17 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 1 grudnia 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 25 listopada 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 27-28 listopada 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 1 grudnia 2020 r. o godz. 19:30. Aukcje Sztuki Dzisiejszej to licytacje prac uznanych autorów średniego pokolenia. Organizujemy je tylko cztery razy do roku, starając się zawsze zaoferować Państwu ciekawy wybór wyselekcjonowanych obiektów o wartości kolekcjonerskiej i inwestycyjnej. Katalog dostępny jest na naszej stronie oraz portalach Artinfo.pl i Onebid.pl. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 17 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach - Iza Staręga (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

1. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, 2019

Informacje: technika własna, płótno50x40 cmsygn. p.d.: Iza Staręga, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH 2019

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3200-3500 zł

Cena sprzedaży: 3100,00 zł

Miejsce 15 - Krzysztof Krzywiński (2011), obraz olejny na płótnie

2. Krzysztof Krzywiński

Tytuł: Miejsce 15, 2011

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: "MIEJSCE 15" KK11 2011 R. KRZYSZTOF KRZYWIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Jestem - Mikołaj Malesza (2020), obraz akrylowy na płótnie

3. Mikołaj Malesza

Tytuł: Jestem, 2020

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: M20, opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA "JESTEM" - 2020 R AKRYL, 70x50 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3200-3700 zł

Lwy na pstrągach - Edward Dwurnik (2002), akwarela, tempera, papier

4. Edward Dwurnik

Tytuł: Lwy na pstrągach, 2002

Informacje: akwarela, tempera, papier18x24 cmsygn.u dołu: E.D. 2002 LWY NA PSTRĄGACH", opisany na odwrocie: =LWY NA PSTRĄGACH= tempera 19x24,30.07.02 spis NR - 1016oraz opatrzony pieczęcią autorską

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 6500-7500 zł

Cena sprzedaży: 4000,00 zł

Totem - Michał Jędrczak (2020), obraz olejny na płótnie

5. Michał Jędrczak

Tytuł: Totem, 2020

Informacje: olej, płótno115x75 cmsygn. p.d.: Jędr'20, opisany na odwrocie: M. Jędrczak Totem 2020 oraz opatrzony naklejką autorską Wymiary: 115,00 x 75,00 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Bez tytułu - Anna Trochim (2016), obraz olejny na płótnie

6. Anna Trochim

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2016

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Misa - Monika Kopczewska (2016), obraz olejny na płótnie

7. Monika Kopczewska

Tytuł: Misa, 2016

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Monika Kopczewska Misa 2016 120x100 olej

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 2500,00 zł

3D - Marta Paulat (2004), obraz akrylowy na płótnie

8. Marta Paulat

Tytuł: 3D, 2004

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: MARTA PAULAT 2004 3d, naklejka: finalistka konkursu obraz roku 2004 Art & Business

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

9. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Materia ciszy, 2017

Informacje: technika własna, olej, płótno110x80 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu MATERIA CISZY 2017

Cena wywoławcza: 6 000,00 zł

Estymacja: 7000-8000 zł

Zwierz z cyklu Moja skóra - Magdalena Cybulska (2013), obraz olejno-akrylowy na płótnie

10. Magdalena Cybulska

Tytuł: Zwierz z cyklu Moja skóra, 2013

Informacje: olej, akryl, płótnoolej, akryl, płótnosygn. p.d.: ceba’13, opisany na odwrocie: Z CYKLU “MOJA SKÓRA” “ZWIERZ”

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Próba XXI - Anna Drejas (2005), obraz olejny na płótnie

11. Anna Drejas

Tytuł: Próba XXI, 2005

Informacje: olej, płótno120x140 cmolej, płótno, 120x140 cm, sygn. p.d.: Anna Drejas

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Żarówka - Bettina Bereś (2020), obraz olejny na płótnie

12. Bettina Bereś

Tytuł: Żarówka, 2020

Informacje: olej, płótno90x65 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Zmierzch błękitny I - Stanisław Kortyka (2020), obraz olejny na płótnie

13. Stanisław Kortyka

Tytuł: Zmierzch błękitny I, 2020

Informacje: olej, płótno50x40 kompozycja, 55x45 cm w oprawiesygn. p.d.: St. Kortyka 2020, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard Kortyka "Zmierzch błękitny I" 2020, olej, pł. len 50x40

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

W słonecznej Materze - Joanna Jeżewska-Desperak (2020), obraz olejny na płótnie

14. Joanna Jeżewska-Desperak

Tytuł: W słonecznej Materze, 2020

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: JDesperak, opisany na odwrocie: Joanna Jeżewska-Desperak "W słonecznej Materze" olej na płótnie, 100x120 cm 2020 r.

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2900-3500 zł

Cena sprzedaży: 3800,00 zł

Multi kulti bio army Lego - Zbigniew Gorlak (2018), obraz akrylowy na płótnie

15. Zbigniew Gorlak

Tytuł: Multi kulti bio army Lego, 2018

Informacje: akryl, płótno80x140 cmsygn. p.d.: Gorlak, opisany na odwrocie: MULTI KULTI BIO ARMY LEGO AKRYL ON CANVAS 140x80 / 2018 Gorlak

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 5000-7000 zł

Cena sprzedaży: 3200,00 zł

Z cyklu Ulotne piękno - Wiesław Nowakowski (2020), obraz olejny na płótnie

16. Wiesław Nowakowski

Tytuł: Z cyklu Ulotne piękno, 2020

Informacje: olej, płótno50x70 cm kompozycja, 57x77 cm w oprawiesygn. l.d.: Nowakowski, opisany na odwrocie: Wiesław Nowakowski "Ukryte piękno" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Modlitwa jasna IV - Antoni Kowalski (1996), obraz olejny na płótnie

17. Antoni Kowalski

Tytuł: Modlitwa jasna IV, 1996

Informacje: olej, płótno100x73 cm, w oprawie 103x76 cmopisany na odwrocie: antoni kowalski "modlitwa jasna iv" olej, 73x100cm 1996 sygn. p.d.: antoni kowalski 96

Cena wywoławcza: 9 800,00 zł

Estymacja: 12000-15000 zł

Polka - Magdalena Karłowicz (2020), brąz

18. Magdalena Karłowicz

Tytuł: Polka, 2020

Informacje: brąz37x10x10 cm

Nakład: 1/7

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Demiurgos - Tomasz Daniec (1999), akwaforta, akwatinta barwna, miękki werniks, papier

19. Tomasz Daniec

Tytuł: Demiurgos, 1999

Informacje: akwaforta, akwatinta barwna, miękki werniks, papier50x32 cm odcisk płyty, 60x44 cm arkuszsygnowany i opisany u dołu: 3/50 - Demiurgos - Tomasz Daniec 1999

Nakład: 3/50

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Kwiat - Anna Sołtysiak (2018), obraz akrylowy na płótnie

20. Anna Sołtysiak

Tytuł: Kwiat, 2018

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: A. Sołtysiak'18, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak "Kwiat" 2018 Raszyn

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Z innego świata II - Paweł Rubaszewski (2018), technika własna, stal

21. Paweł Rubaszewski

Tytuł: Z innego świata II, 2018

Informacje: technika własna, stal176x34x44 cm

Cena wywoławcza: 2 900,00 zł

Estymacja: 4200-5000 zł

Stary port - Ewa Nowiszewska (2020), obraz akrylowy na płótnie

22. Ewa Nowiszewska

Tytuł: Stary port, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: E. Nowiszewska '20

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

VIII-05 - Jacek Mirczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

23. Jacek Mirczak

Tytuł: VIII-05, 2017

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2017 „VIII-05” 150x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Rest - Krzysztof Kizlich (2020), brąz, marmur

24. Krzysztof Kizlich

Tytuł: Rest, 2020

Informacje: brąz, marmur19x21x15 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Podchmurne spotkanie w waniliowym miasteczku - Grzegorz Skrzypek (2019), obraz olejny na płótnie

25. Grzegorz Skrzypek

Tytuł: Podchmurne spotkanie w waniliowym miasteczku, 2019

Informacje: olej, płótno40x120 cmsygn. na licu: 2019 SKRZYPEK, opisany na odwrocie: Grzegorz Skrzypek "Podchmurne spotkanie w waniliowym miasteczku" 2019 olej, płótno, 120x40 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

27G-B2 - Agata Rościecha (2019), obraz akrylowy na płótnie

26. Agata Rościecha

Tytuł: 27G-B2, 2019

Informacje: akryl, płótno130x50 cmopisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kanownik 27G-B2 akryl, 130x50 cm 2019

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Spławiki - Patryk Lutomski (2017), obraz akrylowy na płótnie

27. Patryk Lutomski

Tytuł: Spławiki, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Lutomski '17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski 2017 r. "Spławiki"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Tkanki 15 - Agata Czeremuszkin-Chrut (2015), obraz akrylowy na płótnie

28. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Tkanki 15, 2015

Informacje: akryl, płótno65x65 cmopisany na odwrocie: Agata Czeremuszkin-Ch "Tkanki 15" 65x65 cm, 2015 akryl/płótno

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Dragonflies - Ewa Miazek (2018), obraz akrylowy na płótnie

29. Ewa Miazek

Tytuł: Dragonflies, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. na licu: EWA MIAZEK 2018, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK DRAGONFLIES 2018, ACRYLIC 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Danae - Kornel Arciszewski (2020), trawertyn, sztuczny kamień

30. Kornel Arciszewski

Tytuł: Danae, 2020

Informacje: trawertyn, sztuczny kamień45x41x41 cm

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Obszary 11 - Michał Paryżski (2000), obraz olejny na płótnie

31. Michał Paryżski

Tytuł: Obszary 11, 2000

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: MICHAŁ PARYŻSKI 2000 OBSZARY 11

Cena wywoławcza: 4 000,00 zł

Estymacja: 5500-6000 zł

Nocne preludium - Alina Dorada-Krawczyk (2020), obraz akrylowy na płótnie

32. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Nocne preludium, 2020

Informacje: akryl, płótno100x140 cmsygn. na licu: ADorada'20, opisany na odwrocie: Alina Dorada-Kraczyk Title: "Nocne preludium" Size: 100x140

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 5000-6000 zł

Pejzaż wiślany XI - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2020), obraz olejny na płótnie

33. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Pejzaż wiślany XI, 2020

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. p.d.: J.K./Hudzik'20, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik '2020 "Pejzaż wiślany XI" olej/płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Lato 2020 roku - Alina Bloch (2020), obraz akrylowy na płótnie

34. Alina Bloch

Tytuł: Lato 2020 roku, 2020

Informacje: akryl, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: ALINA BLOCK "LATO 2020 roku" 100x73 cm, AKRYL, PŁÓTNO, 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Pejzaż jurajski – zima - Cezary Trzepizur (2020), obraz olejny na płótnie

35. Cezary Trzepizur

Tytuł: Pejzaż jurajski – zima, 2020

Informacje: olej, płótno40x60 cm kompozycja, 48x68 cm w oprawiesygn. p.d.: C. Trzepizur

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Element modernistyczny – kadr 21 - Joanna Pałys (2016), obraz akrylowy na płótnie

36. Joanna Pałys

Tytuł: Element modernistyczny – kadr 21, 2016

Informacje: akryl, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: Joanna Pałys "Element modernistyczny - kadr 21" 2016

Cena wywoławcza: 4 500,00 zł

Estymacja: 5500-6000 zł

Nie często spotyka się czerwone samoloty - Jarosław Jaśnikowski (2009), inkografia, papier

37. Jarosław Jaśnikowski

Tytuł: Nie często spotyka się czerwone samoloty, 2009

Informacje: inkografia, papier48x65 cm,sygn. u dołu: 15/50 "Nie często spotyka się czerwone samoloty" 2009 Jarosła Jaśnikowski, opatrzony suchą pieczęcia

Nakład: 14/50

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Achajowie - Wiesław Fijałkowski (2015), glina szamotowa, angoba, postument szkliwiony

38. Wiesław Fijałkowski

Tytuł: Achajowie, 2015

Informacje: glina szamotowa, angoba, postument szkliwiony65x33x21,5 cm

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

Z sobą I - Kazimierz Drejas (2016), obraz olejny na płótnie

39. Kazimierz Drejas

Tytuł: Z sobą I, 2016

Informacje: olej, płótno80x90 cmsygn. u dołu: Drejas, opisany na odwrocie: KAZ DREJAS "Z SOBĄ I" olej.damara 80x90 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Zaczarowane miasto II wg cliché-verre B.Schulza - Małgorzata Leszczewska-Włodarska (1992), akwaforta na papierze Fabriano

40. Małgorzata Leszczewska-Włodarska

Tytuł: Zaczarowane miasto II wg cliché-verre B.Schulza, 1992

Informacje: akwaforta, papier Fabriano18,5x23,5 arkusz, 25x35 cm odcisk z płytysygn. i opisany u dołu: Zaczarowane miasto II wg cliché-verre B.Schulza E.A. XVI akwaforta M.L.Włodarska 1992

Nakład: E.A. XVI0

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Akt w złotej draperii, 2019 - Krzysztof Kargol (2019), obraz olejny na płótnie

41. Krzysztof Kargol

Tytuł: Akt w złotej draperii, 2019, 2019

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 300,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Topole - Grzegorz Łagowski (2003), brąz, granit ogniowany

42. Grzegorz Łagowski

Tytuł: Topole, 2003

Informacje: brąz, granit ogniowany47x30 cm

Nakład: 1/1

Cena wywoławcza: 9 500,00 zł

Estymacja: 11000-12000 zł

Bożek barokowy - Kacper Bożek (2001), akwaforta, akwatinta na papierze

43. Kacper Bożek

Tytuł: Bożek barokowy, 2001

Informacje: akwaforta, akwatinta, papier34,5x44,5 cm odcisk płyty, 57x81,5 cm w oprawiesygn. i opisany u dołu: E/A 1/X BOŻEK BAROKOWY KACPER BOŻEK I/XXI

Nakład: E/A 1/10

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1200 zł

Siostry - Andrzej Folfas (2000), obraz olejny na płótnie

44. Andrzej Folfas

Tytuł: Siostry, 2000

Informacje: olej, płótno100x100 cm (obraz dwustronny)sygn. u dołu: FOLFAS 2000

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3500-3800 zł

Cena sprzedaży: 2800,00 zł

Smaki raju codziennego - Piotr Szwabe vel Pisz (2018), obraz akrylowo-olejny na płótnie

45. Piotr Szwabe vel Pisz

Tytuł: Smaki raju codziennego, 2018

Informacje: akryl, olej, płótno120x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Harbor - Anna Nosowicz Ruiz (2018), obraz akrylowy na płótnie

46. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Harbor, 2018

Informacje: akryl, płótno70x90 cmopisany na odwrocie: "HARBOR" ANNA NOSOWICZ RUIZ WROCŁAW 2018

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Xięga Bałwochwalcza II wg cliché-verre B.Schulza - Małgorzata Leszczewska-Włodarska (1992), akwaforta na papierze Fabriano

47. Małgorzata Leszczewska-Włodarska

Tytuł: Xięga Bałwochwalcza II wg cliché-verre B.Schulza, 1992

Informacje: akwaforta, papier Fabriano16x24,5 cm odcisk z płyty, 35x25 cm arkuszsygn. i opisany u dołu: "Xięga Bałwochwalcza II" wg cliché-verre B.Schulza E.A. XVI akwaforta M.L.Włodarska 1991

Nakład: E.A. XVI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Tondo 4 - Katarzyna Zawierucha (2018), obraz olejny na płótnie

48. Katarzyna Zawierucha

Tytuł: Tondo 4, 2018

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. u dołu: monogramem

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

Damy (tryptyk) - Redi Bo /Radosław Boczek/ (2020), akwarela na papierze

49. Redi Bo /Radosław Boczek/

Tytuł: Damy (tryptyk), 2020

Informacje: akwarela, papier3x (29x20) cm w świetle oprawy, w oprawie 55,5x103 cmsygn: Redi Bo

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Zjawa ON - Bogusław Zen (2020), marmur biała Marianna, granit

50. Bogusław Zen

Tytuł: Zjawa ON, 2020

Informacje: marmur biała Marianna, granit20x14x17 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Czerwone drzewa - Wojciech Pukocz (2019), obraz olejny na płótnie

51. Wojciech Pukocz

Tytuł: Czerwone drzewa, 2019

Informacje: olej, płótno100x150 cm

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2500,00 zł

Ten świat jest za duży - Jarosław Łukasik (2020), obraz olejny na płótnie

52. Jarosław Łukasik

Tytuł: Ten świat jest za duży, 2020

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. p.d.: JŁukasik ‘19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Flatiron Building - Czesław Piotr Szczepański (2016), obraz akrylowy na płótnie

53. Czesław Piotr Szczepański

Tytuł: Flatiron Building, 2016

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł