15 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 16 czerwca 2020 r., godz. 19:30

1. Nr 10

Technika: olej, płótno

Format: 73x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2018 / NR 10

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

2. Czerwona Matera

Autor: Joanna Jeżewska-Desperak (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: JDesperak, opisany na odwrocie: Joanna Jeżewska-Desperak “Czerwona Matera” olej na płótnie, 80x120 cm 2020 r.

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

3. Deszcz

Autor: Anna Sołtysiak (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Sołtysiak 2020 R., opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak “Deszcz” 2020 R. Raszyn

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

4. Dance

Autor: Krzysztof Kizlich (ur. 1953 r.)

Technika: brąz, drewno, kamień

Format: 66x16x13 cm

Sygnatura: sygn.: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

5. Zbiornik

Autor: Andrzej Tobis (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 5 500,00 zł

Estymacja: 8000-10000 zł

Cena sprzedaży: 6000 zł

6. Próba XXXVI

Autor: Anna Drejas (ur. 1967 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

7. Tkanki 21

Technika: akryl, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "TKANKI 12" 50x60 cm, 2015 akryl/płótno

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

8. Miejsce 3

Autor: Krzysztof Krzywiński

Technika: olej, płótno

Format: 73x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KK10, opisany na odwrocie: “MIEJSCE 3” KK10 2010 KRZYSZTOF KRZYWIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

9. Bez tytułu

Autor: Jan Bonawentura Ostrowski

Technika: olej, płótno

Format: 96x110 cm

Sygnatura: sygn. na dole: BONAWENTURA

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 3400 zł

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

11. Kaleidoscope I

Technika: akryl, płótno

Format: 50x61 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Kaleidoscope I" Anna Nosowicz Ruiz Algeciras, 2017

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 2300-2600 zł

12. Sarabanda

Autor: Olga Wolniak (ur. 1957 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: OW, opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK “SARABANDA” 2020 OL/PŁ 80x80 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500

Cena sprzedaży: 4600 zł

13. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

14. Bez tytułu

Autor: Dobiesław Gała (ur. 1975 r.)

Technika: technika własna, płyta

Format: 70x70 cm

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

15. Wieże

Technika: olej, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. Nowiszeska’20

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2300 zł

16. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: iza staręga Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI HEŁMACH 2019

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2500 zł

17. Ściany świata 09

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ewa zawadzka ściany świata-09 2019 50x50

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

Cena sprzedaży: 2900 zł

18. Zielona wyspa

Autor: Paweł Rubaszewski

Technika: brąz patynowany, żywica, stal

Format: 35x10x13 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

19. Pejzaż jurajski

Autor: Cezary Trzepizur (ur. 1962 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: C. Trzepizur

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

20. Bez tytułu

Autor: Maciej Nawrot (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

21. Les deux amoureuses

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: FOLFAS 2015

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2900 zł

22. Marzycielka

Autor: Ewa Żochowska (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marzycielka ewazo 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

23. Analitycznie

Autor: Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ADorada '12, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK "ANALITYCZNIE" 100x100 cm 2012 r.

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

24. Times square

Autor: Czesław Piotr Szczepański

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

25. 20150216

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 20150216 AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

26. Z sobą III

Autor: Kazimierz Drejas (ur. 1937 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Drejas

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

27. Wilgefortis z cyklu Moja skóra

Autor: Magdalena Cybulska (ur. 1977 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 50x40 cm kompozycja, 55x45 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: ceba’15, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “WILGEFORTIS” CEBA

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

28. Nowe media

Autor: Ireneusz Walczak (ur. 1961 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

29. Pełnia

Technika: olej, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J. K. HUDZIK’20, opisany na odwrocie: Jagoda K-Hudzik 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

30. Psy

Autor: Elżbieta Kozera

Technika: tempera, werniksy, płótno

Format: 100x130 cm

Cena wywoławcza: 3 200,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

31. Orange-pink-violet

Technika: technika własna

Format: 90x116x11 cm

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3800-4400 zł

32. Bez tytułu (5)

Rok powstania: 1992

Technika: akryl, płótno

Format: 92x92 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Ćwiertniewicz’92, opisany na odwrocie: 5 I/92

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

33. Spotkanie po przerwie

Autor: Katarzyna Pataraia

Technika: technika własna, glina wypalona, nie szkliwiona

Format: 18x44x45 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

34. Weneckie klimaty 26

Autor: Dariusz Piekut (ur. 1959 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 54x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Piekut 2016, opisany na odwrocie: “WENECKIE KLIMATY 26” 2016 R. OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO, 54x65 cm DARIUSZ PIEKUT

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

35. Darjeeling

Technika: olej, płótno

Format: 110x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA MIAZEK 2012 DARJEELING OIL. 110x120 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

36. Flagowy II

Technika: olej, płótno

Format: 115x75 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: YA2019, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

37. Golden river

Autor: Olga Pelipas (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x60 cm

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 2300-2500 zł

38. Trwanie w bezczasowości

Autor: Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 r.)

Technika: inkografia, papier

Format: 54x47 cm

Nakład: 12/50

Sygnatura: sygnowany i opisany u dołu

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

39. Podbarwione szarości

Autor: Zbigniew Mil

Technika: olej, płótno

Format: 110x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Z. MIL 2004, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

40. Przeciwieństwa V

Autor: zbigniew blekiewicz (ur. 1957 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

41. Nauka jazdy

Autor: Miro Biały (ur. 1966 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Miro Biały, opisany na odwrocie: “Nauka jazdy” Miro Biały Rok 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

42. Souvenir

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

43. Pejzaż z żółcienią

Technika: akryl, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: I. Rudzka 2003 Izabela Rudzka Pejzaż z żółcienią 70x90 cm technika: akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

44. O świcie

Autor: Kornel Arciszewski (ur. 1965 r.)

Technika: marmur biała Marianna, granit

Format: 35x25x20 cm

Sygnatura: sygn. KWArc

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

45. Z cyklu Manekiny

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 180x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha “Manekin CZ/1” akryl 180x50 cm 2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

46. Drzewo oliwne

Autor: Nika Jaworowska

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

47. Bitwa w akwarium I

Autor: Paweł Kin

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

48. Bożek barokowy

Autor: Kacper Bożek (ur. 1974 r.)

Rok powstania: 2001

Technika: akwaforta, akwatinta, papier

Format: 34,5x44,5 cm odcisk płyty, 57x81,5 cm w oprawie,

Nakład: E/A 1/X

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: E/A 1/X BOŻEK BAROKOWY KACPER BOŻEK I/XXI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1500 zł

49. Miasta IV / Roundabout

Autor: Redi Bo /Radosław Boczek/ (ur. 1968 r.)

Technika: akwarela, papier 300g

Format: 50x65 cm kompozycja, 70x85 w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Redi Bo

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

50. Rytmy santockie II

Autor: Wojciech Plust

Technika: olej, płótno

Format: 90x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-2700 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

51. Róż Angielski we Mgle

Autor: Alina Bloch (ur. 1956 r.)

Rok powstania: 2004/2020

Technika: olej, płótno

Format: 100x73 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

52. Pejzaż nr 32

Autor: Tomasz Daniec (ur. 1973 r.)

Rok powstania: 2000

Format: 24,5x29,5 cm kompozycja, 40x53,5 cm arkusz

Nakład: 1/50

Sygnatura: sygn. u dołu: ⅕ “Pejzaż nr 32” T.Daniec 2000

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł