ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Godziny otwarcia Galerii w okresie Świątecznym

W dniach 24 i 31 grudnia 2021 r. Galeria Xanadu będzie nieczynna! W tygodniu pomiędzy Świętami i Sylwestrem działamy jednak w normalnym trybie – serdecznie zapraszamy w godz. 12:00-19:00.

Co u nas w tym czasie?

>> W Xanadu trwa obecnie wystawa solowa Joanny Pałys “Zanikanie”, o której możecie przeczytać więcej pod tym linkiem. Wystawa otwarta będzie do 15 stycznia 2022 r. Zapraszamy gorąco, zwłaszcza, jeśli odwiedzają Państwo Warszawę na przykład z okazji Świąt czy Sylwestra.

>> W przestrzeni wirtualnej zapraszamy z kolei do spotkania z grafiką warsztatową. Na portalu Artinfo.pl trwa nasza aukcja online “Grafika kolekcjonerska”, na której prezentujemy wybór bardzo ciekawych prac graficznych artystów młodego i średniego pokolenia. Aukcję znajdziecie pod tym linkiem. Prace zgromadzone w katalogu można obejrzeć na żywo w Xanadu przed dokonaniem decyzji o zakupie. Licytacja potrwa do 9 stycznia 2022 r.

Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Państwu – naszym klientom, przyjaciołom galerii, gościom, artystom i partnerom serdeczne życzenia!

Życzymy Świąt spokojnych i pogodnych, odrobiny oddechu i relaksu. Dobrego czasu z rodziną i najbliższymi, ale też chwili tylko dla siebie, bo o tą często trudno. Życzymy także, aby Nowy Rok przyniósł Wam wiele dobrego, także w kwestii spotkań ze sztuką!

– zespół Galerii Xanadu