9 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 października 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 19 października 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 21-22 października 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 9 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 25 października 2017 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51.
Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid. Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 21-22 października 2017 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00. Dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć prac osobiście, wkrótce opublikujemy także wirtualny spacer po wystawie przedaukcyjnej!

Katalog w PDF

1.ewa_kasprzyk

1. Pożegnanie z Afryką I

Autor: Ewa Kasprzyk (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm kompozycja, 123x123 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.g.: EVA KAS, opisany na odwrocie: EVA KAS

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

2.jolanta_haluch

2. 34 stopnie

Autor: Jolanta Haluch

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm, w oprawie 107x107 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Haluch

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

3.joanna_merkuria_czerwinska

3. Human

Autor: Joanna Merkuria Czerwińska (ur. 1984 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MERKURIA – HUMAN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

4.kamil_stanczak

4. Nieznani malarze III

Rok powstania: 2014/2017

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK 2017/2017 NIEZNANI MALARZE III AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

5.artur_marciniszyn

5. Microcosmos 02

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOCUR1 2017 “MICROCOSMOS 02”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

6.arkadiusz_rafflewski

6. Krajobraz zwykły

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

7. ula_niemirska

7. Pejzaż zimowy

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “Pejzaż zimowy” 2016 100x70 cm technika mieszana

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

8.anna_szczerba

8. Pustynia

Autor: Anna Szczerba

Technika: akryl, płótno

Format: 110x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Szczerba 2016 Pustynia

Cena wywoławcza: 500,00 zł

9.jan_skolimowski

9. Ziemia 4

Autor: Jan Skolimowski (ur. 1978 r.)

Technika: olej, akryl, pastel, płótno

Format: 50x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J.S..2016, opisany na odwrocie: JAN SKOLIMOWSKI “ZIEMIA 4” 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

10.dorota_kuznik

Autor: Dorota Kuźnik (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Dorota Kuźnik 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

11.magdalena_karwowska

11. Miasto 3000

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 3000 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

12.daria wollman

12. Bliźniaczka II

Autor: Daria Wollman (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Daria Wollman Bliźniaczka II 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

13.aneta_sliwa

13. Czarny koń

Format: 21x28x10 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

14.agnieszka_sosnia

14. Spalony

Autor: Agnieszka Sośnia

Technika: akryl, żywica, deska

Format: 30x45 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agnieszka Sośnia SPALONY 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

15.anna_jarzymowska

15. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

16.emil_gos

16. Puchacz

Autor: Emil Goś (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

Format: 20x20 cm kompozycja, 23x23 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: EMIL GOŚ “Puchacz” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

17.konrad_hamada

17. Błękitny pejzaż

Autor: Konrad Hamada (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Konrad Hamada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

18.grzegorz_czechowski

18. Łódko-spychacz

Autor: Grzegorz Czechowski (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 80x90 cm kompozycja, 85x96 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: tytuł “Łódko-spychacz” #3602 Czechowski czerwiec-sierpień 2017 r. Warszawa

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

19.valeria_lesalova

19. Z cyklu Ludzie i manekiny

Autor: Valeriia Iesalova (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Valeriia Iesalova obraz z cyklu “Ludzie i manekiny” olej, płótno 60x90 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20.katarzyna_kombor

20. Black ring

Autor: Katarzyna Kombor (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KATARZYNA KOMBOR “BLACK RING” ‘2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

21.mateusz_kijak

21. Ma, bo go stać

Autor: Mateusz Kijak (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 40x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MATEUSZ KIJAK “MA BO GO STAĆ” OLEJ NA PŁYCIE 40x40 CM M.Kijak17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

22.pawel_stepanow

22. Polowanie takie nieudane

Autor: Paweł Stepanow (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.STEPANOW +POLOWANIE TAKIE NIEUDANE+ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

23.jena_polak

23. Lato

Autor: Jena Polak (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Lato” Jena Polak 2017’

Cena wywoławcza: 500,00 zł

24.iwona_gabrys

24. Kompozycja nr 119

Autor: Iwona Gabryś (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

25.agata_baltyzar

25. Interior XXII

Autor: Agata Baltyzar (ur. 1979 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 73x92 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Interior XXII 73x92 cm Agata Baltyzar

Cena wywoławcza: 500,00 zł

26.igor_obara

26. Młodość II

Autor: Igor Obara (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: OBARA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

27.bartosz_michal_hoppe_sadowski

27. Landscape CI

Autor: Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x20 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE CI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

28.izabela_olszyna

28. Przebudzenie

Autor: Izabela Olszyna (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Izabela Olszyna 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29.justyna_neyman

29. Kind of blue

Autor: Justyna Neyman (ur. 1969 r.)

Technika: technika własna, akryl, płyta

Format: 60x42 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: jN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

30.magdalena_sliwinska

30. Sierpnica

Autor: Magdalena Śliwińska (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Śliwińska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31.tomasz_kokott

31. Pejzaż

Autor: Tomasz Kokott (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

32.anna_kuzawinska_sikora

32. Idący

Autor: Anna Kuzawińska-Sikora (ur. 1973 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 46x55 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Anna Kuzawińska-Sikora 2015, opisany na odwrocie: ANNA KUZAWIŃSKA-SIKORA 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

33.robert_stolarczyk

33. Z cyklu Pory roku

Autor: Robert Stolarczyk (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: RS2012, opisany na odwrocie: Robert Stolarczyk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

34.malgorzata_rukszan

34. Senne miasto

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: M. RUKSZAN “SENNE MIASTO” AKRYL OLSZTYN 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

35.katarzyna_puchowska

35. Statki nocą

Autor: Katarzyna Puchowska (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Statki nocą…” Kasia Puchowska 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

36.mariola_swigulska

36. Katedry miłości

Technika: olej, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

37.agnieszka_nosek

37. Lotto & Mathilde

Autor: Agnieszka Nosek (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: NOSEK, opisany na odwrocie: LOTTO&MATHILDE OIL ON CANVAS 2016 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

38.olena_horhol

38. Cisza

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Horhol 17, opisany na odwrocie: Olena Horhol 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

39.krystyna_lipka_czajkowska

39. Z cyklu Manowce

Autor: Krystyna Lipka-Czajkowska (ur. 1976 r.)

Technika: olej, marker, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z CYKLU MANOWCE K. LIPKA-CZAJKOWSKA 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

40.magdalena_limbach

40. Spadać w górę

Autor: Magdalena Limbach (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 120x110 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ML16’

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

41.jacek_cyganek

41. Dziewczyna z Capri

Technika: tempera, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

42.sylwia_lis_persona

42. Zielony

Autor: Sylwia Lis-Persona (ur. 1975 r.)

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Sylwia Lis-Persona “Zielony” technika mieszana 2015 r. 50x60

Cena wywoławcza: 500,00 zł

43.jakub_syrkowski

43. Bez tytułu

Autor: Jakub Syrkowski (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.edyta_madzlewska

44. Sztuka młodych

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Edyta Mądzelewska 2017 r. Legionowo “Sztuka Młodych”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

45.piotr_trusik

45. Iluzja

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

46.agnieszka_pawlowska

Autor: Agnieszka Pawłowska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

47.jacek_malinowski

47. Val d’Orcia

Technika: olej, płótno

Format: 120x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

48.igor_moscicki

48. Czerwone miasto

Autor: Igor Mościcki

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mościcki I 2008, opisany na odwrocie: Mościcki I 08

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.lukasz_breitenbach

49. Filodendron w czarnej donicy

Autor: Łukasz Breitenbach (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 85x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50.piotr_nogaj

50. Las

Autor: Piotr Nogaj (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm kompozycja, 54x64 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. na ramie: Nogaj

Cena wywoławcza: 500,00 zł

51.piotr_ignacy_kopczynski

51. Bruno

Autor: Piotr Ignacy Kopczyński (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “BRUNO” Piotr Ignacy Kopczyński 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

52.beata_trembecka

52. Bez tytułu

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Trembecka 2016, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2016 80x60 AKRYL TECHNIKA WŁASNA Numer katalogowy 073 B. Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53.izabela_kostiukow

53. Z cyklu Natężenie ruchu

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 2015’ Z CYKLU: “NATĘŻENIE RUCHU” PLENER ARTYSTYCZNY SULEJÓW 2015’

54.joanna_dziedzianowicz

54. Body

Autor: Joanna Dziedzianowicz (ur. 1990 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JOANNA DZIEDZIANOWICZ, Body, 2017 50x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

55.malgorzata_fenrych

55. Rowerzystka

Autor: Małgorzata Fenrych (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MF’17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych “Rowerzystka” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

##############single-auction.php