12 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 15 października 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 10 października 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 12-13 października 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 12 Aukcji Sztuki Dzisiejszej! Licytacja odbędzie się we wtorek 15 października 2019 r. o godz. 19:30.

Wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej dostępny jest pod tym linkiem.

Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: [email protected], polecamy również licytację online na platformie Onebid!

1.rafal_olbinski

1. Zgoda

Autor: Rafał Olbiński (ur. 1943 r.)

Technika: serigrafia, papier

Format: 46x67 cm w świetle passe-partout

Nakład: A.P. 1/3

Sygnatura: sygn. u dołu: A.P. 1/3 Olbiński

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 2900 zł

2.michal_cander

2. Młyn na Żuławach

Autor: Michał Cander (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 65x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M.CANDER ’09, opisany na odwrocie: MICHAŁ CANDER “Młyn na żuławach” olej/płótno 2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2300-2800 zł

3.anna_trochim

3. Bez tytułu

Rok powstania: 2018-2019

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

4.andrzej_fronczak

4. W zawieszeniu VII

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A Fronczak 19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

5.anna_soltysiak

5. Zielony nokturn

Autor: Anna Sołtysiak (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Sołtysiak'18, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak "Zielony nokturn" 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

6.kornel_arciszewski

6. Akt

Autor: Kornel Arciszewski (ur. 1965 r.)

Technika: marmur biała marianna, granit

Format: 18x40x20 cm

Sygnatura: sygn. na podstawie: KWARC

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3800-4200 zł

7.magdalena_cybulska

7. Czarny pies, biały pies z cyklu Moja skóra

Autor: Magdalena Cybulska (ur. 1977 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 40x50 cm kompozycja, 45x55 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: ceba’13, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “CZARNY PIES, BIAŁY PIES”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3300 zł

8.zbigniew_gorlak

8. Wieża X z cyklu Bio Army Lego

Technika: akryl, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

9.malgorzata_kosiec

9. Spectrum II

Autor: Małgorzata Kosiec (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x150 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: kosiec, opisany na odwrocie: kosiec 2014 spectrum ii

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 8000-10000 zł

Cena sprzedaży: 5000 zł

10.julia_kowalska

10. W paski

Technika: olej, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-5000 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

11.piotr_c._kowalski

11. Piła z cyklu Obrazy przerżnięte

Technika: rdza na płótnie, nalepki (obraz dwustronny)

Format: 25x120,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr C. Kowalski tyt. "PIŁA" z cyklu Obrazy przerżnięte rok 2019 tech. rdza na płótnie + nalepki (obraz dwustronny) for. 25x120,5 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

12.malgorzata_smigielska

12. Cisza

Autor: Małgorzata Śmigielska

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Małgorzata Śmigielska oil on canvas 2019 "Silence" "Cisza"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

13.agata_rosciecha

13. Z cyklu Prześwietlenia

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 149x5 x 58 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

14.ewa_zawadzka

14. Ściany Świata 06

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - ŚCIANY ŚWIATA (06) 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

15.adam_pilorz

15. 5 z cyklu Przypowieści

Autor: Adam Pilorz

Technika: technika własna, olej, płótno

Format: 90x140cm kompozycja, 93x143 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: APil'19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

16.iza_starega

16. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH, MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

17.andrzej_gluszek

17. UV phantom II

Autor: Andrzej Głuszek

Technika: akryl, płótno

Format: 90x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Andrzej Głuszek 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

18.katarzyna_banas

18. Sierpień

Autor: Kasia Banaś (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn.: p.d.: K.BANAŚ '14

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-5000 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

19.jacek_mirczak

19. Nic takiego

Technika: akryl, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “NIC TAKIEGO” 100x150 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-6000 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

20.miro_bialy

20. Znudzone

Autor: Miro Biały (ur. 1966 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 110x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Miro Biały, opisany na odwrocie: "Znudzone" Miro Biały 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

21.marek_ejsmond-slusarczyk

21. Stosunki przestrzenne 3

Autor: Marek Ejsmond – Ślusarczyk (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 75x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2011 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2700-3300 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

22.joanna_jezewska-desperak

22. Za wielką szybą VII

Autor: Joanna Jeżewska-Desperak (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Joanna Jeżewska-Desperak "Za wielką szybą" VII olej na płótnie 100x100 cm 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

23.barbara_porczynska

23. Narodziny

Autor: Barbara Porczyńska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Barbara Porczyńska NARODZINY olej na płótnie 100x100 cm 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

24.ewa_nowiszewska

24. Efemeryda

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. Nowiszewska'19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

25.jerzy_peczula

25. Bez tytułu (4182)

Autor: Jerzy Pęczuła (ur. 1965 r.)

Format: 97x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "4182" Jerzy Pęczuła 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

26.marek_sulek

26. Grawitacja 5 z serii Stories

Autor: Marek Sułek (ur. 1963 r.)

Technika: technika własna, akryl, fotografia, żywica epoksydowa, płótno

Format: 116x89 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "grawitacja 5" z serii "Stories" technika własna Marek Sułek Warszawa 2014 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

27.beata_murawska

27. Bez tytułu

Autor: Beata Murawska (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d. Beata Murawska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

28.tomek_mistak

28. Splątanie kwantowe +

Technika: akryl, płótno

Format: 100x150 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

29.jan_bembenista

29. Kura

Autor: Jan Bembenista (ur. 1962 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: Kura, 2019 rok, jan bembenista

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

30.anna_nosowicz_ruiz

30. Menta y Limon

Technika: akryl, płótno

Format: 54x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “MENTA Y LIMON” ANNA NOSOWICZ ESPANA MALAGA 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

31.dobieslaw_gala

31. Z cyklu Ciemna strona księżyca

Autor: Dobiesław Gała

Technika: technika własna, płyta

Format: 103x35 cm kompozycja, 103x38 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: D.GAŁA 019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

32.grzegorz_lerka

32. Bez tytułu

Autor: Grzegorz Lerka (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x135 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4200-4600 zł

33.michal_baca

33. Kawalerowie wielkiej gildii

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 60x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Michał Baca 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

34.jaroslaw_lukasik

34. Drugi upadek Ikara

Autor: Jarosław Łukasik (ur. 1961 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 79x118 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J.Łukasik 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

35.wieslaw_nowakowski

35. Pracownia – kącik

Autor: Wiesław Nowakowski (ur. 1956 r.)

Technika: olej, płótno

Sygnatura: sygn. l.d.: Nowakowski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

36.jaroslaw_jasnikowski

36. Kolej Transsyberyjska

Autor: Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 r.)

Technika: giclee, papier

Format: 34x41 cm w świetle passe-partout, 47x54 cm arkusz

Nakład: 13/50

Sygnatura: opisany i sygnowany u dołu: 13/50 “Kolej Transsyberyjska” 2010 Jarosław Jaśnikowski oraz opatrzony suchą pieczęcią

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

37.wojciech_cwiertniewicz

37. Bez tytułu (389)

Rok powstania: 1996

Technika: olej, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 389 28/XII/96

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

38.cezary_trzepizur

38. Pejzaż jurajski

Autor: Cezary Trzepizur (ur. 1962 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: C.Trzepizur

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

39.dariusz_piekut

39. Roztoczańska impresja V

Autor: Dariusz Piekut (ur. 1959 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Piekut 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

40.alina_bloch

40. Kompozycja Wiele

Autor: Alina Bloch (ur. 1956 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Alina Bloch 2018, opisany na odwrocie: ALINA BLOCH “KOMPOZYCJA WIELE” 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2800-3500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

41.patryk_lutomski

41. Szkic do pierwszego obrazu

Technika: akryl, płótno

Format: 130x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Patryk Lutomski “Szkic do pierwszego obrazu”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

43.michal_jedrczak

43. Strach (na wróble)

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

44. Sekrety

Autor: Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. na licu: A.Dorada ‘19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

45.sonia_ruciak

45. Znak

Autor: Sonia Ruciak (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 140x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ruciak S.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-6000 zł

Cena sprzedaży: 3100 zł

46.mariusz_zdybal

46. Róg obfitości

Autor: Mariusz Zdybał (ur. 1955 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm kompozycja, 107x87 cm w oprawie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

_MG_1469

47. Dla w.k.

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agata Czeremuszkin-Chrut "DLA W.K.", 60x80 cm akryl/olej/płótno 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3400-4000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł