ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Przedstawiamy katalog 2 Aukcji Sztuki Współczesnej w Xanadu!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z katalogiem 2 Aukcji Sztuki Współczesnej, który właśnie opublikowaliśmy na naszej stronie! Licytacja odbędzie się we wtorek 15 czerwca 2021 r. o godz. 19:30

Czym jest Aukcja Sztuki Współczesnej?

Aukcje Sztuki Współczesnej to nasz nowy cykl aukcji stacjonarnych. Licytacje odbywają się jedynie 4 razy do roku, a w katalogach proponujemy prace wybitnych, cenionych autorów, także tych już nieżyjących. Twórców, których dorobek i osiągnięcia są znaczne i wskazują na wartość kolekcjonerską i inwestycyjną ich dzieł.

>>> Przejdź do katalogu 2 Aukcji Sztuki Współczesnej

Jeśli chcielibyście zapoznać  się z ofertą na żywo, zapraszamy na wystawę przedaukcyjną, która dostępna będzie do obejrzenia w naszej siedzibie od piątku 4 czerwca 2021 r. w godzinach otwarcia galerii: od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty 11:00-16:00. Wystawę można będzie zwiedzać także wirtualnie – link do wirtualnego spaceru otrzymacie w kolejnym mailingu.

Jak wziąć udział w licytacji?

> Zlecenia i limity można składać już przez naszą stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją.

> Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@old.galeriaxanadu.pl

> Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.

Kreta - Chania - Uliczka z dwoma motocyklami - Andrzej Sadowski - motocykl na ulicy wśród roślin

Na które pozycje w katalogu warto zwrócić szczególną uwagę?

Polecamy hiperrealistyczne płótno Andrzeja Sadowskiego, wyrazisty, kobiecy portret Izy Staręgi, nastrojową, utrzymaną w stylistyce nadrealizmu pracę Marii Sadowskiej, strukturalną abstrakcję Jacka Jarczewskiego, czy pracę Andrzeja Tobisa.

Miłośnikom architektury polecamy dekoracyjne płótno Joanny Jeżewskiej-Desperak, monumentalną kompozycję Joanny Pałys, bliskie abstrakcji płótno Ewy Zawadzkiej, czy architekturę wyobrażoną Ewy Miazek i Krzysztofa Krzywińskiego.

Oprócz malarstwa polecamy także różnorodny wybór rzeźb: smukłą statuetkę Pawła Rubaszewskiego, ceramiczne kompozycje Wiesława Fijałkowskiego i Magdaleny Karłowicz, czy bardzo ciekawą, łączącą różne techniki pracę Kornela Arciszewskiego.

Kolekcjonerom zainteresowanym grafiką rekomendujemy pełne detali akwaforty Kamila Kocurka i Viniciusa Libardoniego, dekoracyjną kompozycję SC Szymana, czy kontrastowe litografie Leonarda Pędziałka o tematyce muzycznej.