ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wystawa malarstwa hiszpańskiego

Zapraszamy na wyjątkową wystawę organizowaną w Xanadu we współpracy z Ambasadą Królestwa Hiszpanii w Polsce oraz Ministerstwem Edukacji, Kultury i Sportu! Wernisaż odbędzie się 1 grudnia 2017 r. Wystawa zatytułowana “Architektura malowana. Architektura w hiszpańskim malarstwie XXI wieku” to prezentacja zbiorowa kilkunastu znanych współczesnych artystów hiszpańskich, którzy w swojej sztuce podejmują temat architektury, geometrii i przestrzeni.

W wystawie udział biorą: Ángel Mateo Charris, Marcelo Fuentes, Dis Berlin, Damián Flores, Carlos García Alix, Paco de la Torre, Teresa Tomás, Joël Mestre, Roberto Mollá, Jorge Tarazona, Fernando Martín Godoy, Elena Goñi, Juan Cuéllar, Guillermo Peñalver Fernández, Nelo Vinuesa, Gonzalo Elvira. Kuratorami wystawy są Juan Cuéllar i Roberto Mollá.

Wystawa prezentowana była wcześniej w Meinblau Projektraum w Berlinie w dniach 19 października – 12 listopada 2017 r. To przede wszystkim malarstwo i rysunek, ale wśród eksponowanych prac znajdzie się także instalacja przestrzenna i projekcja filmowa.

Wernisaż wystawy odbędzie się 1 grudnia 2017 r. w godz. 18:00-21:00 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Prezentacja potrwa do 20 grudnia 2017 r., będzie dostępna do zwiedzania od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 oraz w soboty w godz. 11:00-16:00.

Partnerzy wydarzenia: Ambasada Królestwa Hiszpanii w Polsce, hiszpańskie Ministerstwo Edukacji Kultury i Sportu, Artinfo.pl, Wnętrza 3D, Onebid, Cuisine Chic.