ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

15 aukcja sztuki dzisiejszej

zapraszamy serdecznie do zapoznania się z katalogiem 15 Aukcji Sztuki Dzisiejszej, która odbędzie się we wtorek 16 czerwca 2020 r. o godz. 19:30 w naszej nowej siedzibie na Al. Jerozolimskich 101 lok. 52 w Warszawie!

Aukcje Sztuki Dzisiejszej to licytacje prac uznanych autorów średniego pokolenia. Organizujemy je tylko cztery razy do roku, starając się zaoferować Państwu ciekawy katalog obiektów o wartości kolekcjonerskiej i inwestycyjnej. Znajdą w nim Państwo takie nazwiska, jak Andrzej Tobis, Krzysztof Piętka, prof. Ewa Zawadzka, Iza Staręga, Olga Wolniak, czy Monika Kopczewska.

Katalog znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, przez którą za pośrednictwem przycisków “Złóż zlecenie” mogą Państwo w wygodny sposób składać limity licytacyjne.

Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Katalog wkrótce opublikowany jest także na portalu Artinfo.pl.

Wystawę przedaukcyjną również zaprezentujemy Państwu już w nowej lokalizacji. Zapraszamy szczególnie w dniach 12-13 czerwca na showroom przedaukcyjny – piątek w godz. 12:00-19:00 i sob. 11:00-16:00. na naszym profilu na Facebooku oraz na stronie internetowej zamieścimy również wirtualny spacer, dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli nas odwiedzić osobiście.

15 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 16 czerwca 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 8 czerwca 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Jak licytować?

Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.