11 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 4 czerwca 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 30 maja 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 1-2 czerwca 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 11 Aukcji Sztuki Dzisiejszej! Licytacja odbędzie się we wtorek 4 czerwca 2019 r. o godz. 19:30.

Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl, polecamy również licytację online na platformie Onebid!

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie w godz. 12:00-19:00. W weekend 1-2 czerwca 2019 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog 11 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Rzeka Odra i chmury - Izabela Rudzka (2018), obraz olejny na płótnie

1. Izabela Rudzka

Tytuł: Rzeka Odra i chmury, 2018

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

No 3318 - Iwona Delińska (2019), obraz akrylowy na płótnie

2. Iwona Delińska

Tytuł: No 3318, 2019

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Untitled, No 3318 Iwona Delińska 100x100, akryl/płótno, 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Grey/pink/red - Robert Jaworski (2019), obraz akrylowy na płótnie

3. Robert Jaworski

Tytuł: Grey/pink/red, 2019

Informacje: akryl, płótno140x140 cmopisany na odwrocie: robert jaworski grey/pink/red 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Maria Kiesner (2019), obraz olejny na płótnie

4. Maria Kiesner

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Kiesner 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Pomiędzy - Alina Dorada-Krawczyk (2018), obraz olejny na płótnie

5. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Pomiędzy, 2018

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. p.d.: ADorada18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Błękitna Matera - Joanna Jeżewska-Desperak (2019), obraz olejny na płótnie

7. Joanna Jeżewska-Desperak

Tytuł: Błękitna Matera, 2019

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. p.d.: JDesperak, opisany na odwrocie: Joanna Jeżewska-Desperak "Błękitna Matera" olej na płótnie, 100x140 cm 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

5008 - Jerzy Pęczuła (2019), akryl, płyta

8. Jerzy Pęczuła

Tytuł: 5008, 2019

Informacje: akryl, płyta91x122 cmopisany na odwrocie: Jerzy Pęczuła 2019 "5008"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Drabina szczęścia 30 - Anna Luteracka (2019), ceramika angobowana, drewno, podstawa metalowa

9. Anna Luteracka

Tytuł: Drabina szczęścia 30, 2019

Informacje: ceramika angobowana, drewno, podstawa metalowa54,00 x 15,00 x 9,00 cm kompozycja, 65,00 x 20,00 x 20,00 cm z podstawąsygn. na płytce ceramicznej: Anna Luteracka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Dusk - Małgorzata Kosiec (2013), obraz olejny na płótnie

10. Małgorzata Kosiec

Tytuł: Dusk, 2013

Informacje: olej, płótno40x40 cmopisany na odwrocie: MAŁGORZATA (GOSIA) KOSIEC 2013 DUSK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 5500,00 zł

Miasto IX - Redi Bo /Radosław Boczek/ (2017), akwarela na papierze

11. Redi Bo /Radosław Boczek/

Tytuł: Miasto IX, 2017

Informacje: akwarela, papier66,50 x 44,50 cm w świetle passe-partout, 86,00 x 64,00 cm w oprawiesygn. p.d.: REDI.BO MMXVII, opisany na odwrocie: "MIASTO IV" REDI:BO MMXVII

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przejście - Anna Sołtysiak (2019), obraz akrylowy na płótnie

12. Anna Sołtysiak

Tytuł: Przejście, 2019

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: A. Sołtysiak '19, opisany na odwrocie: Anna Soltysiak "Przeście" 2019 R.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Przyjaciółki - Andrzej Folfas (2006), obraz olejny na płótnie

13. Andrzej Folfas

Tytuł: Przyjaciółki, 2006

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. p.d.: FOLFAS 2006

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Bzzz… - Patryk Lutomski (2019), obraz akrylowy na płótnie

14. Patryk Lutomski

Tytuł: Bzzz…, 2019

Informacje: akryl, płótno130x150 cmsygn. p.d.: Lutomski ‘19, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Bzzz..." '19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2017), obraz akrylowy na płótnie

15. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Rękawiczki - Maciej Nawrot (2010/2011), obraz olejny na płótnie

16. Maciej Nawrot

Tytuł: Rękawiczki, 2010/2011

Informacje: olej, płótno3x (15,00 x 20,00) cm, 2x (16,00 x 22,00) cmopisane na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Bezimienny grunt - Barbara Porczyńska (2016), obraz olejny na płótnie

17. Barbara Porczyńska

Tytuł: Bezimienny grunt, 2016

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: B/P 2016, opisany na odwrocie: BARBARA PORCZYŃSKA BEZIMIENNY GRUNT OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Połączony - Viola Tycz (2018), akryl, płyta HDF

18. Viola Tycz

Tytuł: Połączony, 2018

Informacje: akryl, płyta HDF40x30 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Wagabunda - Michał Jędrczak (2018), obraz olejny na płótnie

19. Michał Jędrczak

Tytuł: Wagabunda, 2018

Informacje: olej, płótno70x115 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: MJędrczak 2018 Warszawa

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Feeria kwiatowa IV - Angelika Galus (2018), obraz akrylowy na płótnie

20. Angelika Galus

Tytuł: Feeria kwiatowa IV, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: ANGE GALUS 2018, opisany na odwrocie: ANGELIKA GALUS Z CYKLU "FEERIA KWIATOWA" "FEERIA KWIATOWA" No 4 AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cyrkowcy - Tadeusz Świniarski (2009), obraz olejny na płótnie

21. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Cyrkowcy, 2009

Informacje: olej, płótno60x50 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

VIII-04 - Jacek Mirczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

22. Jacek Mirczak

Tytuł: VIII-04, 2017

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “VIII-04” 150x100 cm 2017 AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Boy - Agata Czeremuszkin-Chrut (2016), obraz akrylowy na płótnie

23. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Boy, 2016

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka, obraz olejny na płótnie

24. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: kp

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Z cyklu 27G_8 - Agata Rościecha (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

25. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu 27G_8, 2018

Informacje: technika własna, płótno130x50 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kanownik z cyklu "27G_8" tech. miesz./płótno 130x50 cm 2018 Rościecha

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Owal z cyklu Lego - Zbigniew Gorlak (2012), obraz olejny na płótnie

26. Zbigniew Gorlak

Tytuł: Owal z cyklu Lego, 2012

Informacje: olej, płótno120x150 cmsygn. p.d: Gorlak

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Poranny połów, czyli jedzmy ryby z małych hodowli z cyklu Rybacy - Piotr Szwabe vel Pisz (2018), akryl, olej, kolaż, płótno

27. Piotr Szwabe vel Pisz

Tytuł: Poranny połów, czyli jedzmy ryby z małych hodowli z cyklu Rybacy, 2018

Informacje: akryl, olej, kolaż, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Z cyklu Rybacy, poranny połów, czyli jedzmy ryby z małych hodowli akryl/olej lub W oczekiwaniu na rybę z cyklu Rybacy kupujmy ryby w małych hodowlach pisz 18’

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Trochim (2018), obraz olejny na płótnie

28. Anna Trochim

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

6.35 a.m. z cyklu Dyspersja - Tomek Mistak (2019), obraz akrylowy na płótnie

29. Tomek Mistak

Tytuł: 6.35 a.m. z cyklu Dyspersja, 2019

Informacje: akryl, płótno50x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Explosiones - Anna Nosowicz Ruiz (2015), obraz akrylowy na płótnie

30. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Explosiones, 2015

Informacje: akryl, płótno50x61 cmopisany na odwrocie: "EXPLOSIONES" ANNA NOSOWICZ MALAGA 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Strefa 1 - Marek Sułek (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

31. Marek Sułek

Tytuł: Strefa 1, 2018

Informacje: technika własna, olej, płótno70x120 cmopisany na odwrocie: “Strefa 1” 2018 Marek Sułek technika własna

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Światło - Marek Haba (2017), obraz akrylowy na płótnie

32. Marek Haba

Tytuł: Światło, 2017

Informacje: akryl, płótno90x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Locus 8 - zbigniew blekiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

33. zbigniew blekiewicz

Tytuł: Locus 8, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Z. Blekiewicz 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Wiesław Nowakowski (2018), obraz olejny na płótnie

34. Wiesław Nowakowski

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno40x50 cmsygn. p.d.: Nowakowski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Pejzaż jurajski - Cezary Trzepizur (2018), obraz olejny na płótnie

35. Cezary Trzepizur

Tytuł: Pejzaż jurajski, 2018

Informacje: olej, płótno50,00 x 40,00 cm kompozycja, 59,00 x 49,00 cmsygn. p.d.: C. Trzepizur

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

She - Grzegorz Lerka (2012), suchoryt, technika mieszana, papier

36. Grzegorz Lerka

Tytuł: She, 2012

Informacje: suchoryt, technika mieszana, papier54,00 x 79,00 cm odcisk, 73,00 x 91,00 cm arkuszopisany u dołu: “She” E/A Lerka G 2012

Nakład: E/A

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Roztoczańska Bajka 92′ - Dariusz Piekut (2019), obraz akrylowy na płótnie

37. Dariusz Piekut

Tytuł: Roztoczańska Bajka 92′, 2019

Informacje: akryl, płótno70,00 x 100,00 cm kompozycja, 73,50 x 103,50 cm w oprawiesygn. p.d.: Piekut D. 2019, opisany na odwrocie: "ROZTOCZAŃSKA BAJKA 92" 2019 R., AKRYL, PŁÓTNO, 70x100 cm DARIUSZ PIEKUT

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Kolej transsyberyjska - Jarosław Jaśnikowski (2011), inkografia, papier

38. Jarosław Jaśnikowski

Tytuł: Kolej transsyberyjska, 2011

Informacje: inkografia, papier47,5x57,5 cm kompozycja, 78x89 cm w oprawiesygn. p.d.: jarosław jaśnikowski; opisany u dołu: e/a „kolej transsyberyjska” 2011 oraz opatrzony suchą oraz morko pieczęcią

Nakład: E/A

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 4600,00 zł

Polowanie - Maciej Urbaniak (2003), obraz olejny na płótnie

39. Maciej Urbaniak

Tytuł: Polowanie, 2003

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: M.Urbaniak 2003

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Biała draperia - Stanisław Kortyka (2014), obraz olejny na płótnie

40. Stanisław Kortyka

Tytuł: Biała draperia, 2014

Informacje: olej, płótno61,00 x  61,00 cmsygn. p.d.: St. Kortyka 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Bez tytułu (331) - Wojciech Ćwiertniewicz (2011), obraz olejny na płótnie

41. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (331), 2011

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

42. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Materia ciszy, 2017

Informacje: technika własna, płótno70,00 x 80,00 cm kompozycja, 75,00 x 85,00 cm w oprawieopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA MATERIA CISZY - 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Fortuna - Kornel Arciszewski (2017), drewno owocowe śliwa, polichromia, złocenie, szlagmetal

43. Kornel Arciszewski

Tytuł: Fortuna, 2017

Informacje: drewno owocowe śliwa, polichromia, złocenie, szlagmetal80,00 x 18,00 cmsygn. na podstawie: KWArc

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Źródła - Ewa Nowiszewska (2019), obraz olejny na płótnie

44. Ewa Nowiszewska

Tytuł: Źródła, 2019

Informacje: olej, płótno90,00 x 120,00 cmsygn. p.d.: E. Nowiszewska ’19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Exodus VII - Alina Bloch (2009), barwniki gryfalanowe, sztandar, jedwab naturalny

45. Alina Bloch

Tytuł: Exodus VII, 2009

Informacje: barwniki gryfalanowe, sztandar, jedwab naturalny200x90 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

The structure in blue inside - Ewa Miazek (2004), obraz olejny na płótnie

46. Ewa Miazek

Tytuł: The structure in blue inside, 2004

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: EWA MIAZEK 2004, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK 2004 OIL ON CANVAS 100x120 cm TITLE: THE STRUCTURE IN BLUE INSIDE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

przestrzeń 25 - Marcin Bielski (2017), obraz olejny na płótnie

47. Marcin Bielski

Tytuł: przestrzeń 25, 2017

Informacje: olej, płótno65x92 cmopisany na odwrocie: Przestrzeń 25 M. Bielski 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

bez tytułu - Rafał Olbiński, serigrafia, papier

48. Rafał Olbiński

Tytuł: bez tytułu, 2017

Informacje: serigrafia, papier67,00 x 49,00 cm w świetle passe-partout, 85,00 x 64,00 cm w oprawiesygn. u dołu: A.P. 1/3 Olbiński

Nakład: nakład: A.P. 1/3

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

london city - Czesław Piotr Szczepański (2017), tusz, akryl, płótno

49. Czesław Piotr Szczepański

Tytuł: london city, 2017

Informacje: tusz, akryl, płótno50x100 cmsygn. p.d.: C. Peters 17, opisany na odwrocie: CZESŁAW PIOTR SZCZEPAŃSKI (PETERS) LONDON-CITY 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Legion z cyklu Moja skóra - Magdalena Cybulska (2014), obraz olejny na płótnie

50. Magdalena Cybulska

Tytuł: Legion z cyklu Moja skóra, 2014

Informacje: olej, płótnoolej, płótno, 50x40 cm kompozycja, 55x45 cm w oprawiesygn. p.d.: ceba’14, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “LEGION” CEBA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł