XII Aukcja Charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei”

fota-01

Aukcja: 31 maja 2017 r., godz. 19:00, Laboratorium CSW, Jazdów 2

Wystawa przedaukcyjna: Od 26 maja 2017 r., od 16:00, Laboratorium CSW, Jazdów 2

Zapraszamy na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowaną przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”, której partnerem merytorycznym jest Galeria Xanadu. Aukcja odbędzie się 31 maja 2017 r. o godz. 19:30 w budynku Laboratorium CSW, ul. Jazdów 2  w Warszawie. Wystawę przedaukcyjną można oglądać od 26 maja 2017 r. od godz. 16:00, codziennie w godz. 12:00-19:00. Jest dostępna także w formie wirtualnego spaceru pod tym linkiem.

Katalog w PDF dostępny jest tutaj.

Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę Onebid.

1.krzysztof_pajak

1. Znaki

Autor: Krzysztof Pająk (ur. 1956 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x81 cm, w oprawie 62x83 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. Pająk 2016 oraz monogramem, opisany na odwrocie: Znaki Krzysztof Pająk 2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 3300,00 zł

2.magdalena_daniec

2. Borobudur

Autor: Magdalena Daniec (ur. 1974 r.)

Technika: kolaż, olej, płótno

Format: 24x21 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Daniec Borobudur 2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

3.lukasz_huculak

3. Martwa natura

Autor: Łukasz Huculak (ur. 1977 r.)

Technika: tempera, papier

Format: 29,5x41,5 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: Huculak 15.

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

4.ignacy_oboz

4. Odblask I

Autor: Ignacy Oboz (ur. 1989 r.)

Technika: olej, alkid, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 “ODBLASK I” olej, płótno, alkid

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

5.stanislaw_kortyka

5. Biały brzeg

Autor: Stanisław Kortyka (ur. 1943 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 25x25 cm kompozycja, 31x31 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: St. Kortyka 2011, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA “BIAŁY BRZEG” 2011 olej 25x25

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

6.magdalena_drescik

6. Bez tytułu

Autor: Magdalena Dreścik (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

7.henryk_laskowski

7. 13 listopada

Autor: Henryk Laskowski (ur. 1951 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 65x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “13 listopada” H. LASKOWSKI 65x81 cm 2015 MONTMARTRE

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

8.dorota_buczkowska

8. Z serii The Way Back

Autor: Dorota Buczkowska (ur. 1971 r.)

Technika: olej, papier

Format: 70x85,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DBuczkowska 2017 The way back

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 3400,00 zł

9.jan_pamula

9. Guanlan 2

Autor: Jan Pamuła (ur. 1944 r.)

Technika: serigrafia, papier graficzny

Format: 73,5x103,5 kompozycja, 80x120 cm arkusz

Nakład: 17/25

Sygnatura: sygn, u dołu: 2015 - Guanlan 2 - 17/25 Jan Pamuła

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Autor: Kasia Banaś (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K.BANAŚ’16

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

11.antoni_kowalski

11. Drzewo żywota – wrota polskie

Autor: Antoni Kowalski (ur. 1957 r.)

Technika: mezzotinta, papier

Format: 16x24 cm odcisk z płyty, 25x35 cm arkusz

Nakład: EA 1/10

Sygnatura: sygn. u dołu: EA 1/10 mezzotinta “Drzewo żywota - wrota polskie” ANTONI KOWALSKI 15

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

12.agnieszka_pietrzykowska

12. Katharsis

Autor: Aga Pietrzykowska (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 73x65 cm

Sygnatura: sygn. l.d. aga pietrzykowska

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

13. sylwester_ambroziak

13. Bez tytułu

Autor: Sylwester Ambroziak (ur. 1964 r.)

Technika: tusz, ołówek, papier

Format: 21x29,5 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A.2013

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

14.gossia_zielaskowska

14. Ask me why map

Autor: Gossia Zielaskowska (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: „ASK ME WHY MAP” 2016 Gossia Zielaskowska Poznań

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

15. patryk_kowalczyk

15. Close open

Autor: Patryk Kowalczyk (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Patryk Kowalczyk “CLOSE OPEN” ‘16

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

16.iwona_delinska

16. Dotyk

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ID, podpisany na odwrocie: Dotyk, 2016, Delińska

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

17.wojciech_cwiertniewicz

17. Bez tytułu (45)

Technika: akryl, płótno

Format: 19x14 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ‘13, opisany na odwrocie: 45 25/2/13

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

18.piotr_c_kowalski

18. Dwie piły

Rok powstania: 2016/2017

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 35x40 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: pieczątką autorską, opisany na odwrocie: tyt. “DWIE PIŁY,” A i B Pow. 35x40 cm tech. MIXTE rok 2016/17 bo tyle czasu to trwało i tyle

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

19.aleksandra_siminska

19. Dom VII

Autor: Aleksandra Simińska (ur. 1962 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Simińska Dom VII 2012 olej

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

20.agata_czeremuszkin-chrut

20. Tkanki 4

Technika: akryl, płótno

Format: 40x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT “TKANKI 4” 40x40 cm, 2015 akryl / płótno

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

21.michal_szuszkiewicz

21. Real and Fake z cyklu Studium procesu wydobycia

Autor: Michał Szuszkiewicz (ur. 1983 r.)

Technika: olej, papier

Format: 65x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Michał Szuszkiewicz “Real and fake” olej na papierze 2014

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

22.michal_warecki

22. Lewy profil

Autor: Michał Warecki (ur. 1970 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WARECKI 2017

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

23.ewa_kuryluk

23. Wenecja

Autor: Ewa Kuryluk (ur. 1946 r.)

Rok powstania: 1963

Technika: olej, karton lniany

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: EK, opisany na odwrocie: Ewa Kuryluk Wenecja, 1963 Dar dla ziarno sztuki - ogród nadziei

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 4600,00 zł

24.szymon_szewczyk

24. Maska, z serii To, co znane, odkrywa się na końcu świata

Autor: Szymon Szewczyk (ur. 1989 r.)

Technika: odlew gipsowy

Format: 23,5x16,5x4 cm

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

25.iza_starega

25. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, olej, płótno

Format: 100x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2015

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2500,00 zł

26.andrzej_kasprzak

26. Moje serce płonie

Technika: olej, akryl, emalia, kolaż, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: MOJE SERCE PŁONIE AK 2010, opisany na odwrocie: “MOJE SERCE PŁONIE” OIL, ACRYLIC, EMALIE, COLLAGE ON CANVAS A. KASPRZAK’S ORIGINAL PAINTING 2010 FECIT

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

27.tomek_mistak

27. Levitation (ask yourself)

Technika: akryl, płótno

Format: 73x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: LEVITATION (ASK YOURSELF) AKRYL MISTAK 2017

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

28. anna_nosowicz

28. Elements of nature 1

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANNA NOSOWICZ ELEMENTS OF NATURE 1 2015

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

29.bianka_rolando

29. Bez tytułu

Autor: Bianka Rolando (ur. 1979 r.)

Technika: tusz, piórko, papier

Format: 29,5x21 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bianka Rolando Bez tytułu

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

30.witold_ziemiszewski

30. Interferencja

Autor: Witold Ziemiszewski (ur. 1967 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 140x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: WITEK ZIEMISZEWSKI 2015 “Interferencja”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 3800,00 zł

31.malgorzata_stepniak

31. Ona i on

Autor: Małgorzata Stępniak (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x20 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MS’15, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK “ONA I ON” 2015 30x20

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 4200,00 zł

32.kamil_pieczykolan

32. Akt II

Autor: Kamil Pieczykolan (ur. 1988 r.)

Technika: węgiel, papier

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan Akt II 2014 węgiel na papierze

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

33.daria_milecka

33. No name

Autor: Daria Milecka

Technika: technika własna, płótno

Format: 30x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Daria Milecka 2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

34.magdalena_gogol

34. Dom

Autor: Magdalena Gogół (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ “DOM” olej/płótno 50x100 2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

35.marta_konieczny

35. Duet

Autor: Marta Konieczny (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 91x71 cm kompozycja, 105x85 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. z lewej strony: MARTA KONIECZNY ‘04, opisany na odwrocie: DUET Marta Konieczny 2004.

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

SONY DSC

36. 365

Autor: Ziemowit Fincek (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x89 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z. Fincek

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

37.radoslaw_sowiak

37. Warcaby z Mondrianem

Autor: Radosław Sowiak (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: R. SOWIAK 2016 “WARCABY Z MONDRIANEM” AKRYL

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

38.joanna_mlacka

38. Formowanie

Autor: Joanna Mlącka (ur. 1981 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 46x33 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Joanna Mlącka 2012 “FORMOWANIE”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

39.andrzej_dobrzaniecki

39. Teatro Olimpico

Autor: Andrzej Klimczak-Dobrzaniecki (ur. 1946 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 35x27 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: AKD 2010, opisany na odwrocie: A. Dobrzaniecki akryl werniks 2010 “Teatro Olimpico”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

40.agnieszka_strojna

40. Liczydła z cyklu Zabawy dziecięce

Autor: Agnieszka Strojna (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agnieszka Strojna “LICZYDŁA” 2014 z cyklu ZABAWY DZIECIĘCE 130x100

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

41.anna_zalewska

41. W porzuconych słowach zagubiony

Autor: Anna Zalewska (ur. 1985 r.)

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Zalewska, opisany na odwrocie: "W porzuconych słowach zagubiony" Anna Zalewska 2017

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

42.ewa_zawadzka

42. Neapol z cyklu Ściany świata

Format: 30x30 cm, w oprawie 31x31 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu ŚCIANY ŚWIATA - Neapol 2015

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

43.jacek_mirczak

43. Czerwona kompozycja na zielonym tle

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2017 120x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE “CZERWONA KOMPOZYCJA NA ZIELONYM TLE”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

44.dorota_kuznik

44. Bez tytułu

Autor: Dorota Kuźnik (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Czerwiec 2015 rok Dorota Kuźnik

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

45. lena_szczesna

45. A. Tunel 28#, B. Ryba 79#

Autor: Lena Szczesna (ur. 1979 r.)

Technika: fotografia polaroid

Format: A: 10,5x8,5 cm, w oprawie 23x21 cm, B: 10,5x8,5 cm, w oprawie 23x21 cm

Sygnatura: A: opisany na odwrocie: 28#2016 Lena Szczesna B: opisany na odwrocie: 79#2016 Lena Szczesna

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

46.alicja_bielawska

46. Z cyklu Miejsca

Autor: Alicja Bielawska (ur. 1980 r.)

Format: 26,5x42 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AB 2013

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

47.malgorzata_karp-soja

47. Pan F.

Autor: Małgorzata Karp-Soja (ur. 1967 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pan F. Karp-Soja/2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

48.magdalena_laskowska

48. Pod wieczór

Autor: Magdalena Laskowska (ur. 1985 r.)

Technika: olej alkidowy, płótno

Format: 27x41 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie: “Pod wieczór” 27x41 cm, alkid, 2015 LASKOWSKA

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

49.izabela_rogucka

49. Granada

Autor: Izabela Rogucka (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 38x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: I. Rogucka “Granada” 2008 Akryl i olej na płótnie

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

50.piotr_trusik

50. Pejzaż

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P. Trusik

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

51.beata_murawska

51. Wspaniałość wiosny

Autor: Beata Murawska (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 41x27 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BM, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 r. “Wspaniałość wiosny”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

52.ula_niemirska

52. Touch & go

Format: 65x54 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA touch & GO mix technik 65x54 cm

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

53.agata_rosciecha

53. Z cyklu Muzy operowe

Technika: pastel, papier

Format: w świetle passe-partout 85,5x61 cm, w świetle oprawy 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu "Muzy operowe" pastel 2016 Rościecha

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

54.filip_pregowski

54. Ostatni koncert Michaela Jacksona w Aleksandrowie Kujawskim

Autor: Filip Pręgowski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI “OSTATNI KONCERT MICHAELA JACKSONA W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM” 2009

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

55. malgorzata_kosiec

55. Maestoso

Autor: Małgorzata Kosiec (ur. 1975 r.)

Technika: giclee, papier

Format: 30x38 cm, oprawa: czarna rama, szkło

Nakład: 18/20

Sygnatura: sygn. p.d.: Małgorzata Kosiec 18/20 „Maestoso”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

56.jan_pamula

56. Guanlan 3

Format: 63,5x89,5 kompozycja, 80x120 cm arkusz

Nakład: 11/20

Sygnatura: sygn. u dołu: 2015 - Guanlan 3 - 11/20 Jan Pamuła

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

57.kamil_stanczak

57. Kwiaty dla Malewicza 1

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

58.zbigniew_gorlak

58. Rhombus – figura pneumatyczna łącząca farfocel z syfonem

Rok powstania: 2000

Technika: litografia, linoryt, sitodruk, papier

Format: 57x70 cm odcisk z płyty, 60x77,5 cm arkusz

Nakład: X/20

Sygnatura: sygn. u dołu: Rhombus - figura pneumatyczna łącząca farfocel z syfonem - lito + lino + sito ex. d/a / 20 Gorlak 2000, opisany na odwrocie: ZBIGNIEW GORLAK LITO-SITO-LINO X/20 2000 r.

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

59.marta_julia_piorko

59. W kuchni

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “W KUCHNI” OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x40 cm 2017 r.

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

60.grzegorz_wnek

60. Szkic

Autor: Grzegorz Wnęk (ur. 1974 r.)

Technika: technika mieszana, papier

Format: 30x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

61.olga_pelipas

61. Świt

Autor: Olga Pelipas (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Pelipas

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

62.maciej_wierzbicki

62. Obiekt 14

Autor: Maciej Wierzbicki (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Wierzbicki, opisany na odwrocie: MACIEJ WIERZBICKI

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

63.olaf_brzeski

63. Jaskółka

Autor: Olaf Brzeski (ur. 1975 r.)

Technika: tusz, papier

Format: 42x29 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Olaf Brzeski 2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

64. dariusz_mlacki

64. Świeczki

Autor: Dariusz Mlącki (ur. 1963 r.)

Technika: akryl, korek, papier

Format: sygn. p.d.: mlącki

Sygnatura: akryl, korek, papier

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł