ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

27 Aukcja Sztuki Młodej już wkrótce!

Zapraszamy na 27 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 14 maja 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Wystawę przedaukcyjną można oglądać u nas od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. Zapraszamy szczególnie do odwiedzin podczas showroomu przedaukcyjnego w weekend 11-12 maja 2019 r. (sobota 11:00-18:00, niedziela 12:00-18:00)!

Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy również licytację online na platformie Onebid.

Pobierz katalog w PDF

Wirtualny spacer po wystawie przedaukcyjnej

W katalogu aukcji proponujemy 55 pozycji. Znajdą w nim Państwo kilka nowych nazwisk, ale i prace autorów z którymi regularnie współpracujemy. Wielu z Państwa na pewno ucieszy obecność pracy Małgorzaty Rukszan z jej znanego cyklu “Pogoda w paski”. Nieustannym zainteresowaniem cieszy się również morska seria Patrycji Kruszyńskiej-Mikulskiej – i jej obraz znajdą Państwo w ofercie. Polecamy również płótna Kacpra Woźnego, Macieja Wierzbickiego i Magdaleny Rytel-Skorek.

Kolekcjonerzy zainteresowani abstrakcją powinni zwrócić uwagę na geometryczną kompozycję Moniki Kopczewskiej, autorki, z którą nawiązujemy ściślejszą współpracę, delikatne płótno Weroniki Braun, czy świetlisty obraz Barbary Bielskiej-Woźniczko.Tym z Państwa, którzy preferują sztukę figuratywną, polecamy portret Picassa autorstwa Moniki Łakomskiej, geometryczny akt Agnieszki Olech, czy płótno Marcina Ziółkowskiego.