3 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 5 kwietnia 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 30 marca 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 1-2 kwietnia 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 3 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 5 kwietnia 2017 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia telefoniczne oraz limity aukcyjne można składać poprzez kliknięcie w przycisk “złóż zlecenie” pod wybraną pozycją. Istnieje także możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na portalu OneBid – link do katalogu znajduje się tutaj.

W katalogu zgromadziliśmy 66 obiektów autorstwa artystów młodego pokolenia, w tym wiele zupełnie nowych, świeżych nazwisk. To nierzadko twórcy, którzy dopiero debiutują na rynku aukcyjnym, a byli już  w ostatnich latach wielokrotnie nagradzani w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach artystycznych i przeglądach. Rekomendujemy szczególnie wielkoformatowe płótno Klaudii Laty, balansujące między abstrakcją a zmysłowym realizmem, pracę Soni Serafin, która w niezwykle ciekawy sposób konsekwentnie eksploruje w swojej sztuce temat cielesności, czy nierzeczywisty pejzaż Michała Jana Wielowiejskiego. Uwagę zwraca także nietypowa pod względem tematyki i formatu praca Pawła Franciszka Jaskuły. Kolekcjonerom zainteresowanym tematyką aktu polecamy dekoracyjną, utrzymaną w ciepłej kolorystyce pracę Olgi Pelipas, sensualny obraz Michała Jaszczaka, czy niepokojące płótno Klaudii Krzysztonek. Spośród artystów działających w kręgu malarstwa figuratywnego uwagę zwraca również Juliusz Lewandowski ze swoją wielopostaciową kompozycją utrzymaną w intensywnych czerwieniach oraz doskonały obserwator rzeczywistości, Mikołaj Szpaczyński. Również dla miłośników abstrakcji znajdzie się w katalogu wiele wartościowych propozycji – na zainteresowanie zasługuje płótno Piotra Worońca, przestrzenna, iluzjonistyczna kompozycja Iwony Gabryś, czy ekspresyjna praca Anny Jarzymowskiej. Polecamy także nawiązującą do stylistyki op-artu, fluorescencyjną abstrakcję Campio oraz kontrastowy, niezwykle interesujący kolorystycznie obraz Piotra Trusika. Kolekcjonerom malarstwa z kręgu nadrealizmu rekomendujemy  szczególnie kompozycje Dariusza Franciszka Różyca oraz Daniela Białowąsa. Oprócz malarstwa, możemy zaproponować Państwu również animalistyczne rzeźby ceramiczne Anety Śliwy i Jakuba Niewdany oraz niezwykle ciekawy, doskonały technicznie rysunek Kamila Pieczykolana, artysty którego działalność warto śledzić.

Katalog 3 Aukcja Sztuki Młodej

In hortum 6 - Daniel Białowąs (2016), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

1. Daniel Białowąs

Tytuł: In hortum 6, 2016

Informacje: akryl, technika własna, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: Daniel Białowąs “IN HORTUM 6” AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Błona - Klaudia Lata (2016), obraz olejny na płótnie

2. Klaudia Lata

Tytuł: Błona, 2016

Informacje: olej, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: Klaudia Lata “Błona” 2016 olej

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Hikikomori z cyklu Nie tak odległe… - Dariusz Franciszek Różyc (2015), obraz olejny na płótnie

3. Dariusz Franciszek Różyc

Tytuł: Hikikomori z cyklu Nie tak odległe…, 2015

Informacje: olej, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: TYTUŁ: “Hikikomori” CYKL: “Nie tak odległe…” FORMAT: 100/50 cm TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO ROK: 2015 r. Dariusz Franciszek Różyc

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Trafo - Piotr Woroniec jr (2017), akryl, technika mieszana, płótno

4. Piotr Woroniec jr

Tytuł: Trafo, 2017

Informacje: akryl, technika mieszana, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR. "TRAFO" 2017 / AFORYZMU 55 FRANZA KAFKI 1981/2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Obraz czerwony - Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy) (2017), obraz akrylowy na płótnie

5. Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy)

Tytuł: Obraz czerwony, 2017

Informacje: akryl, płótno110x80 cmopisany na odwrocie: Juliusz Lewandowski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Carpet with the pink tree - Katarzyna Sienkiewicz (2016), technika mieszana na płótnie

6. Katarzyna Sienkiewicz

Tytuł: Carpet with the pink tree, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno110x83 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA SIENKIEWICZ “CARPET WITH THE PINK TREE” 83x100 CM T. MIESZANA NA PŁÓTNIE 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Chłopcy bijący się na pustyni - Mikołaj Szpaczyński (2013), obraz olejny na płótnie

7. Mikołaj Szpaczyński

Tytuł: Chłopcy bijący się na pustyni, 2013

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński Chłopcy bijący się na pustyni / 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2016), technika mieszana na płótnie

8. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2016 100x70 technika własna mieszana Nr katalogowy 095 B. Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Dziennik - Klaudia Krzysztonek (2014), obraz olejny na płótnie

9. Klaudia Krzysztonek

Tytuł: Dziennik, 2014

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: 2014 Klaudia Krzysztonek “Dziennik”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Nosorożec - Jakub Niewdana (2017), ceramika szkliwiona i złocona

10. Jakub Niewdana

Tytuł: Nosorożec, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona i złocona31x15x11 cmsygn. na spodzie: 3/2017 NIEWDANA

Nakład: 3/2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Sun - Olga Pelipas (2017), obraz olejny na płótnie

11. Olga Pelipas

Tytuł: Sun, 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. l.d.: Pelipas

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Kompozycja nr 14 - Iwona Gabryś (2017), technika mieszana, akryl, suchy pastel, węgiel, płótno

12. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja nr 14, 2017

Informacje: technika mieszana, akryl, suchy pastel, węgiel, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Skrucha - Marcin Jaszczak (2017), akryl, płyta

13. Marcin Jaszczak

Tytuł: Skrucha, 2017

Informacje: akryl, płyta90x90 cmsygn. l.d.: MJ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Kwiaty dla Malewicza 4 z cyklu Klocki - Kamil Stańczak (2016), obraz akrylowy na płótnie

14. Kamil Stańczak

Tytuł: Kwiaty dla Malewicza 4 z cyklu Klocki, 2016

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

R nr 207 - Katarzyna Matylda Kręcicka (2017), technika mieszana na płótnie

15. Katarzyna Matylda Kręcicka

Tytuł: R nr 207, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno110x80 cmsygn. p.d.: kmk ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

W różowej chmurze - Ula Niemirska (2016), kolaż, akryl na płótnie

16. Ula Niemirska

Tytuł: W różowej chmurze, 2016

Informacje: akryl, kolaż, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “W RÓŻOWEJ CHMURZE” 2016 r. akryl/kolaż 90x130 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Rękawicznik Wenecjonik - Elżbieta Prusinowska (2016), obraz akrylowy na płótnie

17. Elżbieta Prusinowska

Tytuł: Rękawicznik Wenecjonik, 2016

Informacje: akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: ELŻBIETA PRUSINOWSKA 12.VIII.2016 WENECJA #1 RĘKAWICZNIK WENECJONIK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Linear Landscape - Campio (2016), farby fluorescencyjne, płótno

18. Campio

Tytuł: Linear Landscape, 2016

Informacje: farby fluorescencyjne, płótno60x100 cmsygn. p.d.: Campio ‘16, opisany na odwrocie: Campio “Linear Landscape” Fluorescent 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Zmrok - Sabina Maria Grzyb (2017), obraz olejny na płótnie

19. Sabina Maria Grzyb

Tytuł: Zmrok, 2017

Informacje: olej, płótno30x60 cmopisany na odwrocie: Sabina Maria ZMROK 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Żubry - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona

20. Aneta Śliwa

Tytuł: Żubry, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona4x 16x10,5x6,5 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

The Warrior - Jakub Godziszewski (2015), olej, pozłota płatkowa, płótno

21. Jakub Godziszewski

Tytuł: The Warrior, 2015

Informacje: olej, pozłota płatkowa, płótno100x40 cmsygn. u dołu: J. Godziszewski 2015, opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2015 THE WARRIOR

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Year 1980 - Piotr Ignacy Kopczyński (2017), obraz olejny na płótnie

22. Piotr Ignacy Kopczyński

Tytuł: Year 1980, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: PiK.2017.y, opisany na odwrocie: “YEAR 1980” 02.2017.y Piotr Ignacy Kopczyński

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Katharsis - Paweł Franciszek Jaskuła (2014), obraz olejny na płótnie

23. Paweł Franciszek Jaskuła

Tytuł: Katharsis, 2014

Informacje: olej, płótno130x30 cmopisany na odwrocie: Pawel 7 oraz opatrzony pieczątką autorską

Cena wywoławcza: 500,00 zł

One way in, one way out 37 - Marcin Błach (2017), obraz akrylowy na płótnie

24. Marcin Błach

Tytuł: One way in, one way out 37, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Marcin Błach, 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Be sure - Anna Piotrowiak (2017), obraz akrylowy na płótnie

25. Anna Piotrowiak

Tytuł: Be sure, 2017

Informacje: akryl, płótno50x65 cmsygn. p.d.: 2017 a.p., opisany na odwrocie: 2017 luty A. Piotrowiak

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Rajstopy - Monika Kalista (2013), obraz olejny na płótnie

26. Monika Kalista

Tytuł: Rajstopy, 2013

Informacje: olej, płótno120x160 cmopisany na odwrocie: MONIKA KALISTA RAJSTOPY 120x160 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Z cyklu Podziały - Michał Czerko (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

27. Michał Czerko

Tytuł: Z cyklu Podziały, 2016

Informacje: akryl, olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: MICHAŁ CZERKO 2016 Z CYKLU PODZIAŁY

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Michalina Czurakowska (2014/2015), obraz akrylowy na płótnie

28. Michalina Czurakowska

Tytuł: Bez tytułu, 2014/2015

Informacje: akryl, płótno120x150 cmopisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2014/2015, WARSZAWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2100,00 zł

Bez tytułu - Piotr Trusik (2017), obraz olejny na płótnie

29. Piotr Trusik

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: P. TRUSIK, ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Bucior (2016), obraz olejny na płótnie

30. Krzysztof Bucior

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Krzysztof Bucior “Bez tytułu”, 2016 Olej na płótnie, 50x70

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Basen 69 - Karina Antończak (2017), obraz olejny na płótnie

31. Karina Antończak

Tytuł: Basen 69, 2017

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: ANT, opisany na odwrocie: Karina Antończak 2017 Warszawa “POOL 69”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Świtanie z cyklu Zauroczona Dmuchawcami - Mariola Świgulska (2017), obraz akrylowy na płótnie

32. Mariola Świgulska

Tytuł: Świtanie z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2017

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Odbicie - Jena Polak (2016), obraz olejny na płótnie

33. Jena Polak

Tytuł: Odbicie, 2016

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Jena, opisany na odwrocie: “Odbicie” Jena Polak 2016’

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Chromosfera IV - Joanna Sułek-Malinowska (2016), obraz akrylowy na płótnie

34. Joanna Sułek-Malinowska

Tytuł: Chromosfera IV, 2016

Informacje: akryl, płótno120x81 cmopisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska “Chromosfera IV” 120x81 akryl 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Niebieska - Paulina Maksjan (2016), kolaż, akryl na płótnie

35. Paulina Maksjan

Tytuł: Niebieska, 2016

Informacje: akryl, kolaż, płótno80x100 cmsygn.: Paulina Maksjan 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Gramine - Hanna Rozpara (2017), obraz akrylowy na płótnie

36. Hanna Rozpara

Tytuł: Gramine, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “GRAMINE” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Toscana XXI - Jacek Malinowski (2017), obraz olejny na płótnie

37. Jacek Malinowski

Tytuł: Toscana XXI, 2017

Informacje: olej, płótno60x70 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Disco kot - Anita Kucharczyk (2016), tempera damarowa, olej, wosk zmydlony, płótno

38. Anita Kucharczyk

Tytuł: Disco kot, 2016

Informacje: tempera damarowa, olej, wosk zmydlony, płótno50x60 cmopisany na odwrocie: ANITA KUCHARCZYK 2016 “DISCO KOT” TEMPERA DAMAROWA I OLEJ Z WOSKIEM ZMYDLONYM NA PŁÓTNIE 50x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Claude Monet z cyklu Abstractly - Dominik Smolik (2017), obraz akrylowy na płótnie

39. Dominik Smolik

Tytuł: Claude Monet z cyklu Abstractly, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK FROM THE SERIES ABSTRACTLY “CLAUDE MONET” AKRYL/PŁÓTNO 100x100 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Hefa - Sonia Serafin (2016), obraz olejny na płótnie

40. Sonia Serafin

Tytuł: Hefa, 2016

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: Hefa 110x110

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

05.013 - Michał Jan Wielowiejski (2013), obraz olejny na płótnie

41. Michał Jan Wielowiejski

Tytuł: 05.013, 2013

Informacje: olej, płótno110x85 cm kompozycja, 115x90 cm w oprawieopisany na odwrocie: MICHAŁ JAN WIELOWIEJSKI 05.013 OLEJ 2013 ROK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Sam - Alicja Pulik (2017), obraz akrylowy na płótnie

42. Alicja Pulik

Tytuł: Sam, 2017

Informacje: akryl, płótno80x70 cmsygn. p.d.: AP Alicja Pulik 2017, opisany na odwrocie: “SAM” ALICJA PULIK AKRYL NA PŁÓTNIE 80x70 CM 2017 ALICJA PULIK 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bukiet - Anna Cichoń (2015), obraz olejny na płótnie

43. Anna Cichoń

Tytuł: Bukiet, 2015

Informacje: olej, płótno55x55 cmopisany na odwrocie: ANNA CICHOŃ 55x55 cm, ol/pł “BUKIET” 2015 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Hel - Agnieszka Głębicka (2016), obraz olejny na płótnie

44. Agnieszka Głębicka

Tytuł: Hel, 2016

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: AGA GŁĘBICKA HEL, 80x100 OLEJ 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

45. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska 2017 r bez tytułu 110cm/110cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Głowa - Lidia Wnuk (2016), obraz olejny na płótnie

46. Lidia Wnuk

Tytuł: Głowa, 2016

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: WNUK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Miasto 777 - Magdalena Karwowska (2017), technika mieszana na płótnie

47. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 777, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 777 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Czuwanie - Natalia Pławecka-Kijewska (2015), obraz olejny na płótnie

48. Natalia Pławecka-Kijewska

Tytuł: Czuwanie, 2015

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: N. Pławecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Axis mundi - Rafał Gawlik (2016), obraz olejny na płótnie

49. Rafał Gawlik

Tytuł: Axis mundi, 2016

Informacje: olej, płótno60x30 cmopisany na odwrocie: R.G. 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Bartek Pszon (2017), obraz olejny na płótnie

50. Bartek Pszon

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno75x60 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2016 bez tytułu 60x75 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Kamil Pieczykolan (2013), węgiel, czerń żelazowa, papier

51. Kamil Pieczykolan

Tytuł: Bez tytułu, 2013

Informacje: węgiel, czerń żelazowa, papier100x70 cmopisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan 2013 węgiel, czerń żelazowa na papierze 100x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Plaża - Magdalena Serwin (2015), obraz olejny na płótnie

52. Magdalena Serwin

Tytuł: Plaża, 2015

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Serwin M., opisany na odwrocie: 2015 SERWIN M.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

df1 - Piotr Przybyła (2014), olej, akryl, spray, płótno

53. Piotr Przybyła

Tytuł: df1, 2014

Informacje: olej, akryl, spray, płótno2x 70x50 cm (dyptyk)opisany na odwrocie: Piotr Przybyła 2014 r. “df1”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Victoria i Bibi - Magdalena Szyszkowska (2015), obraz akrylowy na płótnie

54. Magdalena Szyszkowska

Tytuł: Victoria i Bibi, 2015

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: MSz 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Moonlight - Jagoda Dziewanowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

55. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: Moonlight, 2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Westalka - Konrad Trzeszczkowski (2016), obraz olejny na płótnie

56. Konrad Trzeszczkowski

Tytuł: Westalka, 2016

Informacje: olej, płótno146x88,5 cmopisany na odwrocie: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Przenikanie 1 - Katarzyna Rogoża (2017), obraz akrylowy na płótnie

57. Katarzyna Rogoża

Tytuł: Przenikanie 1, 2017

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Rogoża “Przenikanie 1” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Przejaw dwunasty z cyklu Pustka - Marta Kolarz (2016), obraz akrylowy na płótnie

58. Marta Kolarz

Tytuł: Przejaw dwunasty z cyklu Pustka, 2016

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Cykl “Pustka” Przejaw Dwunasty MKolarz 2016.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Maca moc - Piotr Przybylski (2017), obraz akrylowy na płótnie

59. Piotr Przybylski

Tytuł: Maca moc, 2017

Informacje: akryl, płótno70x120 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYLSKI MACA MOC 120x70 CM AKRYL NA PŁÓTNIE WARSZAWA, POLSKA, 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Figurska (2017), obraz olejny na płótnie

60. Agnieszka Figurska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: AFigurska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Ptasie radio - Katarzyna Rymarz (2015), obraz olejny na płótnie

61. Katarzyna Rymarz

Tytuł: Ptasie radio, 2015

Informacje: olej, płótno100x130 cmsygn. p.d.: K. RYMARZ 2015, opisany na odwrocie: PTASIE RADIO KATARZYNA RYMARZ 2015 OLEJ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Wolska-Libiszewska (2017), technika mieszana, akryl, płótno

62. Magdalena Wolska-Libiszewska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: technika mieszana, akryl, płótno70x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Close open - Patryk Kowalczyk (2016), obraz akrylowy na płótnie

63. Patryk Kowalczyk

Tytuł: Close open, 2016

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Patryk Kowalczyk “CLOSE OPEN” ‘16

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dworzec - Urszula Sakowska (2015), farba ftalowa, olej, płótno

64. Urszula Sakowska

Tytuł: Dworzec, 2015

Informacje: farba ftalowa, olej, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: U. Sakowska 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Chryzantemy I - Izabela Wolska (2017), obraz olejny na płótnie

65. Izabela Wolska

Tytuł: Chryzantemy I, 2017

Informacje: olej, płótno80x50 cmsygn. p.d.: WOLSKA 2017, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Abstrakcja - Karolina Kasprzak (2015), obraz akrylowy na płótnie

66. Karolina Kasprzak

Tytuł: Abstrakcja, 2015

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Karolina Kasprzak 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł