12 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 15 października 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 10 października 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 12-13 października 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 12 Aukcji Sztuki Dzisiejszej! Licytacja odbędzie się we wtorek 15 października 2019 r. o godz. 19:30.

Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl, polecamy również licytację online na platformie Onebid!

Zgoda - Rafał Olbiński, serigrafia, papier

1. Rafał Olbiński

Tytuł: Zgoda

Informacje: serigrafia, papier46x67 cm w świetle passe-partoutsygn. u dołu: A.P. 1/3 Olbiński

Nakład: A.P. 1/3

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 2900 zł

Młyn na Żuławach - Michał Cander (2009), obraz olejny na płótnie

2. Michał Cander

Tytuł: Młyn na Żuławach, 2009

Informacje: olej, płótno65x80 cmsygn. l.d.: M.CANDER ’09, opisany na odwrocie: MICHAŁ CANDER “Młyn na żuławach” olej/płótno 2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2300-2800 zł

Bez tytułu - Anna Trochim (2018-2019), obraz olejny na płótnie

3. Anna Trochim

Tytuł: Bez tytułu, 2018-2019

Informacje: olej, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

W zawieszeniu VII - Andrzej Fronczak (2019), obraz akrylowy na płótnie

4. Andrzej Fronczak

Tytuł: W zawieszeniu VII, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: A Fronczak 19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Zielony nokturn - Anna Sołtysiak (2018), obraz akrylowy na płótnie

5. Anna Sołtysiak

Tytuł: Zielony nokturn, 2018

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: A. Sołtysiak'18, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak "Zielony nokturn" 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

Akt - Kornel Arciszewski (2019), marmur biała marianna, granit

6. Kornel Arciszewski

Tytuł: Akt, 2019

Informacje: marmur biała marianna, granit18x40x20 cmsygn. na podstawie: KWARC

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3800-4200 zł

Czarny pies, biały pies z cyklu Moja skóra - Magdalena Cybulska (2013), obraz olejno-akrylowy na płótnie

7. Magdalena Cybulska

Tytuł: Czarny pies, biały pies z cyklu Moja skóra, 2013

Informacje: olej, akryl, płótno40x50 cm kompozycja, 45x55 cm w oprawiesygn. p.d.: ceba’13, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “CZARNY PIES, BIAŁY PIES”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3300 zł

Wieża X z cyklu Bio Army Lego - Zbigniew Gorlak (2016), obraz akrylowy na płótnie

8. Zbigniew Gorlak

Tytuł: Wieża X z cyklu Bio Army Lego, 2016

Informacje: akryl, płótno120x60 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Spectrum II - Małgorzata Kosiec (2014), obraz olejny na płótnie

9. Małgorzata Kosiec

Tytuł: Spectrum II, 2014

Informacje: olej, płótno120x150 cmsygn. p.d.: kosiec, opisany na odwrocie: kosiec 2014 spectrum ii

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 8000-10000 zł

Cena sprzedaży: 5000 zł

W paski - Julia Kowalska (2017), obraz olejny na płótnie

10. Julia Kowalska

Tytuł: W paski, 2017

Informacje: olej, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-5000 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Piła z cyklu Obrazy przerżnięte - Piotr C. Kowalski (2019), rdza na płótnie, nalepki (obraz dwustronny)

11. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Piła z cyklu Obrazy przerżnięte, 2019

Informacje: rdza na płótnie, nalepki (obraz dwustronny)25x120,5 cmopisany na odwrocie: Piotr C. Kowalski tyt. "PIŁA" z cyklu Obrazy przerżnięte rok 2019 tech. rdza na płótnie + nalepki (obraz dwustronny) for. 25x120,5 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Cisza - Małgorzata Śmigielska (2019), obraz olejny na płótnie

12. Małgorzata Śmigielska

Tytuł: Cisza, 2019

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Śmigielska oil on canvas 2019 "Silence" "Cisza"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Z cyklu Prześwietlenia - Agata Rościecha (2018), technika mieszana na płótnie

13. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu Prześwietlenia, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno149x5 x 58 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Ściany Świata 06 - Ewa Zawadzka (2019), obraz olejny na płótnie

14. Ewa Zawadzka

Tytuł: Ściany Świata 06, 2019

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - ŚCIANY ŚWIATA (06) 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

5 z cyklu Przypowieści - Adam Pilorz (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

15. Adam Pilorz

Tytuł: 5 z cyklu Przypowieści, 2019

Informacje: technika własna, olej, płótno90x140cm kompozycja, 93x143 cm w oprawiesygn. p.d.: APil'19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

16. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017

Informacje: technika własna, płótno100x80 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH, MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

UV phantom II - Andrzej Głuszek (2019), obraz akrylowy na płótnie

17. Andrzej Głuszek

Tytuł: UV phantom II, 2019

Informacje: akryl, płótno90x140 cmopisany na odwrocie: Andrzej Głuszek 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Sierpień - Kasia Banaś (2014), obraz olejny na płótnie

18. Kasia Banaś

Tytuł: Sierpień, 2014

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn.: p.d.: K.BANAŚ '14

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-5000 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Nic takiego - Jacek Mirczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

19. Jacek Mirczak

Tytuł: Nic takiego, 2018

Informacje: akryl, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “NIC TAKIEGO” 100x150 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-6000 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Znudzone - Miro Biały (2017), obraz akrylowy na płótnie

20. Miro Biały

Tytuł: Znudzone, 2017

Informacje: akryl, płótno110x70 cmsygn. l.d.: Miro Biały, opisany na odwrocie: "Znudzone" Miro Biały 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Stosunki przestrzenne 3 - Marek Ejsmond – Ślusarczyk (2011), obraz akrylowy na płótnie

21. Marek Ejsmond – Ślusarczyk

Tytuł: Stosunki przestrzenne 3, 2011

Informacje: akryl, płótno75x150 cmopisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2011 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2700-3300 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Za wielką szybą VII - Joanna Jeżewska-Desperak (2019), obraz olejny na płótnie

22. Joanna Jeżewska-Desperak

Tytuł: Za wielką szybą VII, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Joanna Jeżewska-Desperak "Za wielką szybą" VII olej na płótnie 100x100 cm 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

Narodziny - Barbara Porczyńska (2018), obraz olejny na płótnie

23. Barbara Porczyńska

Tytuł: Narodziny, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Barbara Porczyńska NARODZINY olej na płótnie 100x100 cm 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Efemeryda - Ewa Nowiszewska (2019), obraz olejny na płótnie

24. Ewa Nowiszewska

Tytuł: Efemeryda, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: E. Nowiszewska'19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Bez tytułu (4182) - Jerzy Pęczuła (2018), akryl, płyta

25. Jerzy Pęczuła

Tytuł: Bez tytułu (4182), 2018

Informacje: akryl, płyta97x130 cmopisany na odwrocie: "4182" Jerzy Pęczuła 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Grawitacja 5 z serii Stories - Marek Sułek (2014), technika własna, akryl, fotografia, żywica epoksydowa, płótno

26. Marek Sułek

Tytuł: Grawitacja 5 z serii Stories, 2014

Informacje: technika własna, akryl, fotografia, żywica epoksydowa, płótno116x89 cmopisany na odwrocie: "grawitacja 5" z serii "Stories" technika własna Marek Sułek Warszawa 2014 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

Bez tytułu - Beata Murawska (2019), obraz olejny na płótnie

27. Beata Murawska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno70x90 cmsygn. p.d. Beata Murawska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Splątanie kwantowe + - Tomek Mistak (2016), obraz akrylowy na płótnie

28. Tomek Mistak

Tytuł: Splątanie kwantowe +, 2016

Informacje: akryl, płótno100x150 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Kura - Jan Bembenista (2019), obraz olejny na płycie

29. Jan Bembenista

Tytuł: Kura, 2019

Informacje: olej, płyta50x40 cmopisane na odwrocie: Kura, 2019 rok, jan bembenista

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Menta y Limon - Anna Nosowicz Ruiz (2015), obraz akrylowy na płótnie

30. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Menta y Limon, 2015

Informacje: akryl, płótno54x65 cmopisany na odwrocie: “MENTA Y LIMON” ANNA NOSOWICZ ESPANA MALAGA 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Z cyklu Ciemna strona księżyca - Dobiesław Gała (2019), technika własna, płyta

31. Dobiesław Gała

Tytuł: Z cyklu Ciemna strona księżyca, 2019

Informacje: technika własna, płyta103x35 cm kompozycja, 103x38 cm w oprawiesygn. l.d.: D.GAŁA 019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

Bez tytułu - Grzegorz Lerka, obraz olejny na płótnie

32. Grzegorz Lerka

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno80x135 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4200-4600 zł

Kawalerowie wielkiej gildii - Michał Baca (2017), obraz akrylowo-olejny na płótnie

33. Michał Baca

Tytuł: Kawalerowie wielkiej gildii, 2017

Informacje: akryl, olej, płótno60x70 cmsygn. p.d.: Michał Baca 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Drugi upadek Ikara - Jarosław Łukasik (2019), obraz olejny na płótnie

34. Jarosław Łukasik

Tytuł: Drugi upadek Ikara, 2019

Informacje: olej, płótno79x118 cmsygn. l.d.: J.Łukasik 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Pracownia – kącik - Wiesław Nowakowski (2019), obraz olejny na płótnie

35. Wiesław Nowakowski

Tytuł: Pracownia – kącik, 2019

Informacje: olej, płótno40x50 cm kompozycja, 45x55 cm w oprawiesygn. l.d.: Nowakowski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Kolej Transsyberyjska - Jarosław Jaśnikowski (2010), giclee, papier

36. Jarosław Jaśnikowski

Tytuł: Kolej Transsyberyjska, 2010

Informacje: giclee, papier34x41 cm w świetle passe-partout, 47x54 cm arkuszopisany i sygnowany u dołu: 13/50 “Kolej Transsyberyjska” 2010 Jarosław Jaśnikowski oraz opatrzony suchą pieczęcią

Nakład: 13/50

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Bez tytułu (389) - Wojciech Ćwiertniewicz (1996), obraz olejny na płótnie

37. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (389), 1996

Informacje: olej, płótno80x90 cmopisany na odwrocie: 389 28/XII/96

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Pejzaż jurajski - Cezary Trzepizur (2019), obraz olejny na płótnie

38. Cezary Trzepizur

Tytuł: Pejzaż jurajski, 2019

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: C.Trzepizur

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Roztoczańska impresja V - Dariusz Piekut (2019), obraz olejny na płótnie

39. Dariusz Piekut

Tytuł: Roztoczańska impresja V, 2019

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Piekut 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Kompozycja Wiele - Alina Bloch (2018), obraz olejny na płótnie

40. Alina Bloch

Tytuł: Kompozycja Wiele, 2018

Informacje: olej, płótno100x73 cmsygn. p.d.: Alina Bloch 2018, opisany na odwrocie: ALINA BLOCH “KOMPOZYCJA WIELE” 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2800-3500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Szkic do pierwszego obrazu - Patryk Lutomski (2019), obraz akrylowy na płótnie

41. Patryk Lutomski

Tytuł: Szkic do pierwszego obrazu, 2019

Informacje: akryl, płótno130x150 cmopisany na odwrocie: Patryk Lutomski “Szkic do pierwszego obrazu”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Strach (na wróble) - Michał Jędrczak (2019), obraz olejny na płótnie

43. Michał Jędrczak

Tytuł: Strach (na wróble), 2019

Informacje: olej, płótno90x60 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Sekrety - Alina Dorada-Krawczyk (2019), obraz olejny na płótnie

44. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Sekrety, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. na licu: A.Dorada ‘19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

Znak - Sonia Ruciak (2004), obraz akrylowy na płótnie

45. Sonia Ruciak

Tytuł: Znak, 2004

Informacje: akryl, płótno140x70 cmsygn. p.d.: Ruciak S.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-6000 zł

Cena sprzedaży: 3100 zł

Róg obfitości - Mariusz Zdybał (2018), obraz olejny na płótnie

46. Mariusz Zdybał

Tytuł: Róg obfitości, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cm kompozycja, 107x87 cm w oprawie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

dla w.k. - Agata Czeremuszkin-Chrut (2019), obraz akrylowo-olejny na płótnie

47. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Dla w.k., 2019

Informacje: olej, akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Agata Czeremuszkin-Chrut "DLA W.K.", 60x80 cm akryl/olej/płótno 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3400-4000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł