ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zapraszamy na 24 Aukcję Sztuki Młodej!

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem 24 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 26 lutego 2019 r. o godz. 19:30. Katalog aukcyjny jest dostępny na stronie, a także na artinfo.pl i Onebid.pl. Wkrótce będzie można również oglądać u nas wystawę przedaukcyjną.

W weekend 23-24 lutego 2019 r. zapraszamy do Xanadu na showroom kolekcjonerski, aby na spokojnie zapoznać się z ofertą aukcyjną, zasięgnąć porady, czy po prostu porozmawiać. W sobotę galeria będzie czynna w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00.

W katalogu proponujemy 58 prac artystów reprezentujących młode pokolenie. Oferta jak zwykle jest bardzo zróżnicowana – coś dla siebie znajdą zarówno kolekcjonerzy abstrakcji, jak i aktu i figuracji, Ci którzy poszukują prac wielkoformatowych, jak i mniejszych.

Polecamy szczególnie pracę Agnieszki Sośni z dyplomowego cyklu artystki – niewielką kompozycję na desce, abstrakcyjne płótno Piotr Worońca, które szczególnie warto zobaczyć na żywo, ze względu na ciekawą, zróżnicowaną fakturę, kompozycję Tymona Tryzno, której głównym atutem jest niezwykłe światło, czy pracę Marleny Majchrzak.

Kolekcjonerom poszukującym ciekawych abstrakcji polecamy pracę Bartłomieja Kulpy, czy utrzymaną w delikatnej kolorystyce kompozycję Agnieszki Rowińskiej. Spośród prac pejzażowych warto zwrócić uwagę na płótna Andrzeja Wirpszo, Yulyi Stratovich, Agnieszki Paradeckiej, czy Luizy Los-Pławszewskiej. Tym, którzy preferują figurację, rekomendujemy prac Moniki Nogi, Agnieszki Olech, Anety Biel, czy Piotra Pacheckiego.