8 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 30 października 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 26 października 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 27-28 października 2018 r., sob. 11:00-18:00, 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 8 Aukcji Sztuki Dzisiejszej, która odbędzie się u nas już 30 października 2018 r. o godz. 19:30!

Zlecenia telefoniczne i limity można składać przez naszą stronę, klikajac przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową, mailowo na adres: galeria@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie pod numerem 503012889. Zachęcamy również do licytacji online na portalu Onebid.

Wystawę przedaukcyjną można oglądać w naszej siedzibie, a w weekend 27-28 października 2018 r. zapraszamy na showroom kolekcjonerski (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Link do wirtualnego spaceru po wystawie aukcyjnej

1.jagoda_kaczmarczyk-hudzik

1. Przydrożny zegar

Technika: olej, płótno

Format: 110x95 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J.K/H’17, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK”PRZYDROŻNY ZEGAR” 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

2.stanisław_kortyka

2. Pod wiszącą̨ skałą

Autor: Stanisław Kortyka (ur. 1943 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x60 cm kompozycja, 32,5x62,5 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: St. Kortyka 2015, opisany na odwrocie: Stanisław R. KORTYKA "Pod wiszącą skałą" Jura olej - 30x60 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

3.iza_starega

3. Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, olej, płótno

Format: 69x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU - KOBIETY W CHUSTACH 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

4.alina_dorada-krawczyk

4. Miejsce

Autor: Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A DORADA 11, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK OLEJ 100x140 "MIEJSCE" 2011 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

5.dariusz_mlacki

5. Świeczki z cyklu Możliwość istnienia przedmiotów nieistniejących

Autor: Dariusz Mlącki (ur. 1963 r.)

Rok powstania: 1992

Technika: akryl, drewniane kostki

Format: 3x (8x8x4) cm

Sygnatura: sygn. na odwrocie: Mlącki “Świeca” 1992 8x8x4 akryl z cyklu “Możliwość istnienia przedmiotów nieistniejących”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

6.agata_czeremuszkin-chrut

6. Mgły

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 30x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "MGŁY" akryl i olej na płótnie, 30x70 cm, 2016 r. A. Czeremuszkin-Chrut

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

7.kasia_banas

7. Zielona wyspa

Autor: Kasia Banaś (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm kompozycja, 82,5x102,5 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: K.BANAŚ’11, opisany na odwrocie: “Zielona wyspa” KASIA BANAŚ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

8.daniel_krysta

8. UZ 4871

Autor: Daniel Krysta (ur. 1976 r.)

Rok powstania: 2006

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 60x80 cm kompozycja, 66x86 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: DANIEL KRYSTA tyt: "UZ 4871" technika mieszana na płótnie 60x80 cm 2006

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

9.marta_sieciarz

9. Interferencje 10

Autor: Marta Sieciarz (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. Sieciarz, opisany na odwrocie: Marta Sieciarz Interferencje 10 10x120 cm olej, płótno 2004

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

10.wojciech_cwiertniewicz

10. Bez tytułu (40)

Rok powstania: 1977/2014

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ćwiertniewicz '14, opisany na odwrocie: 23/2/14 40 Ćwiertniewicz

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

11.barbara_gulbinowicz

11. Martwa natura z bukietem bzu i jabłkami

Autor: Barbara Gulbinowicz (ur. 1958 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Gulbinowicz

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

12.artur_bartkiewicz

12. Poczekalnia

Autor: Artur Bartkiewicz (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x160 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Artur Bartkiewicz, Poczekalnia, 100x160 cm, akryl/olej, 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

13.magdalena_karlowicz

13. Z cyklu Kobietą być

Autor: Magdalena Karłowicz

Technika: ceramika, technika raku, gips impregnowany

Format: wys. 27 cm

Sygnatura: sygn. MK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

17. Krzysztof Pietka

14. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

15. Tango

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: FOLFAS 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

16.andrzej_fronczak

16. Metropolia III

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d A Fronczak 18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

17.anna_trochim

17. Nr 10

Technika: olej, płótno

Format: 73x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2018 / NR 10

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

18.tomek_mistak

18. 6:30 a.m. z cyklu Dyspersja

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: - 6:30 a.m.- Z CYKLU "DYSPERSJA" AKRYL MISTAK 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

19.dorota_kuznik

19. Dreifaltigkeit – Glaube, Liebe, Hoffnung

Autor: Dorota Kuźnik (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno, deska

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Glaube, Liebe, Hoffnung”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

20.druk_gambomi

20. Stela króla

Autor: Druk Gambomi

Technika: olej, płótno

Format: 61x45 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: DRUK GAMBOMI EP.P.P

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

21.ewa_zawadzka

21. Z cyklu Ściany świata

Technika: technika własna, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

22.krystyna_cekalska

22. Portrety

Autor: Krystyna Cękalska (ur. 1920-2011)

Technika: olej, płótno

Format: 81,5x62,5 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: K. CĘKALSKA, opisany na odwrocie: KRYSTYNA CĘKALSKA LINDERT OLEJ PŁÓTNO PORTRETY 2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

23.magdalena_daniec

23. Stan podgorączkowy

Autor: Magdalena Daniec (ur. 1974 r.)

Technika: olej, kolaż, płótno

Format: 80x110 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Magdalena Daniec Stan podgorączkowy 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

24.mikolaj_malesza

24. Exodus

Autor: Mikołaj Malesza

Technika: akryl, płótno

Format: 65x92 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M16, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA “EXODUS” - 65x92, AKRYL 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

25.robert_jaworski

25. Zapis VXXII

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 105x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: robert jaworski 2017 zapis VXXII

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

26.agata_rosciecha

26. Manekin

Format: 180x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha “Manekin CZ/1” akryl 180x50 cm 2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

27.ireneusz_walczak

27. Wszystko jest abstrakcją

Autor: Ireneusz Walczak (ur. 1961 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 75x75x14 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK OL/PŁ 75x75 cm x 12 cm 2017 "WSZYSTKO JEST ABSTRAKCJĄ"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

28.alina_bloch

28. Czytanie Biblii

Autor: Alina Bloch (ur. 1956 r.)

Technika: barwniki, jedwab

Format: 100x90 cm

Sygnatura: sygn.: ALINA BLOCH “CZYTANIE BIBLII” 2001

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

29.krzysztof_kizlich

29. Conversation

Autor: Krzysztof Kizlich (ur. 1953 r.)

Technika: brąz, marmur

Format: 29x20x20 cm

Sygnatura: sygn. na kamieniu: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

30.michal_jan_wielowiejski

30. 03.013

Autor: Michał Jan Wielowiejski (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 110x85 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MICHAŁ JAN WIELOWIEJSKI 03.013 OLEJ 2013 ROK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

31.patryk_lutomski

31. Urodziny Królowej

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Patryk Lutowski “Urodziny królowej” 2018 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

32.izabela_rudzka

32. Wnętrze z kolumnami

Technika: olej, płótno

Format: 60x115 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

33.anna_orbaczewska

33. Adoracja

Autor: Anna Orbaczewska (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ORBACZEWSKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

34.jacek_mirczak

34. Nic takiego

Technika: akryl, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “NIC TAKIEGO” 100x150 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

35.grzegorz_smigielski

35. Fangio w Ferrari

Autor: Grzegorz Śmigielski (ur. 1960 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: G. ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI “FANGIO W FERRARI”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

36.piotr_c._kowalski

36. 1 z 18 (na bazie cyklu “Pasy” z 1986 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x30 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

37.ewa_nowiszewska

37. Zapomniany las

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: E.Nowiszewska 18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

38.aga_pietrzykowska

38. Przestrzeń i cukierki

Autor: Aga Pietrzykowska (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Aga Pietrzykowska.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

SONY DSC

39. Szary z serii Stories

Autor: Marek Sułek (ur. 1963 r.)

Technika: olej, silikon, kolaż, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Szary" z serii stories Marek Sułek technika własna 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

40.malgorzata_karp-soja

40. Anielice

Autor: Małgorzata Karp-Soja (ur. 1967 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 35x70 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: "Anielice" M. KARP-SOJA/2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

_MG_4056_1

41. miasto i

Autor: Jolanta Kuszaj (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

_MG_3767

42. Czułość

Autor: Piotr Szwabe vel Pisz (ur. 1975 r.)

Technika: olej, akryl, kolaż, płyta

Format: 90x108 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie:” piotr szwabe vel pisz 2014’ “Czułość” olej, akryl, collage, płyta 108/90

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

43.iwona_delinska

43. Blue

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BLUE Iwona Maria Delińska 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

44.michal_jedrczak

44. Konserwacja

Rok powstania: 2018-2018

Technika: olej, płótno

Format: 60x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

45.grzegorz_skrzypek

45. Dama z gronostworkiem

Autor: Grzegorz Skrzypek (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

46.marcin_bielski

46. bez tytułu

Autor: Marcin Bielski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x81 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

47.andrzej_kasprzak

47. Craving

Technika: olej, akryl, węgiel, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.g.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

48.zbigniew_romanczuk

48. Bez tytułu

Autor: Zbigniew Romańczuk (ur. 1960 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 2x (50x50 cm)

Sygnatura: opisany na odwrocie:Zbigniew Romańczuk 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł