ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

2. Aukcja Kolekcjonerska. Licytuj dzieła wybitnych artystów!

Na portalu OneBid znajdziecie drugą odsłonę naszej Aukcji Kolekcjonerskiej sztuki współczesnej! Licytacja odbędzie się wyłącznie online, w środę 9 marca 2022 r. o godz. 19:30. Już teraz możecie składać oferty licytacyjne oraz limity.

>>> Zobacz katalog!

Wszystkie oferowane w katalogu obiekty możecie zobaczyć na żywo w Xanadu. Na życzenie chętnie prześlemy także więcej zdjęć każdej z pozycji.

Co znajdziesz w katalogu?

Na aukcji proponujemy ponad 30 prac uznanych autorów, głównie sredniego pokolenia. To twórcy, których dorobek i osiągnięcia są znaczne, a ich prace mają duży potencjał inwestycyjny. To także dzieła o niewątpliwej wartości artystycznej.

Polecamy intrygujące abstrakcje, jak geometryczna praca Iwony Stypułkowskiej w stonowanej, kojącej kolorystyce, intensywne w kolorze płótno Anny Podlewskiej, czy świetlista kompozycja Aliny Bloch.

Spośród prac figuratywnych warto zwrócić uwagę na kobiecy akt Zbigniewa Mila, hipnotyzujący portret Izy Staręgi, kompozycję Iwony Kobryń przywołującą wspomnienia lata, dynamiczną scenę autorstwa Andrzeja Folfasa (z dodatkowym smaczkiem na odwrocie, bo obraz jest dwustronny) oraz intrygującą, dopracowaną w każdym calu pracę Ewy Prończuk-Kuziak.

Ponadto w katalogu znajdziecie prace takich autorów, jak Ewa Zawadzka, Kacper Bożek, Magdalena Karłowicz, Paweł Rubaszewski, czy Jarosław Jaśnikowski. Oraz wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem i dołączenia do licytacji!