzymany w szarościach obraz Renaty Kluczyńskiej. Jedną z mocniejszych pozycji jest duże płótno Doroty Kuźnik – wielopostaciowa scena zdecydowanie nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Kolekcjonerom preferującym malarstwo figuratywne polecamy również prace Mikołaja Szpaczyńskiego, Karoliny Chorązki-Paluch, Kamila Stańczaka i Ryszarda Rabsztyna. W katalogu znalazły się również nazwiska regularnie pojawiające się na aukcjach Xanadu – Ula Niemirska, Iwona Gabryś, Mariola Świgulska, Krzysztof Piętka, Elżbieta Prusinowska, Jakub Godziszewski, Daniel Białowąs, Aneta Śliwa, czy Marta Julia Piórko.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem, na którym prezentujemy kilka polecanych pozycji:

Obejrzyj wystawę na wirtualnym spacerze:

<>

1.artur_marcyniszyn

1. City jungle

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2017 “CITY JUNGLE” oraz monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

2.jacek_cyganek

2. Słowiańska dusza

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: SŁOWIAŃSKA DUSZA Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

3.marta_konieczny

3. Łąka azzurro

Autor: Marta Konieczny (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: ŁĄKA AZZURRO Marta Konieczny 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

4.michal_wegrzyn

4. 1D001 Bema

Autor: Michał Węgrzyn (ur. 1989 r.)

Format: 53x53 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MW, opisany na odwrocie: 1D001 BEMA MWĘGRZYN PLAC BEMA, WROCŁAW ‘17 50x50 (53x53)

Cena wywoławcza: 500,00 zł

5.ryszard_rabsztyn

5. Intruz

Autor: Ryszard Rabsztyn (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, marker, płótno

Format: 80x40 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN “INTRUZ” AKRYL I MARKER NA PŁÓTNIE 40x80 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

6.anna_jarzymowska

6. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

7.arkadiusz_rafflewski

7. Las VI

Technika: olej, płótno

Format: 2x (90x120) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2014 “Las VI”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

8.dorota_kuznik

8. Bez tytułu

Autor: Dorota Kuźnik (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Dorota Kuźnik 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

9.slawomir_wojtkiewicz

9. Jeźdźcy

Autor: Sławomir Wojtkiewicz (ur. 1979 r.)

Format: 100x100 cm kompozycja, 102x102 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

10.dominik_smolik

10. Afterimage

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Dominik Smolik Afterimage 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

11.aneta_sliwa

11. Koń

Format: 20x27x12 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: 2017 r. ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

12.pawel_porada

12. Kobiecość

Autor: Paweł Porada (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Porada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

13.magdalena_kanwka

13. |_>V<_|

Autor: Magdalena Kanawka (ur. 1994 r.)

Technika: technika własna, papier, tusz, akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KANAWKA 17’ |_>V<_|

Cena wywoławcza: 500,00 zł

14.edyta_madzlewska

14. Dama nie fałszuje

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “DAMA NIE FAŁSZUJE” Edyta Mądzelewska 2017 r. Legionowo (WaWa)

Cena wywoławcza: 500,00 zł

15.magdalena_karwowska

15. Miasto 6000

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 6000 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

16.kamil_stanczak

16. Popiersie

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK POPIERSIE ’2017 AKRYL oraz pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

17.piotr_trusik

17. Jezioro

Technika: olej, płótno

Format: 135x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P. Trusik 135x90 cm oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

18.aneta_kowalczyk

18. Ewa II

Autor: Aneta Kowalczyk (ur. 1980 r.)

Technika: pastel, druk płaski, papier Fabriano

Format: 91,5x61 cm kompozycja, 103x73 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. u dołu: Ewa II Aneta Kowalczyk 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

19.krzysztof_pietka

19. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

20.hanna_rozpara

20. Lava

Technika: olej, technika mieszana, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “LAVA” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

21.elzbieta_prusinowska

21. Dajlizka

Autor: Elżbieta Prusinowska (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, spray, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ELŻBIETA PRUSINOWSKA 30.X i 2.XI 2016 ZG

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

22.magdalena_lazar_massier

22. Wenus wieszająca pranie

Autor: Magdalena Łazar-Massier (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

23.renata_kluczynska

23. Metropolizm 20

Autor: Renata Kluczyńska (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 65x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: RENATA KLUCZYŃSKA ’16

Cena wywoławcza: 500,00 zł

24.daniel_porada

24. Naga kobieta w raju III

Autor: Daniel Porada (ur. 1977 r.)

Technika: akryl, płyta HDF

Format: 70x50 cm kompozycja, 78x58 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: DP16, opisany na odwrocie: DANIEL PORADA “NAGA KOBIETA W RAJU III” ang. “NAKED WOMAN IN PARADISE III” 2016 AKRYL/ACRYLIC 50x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

25.iwona_gabrys

25. Kompozycja nr 111

Autor: Iwona Gabryś (ur. 1988 r.)

Technika: akryl,  suchy pastel, węgiel, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

26.joanna_polkosnik

26. Jedwab zielony

Autor: Joanna Półkośnik (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J.P’17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 “Jedwab zielony”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

27.marcin_jaszczak

27. Rusałka

Autor: Marcin Jaszczak (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MJ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28.mariola_swigulska

28. Wybuch materii

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29.kacper_wozny

29. Autoportret interpercepcyjny 2

Technika: olej, płótno, kolaż

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny 17’

Cena wywoławcza: 500,00 zł

30.izabela_kostiukow

30. Warunki podróży

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW “WARUNKI PODRÓŻY” 120x80 TECH. MIESZANA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31.marta_julia_piorko

31. Beagle

Technika: olej, płótno

Format: 30x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “BEAGLE” 30x30 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

32.aleksandra_misztur

32. Black

Autor: Aleksandra Misztur (ur. 1977 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x73 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

33.mikolaj_szpaczynski

33. Bez tytułu

Autor: Mikołaj Szpaczyński (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MIKOŁAJ SZPACZYŃSKI 2012

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

34.aleksandra_semeniuk

34. Krajobraz księżycowy 3

Autor: Aleksandra Semeniuk (ur. 1966 r.)

Technika: technika własna, olej, akryl, płyta

Format: śr. 74,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Krajobraz księżycowy 3” A. Semeniuk 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

35.tomasz_witkowski

35. Chłopcy

Autor: Tomasz Witkowski (ur. 1978 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: - CHŁOPCY - T. Witkowski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

36.jacek_malinowski

36. Zatoczka

Technika: olej, płótno

Format: 60x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

37.jakub_godziszewski

37. Samuraj II

Autor: Jakub Godziszewski (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płatki miedzi, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 Samuraj II

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

38.beata_trembecka

38. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Trembecka 2016, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2016 AKRYL 60x80 Nr. kat. 058 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

39.weronika_braun

39. Martwa natura

Technika: olej, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: W. BRAUN, opisany na odwrocie: W. BRAUN 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

40.krzysztof_bucior

40. Bez tytułu

Autor: Krzysztof Bucior (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

41.paulina_jawien

41. Martwa natura I

Autor: Paulina Jawień (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ MARTWA NATURA I OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

42.aneta_biel

42. Między nocą a dniem I

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm, w oprawie 105x75 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AB

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

43.agnieszka_wojtowicz

43. Bez tytułu

Autor: Agnieszka Wójtowicz (ur. 1971 r.)

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA WÓJTOWICZ 2016 R. techn. łączona, własna. płótno 100x150 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.marta_papierowska

44. Miasto klocki I

Autor: Marta Papierowska (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MP, opisany na odwrocie: Marta Papierowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45.barbara_porczynska

45. Zielone skrzypce

Autor: Barbara Porczyńska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BARBARA PORCZYŃSKA “ZIELONE SKRZYPCE” OLEJ NA PŁÓTNIE 80x100 cm 2009

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.konrad_hamada

46. Zachód słońca

Autor: Konrad Hamada (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 20x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Konrad Hamada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

47.ula_niemirska

47. Trzymaj fason z cyklu Rozrywki

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA 2016 collage/akryl ROZRYWKI “TRZYMAJ FASON” #FASCH 70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

48.katarzyna_matylda_krecicka

48. Podwójny portret Virginii Oldoini

Autor: Katarzyna Matylda Kręcicka (ur. 1986 r.)

Technika: technika mieszana, kolaż, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: kmk’17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.katarzyna_kombor

49. Blue ring

Autor: Katarzyna Kombor (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KATARZYNA KOMBOR “BLUE RING” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

50.karina_kaluza

50. Magnolia

Autor: Karina Kałuża (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karina Kałuża 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

51.daniel_bialowas

51. Korekty 9

Autor: Daniel Białowąs (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Daniel Białowąs ''KOREKTY 9'' AKRYL NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

52.katarzyna_kordyasz

52. BT

Autor: Katarzyna Kordyasz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KATARZYNA KORDYASZ 2012 r. BT

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53.katarzyna_sienkiewicz

53. Friend of mine 2

Autor: Katarzyna Sienkiewicz (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 33x41 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz “FRIEND OF MINE 2”, 2015 33x41 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

54.maciej_ciesla

54. Fauny, rusałki i czorty w naturze, taniec

Autor: Maciej Cieśla (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 101x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

55.olena_horhol

55. Rzeka

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm kompozycja, 63x63 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: HORHOL, opisany na odwrocie: OLENA HORHOL 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

56.malgorzata_rukszan

56. Premiera

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Rukszan .XII.2016, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN “PREMIERA” AKRYL OLSZTYN 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

57.andrzej_tuznik

57. Marina w Gdyni

Autor: Andrzej Tuźnik (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogramem oraz ‘2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

58.malgorzata_fenrych

58. Spacer

Autor: Małgorzata Fenrych (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MF17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych “Spacer” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

59.sabina_maria_grzyb

59. Słowianki

Autor: Sabina Maria Grzyb (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Sabina Maria, opisany na odwrocie: SŁOWIANKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

60.jagoda_dziewanowska

60. Game

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn.p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

61.sylwia_lis_persona

61. Szaniec I

Autor: Sylwia Lis-Persona (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sylwia Lis-Persona “Szaniec I” akryl na płótnie Krzeszów 2015 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

62.karolina_chorazka_paluch

62. Przynależność

Autor: Karolina Chorązka-Paluch (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 92x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Chorązka-Paluch 2015 grudzień

Cena wywoławcza: 500,00 zł

63.agnieszka_nosek

63. Splash

Autor: Agnieszka Nosek (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: NOSEK, opisany na odwrocie: SPLASH OIL ON CANVAS 2017 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

64.katarzyna_rogoza

64. La Loba

Autor: Katarzyna Rogoża (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Rogoża “La Loba” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

64.paulina_jaklik

65. Próchno

Autor: Paulina Jaklik

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Próchno” Paulina Jaklik 2015 0

Cena wywoławcza: 500,00 zł

66.robert_stolarczyk

66. Z cyklu Pory roku

Autor: Robert Stolarczyk (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: RS 2011, opisany na odwrocie: Robert Stolarczyk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

67.michal_spryszynski

67. XI

Technika: olej, płótno

Format: 55x38 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Spryszyński ‘16, opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI “XI”  2016 r. OLEJ NA PŁÓTNIE 55x38 cm.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

68.piotr_nogaj

68. Pusia

Autor: Piotr Nogaj (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: NOGAJ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

69.tomasz_piatek

69. 3

Autor: Tomasz Piątek (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, na odwrocie: naklejka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

70.luiza_los_pleszewska

70. Pozdrowienia z głębin III

Technika: akryl, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: LUIZA LOS-P. 2016, opisany na odwrocie: LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA “POZDROWIENIA Z GŁĘBIN III” AKRYL, PŁÓTNO, 90x80 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

71.mateusz_kijek2

71. Bez tytułu

Autor: Mateusz Kijak (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 40x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU OLEJ NA PŁYCIE, 40x40 CM MARZEC 2017 MATEUSZ KIJAK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

72.ola_arent

72. Bez tytułu

Autor: Ola Arent

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: OLA ARENT

Cena wywoławcza: 500,00 zł