ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Akt i ciało – zobacz katalog nowej aukcji!

Wracamy po majówkowej przerwie z nową aukcją online, na której prezentujemy ponad 30 prac – malarskich, rzeźbiarskich, graficznych, o tematyce aktu, ciała i subtelnej, zmysłowej erotyki. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i do udziału w licytacji!

Aukcja “Akt i ciało” trwa już na portalu OneBid – finał odbędzie się 22 maja o godz. 19:30, ale dołączyć można w każdej chwili, składając oferty licytacji i limity.

Prace prezentowane w katalogu aukcji dostępne są do obejrzenia na żywo w naszej galerii w godzinach otwarcia: pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00. Na życzenie możemy także dosłać więcej zdjęć każdej z prac, w tym celu skontaktuj się z nami!

W katalogu aukcji prezentujemy zarówno dzieła, które są wyrazem fascynacji czy czystego zachwytu artystów nad pięknem ludzkiego ciała, w różnych jego ujęciach (zarówno kobiecego, jak i męskiego), ale także takie, które podejmują problemy związane z cielesnością, kobiecością. W katalogu proponujemy prace takich autorów, jak Andrzej Folfas, Anna Drejas, Jerzy Cichecki, Maciej Kempiński, Agata Rościecha, Michalina Czurakowska i wielu innych.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i do udziału w licytacji!