ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

zapraszamy na 23 Aukcję Sztuki Młodej

Już 22 stycznia 2019 r. o godz. 19:30 odbędzie się u nas 23 Aukcja Sztuki Młodej! Katalog aukcyjny jest dostępny na stronie w zakładce “aukcje bieżące”, a także na artinfo.pl i Onebid.pl.  zapraszamy już także do oglądania wystawy przedaukcyjnej.

W weekend 19-20 stycznia zapraszamy do nas na showroom kolekcjonerski, aby na spokojnie zapoznać się z ofertą aukcyjną, zasięgnąć porady, czy po prostu porozmawiać. W sobotę galeria będzie czynna w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00.

Wystawa przedaukcyjna dostępna jest w formie wirtualnego spaceru pod tym linkiem.

W katalogu 23 Aukcji Sztuki Młodej proponujemy Państwu 70 obiektów, przede wszystkim malarstwo, ale i grafikę oraz rzeźbę. To prace takich cenionych autorów, jak Kacper Woźny, Paulina Klimas, Jacek Cyganek, Dominik Smolik, czy Marlena Majchrzak. Znajdą w nim Państwo także kilka nowych nazwisk – twórców, którzy debiutują na naszych aukcjach.

Z oferty aukcyjnej polecamy szczególnie pracę Kacpra Woźnego, jak zwykle w przypadku tego autora niosącą ciekawy przekaz, dekoracyjną, inspirowaną antyczną rzeźbą kompozycję Łukasza Grotkowskiego, czy utrzymaną w bajkowej, egzotycznej stylistyce pracę Michaliny Czurakowskiej. Kolekcjonerzy zainteresowani abstrakcją powinni zwrócić uwagę na niezwykle wysmakowaną kompozycję Agnieszki Rowińskiej, wielkoformatowe płótno Dominika Smolika, czy intensywną w kolorze pracę Hanny Rozpary. Dla tych, którzy preferują figuracją i akt, przygotowaliśmy takie propozycje, jak prace Mariusza Roberta Drabarka, Jolanty Ziółkowskiej, Karoliny Dorochowicz, czy Karoliny Basaj.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem, odwiedzania wystawy przedaukcyjnej i składania zleceń!

23 Aukcja Sztuki Młodej

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 23 Aukcji Sztuki Młodej! Licytacja odbędzie się w naszej siedzibie we wtorek 22 stycznia 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk “złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy również licytację online na platformie Onebid!

Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 17 stycznia 2019 r. w godz. 12:00-19:00. W weekend 19-20 stycznia 2018 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).