17 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 lipca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 14 lipca 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 21-22 lipca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 17 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 25 lipca 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna jest już dostępna do oglądania w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 21-22 lipca 2018 r. zapraszamy Państwa szczególnie na showroom kolekcjonerski (sobota godz. 11:00-18:00, niedziela 12:00-18:00).

Limity aukcyjne i zlecenia telefoniczne można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także mailowo na adres: galeria@galeriaxanadu.pl i telefonicznie pod numerem: 503 012 889.

Ulotne chwile II - Paweł Porada (2018), obraz olejny na płótnie

1. Paweł Porada

Tytuł: Ulotne chwile II, 2018

Informacje: olej, płótno80.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie: Porada 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lisbona 1762 - Aneta Śliwa (2018), ceramika szkliwiona

2. Aneta Śliwa

Tytuł: Lisbona 1762, 2018

Informacje: ceramika szkliwiona34.00 x 34.00 cm kompozycja, 52.50 x 52.50 cm w oprawieopisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2018 r. "LISBONA 1762"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Pogoda w paski – Przedmieścia - Małgorzata Rukszan (2018), obraz akrylowy na płótnie

3. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Pogoda w paski – Przedmieścia, 2018

Informacje: akryl, płótno90.00 x 100.00 cmsygn. p.d.: M. Rukszan .VII.2018, opisany na odwrocie: M.RUKSZAN 'PP-PRZEDMIEŚCIA' AKRYL + WERNIKS BŁYSZCZĄCY OLSZTYN 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Paesaggio III - Jacek Malinowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

4. Jacek Malinowski

Tytuł: Paesaggio III, 2018

Informacje: akryl, płótno46.00 x 61.00 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Sweet fog - Yuliya Stratovich (2018), obraz akrylowy na płótnie

5. Yuliya Stratovich

Tytuł: Sweet fog, 2018

Informacje: akryl, płótno70.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie: Sweet fog Acrylic on canvas Stratovich Yuliya 60x70 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Na strychu - Paulina Zalewska (2010), obraz akrylowy na płótnie

6. Paulina Zalewska

Tytuł: Na strychu, 2010

Informacje: akryl, płótno81.00 x 60.00 cmsygn. l.d.: PZ '2010

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

bez tytułu - Filip Łoziński (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Filip Łoziński

Tytuł: bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno60.00 x 60.00 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pomarańczarka - Paulina Klimas (2018), obraz akrylowy na płótnie

8. Paulina Klimas

Tytuł: Pomarańczarka, 2018

Informacje: akryl, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: Paulina Klimas 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

terra - Jakub Szymański (2018), obraz olejny na płótnie

9. Jakub Szymański

Tytuł: terra, 2018

Informacje: olej, płótno100.00 x 90.00 cmsygn. na licu: K.2018, opisany na odwrocie: J.Szymański "Terra" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Niebieskie remanenty - Zbigniew Olszewski (2016), obraz olejny na płótnie

10. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Niebieskie remanenty, 2016

Informacje: olej, płótno50.00 x 70.00 cm kompozycja, 55.00 x 75.00 cm w oprawieopisany na odwrocie: "NIEBIESKIE REMANENTY" 2016 50x70 ZBYSZEK OLSZEWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

poranek - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

11. Olena Horhol

Tytuł: poranek, 2018

Informacje: olej, płótno80.00 x 60.00 cmsygn. p.g.: HORHOL'18, opisany na odwrocie: HORHOL'18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Sleeping beauty - Piotr Gola (2016), obraz olejny na płótnie

12. Piotr Gola

Tytuł: Sleeping beauty, 2016

Informacje: olej, płótno100.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: P.Gola, opisany na odwrocie: P. Gola "Śpiąca" 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

wodne refleksy viii - Anna Magdziarz (2018), obraz olejny na płótnie

13. Anna Magdziarz

Tytuł: wodne refleksy viii, 2018

Informacje: olej, płótno120x120 cmsygn. l.d.: AM

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

kaprys 5 - Maria Michoń (2017), akryl, tektura

14. Maria Michoń

Tytuł: kaprys 5, 2017

Informacje: akryl, tektura100.00 x 70.00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Między liśćmi trawy - Jacek Cyganek (2018), tempera żółtkowa na płórnie

15. Jacek Cyganek

Tytuł: Między liśćmi trawy, 2018

Informacje: tempera żółtkowa, płótno80.00 x 100.00 cmsygn. l.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Pochodzenie światła nr 7 - Piotr Przybyła (2018), technika mieszana na płótnie

16. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie światła nr 7, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno80.00 x 170.00 cmopisany na odwrocie: "POCHODZENIE ŚWIATŁA NR 7" Piotr Przybyła 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

merlyn - Marzena Uryszek (2017), obraz akrylowy na płótnie

17. Marzena Uryszek

Tytuł: merlyn, 2017

Informacje: akryl, płótno70.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: M.Uryszek'17, opisany na odwrocie" "MERLYN" MARZENA URYSZEK AKRYL NA PŁÓTNIE R. 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Wieczór w Toskanii - Mariusz Kitowski (2014), obraz olejny na płótnie

18. Mariusz Kitowski

Tytuł: Wieczór w Toskanii, 2014

Informacje: olej, płótno40.00 x 60.00 cmsygn. l.d.: Kitek 2014, opisanyna odwrocie: "WIECZÓR W TOSKANII" OLEJ 40x60 MARIUSZ KITOWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Podróż w przeszłość - Mariusz Drabarek (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

19. Mariusz Drabarek

Tytuł: Podróż w przeszłość, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno95.00 x 130.00 cmopisany na odwrocie: "Podróż w Przeszłość" Mariusz Drabarek London 17.06.18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

na jeziorach - Agnieszka Olech (2018), obraz akrylowy na płótnie

20. Agnieszka Olech

Tytuł: na jeziorach, 2018

Informacje: akryl, płótno65.00 x 105.00 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "NA JEZIORACH" akryl na płótnie, 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

bez tytułu - Cezary Bednarczyk (2017), obraz olejny na płótnie

21. Cezary Bednarczyk

Tytuł: bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno80.00 x 80.00 cmopisany na odwrocie: Bednarczyk bez tytułu 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Paulina Ledzion (2018), obraz akrylowy na płótnie

22. Paulina Ledzion

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

kobieta z różą - Katarzyna Kuciel (2017), obraz olejny na płótnie

23. Katarzyna Kuciel

Tytuł: kobieta z różą, 2017

Informacje: olej, płótno70.00 x 50.00 cmopisany na odworcie: K.Kuciel 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

taniec drzew - Jolanta Kitowska (2015), obraz olejny na płótnie

24. Jolanta Kitowska

Tytuł: taniec drzew, 2015

Informacje: olej, płótno50.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: Jola Kitowska 2015, opisany na odwrocie: Taniec drzew Jola Kitowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez głowy – głód - Hanna Zwierzchowska (2017), obraz olejny na płótnie

25. Hanna Zwierzchowska

Tytuł: Bez głowy – głód, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

wyspa - Agata Rudzikiewicz (2013), obraz olejny na płótnie

26. Agata Rudzikiewicz

Tytuł: wyspa, 2013

Informacje: olej, płótno100.00 x 100.00 cm kompozycja, 104.50 x 104.50 cm w oprawieopisany na odwrocie: AGATA RUDZIKIEWICZ "WYSPA", OLEJ NA PŁÓTNIE, 100x100 CM, 2013 r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

A na szyi sznur II - Maja Wolf (2018), obraz olejny na płótnie

27. Maja Wolf

Tytuł: A na szyi sznur II, 2018

Informacje: olej, płótno80.00 x 100.00 cmsygn. na licu: maya2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Maciej Nawrot (2011), obraz olejny na płótnie

28. Maciej Nawrot

Tytuł: Bez tytułu, 2011

Informacje: olej, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT 2011 BEZ TYTUŁU

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Droga do wsi - Luiza Los-Pławszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

29. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Droga do wsi, 2018

Informacje: akryl, płótno110.00 x 60.00 cmsygn. p.d.: Luiza Los. P. 2018, opisany na odwrocie: "DROGA DO WSI" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wachlarz - Maria Danielak (2018), obraz olejny na płótnie

30. Maria Danielak

Tytuł: Wachlarz, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: MARIA DANIELAK "WACHLARZ" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

woda życia - Krzysztof Błonarowicz (2017), markery, papier

31. Krzysztof Błonarowicz

Tytuł: woda życia, 2017

Informacje: markery, papier100.00 x 70.00 cmsygn. u dołu: K. Błonarowicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu (słup energetyczny) - Katarzyna Lembryk (2013), obraz akrylowy na płótnie

32. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Bez tytułu (słup energetyczny), 2013

Informacje: akryl, płótno90x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

czerwony #17 - Marcin Lenczowski (2008), obraz akrylowy na płótnie

33. Marcin Lenczowski

Tytuł: czerwony #17, 2008

Informacje: akryl, płótno100.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: LENCZOWSKI CZERWONY #17 2008

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

akt - Tomasz Włodarczyk (2018), akwarela, kredka, karton

34. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: akt, 2018

Informacje: akwarela, kredka, karton40.00 x 68.00 cm w świetle passe-partout, 53.00 x 82.00 cm w oprawiesygn. p.d.: Włodarczyk 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Arkadiusz Rafflewski (2017/18), obraz olejno-akrylowy na płótnie

35. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Bez tytułu, 2017/18

Informacje: olej, akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2017/18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

bn 30 - Hanna Rozpara (2018), akryl, lakier, płótno

36. Hanna Rozpara

Tytuł: bn 30, 2018

Informacje: akryl, lakier, płótno70.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2018, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "BN30” 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Piotr Pachecki (2018), obraz olejny na płótnie

37. Piotr Pachecki

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno50.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

samolot - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

38. Bartek Pszon

Tytuł: samolot, 2018

Informacje: olej, płótno60.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 „Samolot” 60x60 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

typogirl - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2018), technika mieszana na płótnie

39. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: typogirl, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno100.00 x 80.00 cmopisany na odwrocie: 2018 "TYPOGIRL 09" ARTUR "KOCUR1" MARCINISZYN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kompozycja z kościołem - Łukasz Breitenbach (2018), obraz olejny na płótnie

40. Łukasz Breitenbach

Tytuł: Kompozycja z kościołem, 2018

Informacje: olej, płótno50.00 x 60.00 cmsygn. p.d.: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pani z basenu - Magda Zarzycka (2018), obraz akrylowy na płótnie

41. Magda Zarzycka

Tytuł: Pani z basenu, 2018

Informacje: akryl, płótno60.00 x 40.00 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA, PANI Z BASENU

Cena wywoławcza: 500,00 zł

w głębinach oceanu - Mariola Świgulska (2018), obraz olejny na płótnie

42. Mariola Świgulska

Tytuł: w głębinach oceanu, 2018

Informacje: olej, płótno50.00 x 70.00 cm kompozycja, 55.00 x 75.00 cm w oprawiesygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Opowieść końca lasu - Justyna Duszyńska (2017), obraz akrylowy na płótnie

43. Justyna Duszyńska

Tytuł: Opowieść końca lasu, 2017

Informacje: akryl, płótno50.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie: Justyna Duszyńska /2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Room 810 - Daniel Białowąs (2017), obraz akrylowy na płótnie

44. Daniel Białowąs

Tytuł: Room 810, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cierń - Anna Macugowska (2016), obraz olejny na płótnie

45. Anna Macugowska

Tytuł: Cierń, 2016

Informacje: olej, płótno55x120 cmopisany na odwrocie: Macugowska Anna Maria “Cierń” Warszawa

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lśnienie 13 - Weronika Braun (2018), obraz olejny na płótnie

46. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie 13, 2018

Informacje: olej, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Akt - Monika Noga (2016), obraz olejny na płótnie

47. Monika Noga

Tytuł: Akt, 2016

Informacje: olej, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Memory from Pescara - Adriana Sitkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

48. Adriana Sitkiewicz

Tytuł: Memory from Pescara, 2018

Informacje: akryl, płótno70x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Akt kobiecy - Mateusz Kijak (2018), obraz akrylowy na płótnie

49. Mateusz Kijak

Tytuł: Akt kobiecy, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Alicja Jaworska (2015), technika mieszana na płótnie

50. Alicja Jaworska

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: technika mieszana, płótno90x70 cmopisany na odwrocie: Alicja Jaworska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Róża - Marta Julia Piórko (2018), obraz olejny na płótnie

51. Marta Julia Piórko

Tytuł: Róża, 2018

Informacje: olej, płótno30x20 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x20 cm 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Excuse me, can I get by? - Agnieszka Nosek (2016), obraz olejny na płótnie

52. Agnieszka Nosek

Tytuł: Excuse me, can I get by?, 2016

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: A. Nosek 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

duo - Krystyna Jaszke (2018), obraz olejny na płótnie

53. Krystyna Jaszke

Tytuł: duo, 2018

Informacje: olej, płótno100.00 x 110.00 cmsygn. p.d.: Krystyna Jaszke

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

sad - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

54. Maciej Hoppe

Tytuł: sad, 2018

Informacje: akryl, płótno60.00 x 40.00 cmsygn. l.d.: Hoppe 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Katarzyna Tereszkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

55. Katarzyna Tereszkiewicz

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: K.Tereszkiewicz 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł