16 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 13 października 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: 7-13 października 2020 r., pon-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 9-10 października 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 13 października 2020 r. o godz. 19:30. Aukcje Sztuki Dzisiejszej to licytacje prac uznanych autorów średniego pokolenia. Organizujemy je tylko cztery razy do roku, starając się zawsze zaoferować Państwu ciekawy wybór wyselekcjonowanych obiektów o wartości kolekcjonerskiej i inwestycyjnej. Katalog dostępny jest na naszej stronie oraz portalach Artinfo.pl i Onebid.pl. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Zlecenia i limity można składać przez naszą stronę, klikając w przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

Katalog 16 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Czerwony Dubrownik - Joanna Jeżewska-Desperak (2018), obraz olejny na płótnie

1. Joanna Jeżewska-Desperak

Tytuł: Czerwony Dubrownik, 2018

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: J.Desperak, opisany na odwrocie: Joanna Jeżewska-Desperak "Czerwony Dubrownik" olej na płótnie, 70x100 cm 2018 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

Zmierzch V - Stanisław Kortyka (2020), obraz olejny na płótnie

2. Stanisław Kortyka

Tytuł: Zmierzch V, 2020

Informacje: olej, płótnoolej, płótno, 71,50 x 48,00 cmsygn. na licu: St. Kortyka 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Safak – jutrzenka - Olga Wolniak (2020), obraz olejny na płótnie

3. Olga Wolniak

Tytuł: Safak – jutrzenka, 2020

Informacje: olej, płótno80,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: OW, opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK "SAFAK - JUTRZENKA" 2020 OL/PŁ 80x80 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Dziewczynka z cyklu Moja skóra - Magdalena Cybulska (2013), obraz olejno-akrylowy na płótnie

4. Magdalena Cybulska

Tytuł: Dziewczynka z cyklu Moja skóra, 2013

Informacje: olej, akryl, płótno50,00 x 40,00 cmsygn. p.d.: ceba 13, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “DZIEWCZYNKA” ZAINSPIROWANE STARĄ FOTOGRAFIĄ

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Samogłoska - Andrzej Tobis (2003), obraz olejno-akrylowy na płótnie

5. Andrzej Tobis

Tytuł: Samogłoska, 2003

Informacje: olej, akryl, płótno130,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: "Samogłoska" ol./pł 130x100 Tobis 2003

Cena wywoławcza: 7 000,00 zł

Estymacja: 9500-11000 zł

Miejsce 34 - Krzysztof Krzywiński (2013), obraz olejny na płótnie

6. Krzysztof Krzywiński

Tytuł: Miejsce 34, 2013

Informacje: olej, płótno100,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: K.K. '13, opisany na odwrocie: "Miejsce 34" KK13 Krzysztof Krzywiński 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Już nie ma dzikich plaż̇ z cyklu MOŻE MORZE - Piotr C. Kowalski (2008/2020), technika mieszana, kolaż, olej, płótno

7. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Już nie ma dzikich plaż̇ z cyklu MOŻE MORZE, 2008/2020

Informacje: technika mieszana, kolaż, olej, płótno70,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: 70x100 cm - akryl, olej i fragment plaży, morza na płótnie lnianym i reprodukcje w ramce - 2008 & 2020 - JUŻ PRAWIE NIE MA DZIKICH PLAŻ z cyklu "Moze morze" PIOTR C. KOWALSKI i INNI &AJWAZOWSKI WITOLD LUBINIECKI EUGENE BOUDIN

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

CZOŁGI NA PUSTYNI - Edward Dwurnik (2001), akwarela na papierze

8. Edward Dwurnik

Tytuł: CZOŁGI NA PUSTYNI, 2001

Informacje: akwarela, papier18,00 x 24,00 cmsygn. u dołu: CZOŁGI NA PUSTYNI 2001 E.DWURNIK, opisany na odwrocie: "Czołgi na pustyni" spis NR. 1024 31.08.02 18x24 oraz opatrzony pieczęcią autorską

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 5500-6000 zł

Cena sprzedaży: 7000 zł

Akt letni - Kornel Arciszewski (2020), marmur biała Marianna, granit

9. Kornel Arciszewski

Tytuł: Akt letni, 2020

Informacje: marmur biała Marianna, granit30,00 x 30,00 x 25,00 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Pochwycić wiatr - Anna Buczkowska (2011), obraz olejny na płótnie

10. Anna Buczkowska

Tytuł: Pochwycić wiatr, 2011

Informacje: olej, płótno100,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: A. Buczkowska, opisany na odwrocie: Anna Buczkowska "Pochwycić wiatr" 100x80 cm rok 2011 olejny obraz na łótnie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1700-2000 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Tkanki 27 - Agata Czeremuszkin-Chrut (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

11. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Tkanki 27, 2016

Informacje: akryl, olej, płótno60,00 x 60,00 cmopisany na odwrocie: Agata Czeremuszkin-Chrut "Tkanki 27" 60x60 cm, 2016 akryl/olej/płótno

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

Z cyklu Ryby - Andrzej Urbanowicz (1961), obraz olejny na płótnie

12. Andrzej Urbanowicz

Tytuł: Z cyklu Ryby, 1961

Informacje: olej, płótno35,00 x 90,00 cmopisany na odwrocie: A. Urbanowicz 1961

Cena wywoławcza: 6 000,00 zł

Estymacja: 8000-10000 zł

Z cyklu Metacysterna - Mirosław Sikorski (2007), tempera jajowa, olej, deska

13. Mirosław Sikorski

Tytuł: Z cyklu Metacysterna, 2007

Informacje: tempera jajowa, olej, deska62,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: Mirek Sikorski - obraz z cyklu "Metacysterna" tempera jajkowa i olej na płycie '2007

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Równoczesność odmiennych codzienności - Zbigniew Mil (1995), obraz olejny na płótnie

14. Zbigniew Mil

Tytuł: Równoczesność odmiennych codzienności, 1995

Informacje: olej, płótno105,00 x 130,00 cmsygn. p.d.: Z. MIL'95 r, opisany na odwrocie: "Równoczesność odmiennych codzienności" 1995 r. Z. Mil

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Miasto “Capitol” - Redi Bo /Radosław Boczek/ (2019), akwarela na papierze

15. Redi Bo /Radosław Boczek/

Tytuł: Miasto “Capitol”, 2019

Informacje: akwarela, papier50,00 x 70,00 cm kompozycja, 75,50 x 95,50 cm w oprawiesygn. l.d.: REDI BO MMXIX, opisany na odwrocie: MIASTO "CAPITOL" REDI BO MIMXIX

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2014), obraz olejny na płótnie

16. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2014

Informacje: olej, płótno130,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3800-4200 zł

Cena sprzedaży: 2500 zł

Wyższość powszechnej opinii - Rafał Olbiński (2014), litografia, papier

17. Rafał Olbiński

Tytuł: Wyższość powszechnej opinii, 2014

Informacje: litografia, papier56,00 x 45,00 cmsygn. p.d.: Olbiński

Nakład: 85/200

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

18. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Materia ciszy, 2016

Informacje: technika własna, płótno90,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 5 000,00 zł

Estymacja: 6500-7000 zł

Cena sprzedaży: 5000 zł

Rośliny cieplarniane - Michał Baca (2020), obraz olejny na płótnie

19. Michał Baca

Tytuł: Rośliny cieplarniane, 2020

Informacje: olej, płótno70,00 x 50,00 cmsygn. p.d.:Michał Baca 2020, opisany na odwrocie: Michał Baca "Rośliny cieplarniane" olej/płótno 70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Błękit paryski - Alina Bloch (2020), obraz olejny na płótnie

20. Alina Bloch

Tytuł: Błękit paryski, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: Alina Bloch 2020r. olej, płótno, 100x70 cm "Błekit paryski"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Strony XLV - Kazimierz Drejas (2015), olej, żywica, płótno

21. Kazimierz Drejas

Tytuł: Strony XLV, 2015

Informacje: olej, żywica, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. l.d.: Drejas, opisany na odwrocie: KAZ DREJAS - "STRONY XLV" olej, damara 100x100 2015

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Wenus - Maciej Bieniasz (1973), olej, żywica, płótno

22. Maciej Bieniasz

Tytuł: Wenus, 1973

Informacje: olej, żywica, płótno80,00 x 64,50 cm kompozycja, 85,00 x 70,00 cm w oprawieopisany na odwrocie: 80x64,5 cm Maciej Bieniasz 1973 ol.pł. "Wenus"

Cena wywoławcza: 6 500,00 zł

Estymacja: 7000-7500 zł

Baletnica - Andrzej Szczepaniec (2019), brąz patynowany

23. Andrzej Szczepaniec

Tytuł: Baletnica, 2019

Informacje: brąz patynowany25,00 x 13,00 x 18,00 cmsygn. na podstawie: Szczepaniec 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 1500 zł

Obszary 14 - Michał Paryżski (2000), obraz olejny na płótnie

24. Michał Paryżski

Tytuł: Obszary 14, 2000

Informacje: olej, płótno100,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: MICHAŁ PARYŻSKI 2000 OBSZARY 14

Cena wywoławcza: 4 000,00 zł

Estymacja: 5500-6000 zł

Z cyklu 27G – S5 - Agata Rościecha (2020), technika mieszana na płótnie

25. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu 27G – S5, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno130,00 x 50,00 cmsygn. p.d.: ARościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu “27G - S5” tech. mieszana na płótnie 130x50 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Mokradła I - Anna Sołtysiak (2020), obraz akrylowy na płótnie

26. Anna Sołtysiak

Tytuł: Mokradła I, 2020

Informacje: akryl, płótno81,00 x 60,00 cmopisany na odwrocie: Anna Sołtysiak "Mokradła I" Raszyn 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Miejsce - Alina Dorada-Krawczyk (2020), obraz akrylowy na płótnie

27. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Miejsce, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: ADorada '20, opisany na odwrocie: Alina Dorada-Krawczyk "Miejsce" 100x100 2020

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Próba XIII - Anna Drejas (2002), obraz olejny na płótnie

28. Anna Drejas

Tytuł: Próba XIII, 2002

Informacje: olej, płótno116,00 x 89,00 cmsygn. p.d. ANNA DREJAS, opisany na odwrocie: Anna Drejas =Próba XIII= 2002 r. olej. 116x89

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Coś mnie łaskocze - Aga Pietrzykowska (2016), obraz akrylowy na płótnie

29. Aga Pietrzykowska

Tytuł: Coś mnie łaskocze, 2016

Informacje: akryl, płótno92,00 x 73,00 cm,sygn. p.d.: A. Pietrzykowska, opisany na odwrocie: "Coś mnie łaskocze" Aga Pietrzykowska akryl/płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Podróże kamienne II - Maria Sadowska (2020), obraz olejny na płótnie

30. Maria Sadowska

Tytuł: Podróże kamienne II, 2020

Informacje: olej, płótno70,00 x 50,00 cmsygn. l.d.: monogramem,opisany na odwrocie: Maria Sadowska "Podróże kamienne II" Cykl, olej, płótno 2020

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Portal jesieni - Ewa Nowiszewska (2020), obraz olejny na płótnie

31. Ewa Nowiszewska

Tytuł: Portal jesieni, 2020

Informacje: olej, płótno120x80 cmsygn. l.d.: E. Nowiszewska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1700 - 2000

555 Auto-handel - Elżbieta Kozera (2005), tempera na płótnie

32. Elżbieta Kozera

Tytuł: 555 Auto-handel, 2005

Informacje: tempera, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Elżbieta Kozera "555 Auto-handel" tempera 2005

Cena wywoławcza: 1 600,00 zł

Estymacja: 2500-3000

Zagubione wejście - Roman Maciuszkiewicz (1997), gwasz, tektura

33. Roman Maciuszkiewicz

Tytuł: Zagubione wejście, 1997

Informacje: gwasz, tektura50x70 cmsygn. p.d.: Maciuszkiewicz '97, opisany na odwrocie: Roman Maciuszkiewicz '97 "Zagubione wejście"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1700-2000

Z cyklu Rudimentum - Dobiesław Gała (2020), technika własna

34. Dobiesław Gała

Tytuł: Z cyklu Rudimentum, 2020

Informacje: technika własna70x30 cmsygn. p.d.: D. Gała 020, opisany na odwrocie: Dobiesław Gała z cyklu Rudimentum 70x30 cm 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-5000

Przebudzenie - Michał Jędrczak (2020), lakier, płótno

35. Michał Jędrczak

Tytuł: Przebudzenie, 2020

Informacje: lakier, płótno90x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak 2020 Przebudzenie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2200

Rapsodia - Mariusz Zdybał (2000), obraz olejny na płótnie

36. Mariusz Zdybał

Tytuł: Rapsodia, 2000

Informacje: olej, płótno65,00 x 100,00 cm kompozycja, 78,00 x 113,00 cm w oprawie

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4500-5000

Cena sprzedaży: 3000 zł

Cyrk wg cliché-verre B.Schulza - Małgorzata Leszczewska-Włodarska (1991), akwaforta na papierze Fabriano

37. Małgorzata Leszczewska-Włodarska

Tytuł: Cyrk wg. cliché-verre B. Schulza, 1991

Informacje: akwaforta, papier Fabriano13,5x18,5 odcisk z płyty, 25x35 cm arkuszsygn. i opisany u dołu: "Cyrk" wg cliché-verre B.Schulza E.A. XVI akwaforta M.L.Włodarska 1991

Nakład: E.A.XVI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1500

bez tytułu - Anna Trochim (1998), obraz olejny na płótnie

38. Anna Trochim

Tytuł: bez tytułu, 1998

Informacje: olej, płótno65,00 x 100,00 cm kompozycja, 69,00 x 104,00 cm w oprawieopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 1998

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3500-4000

Magnolia I - Artur Kardamasz (2006), akryl, szlagmetal, płótno

39. Artur Kardamasz

Tytuł: Magnolia I, 2006

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno100x81 cmsygn. p.d.: 2006 artur kardamasz "magnolia I", opisany na odwrocie: ARTUR KARDAMASZ "MAGNOLIA I" 2006 R. technika mieszana akryl, szlagmetal / płótno 100x81 cm

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 4000-5000

Meeting on the top - Ewa Miazek (2004), obraz akrylowy na płótnie

40. Ewa Miazek

Tytuł: Meeting on the top, 2004

Informacje: akryl, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4800-5200

Z cyklu Stosunki przestrzenne nr 4-2020 - Marek Ejsmond – Ślusarczyk (2020), obraz akrylowy na płótnie

41. Marek Ejsmond – Ślusarczyk

Tytuł: Z cyklu Stosunki przestrzenne nr 4-2020, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400

Żółte zatopione taksówki - Patryk Lutomski (2020), obraz akrylowy na płótnie

42. Patryk Lutomski

Tytuł: Żółte zatopione taksówki, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Lutomski '20,opisany na odwrocie: "Zatopione żółte taksówki" '20 P. Lutomski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1700-2000

Cena sprzedaży: 1500 zł

Neue Ordnung (A) - Tomasz Daniec (2002), akwaforta, akwatinta barwna, papier

43. Tomasz Daniec

Tytuł: Neue Ordnung (A), 2002

Informacje: akwaforta, akwatinta barwna, papier90x60 cm odcisk płyty, 98,5x68,5 cm arkuszsygnowany i opisany u dołu: 8/50 - Neue Ordnung (A) - T-Daniec 2002

Nakład: 8/50

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300

Przystań - Uriy Lavrentev (2001), obraz olejny na płótnie

44. Uriy Lavrentev

Tytuł: Przystań, 2001

Informacje: olej, płótno97x78 cmopisany na odwrocie cyrlicą: tytuł, nazwisko, data, wymiary

Cena wywoławcza: 22 000,00 zł

Estymacja: 24000-26000

Gitarzystka - Andrzej Folfas (1996), obraz olejny na płótnie

45. Andrzej Folfas

Tytuł: Gitarzystka, 1996

Informacje: olej, płótno100x100 (praca dwustronna)sygn. u dołu: FOLFAS 96

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3200-3500

Cena sprzedaży: 2500 zł

Undula odwieczny ideał wg cliché-verre B.Schulza - Małgorzata Leszczewska-Włodarska (1991), akwaforta na papierze Fabriano

46. Małgorzata Leszczewska-Włodarska

Tytuł: Undula odwieczny ideał wg cliché-verre B.Schulza, 1991

Informacje: akwaforta, papier Fabriano12,5x17,5 cm odcisk z płyty, 25x35 cm arkuszsygn. i opisany u dołu: Undula odwieczny ideał wg cliché-verre B.Schulza E.A. XVI akwaforta M.L.Włodarska 1991

Nakład: E.A. XVI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1500

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

47. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017

Informacje: technika własna, płótno80x50 cm

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4000-4400

Cena sprzedaży: 2800 zł

Opiekunowie słoni - Maciej Urbaniak (2003), obraz olejny na płótnie

48. Maciej Urbaniak

Tytuł: Opiekunowie słoni, 2003

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: M. Urbaniak 2003

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500

Rożnowice stary sad - Krzysztof Ludwin (2007), obraz olejny na płótnie

49. Krzysztof Ludwin

Tytuł: Rożnowice stary sad, 2007

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. l.d.: 2007 Krzysztof LUDWIN, opisany na odwrocie: KRZYSZTOF LUDWIN ROŻNOWICE STARY SAD ROŹNOWICE 2007

Cena wywoławcza: 8 500,00 zł

Estymacja: 9000-9500

Materias - Anna Nosowicz Ruiz (2015), obraz olejny na płótnie

50. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Materias, 2015

Informacje: olej, płótno85x140 cmopisany na odwrocie: “MATERIAS” ANNA NOSOWICZ 2015

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000

Cena sprzedaży: 2000 zł

Zdziczała orkiestra - Kacper Bożek (2014), akwaforta, sucha igła, papier

51. Kacper Bożek

Tytuł: Zdziczała orkiestra, 2014

Informacje: akwaforta, sucha igła, papier24,5x66 cm odcisk płyty, 51,5x81,5 cm w oprawiesygn. i opisany u dołu: 29/100 Zdziczała orkiestra Kacper Bożek XIV/XXI

Nakład: 29/100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

bez tytułu - Julia Kowalska (2018), obraz olejny na płótnie

52. Julia Kowalska

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno120x90 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3800-4200

Szafa - Andrzej Zdanowicz (2020), obraz olejny na płótnie

53. Andrzej Zdanowicz

Tytuł: Szafa, 2020

Informacje: olej, płótno50x40

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 1800-2500

Słoneczny poranek w Pafos - Grzegorz Skrzypek (2019), obraz olejny na płótnie

54. Grzegorz Skrzypek

Tytuł: Słoneczny poranek w Pafos, 2019

Informacje: olej, płótno100x50 cmsygn. na licu: SKRZYPEK 2019, opisany na odwrocie: Grzegorz Skrzypek olej, łótno 2019 100x50 cm "Słoneczny poranek w Pafos"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400

Cena sprzedaży: 1600 zł

Growing - Monika Kopczewska (2019), obraz olejny na płótnie

55. Monika Kopczewska

Tytuł: Growing, 2019

Informacje: olej, płótno110x110 cmopisany na odwrocie: monika kopczewska growing 120x120 olej

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3300-3500

Jezioro i góry - Izabela Rudzka (2020), obraz akrylowy na płótnie

56. Izabela Rudzka

Tytuł: Jezioro i góry, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Izabela Rudzka "Jezioro i góry" "Lake and mointains" acrylic on canvs 80x100 cm Poznań '2020 I. Rudzka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500

VIII-06 - Jacek Mirczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

57. Jacek Mirczak

Tytuł: VIII-06, 2017

Informacje: akryl, płótno150x100 cmJACEK MIRCZAK 2017 „VIII-06” 150x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4800-5500

Polowanie - Maciej Urbaniak (2003), obraz olejny na płótnie

58. Maciej Urbaniak

Tytuł: Polowanie, 2003

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500

Znaki - Paweł Rubaszewski (2009), brąz patynowany, drewno

59. Paweł Rubaszewski

Tytuł: Znaki, 2009

Informacje: brąz patynowany, drewno16x5x39 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000

Cena sprzedaży: 1200 zł

Przybycie papieskiego emisariusza - Jarosław Jaśnikowski (2011), ikonografia, papier

60. Jarosław Jaśnikowski

Tytuł: Przybycie papieskiego emisariusza, 2011

Informacje: ikonografia, papier56x47 cmsygn. i opisany u dołu

Nakład: 11/50

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500