14 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 10 marca 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od soboty 29 lutego 2020 r.

Showroom przedaukcyjny: 5-6 marca 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

Katalog 14 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Semantycznie z cyklu Docelowo - Alina Dorada-Krawczyk (2015), obraz olejny na płótnie

1. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Semantycznie z cyklu Docelowo, 2015

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK "SEMANTYCZNIE" "DOCELOWO" - cykl 100x100 cm 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-5500

Zapamiętane I - Maria Sadowska (2018/2019), obraz olejny na płótnie

2. Maria Sadowska

Tytuł: Zapamiętane I, 2018/2019

Informacje: olej, płótno70x100sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “CYKL ZAPAMIĘTANE I” OLEJ, PŁÓTNO, 2018/19 MARIA SADOWSKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000

Taniec - Małgorzata Stępniak (2007), obraz olejny na płótnie

3. Małgorzata Stępniak

Tytuł: Taniec, 2007

Informacje: olej, płótno100x50 cmopisany na odwrocie: małgorzata stępniak 2007 "taniec" 50x100

Cena wywoławcza: 1 700,00 zł

Estymacja: 6500-8000

Cena sprzedaży: 5500 zł

Pniaki 1 - Agata Czeremuszkin-Chrut (2016), akryl, płótno,

4. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Pniaki 1, 2016

Informacje: akryl, płótno,70x90 cmopisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT “TRUNKS 1” 70x90 cm, 2016 ACRYLIC ON CANVAS

Cena wywoławcza: 1 700,00 zł

Estymacja: 3000-4000

Cena sprzedaży: 2200 zł

Michelle - Dominika Kowynia (2013), obraz olejny na płótnie

5. Dominika Kowynia

Tytuł: Michelle – pozycja wycofana, 2013

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: „MICHELLE” DOMINIKA KOWYNIA 2013

Cena wywoławcza: 0,00 zł

Chmury i woda - Izabela Rudzka (2018), akryl, płótno,

6. Izabela Rudzka

Tytuł: Chmury i woda, 2018

Informacje: akryl, płótno,70x120 cmsygn. p.d.: I. Rudzka, opisany na odwrocie: IZABELA RUDZKA “CHMURY I WODA” 2019 AKRYL NA PŁÓTNIE 70x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2200

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

7. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2019

Informacje: technika własna, płótno80x60 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4500-5500

Dance - Krzysztof Kizlich (2020), brąz, drewno

8. Krzysztof Kizlich

Tytuł: Dance, 2020

Informacje: brąz, drewno46x11x9 cmsygn. na spodzie: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000

Apotropaic II - Denys Molerio Pena (2017), obraz olejny na płótnie

9. Denys Molerio Pena

Tytuł: Apotropaic II, 2017

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l.d.: 'DENYS'

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 4500-6000

Ściany świata 11 - Ewa Zawadzka (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

10. Ewa Zawadzka

Tytuł: Ściany świata 11, 2019

Informacje: technika własna, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: ewa zawadzka ściany świata-011 2019 50x50

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500

Kaleidoscope V - Anna Nosowicz Ruiz (2017), obraz olejny na płótnie

11. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Kaleidoscope V, 2017

Informacje: olej, płótno65x81 cmopisany na odwrocie: KALEIDOSCOPE V ANNA NOSOWICZ RUIZ ALGECIRAS 2017

Cena wywoławcza: 1 700,00 zł

Estymacja: 2500-3000

Bez tytułu - Elżbieta Lubomirska (2019), obraz olejny na płótnie

12. Elżbieta Lubomirska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: ELubomirska 2019

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 4000-4500

We will meet on swimming pool - Ewa Miazek (2004), obraz olejny na płótnie

13. Ewa Miazek

Tytuł: We will meet on swimming pool, 2004

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. p.d.: E. MIAZEK 2004, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 5500-6000

Cena sprzedaży: 2000 zł

Macierzyństwo - Andrzej Folfas (1998), obraz olejny na płótnie

14. Andrzej Folfas

Tytuł: Macierzyństwo, 1998

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: FOLFAS 98

Cena wywoławcza: 1 700,00 zł

Estymacja: 2000-3000

Cena sprzedaży: 2000 zł

Królowa nocy - Paulina Zalewska (2017), akryl, płótno,

15. Paulina Zalewska

Tytuł: Królowa nocy, 2017

Informacje: akryl, płótno,90x90 cmsygn. p.d.: PZ’2017

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3500-5000

Cena sprzedaży: 2800 zł

Katedrolot dwubalonowy - Jarosław Jaśnikowski (2010), inkografia, papier

16. Jarosław Jaśnikowski

Tytuł: Katedrolot dwubalonowy, 2010

Informacje: inkografia, papier58 x 48 cmsygnowany i opisany u dołu: 11/50 "Katedrolot dwubalonowy" 2010 Jarosław Jaśnikowski

Nakład: 11/50

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400

27G-B1 - Agata Rościecha (2019), akryl, płótno,

17. Agata Rościecha

Tytuł: 27G-B1, 2019

Informacje: akryl, płótno,130x50 cmsygn. p.d.: ARościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kanownik 27G-B1 akryl, 150x30 cm 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400

Relaks - Małgorzata Stępniak (2001), obraz olejny na płótnie

18. Małgorzata Stępniak

Tytuł: Relaks, 2001

Informacje: olej, płótno33x41 cmopisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK "RELAKS"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500

Jazda od świtu do nocy - Małgorzata Śmigielska (2020), obraz olejny na płótnie

19. Małgorzata Śmigielska

Tytuł: Jazda od świtu do nocy, 2020

Informacje: olej, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: MAŁGORZATA ŚMIGIELSKA 2020 140/100 cm olej JAZDA OD ŚWITU DO NOCY

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000

Purple rain z serii Stories - Marek Sułek (2014), olej, akryl, kolaż, żywica, płótno

20. Marek Sułek

Tytuł: Purple rain z serii Stories, 2014

Informacje: olej, akryl, kolaż, żywica, płótno140x110 cmopisany na odwrocie: Purple rain Z serii “Stories” technika własna 2014 140x100 Marek Sułek

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3600-3800

Z cyklu Ciemna strona księżyca - Dobiesław Gała (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

21. Dobiesław Gała

Tytuł: Z cyklu Ciemna strona księżyca, 2019

Informacje: technika własna, płótnoopisany na odwrocie: Dobiesław Gała z cyklu “Ciemna strona księżyca” 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000

Cena sprzedaży: 1700 zł

Kompozycja 2007 - Alina Bloch (2007), obraz olejny na płótnie

22. Alina Bloch

Tytuł: Kompozycja 2007, 2007

Informacje: olej, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: ALINA BLOCH “KOMPOZYCJA 2007” 2007r. , 100x73 cm olej, płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2800-3500

Próba VIII - Anna Drejas (2000), obraz olejny na płótnie

23. Anna Drejas

Tytuł: Próba VIII, 2000

Informacje: olej, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: ANNA DREJAS =PRÓBA VIII= olej, 120x120 2000 ROK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Bez tytułu z cyklu Moja skóra - Magdalena Cybulska (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

24. Magdalena Cybulska

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Moja skóra, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno40x50 cmsygn. p.d.: ceba 18, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “BEZ TYTUŁU” CEBA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3300 zł

Rano - Julia Kowalska (2017), obraz olejny na płótnie

25. Julia Kowalska

Tytuł: Rano, 2017

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA 2017

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 4000-5000 zł

PRZEMIANA - Anna Sołtysiak (2018), obraz akrylowy na płótnie

26. Anna Sołtysiak

Tytuł: PRZEMIANA, 2018

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: A. Sołtysiak ‘18, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak PRZEMIANA 2018 r. /akr/pł./ Raszyn

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Owoc II - Monika Kopczewska (2019), obraz olejny na płótnie

27. Monika Kopczewska

Tytuł: Owoc II, 2019

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Monika Kopczewska Owoc II 80x80, 2019 olej

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Codzienność - Jacek Mirczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

28. Jacek Mirczak

Tytuł: Codzienność, 2017

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “CODZIENNOŚĆ” 150x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 1 700,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

Bez tytułu - Erwin Wyjadłowski (2015), obraz olejny na płótnie

29. Erwin Wyjadłowski

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno115x150 cmopisany na odwrocie: ERWIN WYJADŁOWSKI BEZ TYTUŁU 115x150 cm OLEJ, PŁÓTNO 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

Tango memento vitae - Jacek Pałucha (2013), obraz olejny na płótnie

30. Jacek Pałucha

Tytuł: Tango memento vitae, 2013

Informacje: olej, płótno38x33 cm kompozycja, w oprawie 52x47 cmsygn. p.d.: J. Pałucha 2018, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3000-4500 zł

Cena sprzedaży: 4400 zł

Grudzień - Anna Trochim (2016), obraz olejny na płótnie

31. Anna Trochim

Tytuł: Grudzień, 2016

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim GRUDZIEŃ 2016

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

Diagnoza z serii Nobody - Rafał Chojnowski (2019), obraz olejny na płótnie

32. Rafał Chojnowski

Tytuł: Diagnoza z serii Nobody, 2019

Informacje: olej, płótno80x70 cmopisany na odwrocie: DIAGNOZA SERIA NOBODY OLEJ 2019 RAFAŁ CHOJNOWSKI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Tam coś jest - Mariusz Zdybał (2020), obraz olejny na płótnie

33. Mariusz Zdybał

Tytuł: Tam coś jest, 2020

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. l.d.: Zdybał 2020, opisany na odwrocie: ,,Tam coś jest'' 50x70 cm olej, płótno Mariusz Zdybał 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Red - Robert Jaworski (2019), obraz akrylowo-olejny na płótnie

34. Robert Jaworski

Tytuł: Red, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno160x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Biała linia - Marek Haba (2019), obraz akrylowy na płótnie

35. Marek Haba

Tytuł: Biała linia, 2019

Informacje: akryl, płótno60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Maniakalna potrzeba komfortu - Kacper Bożek (2016), akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier

36. Kacper Bożek

Tytuł: Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

Informacje: akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier29x69 cm odcisk płyty, 51x82 cm w oprawiesygn. i opisany u dołu: 2/100 MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU KACPER BOŻEK XVI/XXI

Nakład: 2/100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bielsko Biała z cyklu Obrazy Przejezdne - Piotr C. Kowalski (2019), kurz, pył, płótno (bez blejtramu)

37. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Bielsko Biała z cyklu Obrazy Przejezdne, 2019

Informacje: kurz, pył, płótno (bez blejtramu)215x70 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cul de sac - Redi Bo /Radosław Boczek/ (2019), akryl, akwarela, płótno

38. Redi Bo /Radosław Boczek/

Tytuł: Cul de sac, 2019

Informacje: akryl, akwarela, płótno50x100 cmsygn. p.d.: REDI BO, opisany na odwrocie: REDI BO - Boczek 2019 cul-de-sac HORIZON of HOPE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Passer by - Michał Jędrczak (2019), obraz olejny na płótnie

39. Michał Jędrczak

Tytuł: Passer by, 2019

Informacje: olej, płótno90x60 cm w świetle passe-partout, 109x79 cm w oprawiesygn. p.d.: Jędr 2018, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak 2019 Passer by

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

To know everything is not enough - Lech Bator (2014), obraz akrylowy na płótnie

40. Lech Bator

Tytuł: To know everything is not enough, 2014

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: LECH BATOR 2014

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4500-6000 zł

Akt - Tadeusz Świniarski (2020), obraz olejny na płótnie

41. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Akt, 2020

Informacje: olej, płótno110x90 cmsygn. l.g.: Świniarski, opisany na odwrocie: TADEUSZ ŚWINIARSKI 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Bez tytułu (5660) - Jerzy Pęczuła (2020), akryl, płyta

42. Jerzy Pęczuła

Tytuł: Bez tytułu (5660), 2020

Informacje: akryl, płyta110x110 cmopisany na odwrocie: “5660” Jerzy Pęczuła 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

Podpora VII - Kazimierz Drejas (2017), olej, płyta HDF,

43. Kazimierz Drejas

Tytuł: Podpora VII, 2017

Informacje: olej, płyta HDF, 50x60 cm kompozycja, 53x63 cm w oprawiesygn. u dołu: Drejas, opisany na odwrocie: KAZ DREJAS - “PODPORA VII” olej, damara 50x60 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Rytmy santockie z cyklu Światy równoległe - Wojciech Plust (2011), obraz olejny na płótnie

44. Wojciech Plust

Tytuł: Rytmy santockie z cyklu Światy równoległe, 2011

Informacje: olej, płótno90x100 cmsygn. p.d.: Plust, opisany na odwrocie: TYTUŁ: RYTMY SANTOCKIE Z CYKLU “ŚWIATY RÓWNOLEGŁE” WOJCIECH PLUST

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Bez tytułu (68) - Wojciech Ćwiertniewicz (1994), obraz olejny na płótnie

45. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (68), 1994

Informacje: olej, płótno24x80 cmsygn. l.g.: Ćwiertniewicz '94

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Ściana 45 - Krzysztof Krzywiński (2002), obraz olejny na płótnie

46. Krzysztof Krzywiński

Tytuł: Ściana 45, 2002

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: “ŚCIANA 45” R. 2002 KK02

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Pejzaż - Marek Ejsmond – Ślusarczyk (2016), obraz akrylowy na płótnie

47. Marek Ejsmond – Ślusarczyk

Tytuł: Pejzaż, 2016

Informacje: akryl, płótno65x92 cmopisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2016 r. Pejzaż 3

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2700-3300 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł