ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Akt współczesny – aukcja online

Zapraszamy do udziału w internetowej aukcji aktu organizowanej przez Xanadu po raz pierwszy we współpracy z portalem Allegro! Tematyczne aukcje sztuki to nowy projekt, który funkcjonować będzie w tzw. “Strefie Kolekcjonera” Allegro. Jest to wyselekcjonowana część portalu, na której swoje oferty prezentują renomowane galerie sztuki, domy aukcyjne i antykwariaty. Aukcja “Akt współczesny” to wybór ponad 20 dzieł autorstwa artystów reprezentujących młode i średnie pokolenie związanych z tematyką ludzkiego ciała, aktu i erotyki w sztuce. Aukcję znajdą Państwo pod tym linkiem. Licytacja potrwa do 11 października 2020 r.

Dlaczego aukcje na platformie Allegro są ciekawym rozwiązaniem? Ponieważ istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, w tym raty 0% (po uprzednim kontakcie z nami).

Spośród prezentowanych w katalogu prac polecamy subtelną, lekką kompozycję Natalii Fundowicz, utrzymaną w odcieniach różu i błękitu pracę Anny Drejas, realistyczne płótno Pauliny Rychter, czy syntetyczny, dwustronny akt Andrzeja Folfasa. Oprócz malarstwa w ofercie znalazły się także prace graficzne oraz wysmakowane rzeźby, które świetnie sprawdzą się w przestrzeni gabinetowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem i do udziału w licytacji!