10 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 12 marca 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 7 marca 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 9-10 marca 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 10 Aukcji Sztuki Dzisiejszej! Licytacja odbędzie się we wtorek 12 marca 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy również licytację online na platformie Onebid!

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie w godz. 12:00-19:00. W weekend 9-10 marca 2019 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Świt - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2018), obraz olejny na płótnie

1. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Świt, 2018

Informacje: olej, płótno40x60 cm kompozycja, 46x66 cm w oprawiesygn. p.d.: J.K/H'18, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk Hudzik 2018 "Świt"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Błękitny romb - Patryk Lutomski (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

2. Patryk Lutomski

Tytuł: Błękitny romb, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno130x150 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Kacper Kalinowski (2018), olej, papier

3. Kacper Kalinowski

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, papier30,00 x 46,00 cm w świetle passe-partout, 61,00 x 77,00 cm w oprawiesygn. p.d.: Kalinowski MMXVIII

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 6000 zł

Optymistycznie - Alina Dorada-Krawczyk (2019), obraz akrylowy na płótnie

4. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Optymistycznie, 2019

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: ADorada19, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK “OPTYMISTYCZNIE” 2018/19 80x120

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

5. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2018

Informacje: technika własna, płótno70x50 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Kaleidoscope XI - Anna Nosowicz Ruiz (2018), obraz akrylowy na płótnie

6. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Kaleidoscope XI, 2018

Informacje: akryl, płótno54x81 cmopisany na odwrocie: "KALEIDOSCOPE XI" ANNA NOSOWICZ RUIZ ALGECIRAS 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przejście - Andrzej Fronczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Andrzej Fronczak

Tytuł: Przejście, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: A. Fronczak 18, opisany na odwrocie: Andrzej Fronczak "Przejście" akryl - 2018 r. 80x60

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Kobieta w szafie - Jarosław Łukasik (2018), olej, papier

8. Jarosław Łukasik

Tytuł: Kobieta w szafie, 2018

Informacje: olej, papier86x116 cmsygn. l.d.: Łukasik 2018, opisany na odwrocie: JAROSŁAW ŁUKASIK "KOBIETA W SZAFIE" OLEJ NA PŁÓTNIE; 86x116 cm POZNAŃ 2018 R.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Record red/blue VI - Robert Jaworski (2018), olej, akryl, lakier, płótno

9. Robert Jaworski

Tytuł: Record red/blue VI, 2018

Informacje: olej, akryl, lakier, płótno120x160 cmopisany na odwrocie: ROBERT JAWORSKI RECORD RED BLUE VI 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Uzbek julkhyrs - Olga Wolniak (1996), obraz olejny na płótnie

10. Olga Wolniak

Tytuł: Uzbek julkhyrs, 1996

Informacje: olej, płótno100x65 cmsygn. p.d.: OW, opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK UZBEK JULKHYRS OL/PŁ 1996 65x100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Płomień - Ewa Nowiszewska (2018), obraz olejny na płótnie

11. Ewa Nowiszewska

Tytuł: Płomień, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: E.Nowiszewska 18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

12. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Materia ciszy, 2017

Informacje: technika własna, płótno70,00 x 80,00 cm kompozycja, 75,00 x 85,00 cm w oprawieopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - "MATERIA CISZY" - 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Ruchome słońce 2 - Katarzyna Zawierucha (2018), obraz olejny na płótnie

13. Katarzyna Zawierucha

Tytuł: Ruchome słońce 2, 2018

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha "Ruchome słońce 2" olej na płótnie 60/60 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Presence - Małgorzata Kosiec (2016), giclee, papier archiwalny

14. Małgorzata Kosiec

Tytuł: Presence, 2016

Informacje: giclee, papier archiwalny43,00 x 52,00 cm w świetle passe-partout, 59,00 x 69,00 w oprawisygn. i opisany u dołu: 24/30 “Presence” Kosiec

Nakład: 24/30

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Czyste ręce - Michał Jędrczak (2000), obraz olejny na płótnie

15. Michał Jędrczak

Tytuł: Czyste ręce, 2000

Informacje: olej, płótno100x130 cmsygn. p.d.: MJ2000, opisany na odwrocie: MICHAŁ JĘDRCZAK CZYSTE RĘCE 2000

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Akt czerwony - Andrzej Folfas (2006), obraz olejny na płótnie

16. Andrzej Folfas

Tytuł: Akt czerwony, 2006

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. p.d.: FOLFAS 2006

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Dance - Krzysztof Kizlich (2018), brąz, granit

17. Krzysztof Kizlich

Tytuł: Dance, 2018

Informacje: brąz, granit45x8x8 cmsygn. na podstawie: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu 27G-H - Agata Rościecha (2018), technika mieszana na płótnie

18. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu 27G-H, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno130x50 cmsygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu “27G-H” 130x50 cm tech. mieszana/płótno 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Czas i przestrzeń - Robert Olszowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

19. Robert Olszowski

Tytuł: Czas i przestrzeń, 2019

Informacje: akryl, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI "CZAS I PRZESTRZEŃ" 2019 R. AKRYL

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Unieście - Piotr C. Kowalski (2001/2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

20. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Unieście, 2001/2018

Informacje: technika własna, płótno52x132 cmopisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI "UNIEŚCIE" FOR. 51,5x132 cm (z ramą) tech. WŁASNA na PŁÓTNIE ROK 2001 i 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Maciej Urbaniak (2003), obraz olejny na płótnie

21. Maciej Urbaniak

Tytuł: Bez tytułu, 2003

Informacje: olej, płótno60,00 x 81,00 cm kompozycja, 71,00 x 92,00 cm w oprawiesygn. p.d.: M. Urbaniak 2003

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2500 zł

Tylna dewocja - Bartłomiej Martens (2008), technika własna, olej, akryl, tempera, tusz, płótno

22. Bartłomiej Martens

Tytuł: Tylna dewocja, 2008

Informacje: technika własna, olej, akryl, tempera, tusz, płótno73x100 cmsygn. p.d.: Martens Bartłomiej 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

No 3303 z cyklu Całość - Iwona Delińska (2018), obraz akrylowy na płótnie

23. Iwona Delińska

Tytuł: No 3303 z cyklu Całość, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: No 3303 Delińska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Pokonać czas - Jarosław Jaśnikowski (2012), obraz olejny na płótnie

24. Jarosław Jaśnikowski

Tytuł: Pokonać czas, 2012

Informacje: olej, płótno30,00 x 40,00 cm kompozycja, 50,00 x 60,00 cm w oprawiesygn. p.d.: JJ2012, opisany na odwrocie: JJ JAROSŁAW JAŚNIKOWSKI "POKONAĆ CZAS" PASIECZNIK 03.11.2012 NR-527

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 5000 zł

Drzewa - Wojciech Ćwiertniewicz (1989), obraz akrylowy na płótnie

25. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Drzewa, 1989

Informacje: akryl, płótno65,00 x 51,00 cm kompozycja, 68,00 x 54,00 cm w oprawiena odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Wodny świat - Krzysztof Ludwin (2007), akwarela na papierze

26. Krzysztof Ludwin

Tytuł: Wodny świat, 2007

Informacje: akwarela, papier48,00 x 68,00 cm w świetle passe-partout, 77,00 x 94,50 cm w oprawiesygn. l.d.: 2007' LUDWIN

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Granatowy z cyklu Natura pamięta - Agata Czeremuszkin-Chrut (2018), obraz olejny na płótnie

27. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Granatowy z cyklu Natura pamięta, 2018

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Agata Czeremuszkin-Chrut "GRANATOWY" z cyklu "Natura pamięta" 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Fortuna kołem się toczy - Zbigniew Gorlak (1992), obraz olejny na płótnie

28. Zbigniew Gorlak

Tytuł: Fortuna kołem się toczy, 1992

Informacje: olej, płótno81x100 cmsygn. p.d.: Gorlak, opisany na odwrocie: "FORTUNA KOŁEM SIĘ TOCZY" Gorlak olej na płótnie 1992

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

W kręgu zachodu - Ryszard Grodnicki (2018), obraz akrylowy na płótnie

29. Ryszard Grodnicki

Tytuł: W kręgu zachodu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: R. Grodnicki 2018, opisany na odwrocie: RYSZARD GRODNICKI "W KRĘGU ZACHodU" 2018 AKRYL NA PŁÓTNIE 100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Obrządek - Mikołaj Malesza (2018), obraz akrylowy na płótnie

30. Mikołaj Malesza

Tytuł: Obrządek, 2018

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: M18, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA "OBRZĄDEK" 2018 R. AKRYL, 70x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przy oknie - Tadeusz Świniarski (2018), obraz akrylowy na płótnie

31. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Przy oknie, 2018

Informacje: akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: T. Świniarski 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Dwa oblicza starego wiaduktu (dyptyk) - Jan Bembenista (2008), olej, płyta, rama okienna

32. Jan Bembenista

Tytuł: Dwa oblicza starego wiaduktu (dyptyk), 2008

Informacje: olej, płyta, rama okienna2x (44,00 x 36,00) cm kompoycja, 98,00 x 50,00 cm w oprawiesygn. p.d.: JAN BEMBENISTA 2008, opisany na odwrocie: DWA OBLICZA STAREGO WIADUKTU Jan Bembenista 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Lonely crowd - Andrzej Kasprzak (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

33. Andrzej Kasprzak

Tytuł: Lonely crowd, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno80,00 x 60,00 cmsygn. p.d.: Andrzej Kasprzak, opisany na odwrocie: "LONELY CROWD" OIL, ACRYLIC ON CANVAS A.KASPRZAK'S ORIGINAL PAINTING 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bougenvilla - Michał Baca (2018), obraz olejny na płótnie

34. Michał Baca

Tytuł: Bougenvilla, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Michał Baca "Bougenvilla" 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Grzegorz Lerka (2013), obraz olejny na płótnie

35. Grzegorz Lerka

Tytuł: Bez tytułu, 2013

Informacje: olej, płótno80x135 cmsygn. p.d.: LerkaG 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000 zł

Akt - Celina Litke (2007), obraz olejny na płótnie

36. Celina Litke

Tytuł: Akt, 2007

Informacje: olej, płótno80x111 cmsygn p.d.: Celina Litke 2007, opisany na odwrocie: "Akt", Celine Litke, 2007

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Victoria - Kornel Arciszewski (2018), dąb patynowany grafitem, żelazo

37. Kornel Arciszewski

Tytuł: Victoria, 2018

Informacje: dąb patynowany grafitem, żelazo93,00 x 70,00 x 25,00 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Dolce vita polityka / pozycja wycofana - Jacek Lipowczan (2013), olej, deska

38. Jacek Lipowczan

Tytuł: Dolce vita polityka / pozycja wycofana, 2013

Informacje: olej, deska50,00 x 65,00 cm kompozycja, 70,00 x 85,00 cm w oprawiesygn. l.d.: JALI 06/13 No90

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cierpliwość - Jacek Mirczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

39. Jacek Mirczak

Tytuł: Cierpliwość, 2017

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “CIERPLIWOŚĆ” 150x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Widok ze szkotowskiego wzgórza - Ewa Miazek (2012), obraz olejny na płótnie

40. Ewa Miazek

Tytuł: Widok ze szkotowskiego wzgórza, 2012

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: EWA MIAZEK, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z serii Stories - Marek Sułek (2018), technika własna

41. Marek Sułek

Tytuł: Z serii Stories, 2018

Informacje: technika własna60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Pudełko z czerwoną tasiemką - Dariusz Mlącki (2009), obraz olejny na płótnie

42. Dariusz Mlącki

Tytuł: Pudełko z czerwoną tasiemką, 2009

Informacje: olej, płótno30x40 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000 zł