14 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 10 marca 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od soboty 29 lutego 2020 r.

Showroom przedaukcyjny: 5-6 marca 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

Wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej:

. Michelle

Autor: Dominika Kowynia

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: „MICHELLE” DOMINIKA KOWYNIA 2013

Cena wywoławcza: 0,00 zł

1. Semantycznie z cyklu Docelowo

Autor: Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK "SEMANTYCZNIE" "DOCELOWO" - cykl 100x100 cm 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-5500

2. Zapamiętane I

Autor: Maria Sadowska

Rok powstania: 2018/2019

Technika: olej, płótno

Format: 70x100

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “CYKL ZAPAMIĘTANE I” OLEJ, PŁÓTNO, 2018/19 MARIA SADOWSKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000

3. Taniec

Autor: Małgorzata Stępniak (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: małgorzata stępniak 2007 "taniec" 50x100

Cena wywoławcza: 1 700,00 zł

Estymacja: 6500-8000

Cena sprzedaży: 5500 zł

4. Pniaki 1

Technika: akryl, płótno,

Format: 70x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT “TRUNKS 1” 70x90 cm, 2016 ACRYLIC ON CANVAS

Cena wywoławcza: 1 700,00 zł

Estymacja: 3000-4000

Cena sprzedaży: 2200 zł

6. Chmury i woda

Technika: akryl, płótno,

Format: 70x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: I. Rudzka, opisany na odwrocie: IZABELA RUDZKA “CHMURY I WODA” 2019 AKRYL NA PŁÓTNIE 70x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2200

7. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IZA STARĘGA

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4500-5500

8. Dance

Autor: Krzysztof Kizlich (ur. 1953 r.)

Technika: brąz, drewno

Format: 46x11x9 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000

9. Apotropaic II

Autor: Denys Molerio Pena

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: 'DENYS'

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 4500-6000

10. Ściany świata 11

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ewa zawadzka ściany świata-011 2019 50x50

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500

11. Kaleidoscope V

Technika: olej, płótno

Format: 65x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KALEIDOSCOPE V ANNA NOSOWICZ RUIZ ALGECIRAS 2017

Cena wywoławcza: 1 700,00 zł

Estymacja: 2500-3000

12. Bez tytułu

Autor: Elżbieta Lubomirska

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ELubomirska 2019

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 4000-4500

13. We will meet on swimming pool

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. MIAZEK 2004, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 5500-6000

Cena sprzedaży: 2000 zł

14. Macierzyństwo

Rok powstania: 1998

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: FOLFAS 98

Cena wywoławcza: 1 700,00 zł

Estymacja: 2000-3000

Cena sprzedaży: 2000 zł

15. Królowa nocy

Autor: Paulina Zalewska (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno,

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PZ’2017

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3500-5000

Cena sprzedaży: 2800 zł

16. Katedrolot dwubalonowy

Autor: Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 r.)

Technika: inkografia, papier

Format: 58 x 48 cm

Nakład: 11/50

Sygnatura: sygnowany i opisany u dołu: 11/50 "Katedrolot dwubalonowy" 2010 Jarosław Jaśnikowski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400

17. 27G-B1

Technika: akryl, płótno,

Format: 130x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ARościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kanownik 27G-B1 akryl, 150x30 cm 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400

18. Relaks

Rok powstania: 2001

Technika: olej, płótno

Format: 33x41 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK "RELAKS"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500

19. Jazda od świtu do nocy

Autor: Małgorzata Śmigielska

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAŁGORZATA ŚMIGIELSKA 2020 140/100 cm olej JAZDA OD ŚWITU DO NOCY

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000

20. Purple rain z serii Stories

Autor: Marek Sułek (ur. 1963 r.)

Technika: olej, akryl, kolaż, żywica, płótno

Format: 140x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Purple rain Z serii “Stories” technika własna 2014 140x100 Marek Sułek

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3600-3800

21. Z cyklu Ciemna strona księżyca

Autor: Dobiesław Gała (ur. 1975 r.)

Sygnatura: opisany na odwrocie: Dobiesław Gała z cyklu “Ciemna strona księżyca” 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000

Cena sprzedaży: 1700 zł

22. Kompozycja 2007

Autor: Alina Bloch (ur. 1956 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ALINA BLOCH “KOMPOZYCJA 2007” 2007r. , 100x73 cm olej, płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2800-3500

23. Próba VIII

Autor: Anna Drejas (ur. 1967 r.)

Rok powstania: 2000

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANNA DREJAS =PRÓBA VIII= olej, 120x120 2000 ROK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

24. Bez tytułu z cyklu Moja skóra

Autor: Magdalena Cybulska (ur. 1977 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ceba 18, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “BEZ TYTUŁU” CEBA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3300 zł

25. Rano

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA 2017

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 4000-5000 zł

26. PRZEMIANA

Autor: Anna Sołtysiak (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Sołtysiak ‘18, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak PRZEMIANA 2018 r. /akr/pł./ Raszyn

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

27. Owoc II

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Monika Kopczewska Owoc II 80x80, 2019 olej

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

28. Codzienność

Technika: akryl, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “CODZIENNOŚĆ” 150x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 1 700,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

29. Bez tytułu

Autor: Erwin Wyjadłowski

Technika: olej, płótno

Format: 115x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ERWIN WYJADŁOWSKI BEZ TYTUŁU 115x150 cm OLEJ, PŁÓTNO 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

30. Tango memento vitae

Autor: Jacek Pałucha

Technika: olej, płótno

Format: 38x33 cm kompozycja, w oprawie 52x47 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J. Pałucha 2018, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3000-4500 zł

Cena sprzedaży: 4400 zł

31. Grudzień

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim GRUDZIEŃ 2016

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

32. Diagnoza z serii Nobody

Autor: Rafał Chojnowski (ur. 1966 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DIAGNOZA SERIA NOBODY OLEJ 2019 RAFAŁ CHOJNOWSKI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

33. Tam coś jest

Autor: Mariusz Zdybał (ur. 1955 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Zdybał 2020, opisany na odwrocie: ,,Tam coś jest'' 50x70 cm olej, płótno Mariusz Zdybał 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

34. Red

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 160x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

35. Biała linia

Autor: Marek Haba (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

36. Maniakalna potrzeba komfortu

Autor: Kacper Bożek (ur. 1974 r.)

Technika: akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier

Format: 29x69 cm odcisk płyty, 51x82 cm w oprawie

Nakład: 2/100

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: 2/100 MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU KACPER BOŻEK XVI/XXI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

37. Bielsko Biała z cyklu Obrazy Przejezdne

Technika: kurz, pył, płótno (bez blejtramu)

Format: 215x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

38. Cul de sac

Autor: Redi Bo /Radosław Boczek/ (ur. 1968 r.)

Technika: akryl, akwarela, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: REDI BO, opisany na odwrocie: REDI BO - Boczek 2019 cul-de-sac HORIZON of HOPE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

39. Passer by

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm w świetle passe-partout, 109x79 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Jędr 2018, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak 2019 Passer by

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

40. To know everything is not enough

Autor: Lech Bator

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: LECH BATOR 2014

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4500-6000 zł

41. Akt

Technika: olej, płótno

Format: 110x90 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: Świniarski, opisany na odwrocie: TADEUSZ ŚWINIARSKI 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

42. Bez tytułu (5660)

Autor: Jerzy Pęczuła (ur. 1965 r.)

Format: 110x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “5660” Jerzy Pęczuła 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

43. Podpora VII

Autor: Kazimierz Drejas (ur. 1937 r.)

Technika: olej, płyta HDF,

Format: 50x60 cm kompozycja, 53x63 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. u dołu: Drejas, opisany na odwrocie: KAZ DREJAS - “PODPORA VII” olej, damara 50x60 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

44. Rytmy santockie z cyklu Światy równoległe

Autor: Wojciech Plust

Technika: olej, płótno

Format: 90x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Plust, opisany na odwrocie: TYTUŁ: RYTMY SANTOCKIE Z CYKLU “ŚWIATY RÓWNOLEGŁE” WOJCIECH PLUST

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

45. Bez tytułu (68)

Rok powstania: 1994

Technika: olej, płótno

Format: 24x80 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: Ćwiertniewicz '94

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

46. Ściana 45

Autor: Krzysztof Krzywiński

Rok powstania: 2002

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “ŚCIANA 45” R. 2002 KK02

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

47. Pejzaż

Autor: Marek Ejsmond – Ślusarczyk (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 65x92 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2016 r. Pejzaż 3

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2700-3300 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł