10 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 12 marca 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 7 marca 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 9-10 marca 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 10 Aukcji Sztuki Dzisiejszej! Licytacja odbędzie się we wtorek 12 marca 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy również licytację online na platformie Onebid!

katalog w pdf

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie w godz. 12:00-19:00. W weekend 9-10 marca 2019 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej:

1.jagoda_kaczmarczyk-hudzik

1. Świt

Technika: olej, płótno

Format: 40x60 cm kompozycja, 46x66 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: J.K/H'18, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk Hudzik 2018 "Świt"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

2.patryk_lutomski

2. Błękitny romb

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 130x150 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

3.kacper_kalinowski

3. Bez tytułu

Autor: Kacper Kalinowski

Technika: olej, papier

Format: 30,00 x 46,00 cm w świetle passe-partout, 61,00 x 77,00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Kalinowski MMXVIII

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 6000 zł

4.alina_dorada-krawczyk

4. Optymistycznie

Autor: Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ADorada19, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK “OPTYMISTYCZNIE” 2018/19 80x120

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

5.iza_starega

5. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

6.anna_nosowicz-ruiz

6. Kaleidoscope XI

Technika: akryl, płótno

Format: 54x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "KALEIDOSCOPE XI" ANNA NOSOWICZ RUIZ ALGECIRAS 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

7.andrzej_fronczak

7. Przejście

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Fronczak 18, opisany na odwrocie: Andrzej Fronczak "Przejście" akryl - 2018 r. 80x60

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

8.jaroslaw_lukasik

8. Kobieta w szafie

Autor: Jarosław Łukasik (ur. 1961 r.)

Technika: olej, papier

Format: 86x116 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Łukasik 2018, opisany na odwrocie: JAROSŁAW ŁUKASIK "KOBIETA W SZAFIE" OLEJ NA PŁÓTNIE; 86x116 cm POZNAŃ 2018 R.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

9.robert_jaworski

9. Record red/blue VI

Technika: olej, akryl, lakier, płótno

Format: 120x160 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ROBERT JAWORSKI RECORD RED BLUE VI 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

10.olga_wolniak

10. Uzbek julkhyrs

Autor: Olga Wolniak (ur. 1957 r.)

Rok powstania: 1996

Technika: olej, płótno

Format: 100x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: OW, opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK UZBEK JULKHYRS OL/PŁ 1996 65x100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

11.ewa_nowiszewska

11. Płomień

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E.Nowiszewska 18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

12.ewa_zawadzka

12. Z cyklu Materia ciszy

Format: 70,00 x 80,00 cm kompozycja, 75,00 x 85,00 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - "MATERIA CISZY" - 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

13.katarzyna_zawierucha

13. Ruchome słońce 2

Autor: Katarzyna Zawierucha (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha "Ruchome słońce 2" olej na płótnie 60/60 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

14.malgorzata_kosiec

14. Presence

Autor: Małgorzata Kosiec (ur. 1975 r.)

Technika: giclee, papier archiwalny

Format: 43,00 x 52,00 cm w świetle passe-partout, 59,00 x 69,00 w oprawi

Nakład: 24/30

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: 24/30 “Presence” Kosiec

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

15.michal_jedrczak

15. Czyste ręce

Rok powstania: 2000

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MJ2000, opisany na odwrocie: MICHAŁ JĘDRCZAK CZYSTE RĘCE 2000

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

16.andrzej_folfas

16. Akt czerwony

Rok powstania: 2006

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: FOLFAS 2006

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

17.krzysztof_kizlich

17. Dance

Autor: Krzysztof Kizlich (ur. 1953 r.)

Technika: brąz, granit

Format: 45x8x8 cm

Sygnatura: sygn. na podstawie: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

18.agata_rosciecha

18. Z cyklu 27G-H

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 130x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu “27G-H” 130x50 cm tech. mieszana/płótno 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

19.robert_olszowski

19. Czas i przestrzeń

Autor: Robert Olszowski (ur. 1969 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI "CZAS I PRZESTRZEŃ" 2019 R. AKRYL

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

20.piotr_c._kowalski

20. Unieście

Rok powstania: 2001/2018

Format: 52x132 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI "UNIEŚCIE" FOR. 51,5x132 cm (z ramą) tech. WŁASNA na PŁÓTNIE ROK 2001 i 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

21.maciej_urbaniak

21. Bez tytułu

Autor: Maciej Urbaniak (ur. 1962 r.)

Rok powstania: 2003

Technika: olej, płótno

Format: 60,00 x 81,00 cm kompozycja, 71,00 x 92,00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Urbaniak 2003

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2500 zł

22.bartlomiej_martens

22. Tylna dewocja

Autor: Bartłomiej Martens (ur. 1971 r.)

Technika: technika własna, olej, akryl, tempera, tusz, płótno

Format: 73x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Martens Bartłomiej 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

23.iwona_delinska

23. No 3303 z cyklu Całość

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: No 3303 Delińska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

24.jaroslaw_jasnikowski

24. Pokonać czas

Autor: Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30,00 x 40,00 cm kompozycja, 50,00 x 60,00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: JJ2012, opisany na odwrocie: JJ JAROSŁAW JAŚNIKOWSKI "POKONAĆ CZAS" PASIECZNIK 03.11.2012 NR-527

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 5000 zł

25.wojciech_cwiertniewicz

25. Drzewa

Rok powstania: 1989

Technika: akryl, płótno

Format: 65,00 x 51,00 cm kompozycja, 68,00 x 54,00 cm w oprawie

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

26.krzysztof_ludwin

26. Wodny świat

Autor: Krzysztof Ludwin (ur. 1962 r.)

Technika: akwarela, papier

Format: 48,00 x 68,00 cm w świetle passe-partout, 77,00 x 94,50 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: 2007' LUDWIN

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

27.agata_czeremuszkin-chrut

27. Granatowy z cyklu Natura pamięta

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agata Czeremuszkin-Chrut "GRANATOWY" z cyklu "Natura pamięta" 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

28.zbigniew_gorlak

28. Fortuna kołem się toczy

Rok powstania: 1992

Technika: olej, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Gorlak, opisany na odwrocie: "FORTUNA KOŁEM SIĘ TOCZY" Gorlak olej na płótnie 1992

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

29.ryszard_grodnicki

29. W kręgu zachodu

Autor: Ryszard Grodnicki (ur. 1947 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: R. Grodnicki 2018, opisany na odwrocie: RYSZARD GRODNICKI "W KRĘGU ZACHodU" 2018 AKRYL NA PŁÓTNIE 100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

30.mikolaj_malesza

30. Obrządek

Autor: Mikołaj Malesza (ur. 1954 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M18, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA "OBRZĄDEK" 2018 R. AKRYL, 70x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

31.tadeusz_swiniarski

31. Przy oknie

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: T. Świniarski 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

32.jan_bembenista

32. Dwa oblicza starego wiaduktu (dyptyk)

Autor: Jan Bembenista (ur. 1962 r.)

Technika: olej, płyta, rama okienna

Format: 2x (44,00 x 36,00) cm kompoycja, 98,00 x 50,00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: JAN BEMBENISTA 2008, opisany na odwrocie: DWA OBLICZA STAREGO WIADUKTU Jan Bembenista 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

33.andrzej_kasprzak

33. Lonely crowd

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 80,00 x 60,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Andrzej Kasprzak, opisany na odwrocie: "LONELY CROWD" OIL, ACRYLIC ON CANVAS A.KASPRZAK'S ORIGINAL PAINTING 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

34.michal_baca

34. Bougenvilla

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Michał Baca "Bougenvilla" 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

35.grzegorz_lerka

35. Bez tytułu

Autor: Grzegorz Lerka (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x135 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: LerkaG 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000 zł

36.celina_litke

36. Akt

Autor: Celina Litke

Technika: olej, płótno

Format: 80x111 cm

Sygnatura: sygn p.d.: Celina Litke 2007, opisany na odwrocie: "Akt", Celine Litke, 2007

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

37.kornel_arciszewski

37. Victoria

Autor: Kornel Arciszewski (ur. 1965 r.)

Technika: dąb patynowany grafitem, żelazo

Format: 93,00 x 70,00 x 25,00 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

38.jacek_lipowczan

38. Dolce vita polityka / pozycja wycofana

Autor: Jacek Lipowczan (ur. 1951 r.)

Technika: olej, deska

Format: 50,00 x 65,00 cm kompozycja, 70,00 x 85,00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: JALI 06/13 No90

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

39.jacek_mirczak

39. Cierpliwość

Technika: akryl, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “CIERPLIWOŚĆ” 150x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

_MG_6096

40. Widok ze szkotowskiego wzgórza

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: EWA MIAZEK, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

_MG_6097

41. Z serii Stories

Autor: Marek Sułek (ur. 1963 r.)

Technika: technika własna

Format: 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

42.dariusz_mlacki

42. Pudełko z czerwoną tasiemką

Autor: Dariusz Mlącki (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x40 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000 zł