ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

17 aukcja sztuki młodej

Co prawda wakacje trwają w najlepsze, ale my nie zwalniamy tempa i już 25 lipca 2018 r. o godz. 19:30 zapraszamy Państwa na 17 Aukcję Sztuki Młodej! Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem oraz do odwiedzin wystawy przedaukcyjnej!

Katalog znajduje się pod tym linkiem.

Tradycyjnie, na aukcji będzie można również licytować online, przez platformę Onebid. Zachęcamy do rejestrowania się i składania limitów.

Wystawa przedaukcyjna jest już dostępna do oglądania w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 21-22 lipca 2018 r. zapraszamy Państwa szczególnie na showroom kolekcjonerski (sobota godz. 11:00-18:00, niedziela 12:00-18:00).

wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej:

[iframe src=”https://my.matterport.com/show/?m=RnVhMafxSrC&play=1″ frameborder=”0″ style=”width:100%;height:100%;position:absolute;left:0;top:0;”allowfullscreen]

Limity aukcyjne i zlecenia telefoniczne można składać poprzez przyciski “złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na naszej stronie, a także mailowo na adres: galeria@galeriaxanadu.pl i telefonicznie pod numerem: 503 012 889.

W katalogu proponujemy Państwu 55 prac autorstwa artystów młodego pokolenia, takich jak Paulina Zalewska, Małgorzata Rukszan, Jacek Cyganek, Maja Wolf, czy Maciej Nawrot.

Z oferty aukcyjnej polecamy szczególnie realistyczny akt Pauliny Zalewskiej, finalistki konkursu Bielska Jesień, intrygującą kompozycję Marii Danielak, czy bardzo ciekawe, graficzne płótno Pauliny Klimas. Spośród prac abstrakcyjnych prezentowanych w katalogu warto zwrócić uwagę na impastowe płótno Anny Magdziarz, intensywną w kolorze kompozycję Pauliny Ledzion, czy delikatną pracę Weroniki Braun. Kolekcjonerom pejzażu polecamy płótna Jacka Malinowskiego, Yuliyi Stratovich, Luizy Los-Pławszewskiej, czy Mariusza Kitowskiego. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i do odwiedzin wystawy!