11 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 4 czerwca 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 30 maja 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 1-2 czerwca 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 11 Aukcji Sztuki Dzisiejszej! Licytacja odbędzie się we wtorek 4 czerwca 2019 r. o godz. 19:30.

Katalog w PDF

Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: [email protected], polecamy również licytację online na platformie Onebid!

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie w godz. 12:00-19:00. W weekend 1-2 czerwca 2019 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej:

1.izabela_rudzka

1. Rzeka Odra i chmury

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

2.iwona_delinska

2. No 3318

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Untitled, No 3318 Iwona Delińska 100x100, akryl/płótno, 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

3. robert_jaworski

3. Grey/pink/red

Technika: akryl, płótno

Format: 140x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: robert jaworski grey/pink/red 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

4.maria_kiesner

4. Bez tytułu

Autor: Maria Kiesner (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kiesner 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

5.alina_dorada-krawczyk

5. Pomiędzy

Autor: Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ADorada18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

7.joanna_jezewska-desperak

7. Błękitna Matera

Autor: Joanna Jeżewska-Desperak (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: JDesperak, opisany na odwrocie: Joanna Jeżewska-Desperak "Błękitna Matera" olej na płótnie, 100x140 cm 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

8.jerzy_peczula

8. 5008

Autor: Jerzy Pęczuła (ur. 1965 r.)

Format: 91x122 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jerzy Pęczuła 2019 "5008"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

9.anna_luteracka

9. Drabina szczęścia 30

Autor: Anna Luteracka (ur. 1967 r.)

Technika: ceramika angobowana, drewno, podstawa metalowa

Format: 54,00 x 15,00 x 9,00 cm kompozycja, 65,00 x 20,00 x 20,00 cm z podstawą

Sygnatura: sygn. na płytce ceramicznej: Anna Luteracka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

10.malgorzata_kosiec-kopia

10. Dusk

Autor: Małgorzata Kosiec (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAŁGORZATA (GOSIA) KOSIEC 2013 DUSK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 5500,00 zł

11.redi_bo

11. Miasto IX

Autor: Redi Bo /Radosław Boczek/ (ur. 1968 r.)

Technika: akwarela, papier

Format: 66,50 x 44,50 cm w świetle passe-partout, 86,00 x 64,00 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: REDI.BO MMXVII, opisany na odwrocie: "MIASTO IV" REDI:BO MMXVII

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

12.anna_soltysiak

12. Przejście

Autor: Anna Sołtysiak (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Sołtysiak '19, opisany na odwrocie: Anna Soltysiak "Przeście" 2019 R.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

13.andrzej_folfas

13. Przyjaciółki

Rok powstania: 2006

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: FOLFAS 2006

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

14.patryk_lutomski

14. Bzzz…

Technika: akryl, płótno

Format: 130x150 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lutomski ‘19, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Bzzz..." '19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

15.iza_starega

15. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

Technika: akryl, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

16.maciej_nawrot

16. Rękawiczki

Autor: Maciej Nawrot (ur. 1986 r.)

Rok powstania: 2010/2011

Technika: olej, płótno

Format: 3x (15,00 x 20,00) cm, 2x (16,00 x 22,00) cm

Sygnatura: opisane na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

17.barbara_porczynska

17. Bezimienny grunt

Autor: Barbara Porczyńska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B/P 2016, opisany na odwrocie: BARBARA PORCZYŃSKA BEZIMIENNY GRUNT OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

18.viola_tycz

18. Połączony

Autor: Viola Tycz (ur. 1973 r.)

Technika: akryl, płyta HDF

Format: 40x30 cm

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

19.michal_jedrczak

19. Wagabunda

Technika: olej, płótno

Format: 70x115 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: MJędrczak 2018 Warszawa

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

20.angelika_galus

20. Feeria kwiatowa IV

Autor: Angelika Galus (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ANGE GALUS 2018, opisany na odwrocie: ANGELIKA GALUS Z CYKLU "FEERIA KWIATOWA" "FEERIA KWIATOWA" No 4 AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

21.tadeusz_swiniarski

21. Cyrkowcy

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

22.jacek_mirczak

22. VIII-04

Technika: akryl, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “VIII-04” 150x100 cm 2017 AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

23.agata_czeremuszkin-chrut-kopia

23. Boy

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

24.krzysztof_pietka

24. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: kp

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

25.agata_rosciecha

25. Z cyklu 27G_8

Technika: technika własna, płótno

Format: 130x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kanownik z cyklu "27G_8" tech. miesz./płótno 130x50 cm 2018 Rościecha

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

26.zbigniew_gorlak

26. Owal z cyklu Lego

Technika: olej, płótno

Format: 120x150 cm

Sygnatura: sygn. p.d: Gorlak

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

27.piotr_szwabe

27. Poranny połów, czyli jedzmy ryby z małych hodowli z cyklu Rybacy

Autor: Piotr Szwabe vel Pisz (ur. 1975 r.)

Technika: akryl, olej, kolaż, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z cyklu Rybacy, poranny połów, czyli jedzmy ryby z małych hodowli akryl/olej lub W oczekiwaniu na rybę z cyklu Rybacy kupujmy ryby w małych hodowlach pisz 18’

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

28.anna_trochim

28. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

29.tomek_mistak

29. 6.35 a.m. z cyklu Dyspersja

Technika: akryl, płótno

Format: 50x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

30.anna_nosowicz_ruiz

30. Explosiones

Technika: akryl, płótno

Format: 50x61 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "EXPLOSIONES" ANNA NOSOWICZ MALAGA 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

31.marek_sulek

31. Strefa 1

Autor: Marek Sułek (ur. 1963 r.)

Technika: technika własna, olej, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Strefa 1” 2018 Marek Sułek technika własna

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

32.marek_haba

32. Światło

Autor: Marek Haba (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

33.zbigniew_blekiewicz

33. Locus 8

Autor: zbigniew blekiewicz (ur. 1957 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z. Blekiewicz 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

34.wieslaw_nowakowski

34. Bez tytułu

Autor: Wiesław Nowakowski (ur. 1956 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Nowakowski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

35.cezary_trzepizur

35. Pejzaż jurajski

Autor: Cezary Trzepizur (ur. 1962 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50,00 x 40,00 cm kompozycja, 59,00 x 49,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: C. Trzepizur

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

36.grzegorz_lerka

36. She

Autor: Grzegorz Lerka (ur. 1969 r.)

Technika: suchoryt, technika mieszana, papier

Format: 54,00 x 79,00 cm odcisk, 73,00 x 91,00 cm arkusz

Nakład: E/A

Sygnatura: opisany u dołu: “She” E/A Lerka G 2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

37.dariusz_piekut

37. Roztoczańska Bajka 92′

Autor: Dariusz Piekut (ur. 1959 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 100,00 cm kompozycja, 73,50 x 103,50 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Piekut D. 2019, opisany na odwrocie: "ROZTOCZAŃSKA BAJKA 92" 2019 R., AKRYL, PŁÓTNO, 70x100 cm DARIUSZ PIEKUT

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

38.jaroslaw_jasnikowski

38. Kolej transsyberyjska

Autor: Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 r.)

Technika: inkografia, papier

Format: 47,5x57,5 cm kompozycja, 78x89 cm w oprawie

Nakład: E/A

Sygnatura: sygn. p.d.: jarosław jaśnikowski; opisany u dołu: e/a „kolej transsyberyjska” 2011 oraz opatrzony suchą oraz morko pieczęcią

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 4600,00 zł

28.maciej_urbaniak

39. Polowanie

Autor: Maciej Urbaniak (ur. 1962 r.)

Rok powstania: 2003

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Urbaniak 2003

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

40.stanislaw_kortyka

40. Biała draperia

Autor: Stanisław Kortyka (ur. 1943 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 61,00 x  61,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: St. Kortyka 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

41.wojciech_cwiertniewicz

41. Bez tytułu (331)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

42.ewa_zawadzka

42. Z cyklu Materia ciszy

Format: 70,00 x 80,00 cm kompozycja, 75,00 x 85,00 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA MATERIA CISZY - 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

43.kornel_arciszewski

43. Fortuna

Autor: Kornel Arciszewski (ur. 1965 r.)

Technika: drewno owocowe śliwa, polichromia, złocenie, szlagmetal

Format: 80,00 x 18,00 cm

Sygnatura: sygn. na podstawie: KWArc

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

44.ewa_nowiszewska

44. Źródła

Technika: olej, płótno

Format: 90,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. Nowiszewska ’19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

45.alina_bloch

45. Exodus VII

Autor: Alina Bloch (ur. 1956 r.)

Technika: barwniki gryfalanowe, sztandar, jedwab naturalny

Format: 200x90 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

46.ewa_miazek

46. The structure in blue inside

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: EWA MIAZEK 2004, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK 2004 OIL ON CANVAS 100x120 cm TITLE: THE STRUCTURE IN BLUE INSIDE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

47.marcin_bielski

47. przestrzeń 25

Autor: Marcin Bielski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 65x92 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Przestrzeń 25 M. Bielski 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

48.rafal_olbinski

48. bez tytułu

Autor: Rafał Olbiński (ur. 1943 r.)

Technika: serigrafia, papier

Format: 67,00 x 49,00 cm w świetle passe-partout, 85,00 x 64,00 cm w oprawie

Nakład: nakład: A.P. 1/3

Sygnatura: sygn. u dołu: A.P. 1/3 Olbiński

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

49. czeslaw_piotr_szczepanski

49. london city

Autor: Czesław Piotr Szczepański

Technika: tusz, akryl, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: C. Peters 17, opisany na odwrocie: CZESŁAW PIOTR SZCZEPAŃSKI (PETERS) LONDON-CITY 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

50.magdalena_cybulska

50. Legion z cyklu Moja skóra

Autor: Magdalena Cybulska (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płótno

Format: olej, płótno, 50x40 cm kompozycja, 55x45 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: ceba’14, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “LEGION” CEBA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł