2 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 8 marca 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 2 marca 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 4 - 5 marca 2017 r., sob. 11.00-18.00, nd. 12.00-18.00

Zamglenie - Andrzej Fronczak (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

1. Andrzej Fronczak

Tytuł: Zamglenie, 2016

Informacje: technika własna, olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: A. Fronczak. 16r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Wiosna - Michał Warecki (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Michał Warecki

Tytuł: Wiosna, 2017

Informacje: akryl, płótno92x65 cmsygn. p.d.: WARECKI 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3300,00 zł

Desire Map - Gossia Zielaskowska (2016), obraz olejny na płótnie

3. Gossia Zielaskowska

Tytuł: Desire Map, 2016

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: „Desire Map” 2016 Gossia Zielaskowska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Z cyklu Manekiny 6 - Agata Rościecha (2016), technika mieszana na płótnie

4. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu Manekiny 6, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno150x50 cmsygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu ”Manekiny 6” tech. mieszana/płótno 150x50 cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Znaki 1 - Marta Sieciarz (2006), obraz olejny na płótnie

5. Marta Sieciarz

Tytuł: Znaki 1, 2006

Informacje: olej, płótno120x80 cmsygn. l.d.: M.Sieciarz, opisany na odwrocie: Marta Sieciarz Znaki 1, 2006 120x80cm olej, płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Martwa natura - Jolanta Caban (2015), obraz olejny na płótnie

6. Jolanta Caban

Tytuł: Martwa natura, 2015

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: J. CABAN, opisany na odwrocie: CABAN J.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

7. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2016

Informacje: technika własna, olej, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Zapis XXXV - Robert Jaworski (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

8. Robert Jaworski

Tytuł: Zapis XXXV, 2016

Informacje: akryl, olej, płótno105x140 cmopisany na odwrocie: zapis XXXV robert jaworski 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Bored - Rafał Chojnowski (2016), obraz olejny na płótnie

9. Rafał Chojnowski

Tytuł: Bored, 2016

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. l.d.: R. CHOJNOWSKI

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu (43) - Wojciech Ćwiertniewicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

10. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (43), 2016

Informacje: akryl, płótno50x40 cm kompozycja, 51,5x41,5 w oprawieopisany na odwrocie: 43 27/5/16 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2016), technika mieszana, olej na płótnie

11. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Materia ciszy, 2016

Informacje: technika mieszana, olej, płótno80x90 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu - MATERIA CISZY 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

W ogrodzie - Tomasz Klimczyk (2017), obraz akrylowy na płótnie

12. Tomasz Klimczyk

Tytuł: W ogrodzie, 2017

Informacje: akryl, płótno60x40 cm kompozycja, 65x45 cm w oprawiesygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2017, opisany na odwrocie: TOMASZ KLIMCZYK “W OGRODZIE” AKRYL/WERNIKS ROK 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Archipelagi. Czerwony - Iwona Stachura (2014), obraz akrylowy na płótnie

13. Iwona Stachura

Tytuł: Archipelagi. Czerwony, 2014

Informacje: akryl, płótno90x150 cmsygn. p.d.: Iwona Stachura 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Obraz w błękitach 2 - Jacek Piątek (2009), obraz olejny na płótnie

14. Jacek Piątek

Tytuł: Obraz w błękitach 2, 2009

Informacje: olej, płótnoolej, płótno, 100x120 cm kompozycja, 102x122 cm w oprawieopisany na odwrocie: JPiątek 09 “Obraz w błękitach 2”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Sky lego - Zbigniew Gorlak (2016), obraz akrylowy na płótnie

15. Zbigniew Gorlak

Tytuł: Sky lego, 2016

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Gorlak, opisany na odwrocie: SKY LEGO akryl na płótnie 60x80 2016 Gorlak

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Rekwizytor wielki - Małgorzata Karp-Soja (2016), obraz olejny na płótnie

16. Małgorzata Karp-Soja

Tytuł: Rekwizytor wielki, 2016

Informacje: olej, płótno78,5x53,5 cm kompozycja, 85x60 cm w oprawiesygn. l.g.: Rekwizytor Wielki, sygn. p.d.: M. KARP-SOJA/2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Tadeusz Świniarski (2017), obraz akrylowy na płótnie

17. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, płótno80x65 cmsygn. p.g.: Świniarski 17, opisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2017 80x65

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Satisfaction - Aga Pietrzykowska (2014), obraz akrylowy na płótnie

18. Aga Pietrzykowska

Tytuł: Satisfaction, 2014

Informacje: akryl, płótno72x65 cmsygn. l.d.: aga pietrzykowska 2014, opisany na odwrocie: DO YOU LOVE YOUR BODY Yes “I love my body” AGA PIETRZYKOWSKA AGAPPE 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Gra w ziemniaka - Patryk Lutomski (2007), obraz akrylowy na płótnie

19. Patryk Lutomski

Tytuł: Gra w ziemniaka, 2007

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: P.Lutomski 07, opisany na odwrocie: “Gra w ziemniaka” 07r Patryk Lutomski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Realistyczna abstrakcja - Sylwia Górak (2016), obraz olejny na płótnie

20. Sylwia Górak

Tytuł: Realistyczna abstrakcja, 2016

Informacje: olej, płótno85x110 cmopisany na odwrocie: SYLWIA GÓRAK

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Maski - Andrzej Folfas (2006), obraz olejny na płótnie

21. Andrzej Folfas

Tytuł: Maski, 2006

Informacje: olej, płótno81x100 cmsygn. l.d.: FOLFAS 2006

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

Tbilisi balkony - Ewa Miazek (2016), obraz olejny na płótnie

22. Ewa Miazek

Tytuł: Tbilisi balkony, 2016

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: EWA MIAZEK TBILISI BALKONY 2016. 100x100 CM. OLEJ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Obraz malowany dla pieniędzy - Piotr C. Kowalski (2015/2016), akryl, rdza, kurz, tubki po farbach, płótno

23. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Obraz malowany dla pieniędzy, 2015/2016

Informacje: akryl, rdza, kurz, tubki po farbach, płótno64x68 cmsygn. p.g.: pieczątka autorska, opisany na odwrocie: Piotr C. Kowalski “OBRAZ MALOWANY DLA PIENIĘDZY” rdza, kurz i pył, akryl i tubki po farbach firmy FERRARIO na płótnie 55 lub 61,5x65 cm 2016 rok i 2015 rok

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Jamnik - Bogusław Zen (2016), brąz patynowany

24. Bogusław Zen

Tytuł: Jamnik, 2016

Informacje: brąz patynowany10x17x6 cmsygn. na spodzie: ZEN

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

20150616 - Jacek Mirczak (2015), obraz akrylowy na płótnie

25. Jacek Mirczak

Tytuł: 20150616, 2015

Informacje: akryl, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2015 "20150616" 100x150cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Koniec malarstwa II - Filip Pręgowski (2012), obraz olejny na płótnie

26. Filip Pręgowski

Tytuł: Koniec malarstwa II, 2012

Informacje: olej, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI “KONIEC MALARSTWA II” 2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Martwe kwiaty – żuczy klejnot - Ewa Żochowska (2016), obraz olejny na płótnie

27. Ewa Żochowska

Tytuł: Martwe kwiaty – żuczy klejnot, 2016

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: “Martwe kwiaty - żuczy klejnot” ewazo 2016, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska “Martwe kwiaty - żuczy klejnot” olej na płótnie 100x100 cm, 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Herbatka - Małgorzata Stępniak (2008), obraz olejny na płótnie

28. Małgorzata Stępniak

Tytuł: Herbatka, 2008

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. l.d.: MS’08, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK “HERBATKA” 80x60 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł

Impact - Iwona Delińska (2017), obraz olejny na płótnie

29. Iwona Delińska

Tytuł: Impact, 2017

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: „IMPACT” Delińska 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Pani Hidako - Michał Baca (2016), obraz olejny na płótnie

30. Michał Baca

Tytuł: Pani Hidako, 2016

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.g.: Michał Baca 2016, opisany na odwrocie: Michał Baca “Pani Hidako” olej na płótnie 50x70 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Podwójne zaćmienie - Magdalena Daniec (2011), obraz olejny na płótnie

31. Magdalena Daniec

Tytuł: Podwójne zaćmienie, 2011

Informacje: olej, płótno77x70 cmsygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Podwójne zaćmienie Magdalena Daniec 2011

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Flagowy II - Michał Jędrczak (2015), obraz olejny na płótnie

32. Michał Jędrczak

Tytuł: Flagowy II, 2015

Informacje: olej, płótno115x75 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie M. Jędrczak 2015 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

33. 2 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płyta99,5x79 cm kompozycja, 107,5x87,5 cm w oprawiesygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: TARKOWSKI 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Wnętrze 2 - Iwona Wojewoda (2012), tempera żółtkowa na płórnie

34. Iwona Wojewoda

Tytuł: Wnętrze 2, 2012

Informacje: tempera żółtkowa, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK (x x x) TEMPERA ŻÓŁTKOWA 100x80 cm ‘2012

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Nemezis - Małgorzata Korenkiewicz (2016), obraz olejny na płótnie

35. Małgorzata Korenkiewicz

Tytuł: Nemezis, 2016

Informacje: olej, płótno89x49 cm kompozycja, 93x53 cm w oprawiesygn. p.d.: Korenkiewicz, opisany na odwrocie: Nemezis

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

We could be heroes - Piotr Szwabe vel Pisz (2017), olej, kolaż, płyta

36. Piotr Szwabe vel Pisz

Tytuł: We could be heroes, 2017

Informacje: olej, kolaż, płyta83x123 cmopisany na odwrocie: P. Szwabe Pisz 17’ olej/collage

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Intensive love - Andrzej Kasprzak (2014), obraz olejny na płótnie

37. Andrzej Kasprzak

Tytuł: Intensive love, 2014

Informacje: olej, płótno130x90 cmsygn. l.g.: “INTENSIVE LOVE” AK 2014, opisany na odwrocie: “INTENSIVE LOVE” OIL ON CANVAS A. KASPRZAK ORIGINAL PICTURE 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Leopard II - Monika Solorz (2017), technika mieszana na płótnie

38. Monika Solorz

Tytuł: Leopard II, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: “Leopard II” Monika Solorz 2017 mixed media

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Lato II - Kasia Banaś (2014), obraz olejny na płótnie

39. Kasia Banaś

Tytuł: Lato II, 2014

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: K.BANAŚ’14, opisany na odwrocie: K. BANAŚ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Święto wiosny – Pina - Wanda Badowska-Twarowska (2012), obraz akrylowy na płótnie

40. Wanda Badowska-Twarowska

Tytuł: Święto wiosny – Pina, 2012

Informacje: akryl, płótno100x100 cm kompozycja, 115x115 cm w oprawiesygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2012, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA “ŚWIĘTO WIOSNY” - PINA akryl 100x100 2012 r

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Lewitacja II - Tomek Mistak (2017), obraz akrylowy na płótnie

41. Tomek Mistak

Tytuł: Lewitacja II, 2017

Informacje: akryl, płótno73x100 cmopisany na odwrocie: LEWITACJA II AKRYL Mistak 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Karneol z cyklu Kamienie - Magdalena Gryska (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

42. Magdalena Gryska

Tytuł: Karneol z cyklu Kamienie, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA KARNEOL Z CYKLU KAMIENIE - 50x50 OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO, 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Trochę - Magdalena Gogół (2011), obraz olejny na płótnie

43. Magdalena Gogół

Tytuł: Trochę, 2011

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: MAGDA GOGÓŁ 2011, opisany na odwrocie: Magdalena Gogół - TROCHĘ - 100x100 olej/płótno 2011

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Fisherman blues - Jerzy Cichecki (2016), obraz olejny na płótnie

44. Jerzy Cichecki

Tytuł: Fisherman blues, 2016

Informacje: olej, płótno46x55 cmsygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI “FISHERMAN BLUES”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Piramida żywieniowa III - Ireneusz Walczak (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

45. Ireneusz Walczak

Tytuł: Piramida żywieniowa III, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK OL/PŁ/AKRYL (100X100 cm) 2017 “PIRAMIDA ŻYWIENIOWA III” oraz monogram

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Winsurfing - Grzegorz Śmigielski (2015), obraz olejny na płótnie

46. Grzegorz Śmigielski

Tytuł: Winsurfing, 2015

Informacje: olej, płótno116x81 cmsygn. p.d.: G.ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI 2015 VII Winsurfing

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Krzyk - Agnieszka Sandomierz (2013), tempera żółtkowa na płórnie

47. Agnieszka Sandomierz

Tytuł: Krzyk, 2013

Informacje: tempera żółtkowa, płótno50x110 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz “KRZYK” 2013.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Iwona Ostrowska (2016), obraz olejny na płótnie

48. Iwona Ostrowska

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: IWONA OSTROWSKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Świeczki - Dariusz Mlącki (2015), akryl, korek, papier

49. Dariusz Mlącki

Tytuł: Świeczki, 2015

Informacje: akryl, korek, papier23x33 cm w świetle passe-partout, 43x53 cm w świetle oprawysygn. p.d.: mlącki

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Lipiec 2016 - Anna Trochim (2016), obraz olejny na płótnie

50. Anna Trochim

Tytuł: Lipiec 2016, 2016

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim LIPIEC 2016 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł