16 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 27 czerwca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: Od 22 czerwca 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 23-24 czerwca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem 16 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się u nas już 27 czerwca 2018 r. o godz. 19:30. Zlecenia można już składać poprzez przyciski znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, a także mailowo: galeria@galeriaxanadu.pl i telefonicznie: 503012889. Polecamy również licytację online na platformie Onebid.pl.

Od 22 czerwca 2018 r. zapraszamy do naszej siedziby na wystawę przedaukcyjną. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w weekend 23-24 czerwca 2018 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog 16 Aukcja Sztuki Młodej

Animationis - Anna Osiecka (2017), obraz olejny na płótnie

1. Anna Osiecka

Tytuł: Animationis, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Anna Osiecka "Animationis" 2017 R.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Filip Łoziński (2018), obraz akrylowy na płótnie

2. Filip Łoziński

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno70x90 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Northern lights III - Kamil Klamczyński (2018), obraz olejny na płótnie

3. Kamil Klamczyński

Tytuł: Northern lights III, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: K. KLAMCZYŃSKI '18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Akt 93 - Marcin Ziółkowski (2018), obraz olejny na płótnie

4. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Akt 93, 2018

Informacje: olej, płótno90x70 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kaktus z fikusem na tle firany - Łukasz Breitenbach (2018), obraz olejny na płótnie

5. Łukasz Breitenbach

Tytuł: Kaktus z fikusem na tle firany, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. l.d.: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Po kąpieli - Magda Zarzycka (2018), obraz akrylowy na płótnie

6. Magda Zarzycka

Tytuł: Po kąpieli, 2018

Informacje: akryl, płótno40x60 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA, PO KĄPIELI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Pogoda w paski – Zebranie - Małgorzata Rukszan (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Pogoda w paski – Zebranie, 2018

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: M.Rukszan V.2018, opisany na odwrocie: M.RUKSZAN 'PP-ZEBRANIE' AKRYL + WERNIKS BŁYSZCZĄCY 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

8. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Siedząca - Luiza Los-Pławszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

9. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Siedząca, 2018

Informacje: akryl, płótno80x70 cmopisany na odwrocie: SIEDZĄCA LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

FLAVO 35 z cyklu Nie tak odległe… - Dariusz Franciszek Różyc (2018), akryl, płyta

10. Dariusz Franciszek Różyc

Tytuł: FLAVO 35 z cyklu Nie tak odległe…, 2018

Informacje: akryl, płyta73x58 cm w oprawiesygn. na licu: RÓŻYC 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Układanka. Burza - Beata Pałach (2018), obraz akrylowy na płótnie

11. Beata Pałach

Tytuł: Układanka. Burza, 2018

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: B.Pałach 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Typo Freestyle 01 - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2018), obraz akrylowy na płótnie

12. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: Typo Freestyle 01, 2018

Informacje: akryl, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: KOCUR1, 2018, TYPO FREESTYLE 01

Always follow your heart - Eliza Kleczewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

13. Eliza Kleczewska

Tytuł: Always follow your heart, 2018

Informacje: akryl, płótno120x80 cmsygn. p.d.: E. Kleczewska 0'18, opisany na odwrocie: "Always follow your heart" akryl E. Kleczewska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Alaska 1964 - Aneta Śliwa (2018), ceramika szkliwiona, gablota szklana

14. Aneta Śliwa

Tytuł: Alaska 1964, 2018

Informacje: ceramika szkliwiona, gablota szklana34x34 cm kompozycja, 52,5x52,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2018 r. "ALASKA 1964"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Samolot - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

15. Bartek Pszon

Tytuł: Samolot, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 „Samolot” 70x50 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu 5 - Cezary Bednarczyk (2015), obraz olejny na płótnie

16. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Bez tytułu 5, 2015

Informacje: olej, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: Bednarczyk bez tytułu 5. 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pareo - Jolanta Kitowska (2018), obraz olejny na płótnie

17. Jolanta Kitowska

Tytuł: Pareo, 2018

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. u dołu: Jola K., opisany na odwrocie: Jola Kitowska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Jedna noc z królem - Jacek Cyganek (2018), tempera na płótnie

18. Jacek Cyganek

Tytuł: Jedna noc z królem, 2018

Informacje: tempera, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Co zostało z cyrku - Magdalena Rytel-Skorek (2018), obraz akrylowy na płótnie

19. Magdalena Rytel-Skorek

Tytuł: Co zostało z cyrku, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Żółty #6 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

20. Marcin Lenczowski

Tytuł: Żółty #6, 2018

Informacje: akryl, płótno80x40 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: ŻÓŁTY #6 Lenczys 2018 MARCIN LENCZOWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Monet on my mind - Mariola Świgulska (2018), obraz akrylowy na płótnie

21. Mariola Świgulska

Tytuł: Monet on my mind, 2018

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Łódki na Odrze - Piotr Pachecki (2018), tempera żółtkowa na płórnie

22. Piotr Pachecki

Tytuł: Łódki na Odrze, 2018

Informacje: tempera żółtkowa, płótno40x50 cmsygn. l.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez głowy – ranek - Hanna Zwierzchowska (2017), obraz olejny na płótnie

23. Hanna Zwierzchowska

Tytuł: Bez głowy – ranek, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: "Bez głowy - ranek", 2017, Hanna Zwierzchowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Trawy 6 - Ewa Kozera (2017), obraz akrylowy na płótnie

24. Ewa Kozera

Tytuł: Trawy 6, 2017

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: „TRAWY 6” 2017 EWA KOZERA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Krowa Ankole-Watissi z serii Safari - Jakub Niewdana (2018), ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie

25. Jakub Niewdana

Tytuł: Krowa Ankole-Watissi z serii Safari, 2018

Informacje: ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie36x29x22 cmsygn. na spodzie: JN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Akwarium - Agata Rudzikiewicz (2011/2018), obraz olejny na płótnie

26. Agata Rudzikiewicz

Tytuł: Akwarium, 2011/2018

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: 100x100 cm AGATA RUDZIKIEWICZ "Akwarium" 2011, 2018 OLEJ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Latarnie - Paweł Batura (2018), obraz olejny na płótnie

27. Paweł Batura

Tytuł: Latarnie, 2018

Informacje: olej, płótno90x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Nieśmiała Afrodyta i jej perły - Krzysztof Błonarowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

28. Krzysztof Błonarowicz

Tytuł: Nieśmiała Afrodyta i jej perły, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: K.Błonarowicz 2018 r., opisany na odwrocie: KRZYSZTOF BŁONAROWICZ AKRYL NIEŚMIAŁA AFRODYTA I JEJ PERŁY 2018 r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Róża - Marta Julia Piórko (2018), obraz olejny na płótnie

29. Marta Julia Piórko

Tytuł: Róża, 2018

Informacje: olej, płótno30x20 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x20 cm 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Akt - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

30. Olena Horhol

Tytuł: Akt, 2018

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: HORHOL'18, opisany na odwrocie: HORHOL'18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Nr 5 z cyklu Pochodzenie światła - Piotr Przybyła (2018), obraz olejny na płótnie

31. Piotr Przybyła

Tytuł: Nr 5 z cyklu Pochodzenie światła, 2018

Informacje: olej, płótno70x160 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła NR 5 z cyklu "Pochodzenie światła" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Conversation - Paulina Klimas (2018), akryl, spray na płótnie

32. Paulina Klimas

Tytuł: Conversation, 2018

Informacje: akryl, spray, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: PAULINA KLIMAS 2018 R.

Cena wywoławcza: 50,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Turkusowy II - Sylwia Michalska (2018), obraz olejny na płótnie

33. Sylwia Michalska

Tytuł: Turkusowy II, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. l.d.: S.Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Procession - Olga Gralewska (2016), obraz akrylowy na płótnie

34. Olga Gralewska

Tytuł: Procession, 2016

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Akt kobiecy - Mateusz Kijak (2018), obraz akrylowy na płótnie

35. Mateusz Kijak

Tytuł: Akt kobiecy, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: M.Kijak’18, opisany na odwrocie: MATEUSZ KIJAK "AKT KOBIECY" AKRYL, PŁÓTNO 100x70 CM MAJ 2018 M.Kijak

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

W południe - Jakub Szymański (2018), obraz akrylowy na płótnie

36. Jakub Szymański

Tytuł: W południe, 2018

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. z boku: K.2018, opisany na odwrocie: Jakub Szymański "W południe" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Czerwone emocje - Anna Stanisz (2018), obraz olejny na płótnie

37. Anna Stanisz

Tytuł: Czerwone emocje, 2018

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. p.d.: Iżu 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Przestrzeń - Paulina Ledzion (2018), obraz akrylowy na płótnie

38. Paulina Ledzion

Tytuł: Przestrzeń, 2018

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Tancerka - Waldemar Mazurek (2018), brąz, marmur

39. Waldemar Mazurek

Tytuł: Tancerka, 2018

Informacje: brąz, marmur30x14x7 cmsygn. w odlewie: 1/15 MAZUREK

Nakład: 1/15

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Forpoczta - Zbigniew Olszewski (2018), obraz olejny na płótnie

40. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Forpoczta, 2018

Informacje: olej, płótno60x80,5 cm kompozycja, 62,5x83 cm w oprawieopisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "FORPOCZTA" 2018 60x81

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lśnienie 10 - Weronika Braun (2018), obraz olejny na płótnie

41. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie 10, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Ulotne chwile - Paweł Porada (2018), obraz olejny na płótnie

42. Paweł Porada

Tytuł: Ulotne chwile, 2018

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Porada 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

W oddali - Agnieszka Butkowska (2016), obraz olejny na płótnie

43. Agnieszka Butkowska

Tytuł: W oddali, 2016

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: A.BUTKOWSKA’16 “W ODDALI”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Odczucie - Dominika Surmacz (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

44. Dominika Surmacz

Tytuł: Odczucie, 2018

Informacje: technika własna, płótno100x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2018), obraz olejny na płótnie

45. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Między nocą a dniem II - Aneta Biel (2016), obraz akrylowy na płótnie

46. Aneta Biel

Tytuł: Między nocą a dniem II, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cm kompozycja, 105x75 cm w oprawiesygn:. p.d. AB, opisany na odwrocie: ANETA BIEL „MIĘDZY NOCĄ A DNIEM II” 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ołtarz - Alicja Jaworska (2015), technika mieszana na płótnie

47. Alicja Jaworska

Tytuł: Ołtarz, 2015

Informacje: technika mieszana, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Alicja Jaworska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Wood stories II - Roksana Karczewska (2018), akryl, drewno

48. Roksana Karczewska

Tytuł: Wood stories II, 2018

Informacje: akryl, drewno30x60x3,5 cmsygn. p.d.: RK. 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Akt - Tomasz Włodarczyk (2018), akwarela na papierze

49. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: Akt, 2018

Informacje: akwarela, papier58x37cm w świetle passe-partout, 77,5x57,5 cm w oprawiesygn. l.d.: Włodarczyk 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Oversized 3 - Mariusz Kitowski (2018), obraz olejny na płótnie

50. Mariusz Kitowski

Tytuł: Oversized 3, 2018

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: MARIUSZ KITKOWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Wieczorem - Joanna Szumska (2018), obraz olejny na płótnie

51. Joanna Szumska

Tytuł: Wieczorem, 2018

Informacje: olej, płótno110x150 cmsygn. u dołu: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2015), obraz olejny na płótnie

52. Agnieszka Rowińska

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: A. ROWIŃSKA’15

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Agata Biernacka (2012), obraz olejny na płótnie

53. Agata Biernacka

Tytuł: Bez tytułu, 2012

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Fala - Katarzyna Kuciel (2017), obraz olejny na płótnie

54. Katarzyna Kuciel

Tytuł: Fala, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: K.Kuciel, 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Purple Rain - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

55. Maciej Hoppe

Tytuł: Purple Rain, 2018

Informacje: akryl, płótno60x40 cmsygn. l.d. Hoppe 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Różowy kamuflaż II - Hanna Rozpara (2016), obraz akrylowy na płótnie

56. Hanna Rozpara

Tytuł: Różowy kamuflaż II, 2016

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2016, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Różowy kamuflaż II” 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Mystery - Yulia Gurzhiyants (2018), obraz olejny na płótnie

57. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Mystery, 2018

Informacje: olej, płótno50x30 cmsygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Tryptyk - Katarzyna Kordyasz (2017), obraz akrylowy na płótnie

58. Katarzyna Kordyasz

Tytuł: Tryptyk, 2017

Informacje: akryl, płótno3x (20x20) cmopisany i numerowany na odwrocie K.Kordyasz 2017: N9/17 N4/17; N3/17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wynaturzenie - Anna Macugowska (2016), obraz olejny na płótnie

59. Anna Macugowska

Tytuł: Wynaturzenie, 2016

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Anna Maria Macugowska Warszawa 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dębki, godz 17:00 - Agnieszka Kruk (2017), obraz olejny na płótnie

60. Agnieszka Kruk

Tytuł: Dębki, godz 17:00, 2017

Informacje: olej, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: KRUK 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Chimera - Aneta Klejnowska (2016), obraz akrylowy na płótnie

61. Aneta Klejnowska

Tytuł: Chimera, 2016

Informacje: akryl, płótno120x40 cmsygn. p.d.: A.Klejnowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Sen o Australii - Paulina Giersz (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

62. Paulina Giersz

Tytuł: Sen o Australii, 2018

Informacje: technika własna, płótnośr. 90 cmopisany na odwrocie: Paulina Giersz "Sen o Australii" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Ucieczka z cyklu Samotność - Jolanta Knap (2013), obraz olejny na płótnie

63. Jolanta Knap

Tytuł: Ucieczka z cyklu Samotność, 2013

Informacje: olej, płótno50,5x126.5 cmopisany na odwrocie: Jolanta Knap "ucieczka" z cyklu "Samotność" 2013 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

O dziewczynie, która sama nie może spać - Ryszard Rabsztyn (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

64. Ryszard Rabsztyn

Tytuł: O dziewczynie, która sama nie może spać, 2016

Informacje: akryl, olej, płótno60x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Val d’Orcia VI - Jacek Malinowski (2018), obraz olejny na płótnie

65. Jacek Malinowski

Tytuł: Val d’Orcia VI, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Karnawał z cyklu Selfie - Maja Wolf (2018), obraz akrylowy na płótnie

66. Maja Wolf

Tytuł: Karnawał z cyklu Selfie, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.d.: maja2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Deltaproteobacteria - Anna Mamica (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

67. Anna Mamica

Tytuł: Deltaproteobacteria, 2017

Informacje: technika własna, płótno70x90 cmopisany na odwrocie: Anna Mamica

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Monica - Marzena Uryszek (2018), obraz olejny na płótnie

68. Marzena Uryszek

Tytuł: Monica, 2018

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: M. Uryszek'18, opisany na odwrocie: MARZENA URYSZEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Kochanek - Tomasz Kuran (2017), obraz akrylowy na płótnie

69. Tomasz Kuran

Tytuł: Kochanek, 2017

Informacje: akryl, płótno92x73 cmsygn. na licu: T. KURAN 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Manekin - Monika Noga (2016), obraz olejny na płótnie

70. Monika Noga

Tytuł: Manekin, 2016

Informacje: olej, płótno90x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kompozycja nr 168 - Iwona Gabryś (2018), obraz akrylowy na płótnie

71. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja nr 168, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Powidok Heleny - Piotr Mańczak (2015), akryl, masa akrylowa, wykładzina PCV

72. Piotr Mańczak

Tytuł: Powidok Heleny, 2015

Informacje: akryl, masa akrylowa, wykładzina PCV70x81 cmopisany na odwrocie: PIOTR SZYMON MAŃCZAK 2015 5776 POWIDOK HELENY

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Kaprys 2 - Maria Michoń (2016), akryl, tektura

73. Maria Michoń

Tytuł: Kaprys 2, 2016

Informacje: akryl, tektura100x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Taniec leśnych duchów - Justyna Duszyńska (2017), obraz akrylowy na płótnie

74. Justyna Duszyńska

Tytuł: Taniec leśnych duchów, 2017

Informacje: akryl, płótno50x40 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Zamyślenie - Mariusz Drabarek (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

75. Mariusz Drabarek

Tytuł: Zamyślenie, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Mariusz Drabarek Wrocław oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Rozwodowe przepychanki - Edyta Mądzelewska (2018), obraz olejny na płótnie

76. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Rozwodowe przepychanki, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: E.M.' 2018 r., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł