ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Abstrakcja i op-art – aukcja online

Zapraszamy do zapoznania się z aukcją online zatytułowaną “Abstrakcja i op-art” organizowaną przez nas we współpracy z portalem Allegro.pl!

>> Aukcję znajdziecie pod tym linkiem

Tematyczne aukcje sztuki to nowy projekt, który funkcjonuje w tzw. Strefie Kolekcjonera Allegro. Jest to wyselekcjonowana część portalu, na której swoje oferty prezentują renomowane galerie sztuki, domy aukcyjne i antykwariaty. Mamy za sobą już pierwszą licytację tego typu, dedykowaną sztuce aktu. Tym razem prezentujemy Wam wąski katalog prac związanych z różnymi nurtami sztuki nieprzedstawiającej. Zapraszamy do zapoznania się z nim i do udziału w licytacji!

Spośród prac prezentowanych w katalogu aukcji polecamy kilka obiektów, które wprowadzą do wnętrza kolor i energię, a co za tym idzie, pozytywnie wpłyną na nasz nastrój. To na przykład reliefowa kompozycja Radosława Sowiaka, zachwycająca intensywnym odcieniem zieleni – koloru, który znany jest z relaksujących właściwości. Polecamy również soczystą pracę Moniki Kopczewskiej, łączącą delikatne tło z mocnymi akcentami abstrakcję Marleny Wąsowskiej, czy dynamiczną kompozycję Aliny Dorady-Krawczyk.

Jeśli jednak szukają Państwo pracy, która będzie skłaniała do wyciszenia i kontemplacji, to warto zwrócić uwagę na pracę Stanisława Tomalaka, delikatną kompozycję Poli Piestrzeniewicz, czy nastrojowe płótno Michała Jana Wielowiejskiego.