15 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 16 czerwca 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 8 czerwca 2020 r., pon-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 12-13 czerwca 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 16 czerwca 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 8 czerwca 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Nr 10 - Anna Trochim (2018), obraz olejny na płótnie, abstrakcja, op-art

1. Anna Trochim

Tytuł: Nr 10, 2018

Informacje: olej, płótno73x60 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2018 / NR 10

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Czerwona Matera - Joanna Jeżewska-Desperak (2020), obraz olejny na płótnie

2. Joanna Jeżewska-Desperak

Tytuł: Czerwona Matera, 2020

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: JDesperak, opisany na odwrocie: Joanna Jeżewska-Desperak “Czerwona Matera” olej na płótnie, 80x120 cm 2020 r.

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Deszcz - Anna Sołtysiak (2020), obraz akrylowy na płótnie

3. Anna Sołtysiak

Tytuł: Deszcz, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: A. Sołtysiak 2020 R., opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak “Deszcz” 2020 R. Raszyn

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Dance - Krzysztof Kizlich (2020), brąz, drewno, kamień

4. Krzysztof Kizlich

Tytuł: Dance, 2020

Informacje: brąz, drewno, kamień66x16x13 cmsygn.: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Zbiornik - Andrzej Tobis (2004), obraz olejny na płótnie

5. Andrzej Tobis

Tytuł: Zbiornik, 2004

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 5 500,00 zł

Estymacja: 8000-10000 zł

Cena sprzedaży: 6000 zł

Próba XXXVI - Anna Drejas (2010), obraz olejny na płótnie

6. Anna Drejas

Tytuł: Próba XXXVI, 2010

Informacje: olej, płótno90x70 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Tkanki 21 - Agata Czeremuszkin-Chrut (2015), obraz akrylowy na płótnie

7. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Tkanki 21, 2015

Informacje: akryl, płótno50x60 cmopisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "TKANKI 12" 50x60 cm, 2015 akryl/płótno

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Miejsce 3 - Krzysztof Krzywiński (2010), obraz olejny na płótnie

8. Krzysztof Krzywiński

Tytuł: Miejsce 3, 2010

Informacje: olej, płótno73x65 cmsygn. p.d.: KK10, opisany na odwrocie: “MIEJSCE 3” KK10 2010 KRZYSZTOF KRZYWIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Bez tytułu - Jan Bonawentura Ostrowski (2020), obraz olejny na płótnie

9. Jan Bonawentura Ostrowski

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno96x110 cmsygn. na dole: BONAWENTURA

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 3400 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2014), obraz olejny na płótnie

10. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2014

Informacje: olej, płótno130x100 cm

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Kaleidoscope I - Anna Nosowicz Ruiz (2017), obraz akrylowy na płótnie

11. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Kaleidoscope I, 2017

Informacje: akryl, płótno50x61 cmopisany na odwrocie: "Kaleidoscope I" Anna Nosowicz Ruiz Algeciras, 2017

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 2300-2600 zł

Sarabanda - Olga Wolniak (2020), obraz olejny na płótnie

12. Olga Wolniak

Tytuł: Sarabanda, 2020

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: OW, opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK “SARABANDA” 2020 OL/PŁ 80x80 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500

Cena sprzedaży: 4600 zł

Bez tytułu - Julia Kowalska (2020), obraz olejny na płótnie

13. Julia Kowalska

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno100x140 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Bez tytułu - Dobiesław Gała (2020), technika własna, płyta

14. Dobiesław Gała

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: technika własna, płyta70x70 cm

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Wieże - Ewa Nowiszewska (2020), obraz olejny na płótnie

15. Ewa Nowiszewska

Tytuł: Wieże, 2020

Informacje: olej, płótno90x130 cmsygn. p.d.: E. Nowiszeska’20

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2300 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

16. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2019

Informacje: technika własna, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: iza staręga Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI HEŁMACH 2019

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2500 zł

Ściany świata 09 - Ewa Zawadzka (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

17. Ewa Zawadzka

Tytuł: Ściany świata 09, 2019

Informacje: technika własna, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: ewa zawadzka ściany świata-09 2019 50x50

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

Cena sprzedaży: 2900 zł

Zielona wyspa - Paweł Rubaszewski (2020), brąz patynowany, żywica, stal

18. Paweł Rubaszewski

Tytuł: Zielona wyspa, 2020

Informacje: brąz patynowany, żywica, stal35x10x13 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Pejzaż jurajski - Cezary Trzepizur (2020), obraz akrylowy na płótnie

19. Cezary Trzepizur

Tytuł: Pejzaż jurajski, 2020

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: C. Trzepizur

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Bez tytułu - Maciej Nawrot (2010), obraz olejny na płótnie

20. Maciej Nawrot

Tytuł: Bez tytułu, 2010

Informacje: olej, płótno50x40 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

Les deux amoureuses - Andrzej Folfas (2015), obraz olejny na płótnie

21. Andrzej Folfas

Tytuł: Les deux amoureuses, 2015

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. u dołu: FOLFAS 2015

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2900 zł

Marzycielka - Ewa Żochowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

22. Ewa Żochowska

Tytuł: Marzycielka, 2020

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Marzycielka ewazo 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Analitycznie - Alina Dorada-Krawczyk (2012), obraz olejny na płótnie

23. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Analitycznie, 2012

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: ADorada '12, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK "ANALITYCZNIE" 100x100 cm 2012 r.

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Times square - Czesław Piotr Szczepański (2020), obraz olejny na płótnie

24. Czesław Piotr Szczepański

Tytuł: Times square, 2020

Informacje: olej, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

20150216 - Jacek Mirczak (2015), obraz akrylowy na płótnie

25. Jacek Mirczak

Tytuł: 20150216, 2015

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 20150216 AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Z sobą III - Kazimierz Drejas (2016), obraz olejny na płótnie

26. Kazimierz Drejas

Tytuł: Z sobą III, 2016

Informacje: olej, płótno90x80 cmsygn. p.d.: Drejas

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

Wilgefortis z cyklu Moja skóra - Magdalena Cybulska (2015), obraz olejno-akrylowy na płótnie

27. Magdalena Cybulska

Tytuł: Wilgefortis z cyklu Moja skóra, 2015

Informacje: olej, akryl, płótno50x40 cm kompozycja, 55x45 cm w oprawiesygn. p.d.: ceba’15, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “WILGEFORTIS” CEBA

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Nowe media - Ireneusz Walczak (2009), obraz olejny na płótnie

28. Ireneusz Walczak

Tytuł: Nowe media, 2009

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Pełnia - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2020), obraz olejny na płótnie

29. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Pełnia, 2020

Informacje: olej, płótno70x90 cmsygn. p.d.: J. K. HUDZIK’20, opisany na odwrocie: Jagoda K-Hudzik 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Psy - Elżbieta Kozera (2013), tempera, werniksy, płótno

30. Elżbieta Kozera

Tytuł: Psy, 2013

Informacje: tempera, werniksy, płótno100x130 cm

Cena wywoławcza: 3 200,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Orange-pink-violet - Robert Jaworski (2019), technika własna

31. Robert Jaworski

Tytuł: Orange-pink-violet, 2019

Informacje: technika własna90x116x11 cm

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3800-4400 zł

Bez tytułu (5) - Wojciech Ćwiertniewicz (1992), obraz akrylowy na płótnie

32. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (5), 1992

Informacje: akryl, płótno92x92 cmsygn. l.d.: Ćwiertniewicz’92, opisany na odwrocie: 5 I/92

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Spotkanie po przerwie - Katarzyna Pataraia (2020), technika własna, glina wypalona, nie szkliwiona

33. Katarzyna Pataraia

Tytuł: Spotkanie po przerwie, 2020

Informacje: technika własna, glina wypalona, nie szkliwiona18x44x45 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Weneckie klimaty 26 - Dariusz Piekut (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

34. Dariusz Piekut

Tytuł: Weneckie klimaty 26, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno54x65 cmsygn. p.d.: Piekut 2016, opisany na odwrocie: “WENECKIE KLIMATY 26” 2016 R. OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO, 54x65 cm DARIUSZ PIEKUT

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Darjeeling - Ewa Miazek (2012), obraz olejny na płótnie

35. Ewa Miazek

Tytuł: Darjeeling, 2012

Informacje: olej, płótno110x120 cmopisany na odwrocie: EWA MIAZEK 2012 DARJEELING OIL. 110x120 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Flagowy II - Michał Jędrczak (2019), obraz olejny na płótnie

36. Michał Jędrczak

Tytuł: Flagowy II, 2019

Informacje: olej, płótno115x75 cmsygn. p.d.: YA2019, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

Golden river - Olga Pelipas (2018), obraz akrylowy na płótnie

37. Olga Pelipas

Tytuł: Golden river, 2018

Informacje: akryl, płótno120x60 cm

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 2300-2500 zł

Trwanie w bezczasowości - Jarosław Jaśnikowski (2011), inkografia, papier

38. Jarosław Jaśnikowski

Tytuł: Trwanie w bezczasowości, 2011

Informacje: inkografia, papier54x47 cmsygnowany i opisany u dołu

Nakład: 12/50

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

Podbarwione szarości - Zbigniew Mil (2007), obraz olejny na płótnie

39. Zbigniew Mil

Tytuł: Podbarwione szarości, 2007

Informacje: olej, płótno110x140 cmsygn. p.d.: Z. MIL 2004, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Przeciwieństwa V - zbigniew blekiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

40. zbigniew blekiewicz

Tytuł: Przeciwieństwa V, 2018

Informacje: olej, płótno90x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

Nauka jazdy - Miro Biały (2018), obraz olejny na płótnie

41. Miro Biały

Tytuł: Nauka jazdy, 2018

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Miro Biały, opisany na odwrocie: “Nauka jazdy” Miro Biały Rok 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

Souvenir - Monika Kopczewska (2020), obraz olejny na płótnie

42. Monika Kopczewska

Tytuł: Souvenir, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Pejzaż z żółcienią - Izabela Rudzka (2013), obraz akrylowy na płótnie

43. Izabela Rudzka

Tytuł: Pejzaż z żółcienią, 2013

Informacje: akryl, płótno70x90 cmopisany na odwrocie: I. Rudzka 2003 Izabela Rudzka Pejzaż z żółcienią 70x90 cm technika: akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

O świcie - Kornel Arciszewski (2020), marmur biała Marianna, granit

44. Kornel Arciszewski

Tytuł: O świcie, 2020

Informacje: marmur biała Marianna, granit35x25x20 cmsygn. KWArc

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Z cyklu Manekiny - Agata Rościecha (2012), technika mieszana na płótnie

45. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu Manekiny, 2012

Informacje: technika mieszana, płótno180x50 cmsygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha “Manekin CZ/1” akryl 180x50 cm 2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Drzewo oliwne - Nika Jaworowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

46. Nika Jaworowska

Tytuł: Drzewo oliwne, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Bitwa w akwarium I - Paweł Kin (2016), obraz akrylowy na płótnie

47. Paweł Kin

Tytuł: Bitwa w akwarium I, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Bożek barokowy - Kacper Bożek (2001), akwaforta, akwatinta na papierze

48. Kacper Bożek

Tytuł: Bożek barokowy, 2001

Informacje: akwaforta, akwatinta, papier34,5x44,5 cm odcisk płyty, 57x81,5 cm w oprawie,sygn. i opisany u dołu: E/A 1/X BOŻEK BAROKOWY KACPER BOŻEK I/XXI

Nakład: E/A 1/X

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

Miasta IV / Roundabout - Redi Bo /Radosław Boczek/ (2019), akwarela, papier 300g

49. Redi Bo /Radosław Boczek/

Tytuł: Miasta IV / Roundabout, 2019

Informacje: akwarela, papier 300g50x65 cm kompozycja, 70x85 w oprawiesygn. p.d.: Redi Bo

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Rytmy santockie II - Wojciech Plust, obraz olejny na płótnie

50. Wojciech Plust

Tytuł: Rytmy santockie II, 2019

Informacje: olej, płótno90x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-2700 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Róż Angielski we Mgle - Alina Bloch (2004/2020), obraz olejny na płótnie

51. Alina Bloch

Tytuł: Róż Angielski we Mgle, 2004/2020

Informacje: olej, płótno100x73 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Pejzaż nr 32 - Tomasz Daniec (2000), akwaforta, akwatinta na papierze

52. Tomasz Daniec

Tytuł: Pejzaż nr 32, 2000

Informacje: akwaforta, akwatinta, papier24,5x29,5 cm kompozycja, 40x53,5 cm arkuszsygn. u dołu: ⅕ “Pejzaż nr 32” T.Daniec 2000

Nakład: 1/50

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł