13 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 28 marca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 23 marca 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 24-25 marca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 13 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się w środę 28 marca 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna dostępna będzie do oglądania w siedzibie Galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie od 23 marca (pon.-pt. 12:00-19:00). Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas osobiście, opublikujemy wkrótce spacer 3D po wystawie. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w weekend 24-25 lutego 2018 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog 13 Aukcja Sztuki Młodej

Cel - Filip Łoziński (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

1. Filip Łoziński

Tytuł: Cel, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno80x100 cmsygn. u dołu: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

River - Olena Horhol (2017), obraz olejny na płótnie

2. Olena Horhol

Tytuł: River, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: HORHOL 17, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Sweter - Julia Kowalska (2018), obraz olejny na płótnie

3. Julia Kowalska

Tytuł: Sweter, 2018

Informacje: olej, płótno140x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł

Winter - Aleksandra Osa (2015), obraz olejny na płótnie

4. Aleksandra Osa

Tytuł: Winter, 2015

Informacje: olej, płótno65x92 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA OSA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kruk II - Kamil Stańczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

5. Kamil Stańczak

Tytuł: Kruk II, 2018

Informacje: akryl, płótno55x55 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK '2018 LUBLIN "KRUK II" AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Z cyklu Perpetuum mobile XXXIV - Tomasz Winiarski (2011), mezzotinta, papier

6. Tomasz Winiarski

Tytuł: Z cyklu Perpetuum mobile XXXIV, 2011

Informacje: mezzotinta, papier100x70 cmsygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile"; XXXIV AP II/VI T. Winiarski 2011, opisany na odwrocie: z cyklu "Perpetuum mobile", XXXIV mezzotinta AP II/VI 2011 Tomasz Winiarski

Nakład: AP 2/6

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Let’s play - Małgorzata Rukszan (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Let’s play, 2018

Informacje: akryl, płótno100x90 cmsygn. l.d.: M. Rukszan III 2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN "LET'S PLAY" AKRYL + WERNIKS SATYNOWY 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Rozwój sfery opiniotwórczej - Paweł Batura (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

8. Paweł Batura

Tytuł: Rozwój sfery opiniotwórczej, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno81x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wielka rafa - Paulina Giersz (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

9. Paulina Giersz

Tytuł: Wielka rafa, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Giersz "Wielka rafa" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Bez tytułu - Karolina Basaj (2018), obraz olejny na płótnie

10. Karolina Basaj

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno75x100 cmsygn. u dołu: BASAJ 2018, opisany na odwrocie: 75x100 cm -2018- OIL ON CANVAS

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ptaszory - Zbigniew Olszewski (2016), obraz olejny na płótnie

11. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Ptaszory, 2016

Informacje: olej, płótno43x39.5 cm kompozycja, 50x47.5 cm w oprawieopisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "PTASZORY" 2016 50x47,5

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Lśnienie 6 - Weronika Braun (2017), obraz olejny na płótnie

12. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie 6, 2017

Informacje: olej, płótno160x70 cmopisany na odwrocie: WERONIKA BRAUN "LŚNIENIE 6" olej na płótnie, 70x100 cm, 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Daleko stąd z serii Farmazony - Ula Niemirska (2017), kolaż, akryl na płótnie

13. Ula Niemirska

Tytuł: Daleko stąd z serii Farmazony, 2017

Informacje: akryl, kolaż, płótno110x80 cmopisany na odwrocie: Ula Niemirska "...daleko stąd..." z serii FARMAZONY 2017 110x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Portret kobiecy z cyklu Między nocą a dniem - Aneta Biel (2017), obraz akrylowy na płótnie

14. Aneta Biel

Tytuł: Portret kobiecy z cyklu Między nocą a dniem, 2017

Informacje: akryl, płótno100x70 cm kompozycja, 100x75 cm w oprawiesygn. p.d.: AB

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Jeden - Mariusz Brzyzek (2017), obraz akrylowy na płótnie

15. Mariusz Brzyzek

Tytuł: Jeden, 2017

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Jeden" Mariusz Brzyzek Lipiec 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez głowy – w kąpieli - Hanna Zwierzchowska (2017), obraz olejny na płótnie

16. Hanna Zwierzchowska

Tytuł: Bez głowy – w kąpieli, 2017

Informacje: olej, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: "Bez głowy - w kąpieli", 2017, Hanna Zwierzchowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Narodziny Ziemi - Mariola Świgulska (2017), obraz olejny na płótnie

17. Mariola Świgulska

Tytuł: Narodziny Ziemi, 2017

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

W ciszy - Joanna Sołtan (2017), obraz olejny na płótnie

18. Joanna Sołtan

Tytuł: W ciszy, 2017

Informacje: olej, płótno120x80 cm kompozycja, 123x83 cm w oprawiesygn. l.d.: JSołtan 2017, opisany na odwrocie: 118/2017 "W ciszy" olej 2017 Joanna Sołtan

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ucieczka - Sławomir Wojtkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

19. Sławomir Wojtkiewicz

Tytuł: Ucieczka, 2018

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: S. WOJTKIEWICZ 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pride and prejudice - Jacek Sikora (2017), obraz olejny na płótnie

20. Jacek Sikora

Tytuł: Pride and prejudice, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. na boku: JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

21. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Syrenka - Waldemar Mazurek (2013), brąz patynowany, marmur grecki

22. Waldemar Mazurek

Tytuł: Syrenka, 2013

Informacje: brąz patynowany, marmur grecki24x11x4 cm, z podstawą 30x7x7 cmsygn.: MAZUREK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Sen o Tangerze - Luiza Los-Pławszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

23. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Sen o Tangerze, 2018

Informacje: akryl, płótno50x60 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: SEN O TANERZE LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Mariusz Robert Drabarek (2018), obraz akrylowy na płótnie

24. Mariusz Robert Drabarek

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x60 cmsygn. l.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Chromatography 44 - Dominik Smolik (2018), obraz akrylowy na płótnie

25. Dominik Smolik

Tytuł: Chromatography 44, 2018

Informacje: akryl, płótno95x190 cm (dyptyk)opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "CHROMATOGRAPHY 44" AKRYL/PŁÓTNO DYPTYK 95x95 CM KRAKÓW MMXVIII

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Suszarka - Klaudia Krzysztonek (2015), obraz olejny na płótnie

26. Klaudia Krzysztonek

Tytuł: Suszarka, 2015

Informacje: olej, płótno109,5x149 cmopisany na odwrocie: KLAUDIA KRZYSZTONEK "SUSZARKA" 2015, obraz olejny

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Czas relaksu - Krzysztof Trzaska (2011), obraz olejny na płótnie

27. Krzysztof Trzaska

Tytuł: Czas relaksu, 2011

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Trzaska 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Opisywanie świata 4 - Jolanta Knap (2017), obraz olejny na płótnie

28. Jolanta Knap

Tytuł: Opisywanie świata 4, 2017

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Jolanta Knap "Opisywanie świata 4" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Turkusowy #3 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

29. Marcin Lenczowski

Tytuł: Turkusowy #3, 2018

Informacje: akryl, płótno60x30 cmopisany na odwrocie: 2018 Lenczys TURKUSOWY #3 MARCIN LENCZOWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Queen - Ryszard Rabsztyn (2017), obraz akrylowy na płótnie

30. Ryszard Rabsztyn

Tytuł: Queen, 2017

Informacje: akryl, płótno100x85 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN "QUEEN" AKRYL NA PŁÓTNIE 85x100 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pejzaż XVII - Jacek Malinowski (2015), obraz olejny na płótnie

31. Jacek Malinowski

Tytuł: Pejzaż XVII, 2015

Informacje: olej, płótno50x60 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Hala Koszyki z cyklu Proste historie - Joanna Szumska (2017), obraz akrylowo-olejny na płótnie

32. Joanna Szumska

Tytuł: Hala Koszyki z cyklu Proste historie, 2017

Informacje: akryl, olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Początek - Krystyna Róż-Pasek (2017), obraz olejny na płótnie

33. Krystyna Róż-Pasek

Tytuł: Początek, 2017

Informacje: olej, płótno70x40 cmsygn. p.d.: KJRP'17, opisany na odwrocie: "POCZĄTEK" Krystyna Róż-Pasek 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Drzewa - Anna Olińska (2018), obraz olejny na płótnie

34. Anna Olińska

Tytuł: Drzewa, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: ANNA OLIŃSKA "DRZEWA" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Stairs II - Dominika Andrulewicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

35. Dominika Andrulewicz

Tytuł: Stairs II, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: DOMINIKA ANDRULEWICZ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Autoportret z kobietą 7 - Krystyna Lipka-Czajkowska (2013), obraz akrylowy na płótnie

36. Krystyna Lipka-Czajkowska

Tytuł: Autoportret z kobietą 7, 2013

Informacje: akryl, płótno55x38 cmopisany na odwrocie: AUTOPORTRET Z KOBIETĄ 7 2013 / AKRYL, PŁÓTNO / 38X35 KRYSTYNA LIPKA CZAJKOWSKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Uprzedmiotowiony – kompozycja z ceratą - Dorota Kulicka (2015), obraz akrylowy na płótnie

37. Dorota Kulicka

Tytuł: Uprzedmiotowiony – kompozycja z ceratą, 2015

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: DOROTA KULICKA UPRZEDMIOTOWIONY - KOMPOZYCJA Z CERATĄ 2015 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Szkice do portretu, bez tytułu 58 - Cezary Bednarczyk (2016), obraz olejny na płótnie

38. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Szkice do portretu, bez tytułu 58, 2016

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Szkice do portrety, bez tytułu 58. Cezary Bednarczyk 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Kot 2 - Michalina Garus (2015), obraz olejny na płótnie

39. Michalina Garus

Tytuł: Kot 2, 2015

Informacje: olej, płótno90x50 cmsygn. na licu: M.G. 2015, opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Na łące - Jacek Cyganek (2018), tempera żółtkowa na płórnie

40. Jacek Cyganek

Tytuł: Na łące, 2018

Informacje: tempera żółtkowa, płótno80x100 cmsygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Getting a little air - Agnieszka Nosek (2017), obraz olejny na płótnie

41. Agnieszka Nosek

Tytuł: Getting a little air, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: NOSEK, opisany na odwrocie: GETTING A LITTLE AIR OIL ON CANVAS 2017 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

bez tytułu - Igor Buszkowski (2018), akryl, haft, płótno

42. Igor Buszkowski

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, haft, płótno50x50 cmsygn. p.d.: IGOR BUSZKOWSKI 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zamyślenie - Aneta Klejnowska, obraz olejny na płótnie

43. Aneta Klejnowska

Tytuł: Zamyślenie, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: A. Klejnowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

na wyspie - Malwina Cieślik (2018), obraz akrylowy na płótnie

44. Malwina Cieślik

Tytuł: na wyspie, 2018

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Malwina Cieślik 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

pink point - Jagoda Dziewanowska (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

45. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: pink point, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno53,5x53,5 cmsygn. na licu: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

róża - Marta Julia Piórko (2018), obraz olejny na płótnie

46. Marta Julia Piórko

Tytuł: róża, 2018

Informacje: olej, płótno30x24 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

bez tytułu - Monika Noga (2018), obraz olejny na płótnie

47. Monika Noga

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno90x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

zachód - Jakub Szymański (2018), obraz olejny na płótnie

48. Jakub Szymański

Tytuł: zachód, 2018

Informacje: olej, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: J. Szymański "ZACHÓD" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

figura iii - Sebastian Skowroński (2011), drzeworyt, papier 250 g

49. Sebastian Skowroński

Tytuł: figura iii, 2011

Informacje: drzeworyt, papier 250 g70x50 cmsygn. i opisany u dołu: Figura III drzeworyt 6/9 Sebastian Skowronski 2011

Nakład: 6/9

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Impresja z Harendy - Agnieszka Olech (2016), obraz akrylowy na płótnie

50. Agnieszka Olech

Tytuł: Impresja z Harendy, 2016

Informacje: akryl, płótno115x70 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Impresja z Harendy, 2016 akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

we mgle - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

51. Maciej Hoppe

Tytuł: we mgle, 2018

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. l.d.: Hoppe 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pyrops Intricata - Michał Spryszyński (2017), obraz akrylowy na płótnie

52. Michał Spryszyński

Tytuł: Pyrops Intricata, 2017

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d.: M.Spryszyński'17, opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI AKRYL NA PŁÓTNIE 60x50 cm. 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

bez tytułu - Krystyna Jaszke (2018), obraz olejny na płótnie

53. Krystyna Jaszke

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Krystyna Jaszke 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Everything is for sale - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2018), obraz akrylowy na płótnie

54. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: Everything is for sale, 2018

Informacje: akryl, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: KOCUR1 2018 "EVERYTHING IS FOR SALE" ARTUR "KOCUR1" MARCINISZYN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

New York muse - Elwira Kańczugowska (2011), obraz olejny na płótnie

55. Elwira Kańczugowska

Tytuł: New York muse, 2011

Informacje: olej, płótno100x70sygn. l.d.: EK'11, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska NEW YORK MUSE, 2011, 100x70

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Street in the Motion - Agnieszka Figurska (2018), obraz akrylowy na płótnie

56. Agnieszka Figurska

Tytuł: Street in the Motion, 2018

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ślady czasu 05 - Marcin Dybowski (2018), obraz olejny na płótnie

57. Marcin Dybowski

Tytuł: Ślady czasu 05, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: "Ślady czasu 05" olej płótno 100x80 cm 2018 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

s2 r - Hanna Rozpara (2017), drzeworyt, akryl, płótno

58. Hanna Rozpara

Tytuł: s2 r, 2017

Informacje: drzeworyt, akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "S2 R" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wakacyjna przygoda w Terranova - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

59. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Wakacyjna przygoda w Terranova, 2017

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: E.M.'17r. SICILIA, opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2017 r. "Wakacyjna przygoda w Terranova" Legionowo (Warszawa)

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Macierzyństwo - Eliza Kleczewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

60. Eliza Kleczewska

Tytuł: Macierzyństwo, 2018

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: E. Kleczewska 2018, opisany na odwrocie: "Macierzyństwo" akryl E. Kleczewska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasto 0888 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

61. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 0888, 2017

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0888 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

bez tytułu - Piotr Banaszkiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

62. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno40x50 cmsygn. p.d.: PB'18, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Bez tytułu z cyklu Zmanekinowienie - Michał Ogiński (2015), obraz olejny na płótnie

63. Michał Ogiński

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Zmanekinowienie, 2015

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Ogiński 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

bez tytułu - Bartek Pszon (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

64. Bartek Pszon

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno76x60 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon Bez tytułu 60x76 cm 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Życie artystki - Aleksandra Młynarczyk-Gemza (2018), akryl, tusz, grafit, technika własna, płótno

65. Aleksandra Młynarczyk-Gemza

Tytuł: Życie artystki, 2018

Informacje: akryl, tusz, grafit, technika własna, płótno80x50 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Krajobraz z morzem w tle - Arkadiusz Rafflewski (2017), obraz olejny na płótnie

66. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Krajobraz z morzem w tle, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

wody 12 - Piotr Przybyła (2014), technika mieszana, olej na płótnie

67. Piotr Przybyła

Tytuł: wody 12, 2014

Informacje: technika mieszana, olej, płótno70x80 cmopisany na odwrocie: “Wody 12” z cyklu Wody 80/70 cm 2,3 kg olej na płótnie 2014 r. Piotr Przybyła

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Podwodna - Małgorzata Suwalska (2017), obraz olejny na płótnie

68. Małgorzata Suwalska

Tytuł: Podwodna, 2017

Informacje: olej, płótno40x50 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Dyptyk – bez tytułu - Beata Trembecka (2016), obraz akrylowy na płótnie

69. Beata Trembecka

Tytuł: Dyptyk – bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2016, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA 2016 DYPTYK - BEZ TYTUŁU AKRYL 80x60 numer katalogowy 040

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Monochromatyczne miasto II - Sylwia Michalska (2017), obraz akrylowy na płótnie

70. Sylwia Michalska

Tytuł: Monochromatyczne miasto II, 2017

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn.: p.d.: S.Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł