10 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 29 listopada 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 23 listopada 2017 roku

Showroom przedaukcyjny: 25-26 listopada 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 10 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 29 listopada 2017 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51.
Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid. Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 25-26 listopada 2017 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

Ostatni śnieg - Olena Horhol (2016), obraz akrylowy na płótnie

1. Olena Horhol

Tytuł: Ostatni śnieg, 2016

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Horhol 16, opisany na odwrocie: Olena Horhol 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2015), obraz akrylowy na płótnie

2. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: akryl, płótno81x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Północ - Jolanta Haluch (2009), obraz olejny na płótnie

3. Jolanta Haluch

Tytuł: Północ, 2009

Informacje: olej, płótno50x140 cmsygn. p.d.: H09

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Posejdon - Paweł Tymcio (2017), obraz olejny na płótnie

4. Paweł Tymcio

Tytuł: Posejdon, 2017

Informacje: olej, płótno110x70,5 cmopisany na odwrocie: Tymcio 2017 Poseidon

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Naczynia w pościeli - Julia Kowalska (2017), obraz olejny na płótnie

5. Julia Kowalska

Tytuł: Naczynia w pościeli, 2017

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA NACZYNIA W POŚCIELI 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Pamiętam ten dzień, gdy się pojawiłaś… - Jacek Sikora (2017), obraz olejny na płótnie

6. Jacek Sikora

Tytuł: Pamiętam ten dzień, gdy się pojawiłaś…, 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. na boku: Jacek Sikora

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zatrzymany czas… - Renata Magda (2017), obraz akrylowy na płótnie

7. Renata Magda

Tytuł: Zatrzymany czas…, 2017

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Zatrzymany czas…” Renata Magda 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Sugar heaven - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2017), technika mieszana na płótnie

8. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: Sugar heaven, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: KOCUR1 2017 “SUGAR HEAVEN”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pożegnanie z Afryką II - Ewa Kasprzyk (2017), obraz olejny na płótnie

9. Ewa Kasprzyk

Tytuł: Pożegnanie z Afryką II, 2017

Informacje: olej, płótno120x120 cm kompozycja, 123x123 cm w oprawiesygn. l.g.: EVA KAS

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Mikołaj Szpaczyński (2014), obraz olejny na płótnie

10. Mikołaj Szpaczyński

Tytuł: Bez tytułu, 2014

Informacje: olej, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2015), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

11. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: akryl, technika własna, płótno70x50 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2015 70x50 AKRYL TECHNIKA WŁASNA Numer katalogowy 068 B. Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kołysanka - Paweł Batura (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

12. Paweł Batura

Tytuł: Kołysanka, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno100x120 cmsygn. l.d.: Batura

Cena wywoławcza: 500,00 zł

CAMO U-str - Hanna Rozpara (2017), technika mieszana na płótnie

13. Hanna Rozpara

Tytuł: CAMO U-str, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “CAMO U-str” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Aneta Biel (2017), obraz akrylowy na płótnie

14. Aneta Biel

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: ANETA BIEL WRZESIEŃ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Obraz pozorny (9) - Izabela Kostiukow (2017), obraz olejny na płótnie

15. Iza Kostiukow

Tytuł: Obraz pozorny (9), 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 2017 OBRAZ POZORNY (9)

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Dorota Kuźnik (2017), obraz olejny na płótnie

16. Dorota Kuźnik

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Dorota Kuźnik 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

17. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pochmurne zabawy - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

18. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Pochmurne zabawy, 2017

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2017r. "Pochmurne zabawy" Legionowo Wawa

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Fragmenty II - Sylwia Lis-Persona (2015), obraz akrylowy na płótnie

19. Sylwia Lis-Persona

Tytuł: Fragmenty II, 2015

Informacje: akryl, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: Sylwia Lis-Persona “Fragmenty II” akryl 2015 r. 50x40

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Właśnie dwukonną bryką wjechał młody panek - Kamil Stańczak (2014/2017), kolaż, akryl na płótnie

20. Kamil Stańczak

Tytuł: Właśnie dwukonną bryką wjechał młody panek, 2014/2017

Informacje: akryl, kolaż, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2014/2017 AKRYL WŁAŚNIE DWUKONNĄ BRYKĄ WJECHAŁ MŁODY PANEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Pejzaż 10 - Karolina Futyma (2017), obraz olejny na płótnie

21. Karolina Futyma

Tytuł: Pejzaż 10, 2017

Informacje: olej, płótno65x81 cmopisany na odwrocie: KFUTYMA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

30_17 - Ignacy Oboz (2017), obraz olejny na płótnie

22. Ignacy Oboz

Tytuł: 30_17, 2017

Informacje: olej, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: IGNACY OBOZ “30_17” 2017 WROCŁAW

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Po burzy - Izabela Olszyna (2016), obraz akrylowy na płótnie

23. Izabela Olszyna

Tytuł: Po burzy, 2016

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Olszyna 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Miasto 0555 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

24. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 0555, 2017

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0555 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Przed burzą II - Joanna Półkośnik (2017), obraz akrylowy na płótnie

25. Joanna Półkośnik

Tytuł: Przed burzą II, 2017

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d.: J.P.17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 “Przed burzą II”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Mourning - Agata Czernikiewicz (2017), obraz akrylowy na płótnie

26. Agata Czernikiewicz

Tytuł: Mourning, 2017

Informacje: akryl, płótno73x92 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Tkanka - Klaudia Krzysztonek (2016), obraz olejny na płótnie

27. Klaudia Krzysztonek

Tytuł: Tkanka, 2016

Informacje: olej, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: KLAUDIA KRZYSZTONEK "TKANKA" 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kruk 3 - Emil Goś (2017), tempera, akryl, olej, płótno

28. Emil Goś

Tytuł: Kruk 3, 2017

Informacje: tempera, akryl, olej, płótno55x46 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Bez tytułu - Arkadiusz Rafflewski (2017), obraz olejny na płótnie

29. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Spokój - Justyna Neyman (2017), akryl, płyta

30. Justyna Neyman

Tytuł: Spokój, 2017

Informacje: akryl, płyta70x50 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Złoty układ - Katarzyna Matylda Kręcicka (2017), kolaż, akryl na płótnie

31. Katarzyna Matylda Kręcicka

Tytuł: Złoty układ, 2017

Informacje: akryl, kolaż, płótno90x70 cmsygn. l.d.: kmk17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Słoneczko - Jacek Cyganek (2017), obraz olejny na płótnie

32. Jacek Cyganek

Tytuł: Słoneczko, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. l.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: “SŁONECZKO” Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Wizja V - Małgorzata Śliwa (2012), akryl, flamastry, płótno

33. Małgorzata Śliwa

Tytuł: Wizja V, 2012

Informacje: akryl, flamastry, płótno120x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Paesaggio I - Jacek Malinowski (2017), obraz olejny na płótnie

34. Jacek Malinowski

Tytuł: Paesaggio I, 2017

Informacje: olej, płótno120x30 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Ekspedycja - Michalina Czurakowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

35. Michalina Czurakowska

Tytuł: Ekspedycja, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: M. CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Storczyk z gruszką do nosa na białym stole - Łukasz Breitenbach (2017), obraz olejny na płótnie

36. Łukasz Breitenbach

Tytuł: Storczyk z gruszką do nosa na białym stole, 2017

Informacje: olej, płótno80x65 cmsygn. l.d.: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

W gąszczu puchowych kul z cyklu Zauroczona Dmuchawcami - Mariola Świgulska (2017), obraz akrylowy na płótnie

37. Mariola Świgulska

Tytuł: W gąszczu puchowych kul z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2017

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Z cyklu Perpetuum mobile: XXXVIII - Tomasz Winiarski (2012), mezzotinta, papier

38. Tomasz Winiarski

Tytuł: Z cyklu Perpetuum mobile: XXXVIII, 2012

Informacje: mezzotinta, papier70x100 cmsygn. i opisany u dołu: z cyklu “Perpetuum mobile” XXXVIII AP VI/VI Tomasz Winiarski 2012, opisany na odwrocie: z cyklu “Perpetuum mobile”: XXXVIII AP VI/VI mezzotinta 2012 Tomasz Winiarski

Nakład: AP VI/VI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Drzewa - Jakub Szymański (2017), obraz akrylowy na płótnie

39. Jakub Szymański

Tytuł: Drzewa, 2017

Informacje: akryl, płótno61x46 cmopisany na odwrocie: J. Szymański 17.06.17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Swan - Olga Pelipas (2017), obraz olejny na płótnie

40. Olga Pelipas

Tytuł: Swan, 2017

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. l.d.: Pelipas

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Akt czerwony - Maciej Hoppe (2017), obraz akrylowy na płótnie

41. Maciej Hoppe

Tytuł: Akt czerwony, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Hoppe 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Twór biologiczny 3 - Polski Thomas (Maciej Cieśla) (2017), obraz akrylowy na płótnie

42. Polski Thomas (Maciej Cieśla)

Tytuł: Twór biologiczny 3, 2017

Informacje: akryl, płótno141x101 cmsygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2017 P. THOMAS

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Huśtawka - Ula Niemirska (2017), kolaż, akryl na płótnie

43. Ula Niemirska

Tytuł: Huśtawka, 2017

Informacje: akryl, kolaż, płótno90x60 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “Huśtawka” z serii Farmazony 2017 90x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Repozycja - Mateusz Kijak (2017), akryl, płyta

44. Mateusz Kijak

Tytuł: Repozycja, 2017

Informacje: akryl, płyta40x40 cmopisany na odwrocie: MATEUSZ KIJAK “REPOZYCJA” AKRYL NA PŁÓTNIE 40x40 CM M.Kijak 17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Dominika Borys (2016), obraz akrylowy na płótnie

45. Dominika Borys

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno94x110 cmopisany na odwrocie: Dominika Borys-Prus Bez tytułu, 95x110 cm. akryl 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ab ratio aurora - Piotr Woroniec jr (2017), technika mieszana, płyta

46. Piotr Woroniec jr

Tytuł: Ab ratio aurora, 2017

Informacje: technika mieszana, płyta60x80 cmopisany na odwrocie: “AB RATIO AURORA” Piotr Woroniec Jr 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Emilia - Piotr Ignacy Kopczyński (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

47. Piotr Ignacy Kopczyński

Tytuł: Emilia, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: “EMILIA” Piotr Ignacy Kopczyński 2017.y

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pstrąg ΙΧΘΥΣ - Adam Rokowski (2017), olej, szlagmetal, płótno

48. Adam Rokowski

Tytuł: Pstrąg ΙΧΘΥΣ, 2017

Informacje: olej, szlagmetal, płótno2x (13x35) cmopisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Droga pod słońce - Konrad Hamada (2017), obraz olejny na płótnie

49. Konrad Hamada

Tytuł: Droga pod słońce, 2017

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d. Konrad Hamada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Teatr zazdrości - Jolanta Knap (2013), obraz olejny na płótnie

50. Jolanta Knap

Tytuł: Teatr zazdrości, 2013

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Jolanta Knap “Teatr zazdrości” “Oni” 2013 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ocean I - Izabela Skierska (2017), obraz olejny na płótnie

51. Izabela Skierska

Tytuł: Ocean I, 2017

Informacje: olej, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: ‘Ocean I’ Iza Skierska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Struktura a faktura - Piotr Trusik (2017), olej, szlagmetal, płótno

52. Piotr Trusik

Tytuł: Struktura a faktura, 2017

Informacje: olej, szlagmetal, płótno130x99 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Polonus - Malwina Cieślik (2017), obraz olejny na płótnie

53. Malwina Cieślik

Tytuł: Polonus, 2017

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. p.d.: M. Cieślik 2017, opisany na odwrocie: “POLONUS” Malwina Cieślik 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Zaduma - Robert Stolarczyk (2011), obraz akrylowy na płótnie

54. Robert Stolarczyk

Tytuł: Zaduma, 2011

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Robert Stolarczyk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Hydrozagadka - Ryszard Rabsztyn (2017), akryl, marker, płyta

55. Ryszard Rabsztyn

Tytuł: Hydrozagadka, 2017

Informacje: akryl, marker, płyta88x66 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN “HYDROZAGADKA” AKRYL I MARKER NA PŁYCIE 66x80 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł