15 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 16 maja 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 11 maja 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 12-13 maja 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 15 Aukcji Sztuki Młodej! Licytacja odbędzie się w środę 16 maja 2018 r. o godz. 19:30. Katalog aukcji znajduje się także na Artinfo.pl i Onebid.pl. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 12-13 maja 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00. Serdecznie zapraszamy! Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online na platformie OneBid.

Toskania II - Jacek Malinowski (2018), obraz olejny na płótnie

1. Jacek Malinowski

Tytuł: Toskania II, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Moon - Jagoda Dziewanowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

2. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: Moon, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pierwsza miłość - Eliza Kleczewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

3. Eliza Kleczewska

Tytuł: Pierwsza miłość, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: E. Kleczewska 0'18, opisany na odwrocie: "Pierwsza miłość" akryl E. Kleczewska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Targ - Filip Łoziński (2018), obraz olejny na płótnie

4. Filip Łoziński

Tytuł: Targ, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: F. ŁOZIŃSKI 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Azure wave - Paulina Giersz (2018), obraz akrylowy na płótnie

5. Paulina Giersz

Tytuł: Azure wave, 2018

Informacje: akryl, płótnośr. 90 cmopisany na odwrocie: Paulina Giersz "Azure wave" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Let’s jump - Małgorzata Rukszan (2018), obraz akrylowy na płótnie

6. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Let’s jump, 2018

Informacje: akryl, płótno100x90 cmsygn. p.d.: M.Rukszan .IV.2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN 'LET'S JUMP' AKRYL + WERNIKS SATYNOWY OLSZTYN 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Dym na wodzie - Andrzej Wirpszo (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Dym na wodzie, 2018

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. l.d.: WIRP 2018, opisany na odwrocie: "DYM NA WODZIE" AKRYL 80x110 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu IV - Monika Noga (2016), obraz olejny na płótnie

8. Monika Noga

Tytuł: Bez tytułu IV, 2016

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Monika Noga

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pejzaż 14 - Natalia Szynal (2017), obraz olejny na płótnie

9. Natalia Szynal

Tytuł: Pejzaż 14, 2017

Informacje: olej, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: Szynal 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Apartament z widokiem - Joanna Szumska (2017), obraz akrylowy na płótnie

10. Joanna Szumska

Tytuł: Apartament z widokiem, 2017

Informacje: akryl, płótno100x130 cmsygn. p.d.: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Z cyklu Perpetuum mobile LXIII - Tomasz Winiarski (2014), mezzotinta, sucha igła, papier

11. Tomasz Winiarski

Tytuł: Z cyklu Perpetuum mobile LXIII, 2014

Informacje: mezzotinta, sucha igła, papier100x70 cmsygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile": LXIII AP IV/VI Tomasz Winiarski 2014, opisany na odwrocie: Z cyklu "Perpetuum mobile": LXIII mezzotinta, sucha igła AP IV/VI 2014 Tomasz Winiarski

Nakład: AP IV/VI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Akt 196 - Marcin Ziółkowski (2018), obraz olejny na płótnie

12. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Akt 196, 2018

Informacje: olej, płótno89,50x74,5 cmopisany na odwrocie: AKT 196 MARZ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Przedwiośnie - Zbigniew Olszewski (2018), obraz olejny na płótnie

13. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Przedwiośnie, 2018

Informacje: olej, płótno92x73 cmsygn. p.d.: OLSZEWSKI'18, opisany na odwrocie: "PRZEDWIOŚNIE" 2018 92x73 ZBIGNIEW OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Piosenka o dziewczynie - Jacek Cyganek (2018), tempera żółtkowa na płórnie

14. Jacek Cyganek

Tytuł: Piosenka o dziewczynie, 2018

Informacje: tempera żółtkowa, płótno80x100 cmsygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Przystań - Agnieszka Olech (2018), obraz akrylowy na płótnie

15. Agnieszka Olech

Tytuł: Przystań, 2018

Informacje: akryl, płótno73x54 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "PRZYSTAŃ" akryl na płótnie 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Little trip - Ula Niemirska (2014-2018), kolaż, akryl na płótnie

16. Ula Niemirska

Tytuł: Little trip, 2014-2018

Informacje: akryl, kolaż, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA 2014 R. 2018 "LITTLE TRIP" 60x50 cm.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dark one - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

17. Olena Horhol

Tytuł: Dark one, 2018

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: HORHOL18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Astrologia 1 - Paulina Ledzion (2016), obraz akrylowy na płótnie

18. Paulina Ledzion

Tytuł: Astrologia 1, 2016

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Między nocą a dniem IV - Aneta Biel (2016), obraz olejny na płótnie

19. Aneta Biel

Tytuł: Między nocą a dniem IV, 2016

Informacje: olej, płótno100x70 cm kompozycja, 105x75 cm w oprawiesygn. p.d.: AB, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Róża - Marta Julia Piórko (2018), obraz olejny na płótnie

20. Marta Julia Piórko

Tytuł: Róża, 2018

Informacje: olej, płótno30x24 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Intymność - Lena Jach (2012), akryl, akwarela, płótno

21. Lena Jach

Tytuł: Intymność, 2012

Informacje: akryl, akwarela, płótno120x130 cmopisany na odwrocie: 2012 M. Witkowska-JACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Koń - Aneta Śliwa (2017), ceramika

22. Aneta Śliwa

Tytuł: Koń, 2017

Informacje: ceramika26.00 x 18.00 x 10.00 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Przystanek - Monika Buca (2017), obraz olejny na płótnie

23. Monika Buca

Tytuł: Przystanek, 2017

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: M. Buca 2017, opisany na odwrocie: Monika Buca 2017 “Przystanek”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Pejzaż abstrakcyjny V - Sylwia Michalska (2018), technika własna, akryl, płótno

24. Sylwia Michalska

Tytuł: Pejzaż abstrakcyjny V, 2018

Informacje: technika własna, akryl, płótno50x50 cmsygn. l.d.: Sylwia Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Chłopiec różowy - Marlena Majchrzak (2010), obraz olejny na płótnie

25. Marlena Majchrzak

Tytuł: Chłopiec różowy, 2010

Informacje: olej, płótno120x100 cmsygn. l.d.: M.Majchrzak 2010, opisany na odwrocie: Marlena Majchrzak "Chłopiec i różowy" 2010 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Jedwab zielony - Joanna Półkośnik (2017), obraz akrylowy na płótnie

26. Joanna Półkośnik

Tytuł: Jedwab zielony, 2017

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: J.P’17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 “Jedwab zielony”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Jazz - Krzysztof Błonarowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

27. Krzysztof Błonarowicz

Tytuł: Jazz, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: K. Błonarowicz 2018 r, opisany na odwrocie: KRZYSZTOF BŁONAROWICZ JAZZ 2018 r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Nad jeziorem - Luiza Los-Pławszewska (2018), akryl, gesso, płótno

28. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Nad jeziorem, 2018

Informacje: akryl, gesso, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Luiza Los. P. 2018, opisany na odwrocie: "NAD JEZIOREM" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, GESSO 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Cezary Bednarczyk (2017), obraz olejny na płótnie

29. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno61x50 cmopisany na odwrocie: Cezary Bednarczyk "bez tytułu" 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Bez tytułu - Arkadiusz Rafflewski (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

30. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Cathedral - Jacek Sikora (2016), obraz akrylowy na płótnie

31. Jacek Sikora

Tytuł: Cathedral, 2016

Informacje: akryl, płótno100x81 cmsygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: CATHEDRAL 2016 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Podwórko - Magdalena Rytel-Skorek (2014), obraz akrylowy na płótnie

32. Magdalena Rytel-Skorek

Tytuł: Podwórko, 2014

Informacje: akryl, płótno51x60 cmopisany na odwrocie Magdalena Rytel-Skorek 2014.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Orkiestra - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

33. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Orkiestra, 2017

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: EM'17r, opisany na odwrocie: "Orkiestra" Edyta Mądzelewska 2017 r. Legionowo/WaWa

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dendrony - Jakub Szymański (2018), obraz olejny na płótnie

34. Jakub Szymański

Tytuł: Dendrony, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. na licu: K.2018, opisany na odwrocie: J. Szymański 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Sunset - Campio (2015), akryl, spray, medium luminescencyjne, płótno

35. Campio

Tytuł: Sunset, 2015

Informacje: akryl, spray, medium luminescencyjne, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Campio Sunset 2015 acrylic, aerosol, luminiscent medium on canvas 60x80

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Przybycie - Mariusz Drabarek (2009), obraz akrylowo-olejny na płótnie

36. Mariusz Drabarek

Tytuł: Przybycie, 2009

Informacje: akryl, olej, płótno120x150 cmopisany na odwrocie: Mariusz Drabarek 18.07.2009 "Przybycie" "Arrival"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Samolot - Bartek Pszon (2018), obraz akrylowy na płótnie

37. Bartek Pszon

Tytuł: Samolot, 2018

Informacje: akryl, płótno64x70 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 Samolot 64x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Świetlik - Emil Goś (2018), akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

38. Emil Goś

Tytuł: Świetlik, 2018

Informacje: akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno30x30 cm kompozycja, 35x35 cm w oprawieopisany na odwrocie: EMIL GOŚ “Świetlik” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Z cyklu Wody WO1 - Piotr Przybyła (2018), technika mieszana na płótnie

39. Piotr Przybyła

Tytuł: Z cyklu Wody WO1, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno70x80 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Z CYKLU WODY WO1" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Women - Marzena Uryszek (2018), obraz akrylowy na płótnie

40. Marzena Uryszek

Tytuł: Women, 2018

Informacje: akryl, płótno60x80 kompozycja, 64x84 cm w oprawiesygn. p.d.: M.Uryszek'18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Bez tytułu - Piotr Banaszkiewicz (2017), obraz olejny na płótnie

41. Piotr Banaszkiewicz

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Fioletowa mgiełka z cyklu Zauroczona dmuchawcami - Mariola Świgulska (2018), obraz olejny na płótnie

42. Mariola Świgulska

Tytuł: Fioletowa mgiełka z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2018

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Inner and outer II - Sebastian Skowroński (2018), linoryt, papier Hahnemuhle 300 g

43. Sebastian Skowroński

Tytuł: Inner and outer II, 2018

Informacje: linoryt, papier Hahnemuhle 300 g70x100 cmsygn. i opisany u dołu: Inner and outer II linoryt 1/4 Sebastian Skowroński 2018

Nakład: 1/4

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Emilia Waszak (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

44. Emilia Waszak

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: technika własna, płótno50x50 cmsygn. l.d.: E. WASZAK, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ankle busters - Agnieszka Nosek (2018), obraz olejny na płótnie

45. Agnieszka Nosek

Tytuł: Ankle busters, 2018

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. p.d.: AGNIESZKA NOSEK, opisany na odwrocie: ANKLE BUSTERS OIL ON CANVAS 2018 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Mała Hania - Piotr Mańczak (2014-2015), obraz olejny na płycie

46. Piotr Mańczak

Tytuł: Mała Hania, 2014-2015

Informacje: olej, płyta83,5x69 cmopisany na odwrocie: PIOTR MAŃCZAK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kura - Joanna Nodzykowska-Szarkowska (2013), ceramika szkliwiona, drewno

47. Joanna Nodzykowska-Szarkowska

Tytuł: Kura, 2013

Informacje: ceramika szkliwiona, drewno22.00 x 11.00 x 13.00 cmsygn. na spodzie: J. Nodzykowska-Szarkowska 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Edycja limitowana (6) - Izabela Kostiukow (2018), obraz olejny na płótnie

48. Izabela Kostiukow

Tytuł: Edycja limitowana (6), 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 100x100 2018 "EDYCJA LIMITOWANA" (6) II MIĘDZYNARODOWY PLENER MALARSKI AGRO-ART GOŁASZEWO 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Circle - Paweł Batura (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

49. Paweł Batura

Tytuł: Circle, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d.: Batura

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pozytywne emocje III - Marlena Rakoczy (2017), obraz akrylowy na płótnie

50. Marlena Rakoczy

Tytuł: Pozytywne emocje III, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: MARLENA RAKOCZY "POZYTYWNE EMOCJE III", 2017 r. AKRYL/PŁÓTNO, wym. 70/100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Spacer - Małgorzata Fenrych (2017), obraz olejny na płótnie

51. Małgorzata Fenrych

Tytuł: Spacer, 2017

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: MF17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych “Spacer” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Kurtyna - Ignacy Oboz (2016), olej, alkid, płótno

52. Ignacy Oboz

Tytuł: Kurtyna, 2016

Informacje: olej, alkid, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: I. OBOZ 2016

Latawiec - Jolanta Knap (2013), obraz olejny na płótnie

53. Jolanta Knap

Tytuł: Latawiec, 2013

Informacje: olej, płótno60x120 cmopisany na odwrocie: Jolanta Knap "Latawiec" 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Szary #9 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

54. Marcin Lenczowski

Tytuł: Szary #9, 2018

Informacje: akryl, płótno80x40 cmsygn. na boku: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys Marcin Lenczowski SZARY #9 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

C a 14 - Hanna Rozpara (2018), obraz akrylowy na płótnie

55. Hanna Rozpara

Tytuł: C a 14, 2018

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "C a 14" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Nokturn - Weronika Braun (2018), obraz olejny na płótnie

56. Weronika Braun

Tytuł: Nokturn, 2018

Informacje: olej, płótno110x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Friend - Aleksandra Młynarczyk-Gemza (2015), obraz olejny na płótnie

57. Aleksandra Młynarczyk-Gemza

Tytuł: Friend, 2015

Informacje: olej, płótno92x65 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasto J - Ewa Pietrzak (2016), obraz olejny na płótnie

58. Ewa Pietrzak

Tytuł: Miasto J, 2016

Informacje: olej, płótno150x90 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł