12 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 21 lutego 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 lutego 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 17-18 lutego 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 12 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 21 lutego 2018 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51. Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid.

Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 17-18 lutego 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

Calm and silence - Olena Horhol (2017), obraz olejny na płótnie

1. Olena Horhol

Tytuł: Calm and silence, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: HORHOL 17, opisany na odwrocie: Horhol 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kształtowanie osobowości I - Paweł Porada (2018), obraz olejny na płycie

2. Paweł Porada

Tytuł: Kształtowanie osobowości I, 2018

Informacje: olej, płyta100x80 cmopisany na odwrocie: Porada 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

One body, one spirit - Dorota Kuźnik (2017), olej, czarny aksamit, płótno

3. Dorota Kuźnik

Tytuł: One body, one spirit, 2017

Informacje: olej, czarny aksamit, płótno140x100 cmsygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Dorota Kuźnik "One body, one spirit" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

W mroku - Jolanta Strzelczyk (2015), obraz olejny na płótnie

4. Jolanta Strzelczyk

Tytuł: W mroku, 2015

Informacje: olej, płótno110x95 cmopisany na odwrocie: Jolanta Strzelczyk Wrocław 2015 "W MROKU"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Nieznani malarze VII - Kamil Stańczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

5. Kamil Stańczak

Tytuł: Nieznani malarze VII, 2017

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2017 LUBLIN NIEZNANI MALARZE VII, AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Dotyk - Anna Macugowska (2018), obraz olejny na płótnie

6. Anna Macugowska

Tytuł: Dotyk, 2018

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: MACUGOWSKA ANNA 2018 WARSZAWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Jesień z cyklu Śniło mi się… - Angelika Milaniuk-Mitruk (2015), obraz olejno-akrylowy na płótnie

7. Angelika Milaniuk-Mitruk

Tytuł: Jesień z cyklu Śniło mi się…, 2015

Informacje: olej, akryl, płótno70x100 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Jesień" z cyklu "Śniło mi się..." 2015 r. olej + akryl Angelika Milaniuk-Mitruk AMM

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Układ 5 - Beata Pałach (2017), obraz akrylowy na płótnie

8. Beata Pałach

Tytuł: Układ 5, 2017

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.g.: B. Pałach, opisany na odwrocie: B. Pałach 2017 Kraków

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Mariusz Robert Drabarek (2017), obraz olejny na płótnie

9. Mariusz Robert Drabarek

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x60 cmsygn. p.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Po drugiej stronie wzgórz - Agnieszka Pawłowska (2018), obraz olejny na płótnie

10. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Po drugiej stronie wzgórz, 2018

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

M.O.O.P. 3 - Adam Rokowski (2017), obraz olejny na płótnie

11. Adam Rokowski

Tytuł: M.O.O.P. 3, 2017

Informacje: olej, płótno24x25 cmsygn. p.d.: AR2017, opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI M.O.O.P. 3 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Monika Noga (2016), obraz olejny na płótnie

12. Monika Noga

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno120x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Moje okolice - Agnieszka Olech (2017), obraz olejny na płótnie

13. Agnieszka Olech

Tytuł: Moje okolice, 2017

Informacje: olej, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: "Moje okolice" olej na płótnie 60x80 AGNIESZKA OLECH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Stan zawieszenia II - Jakub Godziszewski (2018), obraz olejny na płótnie

14. Jakub Godziszewski

Tytuł: Stan zawieszenia II, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2018 STAN ZAWIESZENA II

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Tańczący - Waldemar Mazurek (2016), aluminium, biały grecki marmur

15. Waldemar Mazurek

Tytuł: Tańczący, 2016

Informacje: aluminium, biały grecki marmur23x13x7 cm odlew, wys. z postawą 34 cmsygn.: MAZUREK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Three fires - Paulina Giersz (2018), obraz olejny na płótnie

16. Paulina Giersz

Tytuł: Three fires, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Paulina Giersz 208 r. "Three fires"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Maxiking - Magdalena Łazar-Massier (2009), obraz akrylowy na płótnie

17. Magdalena Łazar-Massier

Tytuł: Maxiking, 2009

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: MAXIKING 2009 Magdalena Łazar-Massier

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Karolina Basaj (2017), technika mieszana na płótnie

18. Karolina Basaj

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno80x60 cmsygn. na licu: BASAJ 2017, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Deszczowy wieczór - Filip Łoziński (2018), olej, akryl, płyta

19. Filip Łoziński

Tytuł: Deszczowy wieczór, 2018

Informacje: olej, akryl, płyta60x80 cmsygn. u dołu: F. ŁOZIŃSKI 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Obraz malowany z zamkniętymi ustami - Dorota Kulicka (2017), obraz akrylowy na płótnie

20. Dorota Kulicka

Tytuł: Obraz malowany z zamkniętymi ustami, 2017

Informacje: akryl, płótno100x81 cmopisany na odwrocie: DOROTA KULICKA "OBRAZ MALOWANY Z ZAMKNIĘTYMI USTAMI" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Akt II - Anna Vostruchovaite (2015), obraz olejny na płótnie

21. Anna Vostruchovaite

Tytuł: Akt II, 2015

Informacje: olej, płótno100x81 cmopisany na odwrocie: Vostruchovaite 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Krajobraz z miejsca - Arkadiusz Rafflewski (2017), obraz olejny na płótnie

22. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Krajobraz z miejsca, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Parien, parien - Jacek Cyganek (2016), obraz olejny na płótnie

23. Jacek Cyganek

Tytuł: Parien, parien, 2016

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: parien, parien Jacek Cyganek 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Bez tytułu - Marcin Strokosz (2017), obraz olejny na płycie

24. Marcin Strokosz

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płyta84x114 cmopisany na odwrocie: Marcin Strokosz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Piotr Banaszkiewicz (2017), obraz olejny na płótnie

25. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: PB 2017, opisany na odwrocie: Piotr Banaszkiewicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Z cyklu Perpetuum mobile LXIX - Tomasz Winiarski (2013), mezzotinta, sucha igła, papier

26. Tomasz Winiarski

Tytuł: Z cyklu Perpetuum mobile LXIX, 2013

Informacje: mezzotinta, sucha igła, papier70x100 cmsygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile": LXIX 2/30 Tomasz Winiarski 2014, opisany na odwrocie: z cyklu "Perpetuum mobile": LXIX mezzotinta, sucha igła 2/30 2013 Tomasz Winiarski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Szuwary - Robert Stolarczyk (2017), obraz olejny na płótnie

27. Robert Stolarczyk

Tytuł: Szuwary, 2017

Informacje: olej, płótno65x92 cmopisany na odwrocie: Robert Stolarczyk RS

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Łąka - Ewa Kozera (2017), obraz akrylowy na płótnie

28. Ewa Kozera

Tytuł: Łąka, 2017

Informacje: akryl, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

(Dis)illusion - Aneta Biel (2018), obraz akrylowy na płótnie

29. Aneta Biel

Tytuł: (Dis)illusion, 2018

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: (Dis)illusion 2018 rok Aneta Biel

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

CCB01 - Hanna Rozpara (2017), obraz akrylowy na płótnie

30. Hanna Rozpara

Tytuł: CCB01, 2017

Informacje: akryl, płótno80x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "CCB01" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Myszy - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona, muszle

31. Aneta Śliwa

Tytuł: Myszy, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona, muszle4x (9x8x13) cmsygn. na spodzie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Odpoczynek - Malwina Cieślik (2018), obraz akrylowy na płótnie

32. Malwina Cieślik

Tytuł: Odpoczynek, 2018

Informacje: akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: "Odpoczynek" Malwina Cieślik '18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Martwa natura z chilli - Joanna Nalepa (2017), obraz akrylowy na płótnie

33. Joanna Nalepa

Tytuł: Martwa natura z chilli, 2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. u dołu: Nal'17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zawieszony w czasie - Luiza Los-Pławszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

34. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Zawieszony w czasie, 2018

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Luiza Los P. 2018, opisany na odwrocie: "ZAWIESZONY W CZASIE" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, PŁÓTNO 2018 r. 70x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lato w Akranes - Małgorzata Rukszan (2018), obraz akrylowy na płótnie

35. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Lato w Akranes, 2018

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: M.Rukszan I.2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN "LATO W AKRANES" AKRYL + WERNIKS OLSZTYN 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Ożywianie przeszłości. Biały lew - Ryszard Rabsztyn (2017), obraz akrylowy na płótnie

36. Ryszard Rabsztyn

Tytuł: Ożywianie przeszłości. Biały lew, 2017

Informacje: akryl, płótno50x40 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Narodziny światła - Piotr Przybyła (2017), technika mieszana na płótnie

37. Piotr Przybyła

Tytuł: Narodziny światła, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno2x (100x70) cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Narodziny światła" 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Mat - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

38. Maciej Hoppe

Tytuł: Mat, 2018

Informacje: akryl, płótno120x60 cmsygn. p.d.: Hoppe 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Sikorka bogatka 2 - Emil Goś (2017), akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

39. Emil Goś

Tytuł: Sikorka bogatka 2, 2017

Informacje: akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno30x21 cmopisany na odwrocie: EMIL GOŚ "Sikorka bogatka 2" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Illuminations - Dominik Smolik (2018), obraz akrylowy na płótnie

40. Dominik Smolik

Tytuł: Illuminations, 2018

Informacje: akryl, płótno59x120 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "ILLUMINATIONS" AKRYL, PŁÓTNO 60x120 CM KRAKÓW MMXVIII Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 500,00 zł

W polu - Jakub Szymański (2018), obraz olejny na płótnie

41. Jakub Szymański

Tytuł: W polu, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: J. Szymański "W polu" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Nad Saharą - Edyta Mądzelewska (2018), obraz olejny na płótnie

42. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Nad Saharą, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: monogramem oraz datą, opisany na odwrocie: EDYTA MĄDZELEWSKA "NAD SAHARĄ" 2018 r. LEGIONOWO/WARSZAWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Moustache - Michał Mąka (2018), spray, płótno

43. Michał Mąka

Tytuł: Moustache, 2018

Informacje: spray, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Michał Mąka "MOUSTACHE" 2018.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Steps II - Jagoda Dziewanowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

44. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: Steps II, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Piotr Trusik (2017), technika własna, akwatinta

45. Piotr Trusik

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: technika własna, akwatinta44x27 cmopisany na odwrocie: P.T

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Katedra - Weronika Braun (2016), obraz olejny na płótnie

46. Weronika Braun

Tytuł: Katedra, 2016

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: "KATEDRA" W.E. BRAUN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zmartwiona ultramaryna - Magdalena Włuczkowska (2017), technika mieszana na płótnie

47. Magdalena Włuczkowska

Tytuł: Zmartwiona ultramaryna, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x60 cmopisany na odwrocie: MW Magdalena Włuczkowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Mountain - Zuzanna Hope (2016), obraz olejny na płótnie

48. Zuzanna Hope

Tytuł: Mountain, 2016

Informacje: olej, płótno2x (70x80) cmsygn. p.d.: Z.Ołowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Autoportret z kobietą 5 - Krystyna Lipka-Czajkowska (2013), obraz akrylowy na płótnie

49. Krystyna Lipka-Czajkowska

Tytuł: Autoportret z kobietą 5, 2013

Informacje: akryl, płótno40x50 cmopisany na odwrocie: AUTOPORTRET Z KOBIETĄ 5 Krystyna Lipka-Czajkowska 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Toscana XIII - Jacek Malinowski (2016), obraz olejny na płótnie

50. Jacek Malinowski

Tytuł: Toscana XIII, 2016

Informacje: olej, płótno60x70 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2017), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

51. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, technika własna, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2017 AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 60x80 numer katalogowy 156 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Where the seas have no name - Igor Mościcki (2018), obraz akrylowy na płótnie

52. Igor Mościcki

Tytuł: Where the seas have no name, 2018

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.g.: Mościcki I 18., opisany na odwrocie: Mościcki I 90x70 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Śnieg z cyklu Rozlewiska - Jolanta Knap (2014), obraz olejny na płótnie

53. Jolanta Knap

Tytuł: Śnieg z cyklu Rozlewiska, 2014

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Jolanta Knap "Śnieg" z cyklu "Rozlewiska" 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Kiedyś jeździłem częściej pociągami - Krzysztof Trzaska (2011), obraz olejny na płótnie

54. Krzysztof Trzaska

Tytuł: Kiedyś jeździłem częściej pociągami, 2011

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. u dołu: Trzaska 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pejzaż. Warszawa - Dorota Golińska (2012), obraz olejny na płótnie

55. Dorota Golińska

Tytuł: Pejzaż. Warszawa, 2012

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Golińska W-wa 2012.02

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasto 11111 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

56. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 11111, 2017

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 11111 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Fikus z czarnym telewizorem w tle - Łukasz Breitenbach (2018), obraz olejny na płótnie

57. Łukasz Breitenbach

Tytuł: Fikus z czarnym telewizorem w tle, 2018

Informacje: olej, płótno80x65 cmsygn. p.d.: ŁUKASZ BREITENBACH, opisany na odwrocie: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2013), obraz akrylowy na płótnie

58. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2013

Informacje: akryl, płótno38x55 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Niebieski #4 - Marcin Lenczowski (2015), obraz akrylowy na płótnie

59. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski #4, 2015

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Lenczys / M.Lenczowski NIEBIESKI #4

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Wyczekujące słońca z cyklu Zauroczona Dmuchawcami - Mariola Świgulska (2017), obraz akrylowy na płótnie

60. Mariola Świgulska

Tytuł: Wyczekujące słońca z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2017

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Charyzmatyczny indoktrynator - Paweł Batura (2017), obraz olejny na płótnie

61. Paweł Batura

Tytuł: Charyzmatyczny indoktrynator, 2017

Informacje: olej, płótno160x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Martwa natura - Paulina Jaklik (2016), obraz olejny na płótnie

62. Paulina Jaklik

Tytuł: Martwa natura, 2016

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Jaklik 2016.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

63. Bartek Pszon

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno65x60 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon bez tytułu olej płótno 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Igor Buszkowski (2018), akryl, haft, płótno

64. Igor Buszkowski

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, haft, płótno50x50 cmsygn. u dołu: IGOR BUSZKOWSKI 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Remember - Olga Rojek (2018), obraz olejny na płótnie

65. Olga Rojek

Tytuł: Remember, 2018

Informacje: olej, płótno73x54 cmopisany na odwrocie: Royek 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Cierpienie - Kaja Harnyś (2016), obraz olejny na płótnie

66. Kaja Harnyś

Tytuł: Cierpienie, 2016

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: olej na płótnie 2016 r. "CIERPIENIE" Kaja Harnyś

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Spectre - Jacek Sikora (2017), obraz olejny na płótnie

67. Jacek Sikora

Tytuł: Spectre, 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: JACEK SIKORA SPECTRE (ZJAWA) OIL ON CANVAS 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Pejzaż - Sebastian Skowroński (2012), obraz olejny na płótnie

68. Sebastian Skowroński

Tytuł: Pejzaż, 2012

Informacje: olej, płótno30x80 cmsygn. l.d.: Skowroński 2012

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2018), obraz olejny na płótnie

69. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Philadelphia waiting - Elwira Kańczugowska (2011), obraz olejny na płótnie

70. Elwira Kańczugowska

Tytuł: Philadelphia waiting, 2011

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska "Philadeplhia waiting" 2011 100x70

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

X-Frames - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2017), obraz akrylowy na płótnie

71. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: X-Frames, 2017

Informacje: akryl, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: 2017 "X-FRAMES" KOCUR1 oraz monogramem artysty

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Cisza - Weronika Michalska (2017), obraz olejny na płótnie

72. Weronika Michalska

Tytuł: Cisza, 2017

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: “Cisza” 70x50 cm 2017 olej na płótnie Weronika Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Niebieskie lato - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2017), obraz akrylowy na płótnie

73. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Niebieskie lato, 2017

Informacje: akryl, płótno100x50 cm, w oprawie 103,5x53,5 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Strzeszynek w lipcu - Izabela Kostiukow (2014), obraz olejny na płótnie

74. Izabela Kostiukow

Tytuł: Strzeszynek w lipcu, 2014

Informacje: olej, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: Iza Kostiukow Lipiec w Strzeszynku, 2014 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł