8 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 20 września 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 12 września 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 16-17 września 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 8 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się w środę 20 września 2017 r. o godz. 19:30. Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid.

→ Katalog w PDF

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 16-17 września 2017 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę będzie można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00.

1.wojciech_pelc

1. Siostry

Autor: Wojciech Pelc (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, papier

Format: 100x70 cm, w oprawie 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WOJCIECH PELC 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

2.magdalena_karwowska

2. Miasto 2010

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 2010 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

3.pawel_porada

3. Kobiecość II

Autor: Paweł Porada (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Porada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

4.marta_konieczny

4. Bio-manty

Autor: Marta Konieczny (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BIO-MANTY Marta Konieczny 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

5.anna_jarzymowska

5. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

6.kamil_stanczak

6. Nautica V

Technika: akryl, płótno

Format: 60x97 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK NAUTICA V ‘2017 AKRYL oraz pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

7.marta_papierowska

7. Miasto klocki II

Autor: Marta Papierowska (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MP, opisany na odwrocie: Marta Papierowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

8.jacek_malinowski

8. Buonanotte Toscana

Technika: olej, płótno

Format: 60x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

9.edyta_madzlewska

9. Zobacz więcej!

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E.M’17r. SICILIA - IT, opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2016 r. Sicilia “Zobacz więcej!”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

10. aneta_sliwa

10. Krab

Technika: ceramika szkliwiona, muszla

Format: 14x34x20 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

11.katarzyna_sienkiewicz

11. Moose love with the rising sun

Autor: Katarzyna Sienkiewicz (ur. 1991 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 3x (30x60) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz “MOOSE LOVE WITH THE RISING SUN” technika mieszana na płótnie 2017 tryptyk 60x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

12.joanna_polkosnik

12. Tańce

Autor: Joanna Półkośnik (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J.P.’16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016 “Tańce”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

13.thomas_polski_maciej_ciesla

13. Materia 13 twór biologiczny 2

Autor: Polski Thomas (Maciej Cieśla) (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 101x151 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P. THOMAS Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2017 P. THOMAS “Materia”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

14.hanna_rozpara

14. Lunaris

Technika: olej, płótno

Format: 75x75 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “LUNARIS” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

15.olena_horhol

15. Blue forest

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HORHOL ‘17, opisany na odwrocie: HORHOL OLENA “Blue forest” 2017 oil, canvas

Cena wywoławcza: 500,00 zł

16.anna_cichon

16. Baletki XI

Autor: Anna Cichoń (ur. 1982 r.)

Rok powstania: 2016/17

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANNA CICHOŃ Baletki XI ol/pł 80x60 2016/2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

17.barbara_zablocka

17. Pod stopami

Autor: Barbara Zabłocka (ur. 1965 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BZ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

18.joanna_merkuria_czerwinska

18. Apes / orange

Autor: Joanna Merkuria Czerwińska (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, spray, płótno

Format: 65x160 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MERKURIA APES/ORANGE 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

19.krzysztof_pietka

19. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20.jacek_cyganek

20. Wielkie wyprawy

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: “WIELKIE WYPRAWY” Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

21.konrad_hamada

21. Zachód słońca (17)

Autor: Konrad Hamada (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 20x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Konrad Hamada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

22.aneta_biel

22. Między nocą a dniem V

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm, w oprawie 105x75 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AB

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

23.agnieszka_wojtowicz

23. Bez tytułu

Autor: Agnieszka Wójtowicz (ur. 1971 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA WÓJTOWICZ 2016 R. techn. łączona, własna. płótno 100x150 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

24.valeriia_iesalova

24. Z cyklu Ludzie i manekiny

Autor: Valeriia Iesalova (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Valeriia Iesalova obraz z cyklu “Ludzie i manekiny” olej, płótno 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

25.tomasz_jaxa_kwiatkowski

25. Imagination

Autor: Tomasz Jaxa Kwiatkowski (ur. 1966 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: T.Kwiatkowski.17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

26.magdalena_szczerbakowicz

26. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 54x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

27.krzysztof_bucior

27. Bez tytułu

Autor: Krzysztof Bucior (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Krzysztof Bucior 50x70 olej na płótnie 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28.daniel_bialowas

28. Korekty 10

Autor: Daniel Białowąs (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Daniel Białowąs ''KOREKTY 10'' AKRYL NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29.magdalena_kanawka

29. >>>>V>>>>

Autor: Magdalena Kanawka (ur. 1994 r.)

Technika: technika własna, papier, tusz, akryl, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KANAWKA >>>>V>>>> 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

30.marta_jolia_piorko

30. Pies

Technika: olej, płótno

Format: 30x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PIES” OLEJ NA PŁÓTNIE 30x30 cm 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

31.piotr_trusik

31. Iluzja

Technika: olej, szlagmetal, płótno

Format: 180x120 cm

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

32.michal_spryszynski

32. Dziewczynka z zapałkami

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Spryszyński’15, opisany na odwrocie: M-Spr-’15 MICHAŁ SPRYSZYŃSKI 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

33.artur kocur marciniszyn

33. X-District

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2017 “X-DISTRICT” oraz monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

34.malgorzata_fenrych

34. Dwie kobiety

Autor: Małgorzata Fenrych (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MF17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych “Dwie kobiety” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

35.izabela_kostiukow

35. Ochrona prywatności (2)

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW “OCHRONA PRYWATNOŚCI” (2) TECH. MIESZANA 100x100 2017’

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

36.jolanta_haluch

36. Gorąca noc

Autor: Jolanta Haluch

Technika: olej, płótno

Format: 75x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Haluch 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

37.agnieszka_nosek

37. Excuse me, not today

Autor: Agnieszka Nosek (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. NOSEK 2016, opisany na odwrocie: EXCUSE ME, NOT TODAY OIL ON CANVAS 2016 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

38.emil_gos

38. Świetlik

Autor: Emil Goś (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

Format: 30x30 cm, w oprawie 35x35 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EMIL GOŚ “Świetlik” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

39.bartosz_michal_hoppe_sadowski

39. Landscape CII

Autor: Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 65x25 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE CII

Cena wywoławcza: 500,00 zł

40.slawomir_wojtkiewicz

40. Niebieski ptak

Autor: Sławomir Wojtkiewicz (ur. 1979 r.)

Format: 100x100 cm kompozycja, 102x102 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

41.mateusz_kijak

41. Umieramy w samotności

Autor: Mateusz Kijak (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 40x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “UMIERAMY W SAMOTNOŚCI” MARZEC 2017, OLEJ NA PŁYCIE 40x40 MATEUSZ KIJAK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

42.beata_trembecka

42. Bez tytułu

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2015 AKRYL, TECHNIKA WŁASNA 80x60 Nr. kat. 041 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

43.agnieszka_przybyla

43. Far away from here

Autor: Agnieszka Przybyła (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x90cm

Sygnatura: sygn. p.d.: a.p. 2017, opisany na odwrocie: AKRYL NA PŁÓTNIE “FAR AWAY FROM HERE” Agnieszka PRZYBYŁA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

44.katarzyna_kombor

44. Pink ring

Autor: Katarzyna Kombor (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x45 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KATARZYNA KOMBOR “PINK RING” ‘2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

45.jan_skolimowski

45. Lądotwór 3

Autor: Jan Skolimowski (ur. 1978 r.)

Technika: olej, akryl, pastel, płótno

Format: 61x91,5 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: JAN SKOLIMOWSKI, opisany na odwrocie: JAN SKOLIMOWSKI “LĄDOTWÓR 3” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.magdalena_sliwinska

46. Mak

Autor: Magdalena Śliwińska (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Śliwińska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

47.ula_niemirska

47. Podaj dalej z cyklu Rozrywki

Technika: technika własna, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA z serii ROZRYWKI 2016 r. “PODAJ DALEJ” pejzaż wewnętrzny 100x70 cm TECHNIKA WŁASNA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

48.tomasz_kokott

48. Okno

Autor: Tomasz Kokott (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.paulina_jawien

49. Martwa natura III

Autor: Paulina Jawień (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ MARTWA NATURA I OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50.agnieszka_sosnia

50. Bez tytułu

Autor: Agnieszka Sośnia

Technika: akryl, kolaż, żywica akrylowa, deska

Format: 41x45 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agnieszka Sośnia BEZ TYTUŁU 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

51.mariola_swigulska

51. Światła miasta

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

52.marcin_dybowski

52. 06

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: “06” olej, płótno 100x80 cm 2017 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53.weronika_braun

53. Lśnienie

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: W. BRAUN 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

54.malgorzata_rukszan

54. Senne miasto II

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Rukszan .11.2017, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN “SENNE MIASTO II” AKRYL, WERNIKS OLSZTYN 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

55.arkadiusz_rafflewski

55. Las I

Technika: olej, płótno

Format: 2x (90x120) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2014 “Las I”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

56.zbigniew_kozlowski

56. Odchodząc zabierz mnie

Autor: Zbigniew Ramsko Kozłowski

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Zb. Ramsko Kozłowski 2016, opisany na odwrocie: Zbigniew RAMSKO KOZŁOWSKI “Odchodząc zabierz mnie” OLSZTYN’ 2016 AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

57.wojciech_kaleta

57. Kompozycja trzecia

Autor: Wojciech Kaleta (ur. 1981 r.)

Rok powstania: 2016/2017

Technika: olej, płótno

Format: 73x92 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2016r.-2017r. “Kompozycja trzecia”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

58.daria_wollman

58. Pułapka 2

Autor: Daria Wollman (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DARIA WOLLMAN PUŁAPKA 2

Cena wywoławcza: 500,00 zł

59.urszula_sakowska

59. Elektrownia

Autor: Urszula Sakowska (ur. 1990 r.)

Technika: olej, farba ftalowa, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sakowska 2017 ELEKTROWNIA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

60.krystyna_lipka_czajkowska

60. Z cyklu (Nie)uchroność

Autor: Krystyna Lipka-Czajkowska (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, marker, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z CYKLU (NIE)UCHRONNOŚĆ K. LIPKA CZAJKOWSKA 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

61.joanna_szostak

61. Pejzaż 6 II 16

Autor: Joanna Szostak (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JOANNA SZOSTAK PEJZAŻ 6II16 olej na płótnie 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

62.jagoda_dziewanowska

62. Schizophrenia

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

63.anna_kuzawinska_sikora

63. Stojąca

Autor: Anna Kuzawińska-Sikora (ur. 1973 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Anna Kuzawińska-Sikora, opisany na odwrocie: Anna Kuzawińska-Sikora 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

64 ryszard rabsztyn

64. Zaparowana

Autor: Ryszard Rabsztyn (ur. 1984 r.)

Format: 100x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN “ZAPAROWANA” AKRYL I MARKER NA PŁÓTNIE 50x100 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

65.katarzyna_rogoza

65. Lookbook 3

Autor: Katarzyna Rogoża (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Rogoża “Lookbook 3” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

66.anna_szczerba

66. Lodowiec

Autor: Anna Szczerba

Technika: akryl, płótno

Format: 150x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Szczerba 15’ Anna Szczerba 2015/16 Lodowiec I

Cena wywoławcza: 500,00 zł

67.iwona_lenik

67. Abstract body I

Autor: Iwona Lenik (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 81x116 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: I.Lenik’17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

68.adam_rokowski

68. Wszechszmat

Autor: Adam Rokowski (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

69. mikolaj_szpaczynski

69. Bez tytułu

Autor: Mikołaj Szpaczyński (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

70. klaudia krzysztonek

70. Majtki

Autor: Klaudia Krzysztonek (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Klaudia Krzysztonek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

71. pawel_tymcio

71. Rodin

Autor: Paweł Tymcio (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tymcio Auguste Rodin in Blue

Cena wywoławcza: 500,00 zł

72.tomasz_piatek

72. Świadomość

Autor: Tomasz Piątek (ur. 1986 r.)

Format: 70x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł