1 Aukcja Sztuki Młodej

ins

Aukcja: 14 grudnia 2016 r., godz. 19.30

Wystawa przedaukcyjna: od 2 grudnia 2016 r. pon.-pt. 12.00-19.00

Showroom przedaukcyjny: 10 - 11 grudnia 2016 r., sob. 11.00-18.00, nd. 12.00-18.00

1.magdalena_karwowska

1. Miasto 110

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 110 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

2.joanna_polkosnik

2. Niebo w deszczach od gwiazd

Autor: Joanna Półkośnik (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120,5x80 cm

Sygnatura: sygn.: JP‘16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016 “Niebo w deszczach od gwiazd”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

3.julia_kowalska

3. Auto red

Technika: olej, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Julia Kowalska “auto red” 2016 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 3200,00 zł

4.michalina_garus

4. Pejzaż z mostem

Autor: Michalina Garus (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.G., opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

5.juliusz_lewandowski

5. Na zebraniu

Autor: Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy) (ur. 1977 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x90 cm

Sygnatura: sygn.: Juliusz Lewandowski 2016, opisany na odwrocie: Juliusz Lewandowski “Na zebraniu” 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

6.katarzyna_rogoza

6. One day in Riga 3

Autor: Katarzyna Rogoża (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “One Day in Riga 3” Katarzyna Rogoża 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

7.michal_wawrzyniak

7. 001

Autor: Michał Wawrzyniak (ur. 1978 r.)

Technika: technika własna

Format: 50x19 cm

Sygnatura: sygn. na podstawie: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

8.anna_jarzymowska

8. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2016 120x120cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

9.judyta_krawczyk

9. Ilona

Autor: Judyta Krawczyk (ur. 1978 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 95x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Judyta Krawczyk Warszawa 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

10.lukasz_faldrowicz

Autor: Łukasz Fałdrowicz (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 150x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Łukasz Fałdrowicz

Cena wywoławcza: 800,00 zł

11.malgorzata_lodygowska

11. Dryfowanie

Autor: Małgorzata Łodygowska (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: DRYFOWANIE, sygn. p.d.: M.Ł ‘016, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA ŁODYGOWSKA 2016, “DRYFOWANIE”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

12.natalia_jarnuszkiewicz

12. Drzewo zagadek

Autor: Natalia Jarnuszkiewicz (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

13.izabela_wolska

13. Drowning

Autor: Izabela Wolska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZABELA WOLSKA “DROWNING” OLEJ NA PŁÓTNIE 80x50 2016 r oraz monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

14.olga_pelipas

14. Aurora

Autor: Olga Pelipas (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Pelipas

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

15.bartosz_michal_hoppe_sadowski

15. Kompozycja dominujących pionów

Autor: Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 35,5x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI KOMPOZYCJA DOMINUJĄCYCH PIONÓW 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

16.andrzej_tuznik

16. Menina no vestido

Autor: Andrzej Tuźnik (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogramem oraz ‘2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

17.malgorzata_sokolowska

17. Nenufary

Autor: Małgorzata Sokołowska (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “nenufary” 2016 Małgorzata Sokołowska M.A.K.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

18.magdalena_kobierecka

18. Kompozycja nr 54

Autor: Magdalena Kobierecka (ur. 1974 r.)

Technika: technika własna, akryl, szkło

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka “Kompozycja nr. 54” 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

19.jacek_malinowski

19. Baltic project

Technika: olej, płótno

Format: 30x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016 “Baltic Project”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

20.kasia_jaruga

20. Dziewczynka z kaczką

Autor: Kasia Jaruga (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KASIA JARUGA Dziewczynka z kaczką 2015 ROK

Cena wywoławcza: 800,00 zł

21.ignacy_oboz

21. X z cyklu X

Autor: Ignacy Oboz (ur. 1989 r.)

Technika: olej, alkid, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: I. OBOZ 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

22. Energia

Autor: Kamil Jakóbczak (ur. 1990 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 73x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Energia” Kamil Jakóbczak 2016 r. oraz monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

23.agnieszka_glebicka

23. 40 stopni w Wiedniu

Autor: Agnieszka Głębicka (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA GŁĘBICKA 40 STOPNI W WIEDNIU OLEJ 80x100 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

24.blanka_dudek

24. Przemiany

Autor: Blanka Dudek (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BLANKA DUDEK “PRZEMIANY” OLEJ, PŁÓTNO, 120x100CM, 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

25.anna_mamica

25. Bez tytułu

Autor: Anna Mamica (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Mamica

Cena wywoławcza: 800,00 zł

26.karolina_kasprzak

26. Pasiak

Autor: Karolina Kasprzak (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm kompozycja, 101,5x71,5 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Kasprzak 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

27.tomasz_witkowski

27. 6_16

Autor: Tomasz Witkowski (ur. 1978 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: 6/16 T. Witkowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

28.magdalena_serwin

28. Czarna ona

Autor: Magdalena Serwin (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Serwin M.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

29.katarzyna_kordyasz

29. BT -1

Autor: Katarzyna Kordyasz (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. Kordyasz 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

30.maciej_wierzbicki

30. Budowle

Autor: Maciej Wierzbicki (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Wierzbicki

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

31.sonia_wojtysek

31. Zimowe ptaki

Autor: Sonia Wojtysek (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Wojtysek 2016, opisany na odwrocie: SONIA WOJTYSEK “ZIMOWE PTAKI” AKRYL, PŁÓTNO 70x70 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

32.ilona_lenik

32. Red part

Autor: Iwona Lenik (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenik’16, opisany na odwrocie: Iwona Lenik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

33.jena_polak

33. Pociąg

Autor: Jena Polak (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: ”Pociąg” Jena Polak 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

34.marcin_dybowski

34. Bez tytułu (9)

Technika: olej, płótno

Format: 99,5x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: Bez tytułu (9) olej, płótno 100x81 cm 2015 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

35.katarzyna_srodowska_nowakowska

35. Ziemia nr. 2

Autor: Katarzyna Środowska-Nowakowska (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Środowska 2016, opisany na odwrocie: Ziemia nr. 2, 2016, akryl na płótnie oraz pieczątką autorską

Cena wywoławcza: 800,00 zł

36.dariusz_grajek

36. Nowy Jork

Autor: Dariusz Grajek (ur. 1964 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D.Grajek 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

37.maria_danielak

37. Listopad

Autor: Maria Danielak (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 116x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARIA DANIELAK “LISTOPAD” 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

38.magdalena_szyszkowska

38. Ananas

Autor: Magdalena Szyszkowska (ur. 1972 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d..: MSz 2011

Cena wywoławcza: 800,00 zł

39.piotr_wozniak

39. Złotoperz

Autor: Piotr Woźniak (ur. 1989 r.)

Technika: asamblaż, technika własna

Format: 40x25 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ZŁOTOPERZ Piotr Woźniak 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

40.sylwia lyczko-zielony

40. Woły

Autor: Sylwia Łyczko-Zielony (ur. 1973 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: SYLWIA 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

41.izabela_apananska

41. Bez tytułu

Autor: Izabela Apanańska (ur. 1976 r.)

Technika: olej, cekiny, płótno

Format: 91x115 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Izabela Apanańska 91/115, 2012 Bez tytułu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

42.dominik_smolik

42. Venus, Satyr and Cupid

Technika: akryl, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK “VENUS, SATYR, AND CUPID” KRAKÓW 2016 Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

43.konrad_trzeszczowski

43. Koło

Autor: Konrad Trzeszczkowski (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

44.maria_niekrasowa

44. Ranek nad morzem

Autor: Maria Niekrasowa (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 45x45 cm kompozycja, 50x50 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: nazwiskiem oraz inicjałem, cyrlicą, opisany na odwrocie: cyrlicą, z podaniem imienia oraz nazwiska, tytułu, daty, techniki i wymiarów

Cena wywoławcza: 800,00 zł

46.michal_glowacki

46. Life

Autor: Michał Głowacki (ur. 1979 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 140x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: M GŁOWACKI “Life” 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

47.anna_dybowska

47. 1603

Autor: Anna Dybowska (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “1603” olej, płótno, 80x80 cm 2016 Dybowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

48.kasia_tchorz

48. Mesmerism

Autor: Kasia Tchórz (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katka 2016. “MESMERISM”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

49.joanna_burda

49. Regaty

Autor: Joanna Burda (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Joanna Burda, opisany na odwrocie: “Regaty” Joanna Burda oil on canvas 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

50.aneta_sliwa

50. Bez tytułu 1 z cyklu Hipnagogie

Format: 26x39 cm kompozycja, 53x43 cm w ramie

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2016 r. HIPNAGOGIE - BEZ TYTUŁU 1

Cena wywoławcza: 800,00 zł

51.daniel_bialowas

51. Ingenium

Autor: Daniel Białowąs (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, spray, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Daniel Białowąs INGENIUM AKRYL SPRAY NA PŁÓTNIE 2016 oraz monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

52.izabela_kostiukow

52. Załamanie pogody 6

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW “ZAŁAMANIE POGODY (6)” 120x80

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

53.katarzyna_matylda_krecicka

53. Nowhere I

Autor: Katarzyna Matylda Kręcicka (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: kmk ’16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

54.sandra_rzeszutek

54. Rozpłoszone i niestabilne

Autor: Sandra Rzeszutek (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, haft, tkanina częściowo barwiona

Format: 110x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rzeszutek S. “Rozpłoszone i niestabilne” 110cm x 60cm, 2016 AKRYL Z ELEMENTAMI WYSZYWANYMI NA TKANINIE CZĘŚCIOWO BARWIONEJ

Cena wywoławcza: 800,00 zł

55.izabela_oldak

55. Absolute

Autor: Izabela Ołdak (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Izabela Ołdak Absolute acryl na płótnie 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

56.mateusz_dolatowski

56. Kitty

Autor: Mateusz Dolatowski (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mateusz Dolatowski olej, płótno 70x100 cm “Kitty”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

57.ula_niemirska

57. A kuku! z cyklu Rozrywki

Technika: technika mieszana, kolaż

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “A KUKU!” z serii ROZRYWKI 2016 r 100x70 cm mix.technik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

58.sabina_maria_grzyb

58. Integracja

Autor: Sabina Maria Grzyb (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Sabina Maria, opisany na odwrocie: INTEGRACJA 2016 S.M.G.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

59.hanna_rozpara

59. Chlorofil

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2016, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “CHLOROFIL” 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

60.paulina_maksjan

60. On

Autor: Paulina Maksjan (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Paulina Maksjan, opisany na odwrocie: “On” Paulina Maksjan

Cena wywoławcza: 800,00 zł

61.jagoda_dziewanowska

61. City X

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

62.magdalena_kurek

62. W osiemdziesiąt światów dookoła dnia – Matissowe światło na południu Francji

Autor: Magdalena Kurek (ur. 1979 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. KUREK 2016, opisany na odwrocie: OLEJ NA PŁÓTNIE, 70x120, 2016 r. “W OSIEMDZIESIĄT ŚWIATÓW DOOKOŁA DNIA - - MATISSOWE ŚWIATŁO NA POŁUDNIU FRANCJI.” MAGDALENA KUREK

Cena wywoławcza: 800,00 zł

63.paulina_jawien

63. Mocny punkt

Autor: Paulina Jawień (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x75 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ “MOCNY PUNKT” OLEJ NA PŁÓTNIE 80x75 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

64.karolina_kucharska

64. Bez tytułu

Autor: Karolina Kucharska (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KAROLINA KUCHARSKA 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

65.tomek_wojtysek

65. Słoneczne pożegnanie

Autor: Tomek Wojtysek (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: T. Wojtysek ‘16, opisany na odwrocie: TOMEK Wojtysek “SŁONECZNE POŻEGNANIE” olej na płótnie 120x100 cm, 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

66.dorota_kuznik

66. Bez tytułu

Autor: Dorota Kuźnik (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Czerwiec 2015 rok Dorota Kuźnik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

67.magdalena_nalecz

67. Ogrody miłości XVII

Autor: Magdalena Nałęcz (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm kompozycja, 82x102 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Nałęcz, opisany na odwrocie: MAGDALENA NAŁĘCZ “OGRODY MIŁOŚCI XVII”, 2014 OL. PŁ. 80x100

Cena wywoławcza: 800,00 zł

68.ilona_forys

68. Pokusa

Autor: Ilona Foryś (ur. 1980 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “POKUSA” OLEJ NA PŁÓTNIE, 90x70CM, ILONA FORYŚ, 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

69.adam_rokowski

69. Czerwony papiór

Autor: Adam Rokowski (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 4x 13,5x13,5 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: .A.R.2016., opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI 2016 CZERWONY PAPIÓR

Cena wywoławcza: 800,00 zł

70.jakub_godziszewski

70. Autoportret z faunem

Autor: Jakub Godziszewski (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J.Godziszewski 2010, opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI x 2010

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

71.katarzyna_rymarz

71. I See

Autor: Katarzyna Rymarz (ur. 1979 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: K.RYMARZ 2016, opisany na odwrocie: OIL/CANVAS “I SEE” KATARZYNA RYMARZ 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

72.lukasz_szostkiewicz

72. Dwoistość jestestwa

Autor: Łukasz Szostkiewicz (ur. 1988 r.)

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ŁSzostkiewicz “Dwoistość jestestwa” 2016 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

73.krzysztof_bryla

73. You z cyklu Cząstki elementarne

Autor: Krzysztof Bryła (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrociu: K.Bryła Cząstki elementarne: YOU 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł